Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Devítiletá Amanda žije v dětském domově. Rázná, sportovně nadaná raubířka se přátelí s laskavou vychovatelkou Diane Berrowsovou, která stejně jako ona není nadšena tím, že se musí vydat na setkání s Butkisovými, kteří chtějí Amandu adoptovat. Devítiletá Alyssa je dcerou ovdovělého milionáře Rogera Callawaye. Má vše, po čem touží, ale přesto jí chybí máma. Je sice potěšena tím, že se na prázdniny vydají do venkovského sídla poblíž jezera Minocque, ale šokuje ji otcova zpráva, že si hodlá vzít mondénu Clarice Kensingtonovu, kterou dívka nemá ráda. Když uslyší, jak Clarice pomlouvá její mrtvou maminku, uteče z domu. Zatoulá se nedaleko místa, kde je vybudován letní tábor, v němž tráví prázdniny děti z dětského domova. Amanda se vsadí s několika kluky, že zazvoní u dveří zdánlivě opuštěného domu, ve kterém prý straší. Je překvapená, když se dveře otevřou a komorník Vincenzo ji pozve dál s tím, že se má obléct na hostinu. Amanda je totiž Alysse k nerozeznání podobná. Vyleká ji obraz na stěně, který je jejím portrétem, a také strašidlo, jímž je ve skutečnosti Clarice s pleťovou maskou na obličeji. Uteče z domu a v lese se srazí s Alyssou, která právě utekla z tábora. Dovedla ji tam Diana v domnění, že je to Amanda. Dívky se rychle dohodnou, že si na den vymění role. (TV Nova)

(více)

Recenze (74)

Krt.Ek 

všechny recenze uživatele

Film, který mi připomíná Past na rodiče s Linsday Lohan v hlavní roli. I zde jde o dobrovolnou záměnu dvou dětí (děvčat), které jsou si nesmírně podobné. Tentokrát to sice nejsou sourozenci a namísto jedné herečky jsou ztvárněny opravdovými dvojčaty (Olsenovy), ale i přesto je podobnost obrovská. Otec a patronka netuší, že dítě o které se starají s nimi nemá nic společného, otec se chce oženit za velmi nepříjemnou slečnu a to určitě ještě není všechno. Ale jelikož jsem výše zmíněnou PnR viděl dříve je pro mne jasnou volbou. I když tento film taky není špatný. 60% ()

Tyny 

všechny recenze uživatele

Na The Parent Trap to rozhodně nemá, ale bavilo jsem se u toho. Celkem příjemná a zábavná komedie až na to, že chvílemi se mi to zdálo až moc přibarvované a přehnané. Jinak to beru jako film pro děti, kterým se určitě bude líbit mnohem více. Na druhou stranu s tímto filmem žádný problém nemám, dobře jsem se u něj bavila. ()

Reklama

Lilloos 

všechny recenze uživatele

Olsenky nikdy nebyly žádné extra herečky, ale u dětských rolí se to dá skousnout. To se rozhodně nedá říct o dospělých ženských postavách. Protivná macecha měla svým způsobem v popisu práce přehrávat, ale "sympatickou" maminu bych viděla úplně jinak. Místy jsem se skvěle bavila (strašidelný dům), místy to už bylo moc mimo (závěr - svatba), ale celkově příběh má hlavu a patu. ()

PeterNet 

všechny recenze uživatele

Nejlepší film Olsenek. Pak to s nimi jede z kopce bez brzd na neutrál. Co se tohoto filmu týče, tak Andy Tennant občas nečekaně natočí nějaký velmi dobrý film a "Malé dohazovačky" k nim rozhodně patří. Ale pokud už jste viděli "Past na rodiče", tak vás dohazovačky moc neuchvátí, ač byly natočeny první, výrazně zaostávají. Něco jako kdyby jste se nejdřív mrkli na Dokonalý trik a následně na Ilusionistu. ()

blackJag 

všechny recenze uživatele

Někdy od tohoto roku se začíná datovat postupný pád Guttenberga do absolutní bezvýznamnosti a o jeho parťačce Alleyové to +/- platí taky. Olsenky se ostatně se svou "filmovou mašinérii" nikdy nepřiblížili onomu vybájenému, snesitelnému (alespoň) průměru blíž než v této nepovedené variaci na notorické téma, takže asi tolik k důležitosti této "laskominy". 40% ()

Galerie (11)

Zajímavosti (4)

  • Kemp ve filmu je ve skutečnosti "Camp Mini-Yo-We" ve městě Muskoka v kanadském Ontariu. (ČSFD)

Reklama

Reklama