Malé dohazovačky

• USA It Takes Two (více)

Diane žije v New Yorku a touží po své vlastní rodině. Roger, velmi úspěšný obchodník, má sice devítiletou dceru Alyssu, ale schází mu manželka. Jednou v létě se Roger potkává s Diane, která má s sebou svou oblíbenou chovanku Amandu. Jak skvělé je zjištění, že jsou si Amanda a Alyssa podobné. Obě začnou okamžitě pracovat na svém plánu - dát ty dva dospělé dohromady. (oficiální text distributora)

Gemini

Nothing more a nothing less than průměrná rodinná komedie o dvojčatech nedvojčatech, a o tom jak dát dohromady chrochtající Kirstie Alleyovou a vychytralou snoubenkou využívaného Stevea Guttenberga. TADY mi ještě ty dvě blbky nevadily, i když je to po všech stránkách slabší než původní Luisa A Lotka i než disneyovská Past Na Rodiče;) 50% ()

Tyny

Na The Parent Trap to rozhodně nemá, ale bavilo jsem se u toho. Celkem příjemná a zábavná komedie až na to, že chvílemi se mi to zdálo až moc přibarvované a přehnané. Jinak to beru jako film pro děti, kterým se určitě bude líbit mnohem více. Na druhou stranu s tímto filmem žádný problém nemám, dobře jsem se u něj bavila. ()

monolog

Jsou to sice dneska již docela pěkný ženský, dokázaly toho v životě mnohem víc, než by mě třeba jen napadlo, že bych někdy mohl dosáhnout a to ještě mnohem dřív než mi dneska je, mají svou vlastní kolekci oblečení, vlastní kdovíkolik milionů dolarů a jánevímcoještě, ale nikdy mě jejich filmy nebraly. Rozhodně ne ty, kde jim je víc jak dvanáct třináct, protože pak jsou to opravdu hovadiny, který točí jenom proto, aby si užily. Ale ve svých prvních rodinných komediích se mi líbily. Tady tento film navíc dal i další příležitost Stevu Guttenbergovi, kterýho je opravdu škoda, že moc nehraje. Sice s ohranou zápletkou, kterou asi ukradli už Luiselotě (pro neznalce maminka z knížky Luisa a Lotka), ale jinak fajn rodinná komedie se vším, co si pod tímhle slovním spojením člověk dokáže představit. ()

PeterNet

Nejlepší film Olsenek. Pak to s nimi jede z kopce bez brzd na neutrál. Co se tohoto filmu týče, tak Andy Tennant občas nečekaně natočí nějaký velmi dobrý film a "Malé dohazovačky" k nim rozhodně patří. Ale pokud už jste viděli "Past na rodiče", tak vás dohazovačky moc neuchvátí, ač byly natočeny první, výrazně zaostávají. Něco jako kdyby jste se nejdřív mrkli na Dokonalý trik a následně na Ilusionistu. ()

desEsseintes

Film, který mi připomíná Past na rodiče s Linsday Lohan v hlavní roli. I zde jde o dobrovolnou záměnu dvou dětí (děvčat), které jsou si nesmírně podobné. Tentokrát to sice nejsou sourozenci a namísto jedné herečky jsou ztvárněny opravdovými dvojčaty (Olsenovy), ale i přesto je podobnost obrovská. Otec a patronka netuší, že dítě o které se starají s nimi nemá nic společného, otec se chce oženit za velmi nepříjemnou slečnu a to určitě ještě není všechno. Ale jelikož jsem výše zmíněnou PnR viděl dříve je pro mne jasnou volbou. I když tento film taky není špatný. 60% ()

• Kemp ve filmu je ve skutečnosti "Camp Mini-Yo-We" ve městě Muskoka v kanadském Ontariu. (ČSFD)