V jedné z okrajových částí Ostravy je nalezeno tělo mladého muže bez dokladů, v teplákovce, bez spodního prádla a v teniskách s rozvázanými tkaničkami. Rozmlácený obličej, stopy násilí na těle. Bezdomovec? Je převezen do nemocnice, kde za pár hodin zemře. Magda s Martinem pátrají po totožnosti oběti i svědcích incidentu. Najdou informace o nelegálních zápasech, o místech, kde se konají, a kolik se na ně nelegálně sází. Je pravděpodobné, že mladík se zápasů účastnil. Podaří se kriminalistům najít toho nebo ty, kteří nelegální zápasy organizují a mají tak na svědomí mladíkovu smrt? (Česká televize)

quokam

No, začneme na třech hvezdickach a 5/10. Ocenit lze neokoukane tvare ustredni dvojice i ruznych epizodnich hercu. Na pocatku jsme si aplikovali uvodni davku kyce: "V Brně dělal na velkých případech... Proč se nechal přeložit sem? Osobní důvody - víc nevím."  Taktez Cerny se dostal do fightu nejak jednoduse. Zlodusi na to, ze vedeli, ze po nich jdou poldove (Telecky a ta slecinka si snad nenechavali navstevy policajtu pro sebe), presto si novacka nijak moc neproverovali, byt tech kecu okolo bylo povicero, a hned na prvni dobrou ho hodili do klece. To byli tak zoufali, ze jim jeden boxer odpadl? Proc toho chlapka odhodili blizko te stare drevene klece, snad aby upozornili na společníka? Mimochodem, exterier posilovny s vycvikovistem nelezi v Ostrave, ale v Havířově u zimaku, byt se to filmari snazili ruznymi uhly kamery zafejtit. Ale i ten rondl sel poznat. ()

Muffino

To mám opravdu jako divák věřit tomu, že pachatel oběť veze přes město, aby ji pohodil kousek od baráku, ve kterém bydlí? Navíc jsem nepochopil, jak jim podle zranění mohla unikat nakonec prokázaná varianta úmrtí. ()

Michaelcaffe

Kamera špatná , střih ještě horší, hudba místy zcela chybí a místy by bylo lepší, kdyby radši nebyla. Dialogy nedávají smysl, Ostraváci asi nebyli k mání, tak je nahradili herci, kteří se o dialekt ostravski ani nepokusili. Herci se snaží podávat dobré výkony, ale scénář je opravdu hodně slabý. ()

Etta

Dokoukat do konce byla opravdu "výzva"! Unylé tempo, monotónní dialogy, nuda, šeď. To je nějaká nová móda, že si kolegové tykají, ale oslovují se příjmením? A proč na ostravské policii pracují samí Pražáci, je mi taky záhadou. Brr! ()

Constanza odpad!

hm.tak uz trailer k prvnimu dilu predikoval flop. spalkova se do role totalne nehodi.vyoralek chce byt cool a je to smesne…a ty polovinu deje zabiraji osobni problemy a haluzove dialogy.dalsi zbytecny serial a vyhozene penize danovych poplatniku ()

IGATY

Zatím tedy hodně pod mým očekáváním. Lokace v Ostravě, všichni ale mluví jak z encyklopedie, nejvíc sama hrdinka. Že prý emancipovaná šéfka, která mluví jak komentář k americkému dokumentu pro méně chápavé. To opravdu potřebujeme navodné popisování policejní práce jak v kriminálce Miami? Nějak mě nepřesvědčuje, že by se tady se slušnosti došlo dál... Autor chtěl asi působit přirozeně, až to vyznívá zcela nepřirozeně až strojeně ()

moshe odpad!

Tak za tento počin by se nemusely stydět ani TV Nova a Prima ... bezduchá břečka, nedobře zahraná, kterou ani Plesl nezachrání, neb mu to jeho prostor, zhruba 0,69 % filmu, nedovolí ... post scriptum - ani policajti nemluví pořád spisovně, to, že je zde použito "dobrééé, žééé, jasnééé" atd, (což mi spíše připomíná Brno, než Ostravu) ... snad nemůže býti bráno jako důraz na to, že se to odehrává na Moravě a že se tvůrci chtějí jednoznačně odlišit od "pražských filmařů", ovšem s pražskými herci (asi svoje nemají) ... vše je subjektivní, dám tomu druhou šanci, ale bude-li to stejnééé, pak mě další díly fakt minou ... za první díl 1/10 ()

Covengor

Nerozumím jim skoro nic...televize řve....stejně nerozumím. Nelze ani odezírat. Proč naši herci zapomněli mluvit nebo alespoň hýbat rty.... Je to takové... nijaké. Bez emocí. Věřím, že budou lepší epizody. ()

vicvixx

Špalkovou moc nemusím, takže v jejím hodnocení bych nebyl objektivní.  Ale její repliky místy kulhají, což bude spíše scénářem. Její herectví nehodnotím. Vyorálka mám zase velmi rád, takže ani tady nebudu objektivní. Každopádně jeho repliky nekulhají, a jako postava je napsaný velmi vtipně. Kulisy Ostravy, jo, je to osvěžující. Jako není to průser (zatím), a jen se tiše modlím, aby z toho nevylezla podobná capina, jako ta blbost s Čvančarovou a Dvořákem. ()

Tomgunses

Možná bych i přidal, ale za Špalkovou nemůžu. Toporná, nezáživná, ve všem stejná a tuto roli se naprosto nehodící. Nedalo se fakt na ni koukat. Zápletka v pohodě, ale některý situace na přes držku. Klec krev, neustálé trapné oslovovaní příjmeními apod. ()

tenistahonza

Za mě odpad.Zapletka, že by se styděl i Martin Tomsa. To jak musí být zastoupené ženy u policie, to jsem si zvykl. Ale proč Spalkova. Neustále mluvila jak Hrušínský sevrenymi rty a výraz měla jeden, jak ta kolchoznice že stokoruny. ()