Agentka CIA Mase Brownová (Jessica Chastain) je na smrtící misi. Přísně utajovaná zbraň se dostala do rukou nepovolaných žoldáků, a tak vymyslí plán. Spojí své síly s mezinárodní konkurencí! První je německá agentka - drsňačka Marie (Diane Kruger), další je bývalá  spojenkyně MI6 a špičková počítačová specialistka Khadihjah (Lupita Nyong'o) a do třetice je to zkušená kolumbijská psycholožka Graciela (Penèlope Cruz). Tyto ženy se navzájem moc nemusí, ale v zájmu důležité mise je nutné, aby spolupracovaly. Musí být o krok napřed před tajemnou ženou Li Mi Sheng (Bingbing Fan), která sleduje každý jejich pohyb. (JOJ Cinema)

Bozvav

Takový potenciál a takhle to zmršit. Sice to měli tvůrci hezky rasově pestré, skoro jako omalovánky, lokace zajímavé, nicméně divák z nich viděl houbeles. Příběh tuctový, ale s trochu lepším scénářem, menším agenturním galimatiášem a zajímavějšími hlavními postavami, to mohla býr dcela pecka. Holky byly fajn, ale bohužel nijak zvlášť nezaujaly, akce průměrná. A nkonec, pár logických kotrmelců které se vyskytly, jen dokončily dílo zkázy. Zapomenutelný béčkový film, který sice vyloženě neuráží, ale rozhodně nenadchne, což je škoda. Za mne 40% max. ()

barteca

Příběh vykradl, co mohl, nenabízí nic originálního a čistě babská rota už tu taky byla. A prostě čeho je moc, toho je příliš.... ()

BOURQUE

Scenár plný B-čkových nápadov a riešení, miestami nie príliš fungujúcimi prvkami. Akčné scény mnohokrát idú „len s polovičným plynom“, jediný silnejší moment príde len pred záverom. Záver je však bez väčšej sily. Niektoré scény nie sú dotiahnuté do konca, charaktery postáv sú „klasické“ a ploché, ich dimenzie dobre známe z iných (podobných) filmov. Bohužiaľ, skvelé herečky z Á-čkovej ligy len plytvajú svoj čas (je smutné, že pre J. Chastain je to druhý neúspech v rade akčných filmov – minule jej nevyšla Ava). Osobné hodnotenie: 61% (**) ()

Rathalos

Ajeje,viditelne pojdem proti vacsine,ale tu na CSFD to nie je nic nove,dovodom je,ze tento akcny thriller ma velmi prekvapil,siel som do toho s tym,ze to bude dalsia nudna americka prestrelka,ale nebola,aj napriek dvojhodinovej stopazi to zbehlo ako voda,zapletka bola fajn,obcas prisiel nejaky ten zvrat,herecky boli presvedcive a aj sympaticke,hlavne Penelope Cruz,cim je starsia,tym je viac je*atelna,aspon jedna z mala znamych hviezd,ktora si nedo*ebala ksicht po*ebanymi plastikami,natocene to bolo dobre a potesil ma aj zaver,cize,ci sa to niekomu paci alebo nie,mam to v prdeli,davam plnu patku,dohovoril som...:-) ()

Hapretor

Koukatelné a zábavné více než jsem čekal ... jedna * navíc za  Diane Kruger ... ta byla fakt nečekaně ... ehm ... dobrá ... ()

MickeyStuma

Ženský špionážní thriller tradičně o špionkách snažící se zachránit svět. Jsou tři, takže jakoby to v podstatě kopírovalo snímek ´Charlieho andílci´ (2000). Ale vlivem přítomnosti čtvrté ženy, která agentkou není, to také zároveň připomene motiv románu Alexandra Dumase staršího ´Tři mušketýři´. Ta čtvrtá je psycholožka, či co, a tak vlastně mezi agentkami působí podobně, jako D´Artagnan mezi mušketýry. A aby jich nebylo málo, později se k nim přidá ještě pátá. Je to však jen hloupá čirá zábava patřičně poupravena do sounáležitosti genderové vyváženosti se vším, co k tomu patří. Rasová vyváženost samozřejmě také nechybí. Nejen že jsou zastoupeny všechny tři, ale tradičně je tu i dvoubarevné partnerství či manželství. Tentokrát je neobvyklá změna, neboť nyní má černoška bělocha. Každopádně kodex druhého Lebensbornu je tak zachován. Takže tu máme nebojácné, do všeho se vrhající, ženy agentky s nechybějícím a doslova do očí bijícím sexismem. Intriky nestojí za řeč, ale nejdůležitější je fakt, že mužští padouši blbě střílí a byť  jsou o hlavu větší a fyzicky zdatnější, agentky jim bez problému, jak se jednoduše říká, nakopou prdel. Spousta kýče nejen v akčních scénách, ale jen tak v rámci filmové zábavy to stačí. Že jo předvídatelné?  No jo, je. Ale divačky to zajímá? Snímek Netflixu, který tímto známým motivem opět jen zaplnil svou knihovnu. ()

anatheman

Jo, nakonec 2 hvězdy. Technicky to není možná až tak špatné, ale vyloženě v tomto případě uráží ona zbytečnost celého projektu. Ale jo - jako přehlídka milfek snímek celkem funguje. :-) ()

