poster

Slavné útěky (TV seriál)

 • francouzský

  Évasions célèbres, Les

Dobrodružný

Francie / Itálie / Maďarsko / Rakousko, 1972, 55 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

 • Brouk
  ****

  Hodně starý a dobrý seriál, který se opíral o skutečné historické události. Nejvíc mi utkvěl v paměti díl s útěkem v šachovém stroji... A tenhle seriál by si zasloužil opakování v TV.(20.10.2004)

 • Robbi

  Lovím z paměti dětské vzpomínky - a vedle zde zmíněného útěku v šachovém stroji (ve skutečnosti šlo o figurínu hráče, která posouvala figurky po šachovnici) si vybavuji ještě epizodu o maďarském knížeti Rákoczim a také úspěšný útěk vévody de Boeufor (pokud jsem to napsal dobře). Bohužel je téměř nemožné zjistit, kolik dílů vlastně bylo natočeno, ale souhlasím, za zopakování by to rozhodně stálo.(6.12.2013)

 • harycek
  *****

  Tento seriál se mi velmi líbil škoda , že ho neopakují!!Nepočítaje útěk v šachovém stroji jak se zmiňuje "Brouk" tak tam byl i útěk Casanovy tuším!?!?(4.8.2017)

 • montewalsh
  *****

  Mimo již zmíněné vzpomínám na další díly. Útěk Casanovy z vězení nazývané "Olověné střechy", další "Útěk z Andělského hradu" Benvenuta Celliniho. Na seriál mám velmi dobré vzpomínky, proto 5. Pro Robbi: mrkni na tento server - http://www.imdb.com/find?ref_=nv_sr_fn&q=+%C3%89vasions+c%C3%A9l%C3%A8bres%2C+Les&s=ep Jak jsem zjistil, dílů je dvanáct. Mám ale pocit, že ČT nedávala všechny. Ještě jeden odkaz: http://www.fdb.cz/serial/slavne-uteky-les-evasions-celebres/obsazeni/81625(17.11.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace