Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Upíři znovu tady! Upíři Johna Carpentera vás přivedli až na samý okraj hrůzy ... buďte připraveni na to, že tentokrát překročíte hranice. Drsný zabiják upírů Derek Bliss (Jon Bon Jovi) se vydává na lov krvežíznivých tvorů do srdce Mexika, kde dostal nový úkol od záhadného klienta. polečně se skupinou zabijáků, ve které je i atraktivní Zooey, jež by mohla, ale nemusela být jednou z nemrtvých, se Derek pouští do boje s rostoucím počtem nebezpečných upírů prahnoucích po krvi a jejich úskočným a mocným vůdcem, který má však pro ně svůj vlastní plán... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (44)

kingik 

všechny recenze uživatele

Tommy Lee Wallace není John Carpenter. Volné pokračování je docela upíří břečka. Jon Bon Jovi se snaží hrát, ale Wallace snad zmrvil, na co sáhl. Osobně jsem čekal nějakou odvázanou ultra řež, ale tady aby se krvavé scény jeden dořezal. Když bych se řízl žiletkou při holení, jako že ji nepoužívám, tak je to větší masakr, než pozorovat znuděné obrazy, ve kterých si o hororu tvůrci mohou nechat jen zdát. Pravda, on ten Bon Jovi sem taky moc neseděl, a tak je to s celým tímhle nanicovatým filmem. Nesedl mně. 20% ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Vitajte v Mexiku, ale buďte obozretní. Majte sa na pozore. Premnožili sa tam vampíri. Skúsený, profesionálny lovec upírov Derek Bliss je povolaný, aby sa im postavil na odpor a pokiaľ možno ich čo najviac zlikvidoval. Bez dlhého premýšľania prijme tento kšeft. Vyberie si štyroch pomocníkov a pustí sa do práce. Hon na nemŕtve, krvilačné príšery sa môže začať. "Vampires: Los Muertos". Hlavnú úlohu zabijaka upírov stvárnil známy americký rocker Jon Bon Jovi. ** ()

Reklama

Tsunami_X 

všechny recenze uživatele

Video podívaná bez špetky režijní a scénáristické invence či osobitosti bazíruje na slavném jméně (pochopitelně zcela neprávem) a divákovi se snaží nabídnout poněkud omletý mix akce, špatných hereckých výkonů a stupidního příběhu. Zpočátku to sice ještě díky několika zajímavým gore efektům a efektní přehlídce podříznutých krků vypadá slibně, ovšem již po několika minutách nastupuje ona tupá a bohužel velmi častá příběhová bezmocnost. V té se hrdinové vždy někam vydají, někoho zabijí a něco vyřeší, aby se od této epizodky odpíchli zase o něco dál. Herci jsou příšerní a nechtěně komičtí, stejně jako kamera a její pokusy o zajímavé úhly. Film na který člověk po dvou hodinách zapomene, ovšem scéna, při které zkušený lovec upírů po probuzení zjistí, že vedle něj na liduprázdné poušti sedí krásná dívka a místo toho, aby mu dokleplo že asi nepůjde o živé stvoření se pokusí si to s ní rozdat, tak ta je vpravdě nezapomenutelná. ()

petero 

všechny recenze uživatele

Priemerný Bon Jovi v B-čku kde hlavný hrdinovia sa dostávajú po neviem akých stopách k hlavnej absolútne necharizmatickej upírke ... no a zabijú ju. Hlavne že čierny lovec upírov je taký frajer, ale nevšimne si že keď ho v noci niekde v prérii prebudí náhodná žena a hneď ho chce vyfajčiť že to je upírka. A čo to má byť za blbosť s výmenou krvi akoby každý vo filme mal tú istú krvnú skupinu. Veľké plus za posledných 5 sek. filmu a prepadnutie baru upírmi (no znovu niekto chcel trošku okopírovať skvelý Near Dark). ()

obitus 

všechny recenze uživatele

Carpiho kamos Wallace se zase pokusil prizivit na mistrem vytvorenem svete. A zase mu to "prekvapive" nevyslo. Sice nejde o takovou pohromu jako v pripade Halloweenske serie, ale i tak sla kvalita vsech slozek filmu hodne dolu. Jedno Woodsovo usklibnuti vyda za cely vystup Bon Joviho, krvavost a origianlnost souboju z jednicky strida par pocitacovych cakancu a zmatene bezkontaktni pobihani. Nejhur ale jednoznacne utrpel scenar upatlany samotnym reziserem. Tolik debilit v jednom filmu se vazne jen tak nevidi, vrcholem je rozhodne cernochovo vykoureni uprostred pouste a nekolik "prekvapivych" zvratu, ktere bych nerad prozrazoval. :) Jedinym plusem pro me zustava eroticky vyhlizejici hlavni upirka, ale to je na pokracovani carpiho klasiky sakra malo. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (3)

  • Akademie sci-fi, fantasy a hororových filmů v USA ocenila snímek v kategorii nejlepší DVD. (Terva)
  • Ray Collins (Darius McCrary) má ve filmu zbraň Smith & Wesson 916A ráže 12 Gauge. (dc125)

Reklama

Reklama