Gentlemani

• USA The Gentlemen

Epizody(8)

Eddie po otci zdědí šlechtické sídlo, které ale slouží jako zástěrka pro milionový byznys s marihuanou. A jeho majitelé se vůbec nemají k odchodu. (Netflix)

Salober

Má to švih a britskou ironii. Jenže časem se to stává monotónním. Vydržel jsem to do 4.dílu, pak mě to přestalo bavit. ()

Pilami

Velmi úctyhodné "pokračování" stejně jmenovaného filmu Gentlemani. Fantastické postavy, zajímavý děj a k tomu skvělá hudba a kostýmy. Nejvíc jsem se obával herců a celkově nových postav, ale velmi mile mě překvapily. Chtěl bych hlavně vypíchnout Kayu Scodelario, které postava sedla jak poklička na hrnec :D. Jediné mínus jsou za mě akční scény, kterým se tu nějak záměrně vyhýbalo. Jen pár prostřihů a hotovo. Celkově jde ale o velmi povedený seriál a budu velmi doufat v druhou sérii.🫰 ()

EasyGoingBoy

Neuvěřitelně nesympatický herec v hlavní roli, který nabyl dojmu, že čím více se bude pitvořit, tím lepší herectví. Nemohl jsem dokoukat všechny díly (pouze 6), nemohl jsem se na něj prostě dívat + ztráta tempa a každým dílem čím dál tím více naprostých nelogičností, které bych očekával v nějakém podprůměrném hororu, nikoli od tohoto režiséra. ()

fhe_verdict

Velmi pozeratelna zanrovka. A aj ked to nemalo cely cas rovnake tempo tak som si zakazdym s radostou pozrel novu cast az do konca. Film sa mi pacil viac.  Aj ked je v seriali ovela vacsi priestor na pracu so scenarom, postavami atd. tak potencial nebol vyuzity a skor to bol sled po sebe nasledujucich prihod podla obdobneho mustra. Remeselne vsak vyborne.... ()

Bituminous

Po prvnim dilu jsem si chrochtal. Pak az na nekolik malych vyjimek je to nuda, nuda a odflaknuty posledni dil a konec vubec. Hlavni roli mel dostat Vinnie Jones a ne naprosto plochy Theo James. ()

blbina

Prostě NTFLX, jen ať sedíte co nejdéle u TV a platíte a nejlíp ať si musíte zase přeplatit, protože to máte rozdívané. A co to Guy napsal, na čem se to podílel? Dle mě ty kytky tam asi pro některé jsou to co chtějí a na ději nezáleží. ()

SmileSun

Přestože gangsterky nepatří mezi mé favority, tak musím přiznat, že tento seriál se velmi povedl. Dostalo mě už jen to, že hlavní prim ve velkém drogovém byznysu hraje marihuana a ne žádné těžké drogy a že se na tom podílí britská šlechta. Navíc obsazení se vážně vydařilo a je vidět, že skvělý výtvor může vzniknout i bez velkých hvězd. Seriálu nechybí akce, humor, drsnost, skvělé dialogy a zvraty. U většiny příběhu už člověk předem očekává, nebo alespoň tuší, co bude následovat, a tak jsem byla ráda, že v tomto případě se tak nestalo. Nečekaným překvapením pro mě bylo například, v co vyústilo ponižování Daniela Ingse a hlavně konečné rozhodnutí Thea Jamese. ()

Mejtak

Velice solidní seriál, který má své zapamatovatelné momenty (chicken dance, madam CHOP CHOP). Casting mi velice sedl a nikdo z herců mi tam vysloveně nevadil. Škoda jen, že to trošku ztratí tempo ve druhé polovině. Mít to o dva díly méně, bylo by to za plný počet. ()

milos.lacika

Máte radi filmy Guya Ritchieho?Páčia sa vám jeho úvodné gangsterské filmy?Páčil sa vám jeho film Gentlemani?WTF, načo ešte čakáte? Už aj do toho. Už aj. ()

Gally37

Cringe, nudná a herecky otřesná Netflix blbost. Originální Gentlemani jsou super výtvor, tohle už ale opravdu není. ()

panVostrej

Filmoví Gentlemani jsou pro mě absolutní masterpiece se skvělou zápletkou a špičkovým humorem. Seriálová verze v obou případech pokulhává, ale nejde o nic tragického. První díly mě tolik nechytly, ale s přibývajícím příběhem mě to bavilo čím dál tím víc. Nejvíce mě mrzí, že zde nebylo moc výrazných charakterů (kromě hlavních postav), a když už se nějaký našel, tak neměl dost prostoru na rozvoj. Giancarlo Esposito zklamal. Očekával jsem výkon ve stylu Guse Fringa - navenek usměvavý, uvnitř naprosto chladný. To se zde neprojevilo a je to velká škoda. Celkově bych dal tak 3 a půl hvězdy. Guy Ritchie z toho poznat jde, ale mohl se klidně více odvázat ()

Marcimor

První dva díly naprosto skvělé. Pak jeden pochopí systém, kdy vyřešení problému potřebuje vyřešení dílčího problému, jehož vyřešení přináší další dílčí problémy atd. ... a tím moment prvotního překvapení a okouzlení trochu upadá. Každopádně se ale jedná o prima zábavu. Herci bezvadní, humor extra dry, chemie mezi ústřední dvojicí funguje a k tomu mnoho více či méně bizarních postav, charakterů a situací (a zejména jejich řešení). Prostě gentlemani... :-) ()

Rina80s

Trošku to ztrácí tempo, ne natolik, aby člověk zatratil další sérii, ale přesto si tak nějak říkám, jestli to vůbec nebude to samé dokola. Uvidíme, určitě je to asi to lepší, co v té záplavě seriálů bylo vydáno a baví to. A abych přidala jednu sexistickou poznámku, když už vybrali na hlavní roli prvoplánového krasavce, mohli by nám trošku toho jeho sex appealu ukázat. ()

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

27.01.2024

Co nového připravuje režisér Guy Ritchie?

Co nového připravuje režisér Guy Ritchie?

19.01.2024

Britský režisér Guy Ritchie (Gentlemani, Rozhněvaný muž) v posledních letech nabral velmi zdatné tvůrčí tempo. Zatímco v loňském roce stihl představit v kinech akční komedii Operace Fortune: Ruse de… (více)

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra