JosefTomas

Krapet delší, než zvládnou nápady utáhnout a ač se tvůrci snaží, tak zápletka, která má film držet pohromadě, slouží ve většině jen k velmi vydařeným scénám, které obstojí samostatně a jako celek za prvním dílem pokulhává. Ale ta finální fackovačka by se měla zapsat do dějin :D. ()

Pitryx

Druhý díl je stejné výborný jako první. Nevidím v tom nějaký velký rozdíl. Bavím se u něj stejně jako u jedničky, takže také není důvod jakkoli snižovat mé původní hodnocení. To bylo stejné jako nyní a asi vždy bude. Finální rvačka je prostě krásná ukázka lidské blbosti. Takže plný počet. ()

AlexUnited

Táto časť o kúsok vyčnieva a je tak asi najlepšia avšak celá trilógia je moja srdcovka a všetky tri diely sú skvelé, kultové, nesmrteľné (plné nezabudnuteľných scén a hlášok). Zbožňujem ich a aj keď celý dej poznám naspamäť, vždy ma bude baviť kedykoľvek túto klasiku dookola sledovať. Takýto typ „dedinsko-buranského“ humoru je presne na môj vkus. ()

Vivian

Tuhle část považuju z celé trilogie za nejpovedenější (a obecně asi vůbec za nejpovedenější Troškovu komedii), myslím, že autoři postavili poměrně dost věrný pomník českému národu:-) Helena Růžičková - Škopková je excelentní, Stanislav Tříska jí zdatně sekunduje, ostatní herecké výkony jsou malinko slabší, ale na výsledek se pořád dost příjemně kouká a mimoto je to i vtipné:-) Některé hlášky jsou nezapomenutelné. ()

PROTIVETRU

Celkové hodnotenie tejto trilógie je dosť nízke, čo ma dosť šokuje,tak snáď stačí, keď sa vyjadrím u tejto, asi najlepšej, i keď trošku dlhej časti.. Okrem série slunce, seno.. som od Trošku videl len kameňáky, čo bol fakt odpad, ale to sa s týmto naozaj nedá rovnať. Hlavne Růžičková ma vedela vždy pobaviť, staré klebetnice tiež a samozrejme mnohé hlášky a scénky, ktoré sa mi vryli do pamäte podobne ako u takého Dedictví. "Aď se propadnu do Západního německa, jestli klamu.""Táto, a bila tě taky někdy tvoje máma? Ne, jen ta tvoje""Když vy inženírku, tak my...to se budete divit! Ospravedlňujem sa za prípadné hrubky v češtine, mno a ešte treba spomenúť "main theme":D Tú si snáď každý aspoň raz zahmmkal, alebo zapapapákal. ()

MiraZ

Tímto pokračováním si Zdeněk Troška vydláždil cestu na filmové smetiště. Posledním dílem Slunce, seno a erotika si dokonce i otevřel bránu. Musím uznat, že už jsem viděl daleko lepší filmy. ()

sendisis

Kultovní klasika, jak kdybych viděla naši vesnici. Lidi na vesnici tenhle film milují a lidi z města ho nechápou a pohrdají jím, je to ale výkvět toho nejpozemštějšího humoru z pozemských humorů. Hlášky jako - Místo mozku, z piva kostku, Blaženooo, Kelišová! to provází můj život neustále. Vždycky, když se na tento film dívám, tak v něm najdu další vtip, i když jsem ho viděla snad stokrát. ()

MartyMcFly89 odpad!

Podstatné informace, proč dávám toto hodnocení se dozvíte v komentáři (mém) na první díl. Tak jako tak, Mr.Apache to vystihl pěkně. ()

matoon97 odpad!

Takú volovinu som už dávno nevidel, ale to vám poviem, už dávno! Podľa mňa najhoršia trilógia českých filmov sú Slnko seno... a tak ďalej a Playgirls. Ani netuším, čo bolo cieľom tohto filmu. Rozosmiať ma? To určite nie! ()

moviepill

U mňa kúzlo nevyprcháva. Miloval som to ako malý, milujem to aj dnes... Tá štvrtá * za excelentný výkon pani Růžičkovej... ()

Mord122

Tak toto prostě nemá chybu. Na to mčlověk prostě nesmí hledat člověk světovou filmařinu. Stačí se jen posadit a nechat se unášet vesnickým hunorem, který mi je btw. tolik blízký. ()

Wolfface

Koukám zde na nízké hodnocení,ale je musím film ohodnotit výše,protože mi humor druhého pokračování sedl.Zdá se mi ještě vtipnější než jednička.Je to jednoduché,ale jako jistý zástupce druhu komedie má svoje místo. ()

x_ander

Druhý díl trilogie považuju za asi nejpovedenější. Na druhou stranu jsou už vidět určité Troškovy ústřely a některé scény či gagy jsou dost přehnané, ale s přimhouřením oka je pominu, protože zábava to stále ještě je. 70%. ()

Perchta6

Dobrý film, ne tak dobrý jako první, ale našla jsem si tam svoje oblíbené fráze, které nyní u nás zdomácněly jako rodinné hlášky. Jen ta závěrečná rvačka byla trapná a zbytečná, je to jako bitva šlehačkovými dorty, to taky nesnáším. ()