Těsně před Vánoci oznámí Ivaně (Tereza Kostková), která žije jen pro rodinu, její manžel Martin (Marián Miezga) věc, která jí zničí svátky, a o které ví jen jejich společná kamarádka Adriana (Dana Rogoz), rozvodová právnička. Ta se jako jediná z party nevdala a nemá děti. Žije sama, ale udržuje poměr se svým šéfem Filipem (Martin Hofmann). Další z party Ela (Andreea Vasile) je známá televizní moderátorka, která vede harmonický život s překladatelem knih Andrejem (Ondřej Sokol) a jejich desetiletými dvojčaty, no jej do doby než se nečekaně objeví její bývalá láska David (Ján Koleník). Partu uzavírá majitel restaurace Vláďa (Pavel Bartos), který se po rozvodě s Věrou (Soňa Norisová) podruhé oženil s mladší Broňou (Dominika Morávková). Po zkušenostech z minulého vztahu si nepřeje, aby jeho žena pracovala, tak Broňa dělá všechno pro to, aby se o jejích pracovních aktivitách nedozvěděl. Ela jí v tom pomáhá. Spleť tajemství, které mají mezi sebou nejen páry, ale i samotní přátelé, se začnou ještě víc zamotávat, když se na Adrianu obrátí manželka premiéra (Petra Vajdová) a chce svého muže (Jaroslav Plesl) opustit v čase předvolební kampaně… (Falcon)

milwaukee

Taková dost zamotaná slátanina, ale dokoukal jsem ji do konce. A chvílema jsem se i bavil. Sliz, který kapal, tekl a stříkal proudem z premiéra, byl dokonalý. A kdyby tam neopruzovala Norisová, možná bych dal o dvě procenta víc. 48% ()

himor

A jéjda, to je zase ČS mix...keby tam nebol Miezga, je to zas odpad. Príbeh priehľadný, herecké výkony otrasné, zápletky dementné. Toto je zase skvost krista. 15% ()

PlysovyMacko

Nechápem ako Evita môže zarábať písaním takýchto banalnych vzťahoviek. Milion postáv,  ani jedna není zaujímavá. Pokusy o humor trápne. Rumunské herečky zbytočné. Ten dabing niekto reálne schválil a pustil von? Vyhodené peniaze a zabitý čas všetkých zúčastnených. ()

Bigfuckman

Téměř dvouhodinový woser! Účast Sokola mělo být varování ,ale dal jsem tomu šanci. Kdybych koukal 2 hodiny na youtube na krbové video,jistě bych si odnesl plnější zážitek! ()

Oxyuranus

Nenadchne, neurazí. Klasická česká vztahovka, která mě pobavila na takový to jedno zkouknutí. Já jsem cílovka těchhle počinů. ()

Tominni

Za mě poměrně velké zklamání. Na začátku jsem se těšil na solidní obsazení a vztahovou komedii, ale nedočkal jsem se vlastně ničeho. Kostrbatý film, s chybějícím příběhem o patě kamarádů. Za mě prostě málo. ()

ostravak30

Další komedie, kterých se každoročně natočí mraky, u níž si druhý den nebudete pamatovat jméno a nejspíš ani o čem byla. Klasické vztahové problémy jsou i zde hlavní prioritou problémů, kterých je hafo. Jedna žena utratí peníze manželů za rozpadající se chatu a strašně se pak diví, že se manžel zlobí, když se s ním ani neporadila. Další spí se svým šéfem, jak originální. Manžel Vláďa pro změnu nechce, aby jeho žena pracovala. Ta ale vše zvládá s pomocí své matky maskovat tak, že muž nic nepozná. Neuvěřitelná super hrdinka. A konečně žena premiéra. To vše se zamotává dohromady a spletenec vztahů se může začít rozmotávat. Bohužel klasičtí herci vlastně nemají pořádně co hrát a Tereza Kostková v sexy oblečku na kulatiny svého manžela je asi to nejvíc sexy, co v tomhle filmu zažijete. O tom žádná, že O. Sokol či Martin Hofmann jsou tradičně na svých možnostech, když je scénář průměrný až podprůměrný a ničím nevyčnívá z šedi a nudy standartních komedií, kterých každý rok vznikne asi deset. ()

Alden_Larson

Přijde mi, že tento film toho má v sobě až moc. Je tam hodně postav, které mají po dvojicích vlastní příběh, film mezi těmito příběhy skáče sem a tam a někdy je těžké se mezi příběhy zorientovat. Co mě štve asi nejvíc, je obzasení, zahraniční herci jsou totiž viditelně nadabovaní. U těch dvou rumunských hereček to je asi nutné, ale u těch slovenských to absolutně nechápu, vždyť slovenština není vůbec těžký jazyk k pochopení pro obyčejného čecha. Není to poporvé, co si Ferencová do svého českého filmu najala zahraniční herce, ale doufám že je to naposled, ten dabing totiž nezní vůbec hezký. Aspoň vizuálně vypadá film docela hezky, i hudba (ať už místy trochu trapná) fungovala. 7/10 ()

blondboss

Klasická neškodná "evitovka", ktorá v zásade ide v zabehnutých šľapajách a ktorá určite neurazí. Ja mám podobné príbehy rád a aj keď je tu neskutočné množstvo klišé scén, celkovo atmosféra to prebije a občas sa človek aj zasmeje. Navyše do toho pesničky od IMT Smile a priemerný snímok je na svete. 55 % ()

pafka

Za postsynchrony a dabing bych lyncoval tvurce. Co to je proboha za prisernmost? Jak tohle vubec muze opustit studio. Neskutecny slendrian. Krome toho, ze jsem casto nechapal, o co vlastne jde a co je to za trapnost, jsem nasel pozitivum - Tereza Kostkova hrala tak, jak jsem nikdy nevidel - neskutecne komedialne - jako az za svoji hranou a prirozenosti, ale bylo to nesmirne roztomile a divadelne expresivni. Me to ale hodne pobavilo a rad bych ji jeste v tehle poloze videl. ()

Lukyys11

Tak tohle se fakt nepovedlo. Dvouhodinová nuda, kde se v podstatě děje furt to samé dokola - nesmyslné dialogy, divné hádky a trapné hlášky. Také tu jsou scény, kde opravdu většina věcí nedává smysl. Přijde mi, že mezi hlavními postavami, které mají být evidentně parta "přátel", nefunguje vůbec žádná chemie a určitě se v pár scénách ani jako kamarádi nechovají. Ani nevím, jestli se v tomhle filmu dá oblíbit nějaká z postav...nejspíš ne! Celé je to takové zvláštní a když už si myslíte, že bude konečně konec, tak tomu tak není. ()

JenYu

Na tom filmu mě štvalo strašně moc věcí: od příšerného doušíbijícího dabingu, přes roli a hraní Terezy Kostkové, až k ději o ničem (a konci ještě víc o ničem). Bohužel hezká výprava nezachrání film, kde je vám za tvůrce stydno. Jediná pozitiva: Hofmann a Plesl. ()

tsatsiki

Nuda, nuda, jedná velká nuda.Slovenští herci jsou příšerně nadabovaní, zvuk je takový utlumený,  jak kdyby to dabovali doma u počítače a celý zní tak nějak umělé, a herecké výkony slovenských herců jsou slabé,  krom Šiškové. Čeští herci dobrý, ale je mě jich líto, že v takovém braku hráli.Po covidu se každá koruna hodí.Nechápu, že po slibném filmu Všetko alebo nič  natočila režisérka takovou kravinu.Komedie má lidi pobavit, po shlédnutí tohoto filmu jsem měl spíš depresi a nebyl moment, kde bych se měl čemu smát.Nejlepší na celém filmu je píseň od Imt Smile. 20%. ()

bonovox

Obetoval som sa a išiel som do kina so svojou polovičkou...a bolo to dosť náročné dopozerať. Hrozný zvuk resp. dabing, príbeh ktorý moc nezaujme a herci...dám aspoň max 30% ()

rigby

Zajímavé herecké obsazení, ale těch postav je tam až moc a je to tak složité a nezajímavé, že se v tom divák ztratí a do konce filmu se nevymotá ven. Třešničkou je zvuk, který je opravdu strašný. Tak aspoň za to obsazení jednu hvězdičku. ()

allegria odpad!

Zoufalej maglajs, kde ani v půlce filmu vlastně netuším, kdo je s kým a kdo ne, kdo se rozvádí a nerozvádí, kdo s kým zahýbá, ani pořádně kdo je kdo. Technicky taky hrozná bída. Vyniká tady chlast, ubohost a nuda. ()