Reklama

Reklama

Kouzelní kmotříčci

(seriál)
  • USA The Fairly OddParents
Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy
USA / Kanada, (2001–2017), 66 h 34 min (Minutáž: 23–73 min)

Hrají:

Tara Strong, Susanne Blakeslee, Daran Norris, Carlos Alazraqui, Grey Griffin, Frankie Muniz, Dee Bradley Baker, Method Man, Redman, Alec Baldwin, Adam West (více)
(další profese)

Série(10) / Epizody(161)

Obsahy(1)

Kouzelní kmotříčci je výjimečný kreslený seriál o desetiletém chlapci jménem Timmy, jehož kmotři s nadpřirozenými schopnostmi, Cosmo a Wanda, mu plní jeho přání. (oficiální text distributora)

Recenze (17)

dogrose odpad!

všechny recenze uživatele

Výtvarně agresivní a uječený seriál stavící na principu grotesky, čímž je o "zábavu" postaráno a nemusí se vymýšlet něco inteligentnějšího. Není to můj šálek čaje, podle mého patří k tomu nejslabšímu na Nickelodeonu. Myslím, že dítě, které je odmala vedeno k žánrové a výtvarné pestrosti animáčů a pohádek, nemá potřebu toto sledovat. ()

Potjoc 

všechny recenze uživatele

Druhý pořad tvořené Nickelodeonem, který se mi líbil. Oproti Spongebobovi je to ještě mnohem rychlejší (a to říkají psychologové, že právě rychlost Spongeboba je škodlivý pro děti), hodně vysoká hustota obsahu, kromě hlavního děje se tu ještě hodně hrnou množství nesouvisejících vtípků, hlavně Cosmovy hlášky a hloupost. Hodně úderné, hlášky typu "pane Timmyho táto" (od nepříbuzných), "(prozrazení úmyslu)... totiž 'Haf'", apod. jsou legrační. Kresba taky připomíná Dexterovu laboratoř ()

Reklama

Zalost 

všechny recenze uživatele

Malý chlapec Timmy má své dva kouzelné kmotříčky - vílí manžele Cosma a Wandu - kteří mu splní jakékoliv přání. Nejenom že chtějí, ale podle pravidel i musí. Bohužel pro Timmyho a naštěstí pro diváka, leckterá Timmyho přání mívají podstatný háček, jako například konec vesmírného řádu :-) Do toho všeho je ještě třeba držet vše v tajnosti před naivními rodiči a bránit se před Vicky, zlou slečnou na hlídání, profesorem Crockerem (učitel posedlý touhou dokázat světu, že víly existují), supervílákem Jorgenem von Stranglem a podobnou snůškou padouchů. Seriál má skvělý, dá se říci "klasicky cartoonový" styl humoru, který si často své limity rozhodně nevytyčuje v reálném světě. "Kde jsi získal ten nádherný raketový tank, synku?" "É, na internetu?" "Skvělé!" ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Hodně střelené příběhy o kmotříčcích, kteří bláznivému puberťákovi plní puberťácké nápady. Sem tam se bojuje o rovnováhu ve vesmíru, o ovlivnění historie či budoucnosti, jindy jde jen o sportovní utkání. Kmotříčci sami se občas chovají jak puberťáci. Některé díly jsou správně střelené, a člověk se baví, hodně jich však je wtf-koidních. Trošku mi to připomíná Dexterovu laboratoř, a to i animací, ale Dexterova laboratoř mne přece jen baví víc, možná proto, že se soustředí na míň postav a má užší mantinely, ve kterých pak jsou ty situace o to bláznivější. ()

avril4234 

všechny recenze uživatele

Jediné, čo ma na tomto animáku zaujalo je obrovská (animátorska) podobnosť so seriálom Danny Phantom a vlastne je to z rovnakého štúdia. Ja som závislá na Dannymu Phantomovi, preto nedokážem odolať seriálom, ktoré mi ho pripomínajú a hodnotiť ich vysoko. Inak je to ale vážna blbosť, ktorá ma dejovo vôbec nezaujala a práve nadšene sa na to nepozerám. Len pre zaujímavosť som zhliadla pár častí, ale takmer sa mi to v niektorých okamihoch hnusí a tento štýl animácie zas vôbec nemusím, len Danny Phantom je záhadná výnimka. Fairly Odd Parents je len podpriemerný seriál, ktorému dávam slabú 1*. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (11)

  • Město Dimmsdale, kde žije Timmy s rodiči a kmotříčky, opravdu existuje. Nachází se v Californii. (Elbarto08)
  • Oblečení a vybavení Tooth Fairy (víly Zubničky) je inspirované komiksovou postavou Wonder Woman. (Karlsberger)
  • Seriál byl vysílán ve 113 zemích a přeložen do 27 jazyků. (Elbarto08)

Reklama

Reklama