Terapie pro „eroticky závislé“ svede dohromady naprosto nesourodou pětici. Sympatický a nesmělý učitel Cyril (Jiří Mádl) se obává svých lechtivých představ o studentkách. Neomalený erotoman a notorický záletník Eda (Milan Šteindler) si stále dokazuje svoji mužnost. Mladý ajťák Martin (Martin Leták) se prezentuje jako velký milovník, ale jeho vystupování budí spíše rozpaky. Postarší scenárista Přemek (Bolek Polívka) by se rád ubránil svodům své dlouholeté múzy, zatímco vyhořelý rocker Gigi (Zdeněk Žák) už má to nejlepší očividně dávno za sebou… Nebo ne? Sezení výstředních účastníků probíhají pod taktovkou atraktivní, ale nepříliš zkušené psycholožky Lindy (Kristýna Hrušínská), které se terapie brzy vymkne z rukou. Otěže přebírají samotní „klienti“, setkání nabírají nečekaný spád a rozjíždí se svižná mozaika neuvěřitelných příběhů. Komedie o lásce a jejích podobách a o tom, že nikdy není pozdě pokusit se něco napravit. (Magic Box)

M.i.k.e

očekával sem další z řady českých pseudokomedíí, kde si nesympatické postavy stěžují že je nikdo nemá rád i když jsou idioti, ale realita není zas tak hrozná. Některé momenty jsou sice špatný a leckomu z nich může prasknout cévka, ale jinak mě to nijak neuráželo. Sice sem se nesmál, ale postavy až na tu Steindlerovu mi nepřišly úplně mimo a určitá část jejich jednání byla dokonce i pochopitelná. Věřím, že na divadle to může fungovat mnohem lépe...55% ()

bourec

Zajedno je tam několik fakt nepříjemně vystupujících postav. Hrušínská, Žák, šteindler. Příběh hodně povrchní, humor fádní, celý nevýrazný. Odpad to není, ale k pochvale to má sakra daleko. Slabotka. 30%. ()

zette

Z tech ceskych vztahovych "komedii" jde vylozene strach. Byt tvurce, herec..., nerad bych byl pod tim podepsany. ()

angel74

Upřímně vůbec nechápu, kam se z filmové adaptace celkem povedené Balcarovy divadelní hry Pánský klub vytratil humor, kterého tam bylo opravdu požehnaně. Třeba postava nesmělého učitele Cyrila by měla podle původního scénáře svým chováním vyvolávat salvy smíchu, kdežto já se při sucharském pojetí Jiřího Mádla nezasmála snad ani jednou. Ne, že by tu roli hrál vyloženě špatně, ale zkrátka tady nepůsobí příliš zábavně. Vše aspoň částečně zachraňuje slušná herecká sestava, v níž vynikají zejména Milan Šteindler a Bolek Polívka. (50%) ()

HorrFi

Kristýna Hrušínská je krásná ženská, Šteindlerovo postava mě bavila, ale jinak hrozný... další stupidní rádoby vtipná moderní česká komedie... ()

Mrkvič

Ale jako budiž. Spousta mi toho ve filmu vadí. Spousta věcí je nevyužitá nebo na ně čeká divák zbytečně dlouho. Ale párkrát jsem se nějaké situaci nebo hlášce lehounce zasmál a měl jsem docela velkou radost z obsazení některých herců (hlavně duo Žák - Hrušínský). ()

Johnny.ARN

Nvm úplne komu toto bolo určené, ale ani som sa nezasmial, ani som sa nad tým nezamyslel a od polky ma to vyslovene otravovalo. Videl som už ale aj horšie debuty. 1 z 5 ()

