Shadyside, rok 1978. Škola končí a letní aktivity v táboře „Nightwing“ právě začínají.  Jenže v okolí se potuluje místní psychopat, který je posedlý touhou zabíjet. (JasonCZ)

Vabr

Druhej díl je určitě lepší než ten první, ale pořád je to slabota. Postavy jsou sice lepší, ale žádná sláva, jediná sympatická byla bloncka a pak asi i ségra Ziggy. Ziggy byla jinak strašná toxic pí*a, ale i přes to stále lepší než jakákoli postava z jedničky. Vrah je tentokrát lepší, ale upřímně bych čekal větší řežbu, když prostředí k tomu totálně vybízelo a i vrah byl ze všech vrahů v této sérii nejnebezpečnější a nejsilnější. Možná to zapříčinily ty děti, to pak samozřejmě není moc možný jim zandávat killy před obrazovkou. Co mi u vraha ještě vadilo, bylo docela dlouhé čekání na start. Příběhově je to jinak ok, ale opět to postrádá atmosféru. Asi jako jedinou atmosférickou scénu bych viděl u stromu (kdo viděl, ví). Dalším takovým mínusem je začátek a konec dílu, kde je chvíli rok 1994, což se dalo trochu čekat, ale stejně mě to nas*alo, obzvlášť ,,vloupání" do domu. No asi je rodiče nenaučili, jak se chovat 🤦‍♂️. Vyhodnocení: Ať už chcípnou ()

Maximilianus

Ani sa nedá povedať, či bol lepší prvý alebo druhý diel. 1978 mal lákavejšie prostredie a záver bol značne lepší ako začiatok, avšak pripadalo mi, že neprichádza s ničím novým a že rok 1994 mal lepšiu atmosféru. Páči sa mi, ako tvorcovia prepojili a naviazali na jednotlivé diely a rozumne prešli medzi rôznymi obdobiami. 6,7/10. ()

Psycho.R

Řekl bych, že dvojka je o trochu lepší, než předchůdce. Je to tím, že se alespoň snaží v příběhu něco vymyslet. Sice to není nic, co by vstoupilo do historie, ale ok. ()

Sharpooter

Mnohem, ale opravdu mnohem lepší než první díl. Postavy mají konečně nějaký zajímavý charakter a hlavně mi i herecké výkony přišly lepší. Minimálně výběr herců byl mnohem lepší. Sadie Sink, kterou známe ze Stranger Things, opravdu umí hrát v hororech. Oproti prvnímu dílu mi tenhle díl i rychleji utekl, více mě bavil a hlavně prostředí dětského tábora se k hororu prostě hodí mnohem víc, než pobíhání po městě, kde by v podstatě mělo být plno lidí. Hudba byla taky super, prostě hity z doby, ve které se film odehrává. Příběh nádherně doplnil první díl a následně na něj nádherně navázal a nalákal nás na další. Celý film nás provádělo napětí, mysterióznost a hlavně mnohem lepší příběh, než bylo v prvním díle. Tohle je opravdu film, který už stojí za to se na něj podívat. Už se těším, až si pustím pokračování. 8/10 ()

rublik05

Na dvojku jsem se těšil jak malý kluk, neboť trailer sliboval opravdovou řežbu a díky povedené jedničce bylo jasné, že se bude jednat o kvalitní hororovou podívanou. Podmanivé prostředí letního tábora je takřka ideální, dobová atmosféra se rovněž moc povedla. Snímek moc neztrácí čas, prakticky od začátku je velmi poutavý, netrvá dlouho a jsme svědky prvních strašidelných událostí, až se vše rozjede v neskutečný masakr se vším všudy, atmosféra by se dala krájet, záporák je přímo excelentní. Chválím dobrý výběr herců, všichni působí maximálně přirozeně a autenticky. Příběh je chytře napsaný, není nouze o zvraty či různá překvapení. Já osobně bych však snesl mnohem více krve, násilné scény mohly být víc explicitní, stejně jako ty erotické. Vzhledem k ratingu se to ale dá pochopit, takže celkově jsem velice spokojený, dvojka mi přišla o fous lepší než jednička,jsem moc zvědavý na závěrečný díl trilogie, zda se tvůrcům povede laťku alespoň udržet, nebo ji dokonce překročit, jelikož trailer vypadá fakt luxusně. 8/10. ()

