The Hire: The Follow

všechny plakáty
Krátkometrážní / Akční / Mysteriózní / Romantický
USA, 2001, 8 min

Clive Owen hrá nájomného šoféra, ktorý dováža ľudí na miesta, na ktoré sa potrebujú zúfale dostať. Často sú tieto práce označované ako „Prísne tajné“ a poskytnuté môžu byť len základné informácie. V tejto epizóde, režírovanej Kar-wai Wongom, je náš hrdina najatý klientom (Forest Whitaker) na sledovanie priateľky jednej celebrity (Mickey Rourke) podozrievanej z cudzoložstva. (genetique)

Rocky88

Pro mě nejslabší z Hire. Chybí tempo a akce. WKW se snaží o něco, na co nemá čas. Kdyby tak tři minutky přidal, mohlo to dopadnout lépe. ()

ad

Naprosto úžasný krátký filmeček, je obdivuhodné, kolik atmosféry, emocí a dohraných charakterů se vejde do osmi minut...a konečně film nepůsobí jen jako demonstrace jednoho auta, kdyby jezdili v úplně jiném, nebo kdyby chodiliu celou dobu pěšky, nic by se nezměnilo. ()

Fallen_One

Za tak málo minut to opravdu nejde hodnotit, takže budem objektivní a dáme tři hvězdy. Adriana Lima je konečně na filmové pásce, škoda že jen v brýlích a ne v plné kráse. Zato si vychutnáme její portugalštinu. ()

Wormboy

Napriek absencii akcie, tato cas za svojimi "surodencami" v kvalite nezaostava a to predovsetkym vdaka citlivemu ponatiu Kar-wai Wonga. ()

mortak

Hezký reklamní kýč, který ale dojíždí na to, že hlavním hrdinou musí být BMW, a tak jde příběh stranou. ()

eye candy

Z celé série, je právě tento díl nejvíc osobní. Někomu možná bude chybět tradiční akce, humor a spád jiných dílů, mně ale příjde toto elegantní pojetí reklamy mnohem promyšlenější. Jinak Mickey Rourke a Kar-wai Wong, dobrý kombo :)) ()

Doudis19

Na reklamu o BMW Z3 a M3 až příliš uhlazené a neakční. Hudební motiv chytlavý, ale pointa vzhledem k tomu, jak dlouho Clive Owen Adrianu Limu znal, nedává příliš smysl. ()

Brandon

Jeden z nejúžasnějších filmových zážitků poslední doby. A to vše jen v šesti minutách. Každé políčko, každé slovo, každý tón skvěle ladí a Baví mě. "Whatever you do, don't get too close, never meet their eyes." ()

hroubek

Umění na ploše necelých deseti minut.Co se nevyjadřuje slovy, se tady vyjadřuje skvělou hudbou.Parádní Clive Owen. ()

ne0

Nic zvláštního ve mně tento Hire nezanechal, bohužel. Snad s časem, po objevení WKW, se k tomuto krátkému filmu dostanu. ()

bloodvomit

Tento díl se mi zdál trošičku slabší, neni tak akční, zato je atmosféricky hezky zvládnutý... nicméně míň zábavný než ostatní. ()