Vesemir se chce stát zaklínačem, aby unikl chudobě, a tak zabíjí různé příšery pro peníze a slávu. Když se ale objeví nová hrozba, musí se postavit démonům z minulosti. (Netflix)

Trailer 1

D.Moore

Nemám rád topornou anime animaci, takže jsem si musel chvíli zvykat, nicméně zajímavý příběh a slušná atmosféra mi s tím pomohly. Ani přepálené akční scény, které nemají s fyzikou nic společného, nejsou nic pro mě, a může v nich cákat krve kolik chce, z koho nebo z čeho chce a kudy chce. Ovšem sympatický Vesemir a fakt, že zaklínači tady nejsou tak úplně za klaďase, to bylo příjemné stejně jako sledování čarodějných plánů a jako jedno docela překvapivé zjištění "kdo je kdo". ()

EvilPhoEniX

Fanboyové asi pohoní, ale Evil zůstal chladný. Dějově mě to vůbec nebavilo, monstra jsou až moc obyčejné, ale chápu náročnost kresby, naštěstí Rko je fajn a fatality měly něco do sebe, ale jakmile se to přestalo řezat, tak trochu zívačka. Raději bych 3D Animaci, monstra z her a rozhodně bych uvítal i Humor. 6/10. ()

Spiker01

Nejsem velký fanoušek Witcher univerza a veškeré souvislosti z knížek, her a seriálu jdou celkem mimo mě, takže lecjaké nepřesnosti mi jsou tak nějak jedno. O to více mě vlastně překvapilo, že mě tenhle nový animák bavil (až když jsem zjistil, že půjde o 80 minutový film, animovaný seriál bych vynechal), ač se mi místy tento typ (podle mě levnější) animace, nikoliv anime, příliš nepozdával, ale po nějakém čase jsem si zvyknul a docela mě bavila ona výpravná velkolepost, na kterou si v seriálu nesáhnou, ani kdyby třeba měli 5x vyšší rozpočet. Což stále beru jako velkou výhodu animáků, zvlášť pokud jsou, jako v případě Vlčího snu, pro dospělé. ()

dO_od

// Daleko lepší, než bych čekal, že to bude. Příběh nakonec zvolili producenti velmi chytře, kromě Vesemira rozvedli historii Kontinentu, ukázali pád Kaer Morhen, a to vše zatímco se typicky po Sapkowsku vyhnuli byť jen trochu černobílému vyprávění a samozřejmě jakémukoli happyendu. Velká spokojenost, teď to samé někdo udělejte s Warcraftem. ()

Shakers

Nečítal som knihy, nehral hry, videl seriál a s toho, s čoho sa fanúšikovia radujú, som ja ani nezaregistroval. No napriek tomu ma to bavilo. Animácia v pohode, úvod trošku pomalší, no akčná stránka, zaujímavé postavy a hlavne finále, stály za to. Postava Vesemira by kludne mohla dostáť ďalšie animované pokračovanie. Som zvedavý na jeho hranú verziu v druhej sérii Zaklínača. 80% - 4* ()

• Příběh je inspirovaný příběhy, které prožil Geralt v knize „Bouřková sezona“. Tvůrkyně Lauren Schmidt se rozhodla převyprávět příběhy, které prožil Geralt prostřednictvím postavy Vesemira. (Geralt z Rivie)