Vikingové: Valhalla

• USA Vikings: Valhalla
USA, (2022–2024), 21 h 16 min (Minutáž: 43–60 min)

Tvůrci:

Jeb Stuart

Kamera:

Peter Robertson

Hudba:

Trevor Morris

Álfrún Laufeyjardóttir, Frida Gustavsson, Joakim Nätterqvist, Bosco Hogan, Mark Huberman, Kenneth M. Christensen, Yvonne Mai, Hafþór Júlíus Björnsson (více)

Série(3) / Epizody(24)

Po sto letech povstane nová generace legendárních hrdinů, aby vzala osud do svých rukou a vešla do dějin. (Netflix)

Recenze uživatele ilemas k tomuto seriálu (2)

Vikingové: Valhalla (2022)

Mě se to snad líbilo ještě víc než Vikingové, které byly plné mystických výjevů, které mě lezly na nervy. Zde byl poue přimočarý příběh, nádherné kostýmy, skvělí herci, výborná kamera a kvůli černošce přece nedám odpad jak mnozí. ()

Série 2 (2023) (S02)

Vikingové : Valhalla je mnohel lepší než původní Vikingové. Asi je to tím, že upustili od zdlouhavých nudných rozmluv s bohy a zaměřili se na přímočarý děj. Líbí se mě dobové kostýmy, nádherné přírodní sceneríe a dobrý výběr postav. Nechápu, proč tu většina haní první sérii, která byla stejně tak dobrá jako druhá. ()

Spin-off Vikingů nabírá obsazení

Spin-off Vikingů nabírá obsazení

28.01.2021

Chystaný seriál Vikings: Valhalla od Netflixu nabírá obsazení. Spin-off původních Vikingů, kteří završili svoji cestu v šesté řadě, bude využívat stejných irských kulis a z pozice producenta na něj… (více)