Nix

Je to lepší jak první díl, akorát si nemůžu pomoct s tím, že prostě to už tady tolikrát bylo. Zase jsme v campu a zase se vraždí sekerou, když to není mačeta, asi jiné zbraně neexistují. No má to feeling Friday 13, ale zase se na to celkem dobře dívá, příběh už se začíná posouvat, ale zase se nedozvíme úplně to, co by člověk očekával, takže nezbývá než se pustit do třetího dílu. ()

Hellknight12

Nedávna premiéra. Skvelé pokračovanie. Dozvieme sa ďalšiu časť príbehu. Film je ešte brutalnejší ako prvý film. Herecké výkony sú o niečo lepšie. Už dlho som nevidel nič z Netflixu taký prepracovaný horor ako je toto pokračovanie. Koniec je zaujímavý. Hudobné je to tiež dobre. Dialógy nie sú nudné a vždy idú k veci. Tento film má veľmi pekne prekvapil. Celkové hodnotenie za mňa je 90%. ()

Nykrous

Zajímavější, krvavější a zábavnější verze 1. dílu. Hrozně mi sedlo, že do toho přidali trochu toho mystery a více historie. Postavy jsou zase velmi sympatické, asi i o něco více než v prvním dílu. U filmu jsem se ani na chvíli nenudil a celkový nápad slasheru v dětském táboře je super 90%. ()

Likan7

Klasický prostřední díl trilogie. Nemá začátek ani konec a záleží jen jak moc zábavný je to všechno ostatní. Jenže jakože vůbec. ()

RAFT

Ulice strachu 2.část .Rozhodně daleko lepší než první díl.Uvidíme co přinese závěr trilogie .Za mě 68% ()

Knor

Nejnudnější část této trilogie. Snaha tvůrců připomenout a možná i trochu uctít kempový vyvražďovačky sice je, ale je to hrozná nuda a utrpení. Těšil jsem se na prokrvenou zábavu plnou černýho humoru a nic, opravdu nic, točit něco podobnýho v PG-13 je prostě průšvih. Takhle mě to nebaví, zabiják celkem ušel, ale bez utrhaných končetin, vnitřností, nahoty a spousty klišé bez nápadu je to o ničem. ()

Milda003

Mne se to líbilo... Natočený jako takový oldshoolový béčko, takže pro mne i trochu komedie, pěknej soundtrack.. po celou dobu jen akce... ()

departed

Zachovává se autentický sedmdesátkový goofy-slasher styl se všemi klady i zápory. Tempo odsýpá, výběr klasický rockový hudby je špičkovej, určitý scény jsou nekompromisně brutální, načež jedna scéna sice vyvolala facepalm, ale zbytek byl solidní poctivý horor, který se držel své šablony v každém záběru a poodkryl pro nás ještě víc z příběhu okolo Sarah Fier. Mini role Gillian Jacobs potěšila. ()

Dejvecd

Bola to blbosť, ale na rozdiel od jednotky to malo nejaké emócie a zaujímavé postavy. Sadie Sink a ostatný herci hrali dobre a uveriteľne. Na rozdiel od jednotky som fakt veril, že tým postavám na sebe aj trochu záleží a hlavný záporák (Tommy) nebol síce nejako strašidelný, ale na rozdiel od prvého dielu nevyzeral v každej svojej scéne stupídne. Blbosť, ktorá pobaví. 6/10 ()

Mamlas odpad!

Jakási děcka odhalují čarodějnici a strašně u toho řvou, kecaj a pobíhaj. Je to jak Rychlé šípy pro teenagery, nedívatelné. (7%) ()

titmok

Kebyže to hodnotím hneď po pozretí filmu tak dám 3/5 ale s odstupom času si nemyslím že to bolo až tak zlé. Opäť po hudobnej stránke to bolo super, všelijaké staré rockové pesničky (that's the shiit). Niekedy tam boli také typické americké klišé scény ale to sa dá odpustiť. Som docela zvedavý na trojku. 70% ()

petrik11 odpad!

Tak prvú časť tejto sračky sme mali za sebou a teraz ďalšia porcia "kvalitnej" zábavy. Aspoň že opäť nezabudli na blekliváka a LGBT komunitu, inak by to ani nešlo. A v 3. dieli, v dobe, kde o černoškoch v Amerike ani nesnívali, tam bude zase ich povinná kvóta. ()