oveckaoa

Na české poměry nadprůměrná záležitost. Ženská vede terapie s muži co mají problémy se ženami jeden miluje kolegyni v práci a bojí se jí to říct jeden je důchodce co mu umřela žena a on od té doby nechce jinou jelikož to považuje za nevěru jeden má ženskou co s ní skoro nespí jednomu se nepostaví bez prášků a navíc je teplý  a ten poslední je fixovaný na matku a myslí si, že nenajde dobrou ženskou. Není to moc vtipné , ale je to zajímavé po filmové stránce a opět to táhne nahoru postava Mádla co prostě ve sračkách nehraje.   P.s. pokud se to vezme globálně ona jim moc nepomohla jeden se kvůli ní rozešel a nejspíše zůstal na mizině , ale zase byl s ní jednomu řekla, že si má najít ženskou , i když mu ta jeho umřela jednomu poradila ať tu kolegyni sbalí což mu poradili i ostatní, ale jeden si poradil sám, když zjistil, že to s prášky přehnal a tomu poslednímu poradila ať zavolá své matce což mu , ale taky poradily i ostatní. Kdybych byl moc velký rypák najdu tam daleko více problémů například to, že psycholožka co ani psycholožka není (ani jednou to tam nezazní) radí lidem nebo to, že matka nevidí syna přes 10 let a je s tím v klidu.  80 procent ()

nevermore

Tohle je ku*va tak špatný, jak jen může být. Prvky herectví tady předvádí fakt asi jen Polívka. Zbytek je prkenný, až běda. Otřesné dialogy, tak dememtní a ještě navíc průhledný příběh, že to je k neuvěření Terapeutka co se nechá rozhodit takovýma otázkama a rozbrečí se? WTF?!) a hlavně ta Kristýna Hrušínská. Já nevím, jestli jí tak nesedla ta postava nebo je prostě tak špatná, ale byla fakt asi nejhorší na tom filmu. Mně bylo často fakt trapně za ty herce, jak se ve filmu musí pitvořit, a co všechno musí "odehrát". Jak tenhle scénář mohl někdo myslet vážně. Kdo to hodil na papír? Takovouhle ultrasrajdu jsem dlouho neviděl. Jednu * dávám jen proto, že když srovnám s Bastardama, kde je to jasnej odpad, tak tohle je dejme tomu o fous lepší. ()

Master19

Co to je? Mizerná vztahová konverzačka, kterou ode dna odráží jen Šteindler s Polívkou. Jinak špatné po všech stránkách. ()

Pollock

Jelikož na rozdíl od jiných českých komedií z tohoto roku jsem se několikrát opravdu zasmál a vzhledem k tak nízkému hodnocení jdu o hvězdičku výš. Pohodová jednohubka, která mě nenudila a herci bavili. ()

klukluka

Kristýna Hrušínská zdědila herecký talent po tatínkovi a ne, to není kompliment. Být to chirurgové, nenechal bych si na sebe od nich sáhnout, ale na divadle se to asi snese. Pro sichr je ale stejně lepší, pořídit si na tohle deklamování svoje vlastní. Do filmu by ale tohle neumětelství pronikat nemuselo. Pak se vedle vás postaví Bolek, Mádl, Vágnerová, nebo Žák a působí to přinejmenším rozpačitě. A to tahle minela ještě zdaleka není tou největší, co se Pánského klubu týče. Tím je všechna ta demence, kterou je to od A do Z komplet protkaný. Je to hezky barevný, lidi tady na sobě mají hezký hadry, ale je to blbý, až to bolí. Nebo že už by na tom dneska nezáleželo..? P.S.: Producent Punk film?! V tom případě is punk really dead. ()

Loki_Six

"Jestli si pořád vymejšlíš a přibarvuješ si fakta tak nás zbytečně okrádáš o čas. Tobě je to možná jedno. Ale sobecky vzato, nekteří z nás ho už nemáme na rozdávání." ()

mira007

Hrušínští si natočili film podle své divadelní hry ze svého Divadla na Jezerce s námětem skupiny můžů závislých na erotice, přičemž vlastně ve finále nikdo z nich nemá s erotikou problém tolik jako problém se sebou samým. To by nevadilo, horší je, že je to absolutně bez vtipu. Sotva dokoukatelné. ()

ArthasKarfa

Jednoduchý, nepříliš zábavné ale vlastně takhle to teď s těmi vztahy funguje ne? Že se někdo snaží, někdo se k někomu nehodí, někdo hledá štěstí jinde....a takhle to teď dámy a pánové NEfunguje. I přes tu neohrabanost a hloupost se tam ty vztahy tak nějak odrazily. Místama je to fakt tupé. ()

Jaroslaf

Přijatelnou hovnovinu na odreagování kazí hlavně Xtýna Hrušínská v příliš velké roli nevhodné pro její "um" a okoukaný Polívka starší, kterého bylo opravdu už všude dost. ()