MareT.

Ono to je hooooodně nadsazene 4 hvězdy,...chci jen ukázat, že tato serie není sračka ani jiné nepřijemné střevní potíže, jak se někdy někde dočítám... ()

Janega

Ešte (s)prostejšia ľudová zábava o (s)prostejších českých bláznoch pre nenáročnejšieho (s)prostejšieho diváka. ()

Paity

Nestydím se za to, jako řada ostatních tady, že se mi Slunce, seno... líbí. Hlavně, že na to pak každý kouká na Nově, když dávají už pětistou reprízu.... Dávám čtyři hvězdy, protože Troška natočil něco, u čeho se směji i po 25 letech. ()

pjotr76

Viva lidový humor! Protože jaký jiný, když ne lidový? Woody Allen dělá svým způsobem taky lidový humor, problém je, že přece jenom nemá takový impakt jako tyhle Troškoviny. Helena Růžičková , Kopřiva a spol. se v tomhle filmu určitě dobře vyřádili a dost se toho přenáší na diváka, který se na tuto frekvenci přeladí. V jednom komentáři kdosi tvrdí, že se ani jednou nezasmál...zkusil si s tím jít za odborníkem? ()

Ještěřák

"Pravou českou" (nebo spíš moravskou) vesnici jsem zažil, pád komunismu leda tak s kačerem po dvoře, přesto se v mém případě nekoná ani poloviční nostalgie a své původní hodnocení - poctivou 1 "*" nezvednu, protože se mi z "poetičnosti" závěrečné fackovačky dodnes mírně zvedá kufr, ačkoli chápu, že správná dobová agro komedie se bez svého fackovacího armageddonu zkrátka neobejde. Upřímně doufám, že se snímek SLUNCE, SENO A PÁR FACEK nevysílal různě po Evropě, protože netřeba, aby zbytek světa okamžitě viděl, jací jsou Slované burani, křupani a idioti. Na to by měli časem přijít sami... ()

Xavi6

Díl vyrovnaný jedničce. Humor stále stejný, akorát se zde jenom fackuje. :D Popravdě Helena Růžičková hrála v téhle sérii opravdu dobře. Troška dokázal vyprodukovat další díl, který byl alespoň trochu smysluplný. ()

Hanes88

O něco slabší pokračování než jeho první díl. Tento díl byl vlastně založený až na jeho závěru, kde se to dobře lískalo :-). Jinak už to prostě bylo velice podobné prvnímu dílu, takže žádný nový nápad v tom nebyl. 55%. ()

Prochy38

Slunce, seno, jahody bylo kult a tak to asi mělo zůstat. I když toto pokračování má ještě něco do sebe. Spousta vtipných situací a známé tváře perlí a perlí. Závěr hodně dobrý na jednu stranu a na tu druhou ... To je fuk. Pořád se člověk dost bavil a šlo to. Pan doktor Kája se hodně povedl :). ()

peetriss

Téměř totéž co první Slunce, seno... s mírněji tvrdším humorem. Jedná se asi o nejzábavnější díl série, a to nikoli díky Troškovi, jehož režie je nicotná, ale díky komediální show tria Růžičková - Tříska - Kaplanová. Přesto v kontextu české komediální tvorby jen průměrné, nikterak přínosné dílo. Poslední Troškův film, u kterého se dá bez újmy vydržet. ()

Paldiny

Facky zvyšujú kadenciu vtipných okamihov na maximum a to najmä z kategórie odľahčených. Tempo je v skutku zbesilé o nude nemôže byť reč. Nové postavy do deja rýchlo zapadli, tie staré na čele s Růžičkovou sa spoľahlivo vracajú. Rozhodne najvtipnejší Troška a najlepšia časť trilógie. ()

angloumene

Přestože jsem v době kolem 10 let tyhle rádoby venkovské komedie poměrně oceňovala, dnes už jsem naštěstí dorostla do věku, kdy můžu říct takhle teda ne! Takže stejně tak jako mě nijak nelákají Babovřesky, tak i Slunce seno a v tomto případě pár facek považuji spíš za odsouzeníhodné, nežli dívatelné. ()

Macik

Celý film se nese v duchu prvního,ale ta závěrečná scéna, díky nemusím.Tak to zkazila jinak bych dal o * navíc... ()