• honajz
  ***

  Hodně střelené příběhy o kmotříčcích, kteří bláznivému puberťákovi plní puberťácké nápady. Sem tam se bojuje o rovnováhu ve vesmíru, o ovlivnění historie či budoucnosti, jindy jde jen o sportovní utkání. Kmotříčci sami se občas chovají jak puberťáci. Některé díly jsou správně střelené, a člověk se baví, hodně jich však je wtf-koidních. Trošku mi to připomíná Dexterovu laboratoř, a to i animací, ale Dexterova laboratoř mne přece jen baví víc, možná proto, že se soustředí na míň postav a má užší mantinely, ve kterých pak jsou ty situace o to bláznivější.(14.3.2013)

 • honajz2
  **

  Když ti život nadělí matku, která neumí ani namazat chleba a učitele, který je závislý na dávání pětek a chůvu, která je mentálně chorá a má vás chuť zabít, tak je vidět, že máte smůlu. To by však nebyl seriál aby nepřišlo něco magického! Tentokrát zde máme víly, které mu plní každé přání. No nádhera! U jedné s těch víl postupem času (asi po třech epizodách) nastala retardace neuvěřitelných rozměrů, tak vítejte zpátky ve svém starém životě! U Timmyho učitele také nastala retardace neuvěřitelných rozměrů a od té dob se stal zapřísáhlým lovcem víl. A to i přesto, že žádnou nikdy nechytil. A postupem času se s toho stává další debilita, na kterou už se nemá smysl dívat.(14.3.2013)

 • dogrose
  odpad!

  Výtvarně agresivní a uječený seriál stavící na principu grotesky, čímž je o "zábavu" postaráno a nemusí se vymýšlet něco inteligentnějšího. Není to můj šálek čaje, podle mého patří k tomu nejslabšímu na Nickelodeonu. Myslím, že dítě, které je odmala vedeno k žánrové a výtvarné pestrosti animáčů a pohádek, nemá potřebu toto sledovat.(18.2.2015)

 • Potjoc
  ***

  Druhý pořad tvořené Nickelodeonem, který se mi líbil. Oproti Spongebobovi je to ještě mnohem rychlejší (a to říkají psychologové, že právě rychlost Spongeboba je škodlivý pro děti), hodně vysoká hustota obsahu, kromě hlavního děje se tu ještě hodně hrnou množství nesouvisejících vtípků, hlavně Cosmovy hlášky a hloupost. Hodně úderné, hlášky typu "pane Timmyho táto" (od nepříbuzných), "(prozrazení úmyslu)... totiž 'Haf'", apod. jsou legrační. Kresba taky připomíná Dexterovu laboratoř(16.8.2017)

 • avril4234
  *

  Jediné, čo ma na tomto animáku zaujalo je obrovská (animátorska) podobnosť so seriálom Danny Phantom a vlastne je to z rovnakého štúdia. Ja som závislá na Dannymu Phantomovi, preto nedokážem odolať seriálom, ktoré mi ho pripomínajú a hodnotiť ich vysoko. Inak je to ale vážna blbosť, ktorá ma dejovo vôbec nezaujala a práve nadšene sa na to nepozerám. Len pre zaujímavosť som zhliadla pár častí, ale takmer sa mi to v niektorých okamihoch hnusí a tento štýl animácie zas vôbec nemusím, len Danny Phantom je záhadná výnimka. Fairly Odd Parents je len podpriemerný seriál, ktorému dávam slabú 1*.(7.12.2011)

 • - Timmyho ve skutečnosti dabuje žena. (Karlsberger)

 • - Wandiny vlasy měly být původě modré. Protože je ale modrý celý Timmyho pokoj, v němž by mohly být leckdy přehlédnuty, byly změněny na růžové. (Elbarto08)

 • - Timmyho růžová čapka měla být původně modrá, avšak autorovi Butchi Hartmanovi modrá fixa vyschla, a proto použil růžovou. V seriálu je tento fakt vysvětlen tím, že rodiče Timmyho si přáli holčičku, čemuž přizpůsobili nákup oblečení včetně čapky. (Elbarto08)