Čtyřicetiletý Jack Foley by už možná měl myslet na to, aby se usadil. Ale nechce se mu do toho a raději se dál věnuje svému koníčku - vylupování bank. Zvládá to v pohodě a s přehledem, až na jeden drobný problém: Často ho při tom chytnou. Jako recidivistu čeká Jacka několik desetiletí za mřížemi. Jackovi se tam ale nechce. Místo toho chce provést ještě jednu poslední velkou akci a pak spokojeně žít z "vydělaných" peněz. Problém nastane, když se při útěku z vězení setká s pohlednou federální agentkou Karen. Chvíli se dohadují, kdo koho vlastně unesl/zatkl a nakonec se za kuriózních okolností rozejdou. Ovšem Karen našla v sympatickém zločinci zalíbení, zdá se jí o něm a něco ji k němu prostě neodolatelně táhne. Musí ho znovu vidět. Přinejmenším vidět... (oficiální text distributora)

Skalda

Neškodilo by to natočit trochu svižněji - protože rozjezd filmu si o to dost říká, ale třeba je to takhle lepší. Asi. ()

hacho

Film se mi libil, neco v nem mezi hrdiny hralo, ale zjistila jsem, ze tu cast, ktera mi nedavala smysl diky vypadku proudu v kine (nebo ceho to :o), nepochopim ani doma u TV se zaloznim zdrojem. ()

Greg25

Přesně ten druh filmu u kterého si říkáte - kdo to sakra nazval krimi filmem a kdo komedií? Označení romantické drama je zcela na místě, ostatní působí jen jako zástěrka, což by nevadilo, kdyby tenhle film stál na něčem pevném - scénáři, hlavních protagonsitech, jenže ono to na něčem pevném příliš nestojí spíš to občas lehce vaří z vody. 55% ()

flash56

Začiatok velmi slušný, nadpremierný, šarmantný Clooney a Lopezka mi tak nevadila ako mi vadí, a inak mi vadí dosť. Prvá hodina aj na 4*! Potom mi to prišlo slabšie, málo na komédiu a málo aj na krimi. Neviem si pomôcť, ale na 4* mi ten finiš nestačil i keď potknúť sa a odstreliť si hlavu je tiež umenie! Solídne pozeranie na večerne zaspávanie. Ale to tak všetko... ()

zdeny99

Lehce nadprůměrná hollywoodská kriminálka se spoustou známých tváří (George Clooney, Jennifer Lopez, Samuel L. Jackson...). Táhne to vlastně Clooney, který hraje něco podobného jako v DANNYHO PARŤÁCÍCH a BRATŘÍČKU, KDE JSI?. Především scéna v kufru auta s Jennifer Lopez je parádní. Neméně skvělá je ta, kdy si komando FBI pro něj jde domů, zatímco on nic netušící sjíždí dolů a na recepci mu zamává Jennifer Lopez. Ta zase mi tu trošku připomíná Angelinu Jolie ze SBĚRATELE KOSTÍ. Ten zbytek filmu je už takový průměrný. [5943. hodnocení, 176. komentář, 66%] ()

ink flo

Solidní 90s Soderbergh, chemie mezi Clooneym a Lopez fungovala, hlavně ta scéna z baru/ložnice podkreslená moody jazzem měla dobrej feeling. ()

Puol

Ale mohlo by to byť mierne svižnejšie. Zábavné dialógy, výborné herecké obsadenie i v epizodných úlohách a tým dvom som tú romancu skutočne uveril. ()

vickeyek

Opět jeden z filmů, který kombinuje prvky romantiky s kriminální zápletkou - tentokrát však nejde jen o pracovní konflikt mezi hlavními postavami, ale o konflikt existenční - zloděj + policistka. Celkem dobře zvládnutý film ale nemá na kolegy z branže (Aféra Thomase Crowna). ()

MickeyStuma

George Clooney versus Jennifer Lopez. Zkušený lupič versus agentka FBI. Lupič se se svojí partou snaží ukrást diamanty v hodnotě pěti milionů dolarů a agentka jim je v patách. Různé okolnosti jejich setkání však zapříčiní, že to mezi nimi i zajiskří. A teď jde o to, jestli toho lupič zneužije a jestli agentka poslechne své city a nebo zůstane profesionálkou ve své pozici. Lehká černá komedie na pomezí akce a romantismu, kde je sexuální napětí mezi oběma aktéry na celém příběhu ten nejvýraznější aspekt. A kupodivu to funguje. Krapet rušivý je jen styl vyprávění. Nejedná se o plynulý příběh, ale o vyprávěnku velmi často protnutou flashbacky. Příběh bez dramatického napětí s občasnou akcí často dotýkající se hranice romantismu. Tu však jedinkrát nepřekročí, takže se vše přísně drží na pomezí obyčejného popkornového bijáku. A tak se jedná o nenáročný odpočinkový film, ve kterém si své najdou jak pánové, tak i dámy. Jeden k druhému však musí mít respekt, jinak ten film prostě bavit nebude. ()

levente

Tak to je panečku filmeček. Hezké ksichty, vězení, sebevědomí, suchohláškaření a Soderbergh do toho a zklamání je na světě. Kdyby se tento film nenatočil, nic by se nestalo. ()

plagjoklas

Celkom pohodový krimi príbeh s pera Elmora Leonarda. Soderbergh tu rozohral zaujímavú parti, len jediný nesprávny ťah spravil s obsadením jenifer Lopez, aj keď tu aj ona má pár svetlých momentov väčšinu času prehráva. Mali to zveriť niekomu inému ja by som navrhoval napr. Salmu Hayek. No toto moc na kvalite filmu neuberá lebo jemu dominuje pohodový gangster Goerge Clooney. Ten tu odvádza ako vždy solídny výkon a tarantinovcov poteší, že Michael Keaton si tu zahral postavu Raya Nicoleta, teda tú istú postavu ktorú stvárnil v Tarantinovom filme Jackie Brown. ()

Hovado

Přišlo mi to hodně utahané,strašně se vlekoucí film.Některé scény byly dobré,chvilkama jsme si vzpomněl na Prison Brek,ale stejně kus nečeho mi chyběl k dokonalosti. ()