• honajz2

Když ti život nadělí matku, která neumí ani namazat chleba a učitele, který je závislý na dávání pětek a chůvu, která je mentálně chorá a má vás chuť zabít, tak je vidět, že máte smůlu. To by však nebyl seriál aby nepřišlo něco magického! Tentokrát zde máme víly, které mu plní každé přání. No nádhera! U jedné s těch víl postupem času (asi po třech epizodách) nastala retardace neuvěřitelných rozměrů, tak vítejte zpátky ve svém starém životě! U Timmyho učitele také nastala retardace neuvěřitelných rozměrů a od té dob se stal zapřísáhlým lovcem víl. A to i přesto, že žádnou nikdy nechytil. A postupem času se s toho stává další debilita, na kterou už se nemá smysl dívat.(14.3.2013)

• avril4234

Jediné, čo ma na tomto animáku zaujalo je obrovská (animátorska) podobnosť so seriálom Danny Phantom a vlastne je to z rovnakého štúdia. Ja som závislá na Dannymu Phantomovi, preto nedokážem odolať seriálom, ktoré mi ho pripomínajú a hodnotiť ich vysoko. Inak je to ale vážna blbosť, ktorá ma dejovo vôbec nezaujala a práve nadšene sa na to nepozerám. Len pre zaujímavosť som zhliadla pár častí, ale takmer sa mi to v niektorých okamihoch hnusí a tento štýl animácie zas vôbec nemusím, len Danny Phantom je záhadná výnimka. Fairly Odd Parents je len podpriemerný seriál, ktorému dávam slabú 1*.(7.12.2011)

Kouzelní kmotříčci mají vtipnou pointu ve všech dílech. Snad ani jednou se mi nestalo, že bych se u tohoto nudil. Ovšem dílů je bohužel málo a tak televize opakují stejné díly stále dokola, takže mi některé už lezou krkem. Seriál má i přes tu zábavu, dobrý nápad i sympatické postavy některé hodně krvavé rány. Například nadabování Cosma, jedné z kouzelných víl. Anebo grafiku. Grafika je naprosto prostá, nezajímavá a u některých scén může vyvolat pocit ošklivosti, znechucenosti... Mě to nějak nevadí, takže pořád, i tak, u mě mají kmotříčci navrch. {60%}(16.12.2014)

Hodně střelené příběhy o kmotříčcích, kteří bláznivému puberťákovi plní puberťácké nápady. Sem tam se bojuje o rovnováhu ve vesmíru, o ovlivnění historie či budoucnosti, jindy jde jen o sportovní utkání. Kmotříčci sami se občas chovají jak puberťáci. Některé díly jsou správně střelené, a člověk se baví, hodně jich však je wtf-koidních. Trošku mi to připomíná Dexterovu laboratoř, a to i animací, ale Dexterova laboratoř mne přece jen baví víc, možná proto, že se soustředí na míň postav a má užší mantinely, ve kterých pak jsou ty situace o to bláznivější.(14.3.2013)

• dogrose

Výtvarně agresivní a uječený seriál stavící na principu grotesky, čímž je o "zábavu" postaráno a nemusí se vymýšlet něco inteligentnějšího. Není to můj šálek čaje, podle mého patří k tomu nejslabšímu na Nickelodeonu. Myslím, že dítě, které je odmala vedeno k žánrové a výtvarné pestrosti animáčů a pohádek, nemá potřebu toto sledovat.(18.2.2015)

• - Oblečení a vybavení Tooth Fairy (víly Zubničky) je inspirované komiksovou postavou Wonder Woman. (Karlsberger)

• - Wandiny vlasy měly být původě modré. Protože je ale modrý celý Timmyho pokoj, v němž by mohly být leckdy přehlédnuty, byly změněny na růžové. (Elbarto08)

• - Seriál byl ve své době třetím nejdéle vysílaním seriálem na kanálu Nickelodeon. (Elbarto08)