Malé dohazovačky

Scénografie:

Edward Pisoni

Kostýmy:

Molly Maginnis

Nejlepší film Olsenek. Pak to s nimi jede z kopce bez brzd na neutrál. Co se tohoto filmu týče, tak Andy Tennant občas nečekaně natočí nějaký velmi dobrý film a "Malé dohazovačky" k nim rozhodně patří. Ale pokud už jste viděli "Past na rodiče", tak vás dohazovačky moc neuchvátí, ač byly natočeny první, výrazně zaostávají. Něco jako kdyby jste se nejdřív mrkli na Dokonalý trik a následně na Ilusionistu.(12.3.2010)

Olsenky nikdy nebyly žádné extra herečky, ale u dětských rolí se to dá skousnout. To se rozhodně nedá říct o dospělých ženských postavách. Protivná macecha měla svým způsobem v popisu práce přehrávat, ale "sympatickou" maminu bych viděla úplně jinak. Místy jsem se skvěle bavila (strašidelný dům), místy to už bylo moc mimo (závěr - svatba), ale celkově příběh má hlavu a patu.(5.4.2014)

• blackJag

Někdy od tohoto roku se začíná datovat postupný pád Guttenberga do absolutní bezvýznamnosti a o jeho parťačce Alleyové to +/- platí taky. Olsenky ostatně svou "filmovou mašinérii" nikdy nepřiblížili onomu vybájenému snesitelnému (alespoň) průměru blíž než v této nepovedené variaci na notorické téma, takže asi tolik k důležitosti této "laskominy". 40%(30.11.2014)

Nothing more a nothing less than průměrná rodinná komedie o dvojčatech nedvojčatech, a o tom jak dát dohromady chrochtající Kirstie Alleyovou a vychytralou snoubenkou využívaného Stevea Guttenberga. TADY mi ještě ty dvě blbky nevadily, i když je to po všech stránkách slabší než původní Luisa A Lotka i než disneyovská Past Na Rodiče;) 50%(11.12.2004)

Jsou to sice dneska již docela pěkný ženský, dokázaly toho v životě mnohem víc, než by mě třeba jen napadlo, že bych někdy mohl dosáhnout a to ještě mnohem dřív než mi dneska je, mají svou vlastní kolekci oblečení, vlastní kdovíkolik milionů dolarů a jánevímcoještě, ale nikdy mě jejich filmy nebraly. Rozhodně ne ty, kde jim je víc jak dvanáct třináct, protože pak jsou to opravdu hovadiny, který točí jenom proto, aby si užily. Ale ve svých prvních rodinných komediích se mi líbily. Tady tento film navíc dal i další příležitost Stevu Guttenbergovi, kterýho je opravdu škoda, že moc nehraje. Sice s ohranou zápletkou, kterou asi ukradli už Luiselotě (pro neznalce maminka z knížky Luisa a Lotka), ale jinak fajn rodinná komedie se vším, co si pod tímhle slovním spojením člověk dokáže představit.(24.12.2005)

• - Kemp ve filmu je ve skutečnosti "Camp Mini-Yo-We" ve městě Muskoka v kanadském Ontariu. (Elwanelyn)