HenryIvan

Odmyslíme si smršť cringe dialógov, zo začiatku chabú akciu, úplne žánrové klišé, na 95% istú predvídateľnosť deja, časté nelogické vyústenia a scenáristické barličky, tak sa jedná o celkom pozerateľnú vec. Svoje hodnotenie skôr orientujem na výkon dievčat v akcii. Už len to, že si tento film samé zariadili a zohnali naň budget je úctihodné. Nie je to akože úplne female cringfest, keďže každá z hlavných postáv má svoj istý pôvab a veci typu Charlieho anjeli tu prítomné až tak nie sú. Tlieskam dievčatám za pokus, ale niekedy treba trošku zapracovať aj na scenári či prejave. Toto je silné béčko, no výrazne nenudí. ()

bearmeedek

Hodnotím nadprůměrně, protože mě to bavilo a také za silnou trojku Chastain, Cruz a Kruger - všechny v jednom filmu pohromadě. Hodnocení 49% jasně říká "na tohle se nedívej". Ale právě to herecké složení mě přinutilo udělat pokus. A vydržel jsem. Naštěstí nešlo o klon Andílků, žádná parodie a nucený humor. Naprosto vážně myšlené béčko. Tím vážně myšlené nemyslím plnohodnotná obdoba všech těch "chlapských" akčních filmů. Musí to být, jakožto "ženský" film, logicky jiné. I když podobné filmy s jednou hrdinkou už byly také plnotučné. Ale holt víc ženských pohromadě vždycky vyvolá "zvláštní" atmosféru. Prostě jsem byl rád, že se mám na co dívat a nebýt po filmu naštvaný. ()

ER

No což, hrají tu fajn herečky. Jinak jde o sterilní film,na který zapomenu asi za den po zhlédnutí. ()

kukkik odpad!

Tenhle film není ničím jiným, než jakým se sám už od začátku prezentoval být. Nesympatické obsazení, děj absurdně chabý a smutně trapný; jediný účel tohoto snímku, jakož i mnohých dalších na tohle téma, je posloužit určitému názorovému hnutí. Jde tedy v pravém slova smyslu o propagandistický ideologický snímek ve stylu snímku, jako Vítězný lid (1977). Takové snímky nemají žádnou diváckou hodnotu, leda snad za pár dekád z historického pohledu, v této podobě ovšem nezaslouží ani o ždibec víc, než kolik dávám. ()

rublik05

Obyčejný, čistě průměrný špiónský akčňák, jehož největší a prakticky i jedinou výhodou je nadmíru podařené obsazení, zejména se to týká té ženské části, ústřední čtveřice je opravdu luxusní, škoda jen těch nevýrazných záporáků. Příběh není složitý ani ničím výjimečný, místy se sice snaží působit lehce složitěji a zamotaněji, nicméně tyto snahy po určité chvíli vyzní zcela do ztracena a zbyde jen obyčejná přihlouplá akční jízda se svižným tempem a obstojnými souboji. Musím přiznat, že nejvíc dementní mi přišel závěr, to jsem fakt nechápal, co se to vlastně děje. Jinak ale docela fajn oddechovka. Hloupá, ale sympatická. 5/10. ()

Trixinka

Ano vím, že je to film a fikce. Ale poslední obou mám velký problém s filmy, ve kterých dokonale upravené dámy na podpatcích pronásledují a mlátí o hlavu větší namakané chlapy. A to ke všemu ještě s příšernými dialogy a ne zrovna sympatickými herečkami, které ztvárňují ony dámské agentky ze všech možných tajných služeb. Beru, že v době, kdy ženy dokáží cokoli se tyto snímky točit asi budou, ale jsem žena a raději se podívám na pěkné mužské hrdiny co se mlátí se zlými chlapy :) ()

Likan7

Nudná rádoby akční podívaná, která ale není vůbec akční. Akce je tu totiž velmi málo a když už nějaká přijde, je při nejlepším průměrná. Jediné, co se tu povedlo, bylo sehnat takový herečky. Chastain, Cruz, Kruger i Lupita si to očividně užily a s touhle čtverkou bych si klidně dal dvojku, pouze ale pokud by se totálně změnil tvůrčí tým (Leitch? Stahelski?). ()

mira.l

Ale tak dobře, no, dejme tomu, že na ten babinec se kokalo vcelku dobře. Ale je to zase další z těch supermegaultrahustých agentských film, který jsou tak vymakaný, až jsou chvílema směšný, co si budeme povídat. Ten nejbližší bývá ta největší svině, každý jde proti každýmu, nevěřit se nedá nikomu, všici hrají na dvě strany, někteří občas i na tři... no prostě takový běžný průměr, u kterého za pár dní nebudu vědět, o čem to bylo. ()

RAFT

Ale ,ano dalo se na film podívat .Herecké obsazení dobré.The 355 mixnutý s charlieho andílci.Za mě 58% ()

Shitonit

Dokonale natočená utlimátní sračka :-) Tak tohle se fakt těžko komentuje, páč na jednu stranu to má spád od první vteřiny do posledního titulku, lokace, herky, kamera, akce, vše super, dějově to je našlápnutý, a zároveň ta megaporce totálních píčovin, nesmyslných zvratů a jánevim co ještě... k tomu těžkej balík nesmrtelnosti... no jak píšu na začátku, pokud máte zájem si vypláchnout myslivnu ne právě krátkým filmkem, tak na vás tady čeká....:  Dokonale natočená utlimátní sračka :-) ()

neo250

Chcel by som vediet pre ake IQ bol tento film natoceny. Bohuzial bol som donuteny to pozerat, no ku koncu som sa uz musel opit. ()