• Mariin
  **

  Na mne ten film působil jako dílo diletanta, který chtěl za každou cenu využít příležitosti absence (umělecké i morální) cenzury po pádu socialismu a zaujmout diváka syrovostí (šikana, nahota). Jenže to zdaleka nestačí. Děvek, které jsou ochotny ukázat před kamerou cokoli, je dnes dost a dost, a naturalismu v zobrazování násilí neméně. I po herecké stránce mi připadalo, jako bych se díval na nějaké ochotníky. Takže s odstupem času zůstane z Šíchova filmu jenom to neumění...(16.10.2011)

 • Gavin87
  ***

  Film zabývající se případem spartakiádního vraha, který vůbec není špatný a já bych jej směle oproti distributora označil za zdařilý. Jediné, co tomuto filmu uškodilo, je vznik v porevoluční atmosféře, kdy se chodilo do kina spíše na obnovené premiéry trezorových filmů a tento film tím pádem prošel bez výrazného zájmu diváků.(27.9.2010)

 • dainio
  ***

  Včera jsem tento filmový počin shlédl -- co na to říct no.........celkově mi film připadal hodně nevyrovnaný. Jako kdyby tvůrci nevěděli o čem vlastně chtějí točit film. Zpočátku to vypadá na film, který vyobrazí šikanu na učňovském internátu a poté sledujeme oběti mladého vraha.....co ale musím pochválit, tak to je skvělá kamera při napínavých momentech, kterou podkresluje neméně dobrá hudba...určitě je to zajímavý film - to bez debat. Ale určitě by mi to stačilo vidět jen jednou.(31.1.2009)

 • YURAyura
  *

  Predpokladam, ze to tocili v 89 a "nasadili" do distribuce v 90 - takove Ucho obracene ;]] Clovek by se docela i pobavil nad tou krasnou dobou nedavno minulou, kdy to zapadacky zilo jenom v Praglu - vsichni zucastneni maji rifle, dzisky a tenisky z tuzexu. Takovy nezvladnuty mix punkoveho Proc? s Cernou puncochou na konci 80. let podle skutecne udalosti. Ale celkove to bylo jalove jak tele...skoda(3.1.2006)

 • cross
  **

  Nepříliš podařená česká kriminálka, která v dnešní době budí docela solidní úsměv, třebaže není směšná... Spousta scén opravdu nepostrádá napětí, nicméně více jich je spíše přehrávanou epizodou špatně zpracovaného příběhu. Místy zajímavá hudba, místy otřesná, místy dobré příbšhové vsuvky, většinou ale bída s nouzí.... a k tomu všemu špatná režie... Silnější než já je film, na který se poměrně právem zapomnělo...(2.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace