Malé dohazovačky

It Takes Two

Olsen Twins: Na to treba dvoch

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1995, 97 min

Souhlasím s Tuxedem. Film měl hlavu a patu a dokonce bavil, i když většina z nás měla příběh předem přečtený. :-) Bez Kirstie Alleyové a Steva Guttenberga by to zřejmě nemělo tak vysokou úroveň. I po několika letech musím uznat, že zde platí - starý, ale dobrý! Dokonce mám opět pocit, že starší filmy jsou jako boty. Dříve se vyráběli poctivěji. ((Samosebou existují vyjímky, tvrzení není jednoznačné a váže se k tomu spousta teorií ... :-) ))(31.12.2012)

• Drom

Zdá se Ti to normální? Ne, je to divný. Je to strašně hodně divný. Tak schválně, kolikrát už jsme tohle viděli: Dvě hrdinky, vypadající naprosto stejně, se náhodou sejdou na stejným místě, náhodou jsou stejně oblečený, náhodou mají stejnou náturu, náhodou na to nikdo nepřijde, náhodou je tam opuštěná ženská a mladý milionář, náhodou mají oba vřelý vztah k dětem, náhodou... A ti smradi. A ještě navíc k tomu Kirstie Alley! Jéžiš! Jediný dvě věci, který mě trochu potěšily, byly dětská práce a parodie na Peggy Bundovou. Teda obojí jen skoro. Jinak celkově je to šablonovitá kravina s obligátní honičkou na konci. A hádejte, jak to asi tak dopadlo, když tam máme pohodovou ženskou a fešnýho milionáře, na kterýho se lepí zlatokopka? Pro mě rozhodně špatně.(24.1.2018)

• blackJag

Někdy od tohoto roku se začíná datovat postupný pád Guttenberga do absolutní bezvýznamnosti a o jeho parťačce Alleyové to +/- platí taky. Olsenky ostatně svou "filmovou mašinérii" nikdy nepřiblížili onomu vybájenému snesitelnému (alespoň) průměru blíž než v této nepovedené variaci na notorické téma, takže asi tolik k důležitosti této "laskominy". 40%(30.11.2014)

Jsou to sice dneska již docela pěkný ženský, dokázaly toho v životě mnohem víc, než by mě třeba jen napadlo, že bych někdy mohl dosáhnout a to ještě mnohem dřív než mi dneska je, mají svou vlastní kolekci oblečení, vlastní kdovíkolik milionů dolarů a jánevímcoještě, ale nikdy mě jejich filmy nebraly. Rozhodně ne ty, kde jim je víc jak dvanáct třináct, protože pak jsou to opravdu hovadiny, který točí jenom proto, aby si užily. Ale ve svých prvních rodinných komediích se mi líbily. Tady tento film navíc dal i další příležitost Stevu Guttenbergovi, kterýho je opravdu škoda, že moc nehraje. Sice s ohranou zápletkou, kterou asi ukradli už Luiselotě (pro neznalce maminka z knížky Luisa a Lotka), ale jinak fajn rodinná komedie se vším, co si pod tímhle slovním spojením člověk dokáže představit.(24.12.2005)

Na The Parent Trap to rozhodně nemá, ale bavilo jsem se u toho. Celkem příjemná a zábavná komedie až na to, že chvílemi se mi to zdálo až moc přibarvované a přehnané. Jinak to beru jako film pro děti, kterým se určitě bude líbit mnohem více. Na druhou stranu s tímto filmem žádný problém nemám, dobře jsem se u něj bavila.(21.11.2013)

• - Kemp ve filmu je ve skutečnosti "Camp Mini-Yo-We" ve městě Muskoka v kanadském Ontariu. (Zdroj: ČSFD.cz)