Reklama

Reklama

100-man no inoči no ue ni ore wa tatteiru

(seriál)
  • Japonsko 100万の命の上に俺は立っている (více)
Trailer 1
Animovaný / Akční / Drama / Fantasy
Japonsko, (2020–2021), 9 h 24 min (Minutáž: 23–24 min)

Předloha:

Naoki Jamakawa (komiks), Akinari Nao (komiks)

Kamera:

Jukina Nomura

Hudba:

Ken Itó

Hrají:

Júto Uemura, Azumi Waki, Makoto Kóiči, Čiwa Saitó, Risa Kubota, Kensuke Óta, Hisako Tódžó, Nanaka Suwa, Kóki Kojasu, Jóhei Azakami (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(24)

Obsahy(1)

Yotsuya Yuusuke je samotář, který nerad chodí do školy, nemá přátele a vlastně ani nemá rád město, ve kterém žije. Raději by se jen věnoval hraní videoher a cvičení, díky kterým přichází na jiné myšlenky. Jednoho dne je ale záhadně přenesen do tajemného fantasy světa, kde potkává dvě své spolužačky Shinou Iu a Hokozaki Kusue. Ve stejný moment se také objeví tajemná postava, která si říká Pán hry a ten všem uloží náročný a časově omezený úkol. Yotsuya se od dívek dozvídá, že je třetím hrdinou vybraným k této podivné hře a že pokud úkol splní, vrátí se všichni do svého světa, aby našli dalšího člena týmu a s ním se opět vrátí sem a dostanou další zadání. Kromě časového omezení mají úkoly ještě jeden háček – sice se po smrti po určité době opět znovuzrodíte, ale nikdy nesmí zemřít všichni členové týmu najednou, to by byl úplný konec! Tak je samotář Yotsuya postupně donucen proti své vůli spolupracovat s ostatními a díky tomu začne celá skupina postupně rozkrývat, co se to tu vlastně děje a co vše je v sázce... (Jeoffrey)

(více)

Videa (5)

Trailer 1

Recenze (2)

DaeGurth 

všechny recenze uživatele

První série za 4*, druhá výrazně slabší. Minimálně v první sérii se snaží následovat mangu, jen s minimem odchylek. Bohužel, ty odychylky jsou jako když si spletete koření. A tak to vůbec nechutná jak má. Počkám si až dokončí mangu a nebudu si kazit chuť. ()

Jogi.1 

všechny recenze uživatele

Příjemné, zajímavé a napínavé anime, které stálo za to vidět :), uvidíme jestli to druhá série nezkazí. ()

Reklama

Galerie (455)

Reklama

Reklama