Pjotr8

Zajímavé spojení Jacka Nicholsona a Adama Sandlera. Film je velmi příjemnou oddechovkou, nechápu to až přehnaně nízké hodnocení. ()

TonoM

Na vtipnou komedii dost málo. část z Johnem McEnroyem byla snad jediná co mě dostala a to je za 95 minut v komedii s Adamem Sandlerem sakra málo.35% ()

Pan.Antonin

Průměrná komedie se skvělým Nicholsonem, ale příšerným Sandlerem. Poměrně divoká zápletka dlouho působící nelogicky, ale díky skvělé pointě se vysvětlí, čímž u mne film vstoupne alespoň na slabší tři hvězdy. Chvílemi vtipné, ale pokud se chcete prvotřídní komedii, sáhněte určitě jinam. ()

Kojak

Po přečtení pár recenzí na internetu jsem ten film musel vidět. Tenhle film byl po shlédnutí pro mě naučný. A to proč ? No s Davem Buznikem (Adam Sandler) máme dost společných věcí, cituji pana Cífku "na první pohled úplně normální ostýchavý mladík. Uvnitř však zápolí s nejistotou, malou sebedůvěrou a komplexy.". V hodně případech jsem si snad říkal, to snad není, že se mu stávájí takové naschváli. Například, když se snaží zachránit spolupacienta z bitky a slepej ho mlátí holí, tak mu jí vytrhne a zlomí, za ním stojící, servírce nos :-). Film mě dost připomínal jeden snímek, ktérý jsem před pár lety shlédl. A to film Hra (1997) s Michaelem Douglasem v hlavní roli. ()

PavHer

Průměrná komedie s výborným Jackem Nicholsonem coby šíleným psychiatrem .. "Jsem tak hezká, tuze hezká..." ()

Olafa

Nevěřila bych, že se Nicholson někdy upíše Sandlerovské komedii! Ani on, s jeho charismatem, tento film nezachránil. ()

mattha

Film u kterého jsem se smál od začátku do konce,mělo to hlavu a patu,nebylo to nijak komplikované-zamotané,dobrej nápad...takovej oddychovej film. ()

Fill16

Kurs sebeovládání - aneb film, ve kterém naprosto viditelně Jack Nicholson přehárává Adama Sandlera na 100%. U "sandlerovek" jsem byl naprosto zvyklý na to, že celý film (ať už byl jakkoli kvalitní) byl postaven jen na Sandlerovi, který celou tu komedii držel nad vodou. Teď měl ovšem velkého konkurenta. Těšil jsem se hrozně moc na tento film - Nicholson a Sandler v jednom filmu - nesmírně lákavá šance. Peter Segal opět natočil příjemný pohodový film, s několika místy, které jsou opravdu k popukání a několika místy hluchými, které ovšem tak nějak vyšumí do prázdna. Že jsem se bavil, to tedy rozhodně mohu potvrdit. A Marisa Tomei je moc pěkná :) ()

estella

Tak 2* davam za nekolik opravdu povedenych scenek, kdy jsem se skvele bavila... Diky trapnemu zaveru - vyznavani lasky na stadionu - nemohu pridat ani o * vice. Jacku, Mariso - proc?!? :-) ()

gizi

Zcela výjimečně hodnotím film, který jsem neviděl celý. Bohužel jsem se nevydržel koukat déle než 37 minut. Tento typ americké stupidní komedie opravdu nemusím. Navíc nemám rád, když je někdo takové ořezávátko, jako byl hlavní hrdina. Já takový scénář prostě beru moc vážně a tak mě vytáčí, jak je to celé debilně zvrácené. Dávám jen 40%. ()

Svadbos

Táto komédia ponúka vysnívaný generačný tím, ale okrem toho neponúka nič. Jack Nicholson podáva veľmi monotónny výkon. Ani šteky zaujímavých ľudí nie sú také zábavné, aké by mali byť. ()

Mr.Hackels

Tohle na mym Sandlerometru dostává tutovou pětku. Nicholson je prostě psychopat a jinej nebude. Asi to ani moc nemusel hrát :) ()

fruitixx

Podvádí Vás žena a stejně ji vycházíte vstříc, protože jí milujete i když Vás to štve? Nebo je Vám cca 15 let? Film je určen právě pro Vás. Spousta trapných rádoby komických scének mající jen imaginární význam, mající přimět člověka k tomu, bay to projevil navenek...a přišel na to, že má navrch. Ach jo. ()