• Tyna.Simko
  ****

  To, že je to podle někoho klišé mě vůbec nezajímá. Možná si někdo řekneš, že je to jenom ubohá fraška a další napodobenina King Konga. Já mám na to názor takovej, že tohle se King Konga týká, ale nemá to stejný příběh. Rozhodně mám Velkého Joea radši, než King Konga z roku 2006, který měl smutný konec. Vím, že každý konec nemůže bejt šťastný, ale v tomhle případě mě to bylo strašně líto. Velký Joe má příběh, skvělá herečka Charlize Theron se do své role moc hodila a vizuální efekty velké Joea se opravdu povedli. Na to, že je to film z roku 1998, kdy ještě nebyli takové grafické možnosti jako dnes, si ten film zaslouží rozhodně lepší hodnocení než pouhých 55%.(29.7.2012)

 • T2
  ****

  Pozrel som to druhý krát a chytilo ma to viac než predtým, keď si to zoberiem zo širšieho uhla zaujme to veru viac než iné báchorky produkované za posledné roky a po trikovej stránke to nemá skoro chybu, určite je Joe Young lepším prevedením gorile než Jacksonov vyumelkovaní rozťahaní King Kong. Nedá my to a mením hodnotenie filmu na slušných 70% aj vďaka sympatickej Charlize Theron a charizme Billa Paxtona aj keď príbeh ja klasicky jednoduchý ale aj tak vďaka peknej doprovodnej hudbe od Jamesa Hornera povie viac než by sa dalo čakať, slušná vzorka z tejto hudby nakoniec putovala aj do na rýchlo skladanej hudby k filmu Trója. ║Rozpočet $90miliónovTržby USA $50,632,037Tržby Celosvetovo $87,600,000/70%/(4.1.2008)

 • Dever
  ***

  Soundtrack James Horner: 1. Sacred Guardian Of The Mountain ,2. Poachers ,3. Attempted Capture ,4. The Trees ,5. Our Last Chance - A New World ,6. A Broken Promise ,7. Leaving By Night ,8. Hollywood Boulevard ,9. Freeway Crossing ,10. The Carnival ,11. The Burning Ferris Wheel ,12. Dedication And Windsong,(12.5.2011)

 • Snehulienka
  ****

  Trochu mě překvapilo zdejší hodnocení, se kterým mimochodem nesouhlasím. Na svoji dobu to má pěkný efekty, nádhernou hudbu a sympatický obsazení. Pro mě určitě lepší, než King Kong od Petera Jacksona. Ale sto lidí, sto chutí. Pro mě 70% a hvězdička navíc za krásnou Charlize Theron. PS - konec je na slzu :-)(22.12.2013)

 • chaosteory
  ****

  Tak tohle jsem viděl v rámci povinné návštěvy ještě na základce. S upřímným ohlédnutím musím říci, že to bylo asi nejlepší na co mě vzdělávací institut vzal. Tehdy jako dítě mě uchvátila postava Joa a dojemný děj. Dnes spíše oceňuji krásu Ch. Theron, vizuální stránku a fakt, že Disney patřil za etalon pro rodinné filmy.(28.8.2011)

 • - Když Bill Paxton a Charlize Theron stojí ve vchodu do divadla, na pozadí je vidět filmový plakát Knihy džunglí od Disneyho. (Mr.Critic)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace