Akčný balet, pri ktorom namiesto činelov cinkajú na podlahe vystrelené nábojnice, kde namiesto bubnov cvakajú zarážané zásobníky a namiesto huslí znie zvuk striekajúcej krvi.Trojica "hrdinov" prvého dielu sa síce na konci zmenila na dvojicu, ale to neznamená nič, čo by sa nedalo napraviť. Najmä, keď sa ukáže, že Mark Gor mal brata Kena. Ten má síce v New Yorku reštauráciu, ale keď sa do hry dostane mafia, šialený boss, mŕtve dievča a bývalí priatelia jeho brata, musí vziať do ruky namiesto varešky zbraň. A dokáže to rovnako dobre ako jeho brat... (oficiální text distributora)

Ernie_13

No....prvotriedne natocene akcne sceny, ktore musi kazdy ocenit, avsak ten chaoticky natoceny pribeh ma vytacal az k nude...cize preto iba 3/5! ()

JosefTomas

Dvojka je o poznání ucelenější, než první díl. Sice příběh je trochu děravější (U dvojčete jsem měl úsměv na tváři), ale to nemění nic na tom, že Lepší zítřek 2 je skvělá akční podívaná, na kterou je radost pohledět. Jedničku budu mít ale raději. ()

johnsnow

Dvojka je ešte o kus lepšie než jednička, ale štve ma že dosť často sú tam strihy veľmo divného rangu a tiež veľa nelogických situácií alebo udalostí pri ktorých sa nevysvetlí ako sa ten a ten spoznali alebo zistili hento a hento. Avšak nečudujem sa keďže to najhlavnejšie sú tu tony vystrieľaných nábojníc, stovky mŕtvych a hektolitre krvi. ()

bobin

Křečovitě přehrávající herci - typická asiatská škola , zmatený děj a spousta mrtvých při střeleckých kavalkádách . A do toho, proboha , hraje neustále smyčcový orchestr s harfou ! Je to naprosto nepochopitelný film / pokud nesledujete jen počet vyhozených nábojnic / s naprosto nepochopitelným vysokým hodnocením . Je totiž vyrobený jednoznačně pro jednoduché asiatské konzumenty. ()

muti

o dost lepsi zajtrajsok nez jednotka, lepsia zapletka aj postavy, zapornaci, cast v NY a zaverecny absolutny slaughterhouse, ktory nema obdoby. sice hlanvi hrdinovia su nesmrtelni borci, kde tisko zavidia aj hrdinovia z expendables, ktori maju navyse asi tak 500 nabojove zasobniky, "ale tak co uz" - John Woo. ()

rodier

Fajne klasika. Skoda ze Fat uz moc nehraje:( Kdo ho ma rad, zahrajte si super hru Stranglehold. To je perfektni hra pro priznivce better tomorrow/hard boiled a Fata. ()

Gregor_Samsa

Dalo se to asi lépe sestříhat, aby to bylo rychlejší, svižnější a lépe to odsýpalo. Vlastně ani po druhém díle nevím, co si o tom mám myslet, jak je to zvláštně (asijsky) smíchané dohromady: vážné s nevážným, akční s naivním, vypjaté s humorným, patos s úsměvným. Faktem ale zůstává, že je to nový žánr, nový druh, nová větev; od devadesátek přicházejí deriváty a kopie, většinou zručnější, lepší, stylovější i zábavnější – ale tady to začalo, zpomalené sekvence, nábojnice padající na zem, sirka v koutku úst a brokovnice, která má grády. [70%; 2016-03-12 Home Sweet Home] ()

moorks

Parádní akční podívaná, která není v ničem horší než první díl. Další nesmrtelné dílo režiséra Wooa. ()

Raziel811

Klasická ukázka polovičaté práce. Na jedné straně slušné akční scény (bohužel jen dvě), na straně druhé špatný a místy nelogický scénár. Je pravdou, že tehdejší HK tvorba vždy řešila hlavně akci a mluvení a věci kolem šly hodně stranou. Leč to už na dnešní dobu i s velkou dávkou nostalgie nestačí. ()

JRun

Začnu jak jinak než že John Woo to prostě uměl a umí. Natočit akční film a tento jest znám jako krvavý balet má prostě vlohy a hollywood at mi vleze na záda (mám na mysli ultra akční novinky). Scény jako souboj Kita se zabijákem ve sklepení, odchod Kena s pološíleným kolegou z baráku, souboj zabijáka s Kenem a samozřejmě konečný masakr, to prostě ve mně zůstane na dlouho a s poklonou tomu umu natočenému (ne že bych byl brutální masakrevní magor). Nesmrtelná hrdinové jdoucí za pomstou v lepším pokračovaním, ale i tak jednotka stála za otevřenou pusu. Best movie staré vynikající filmařské doby. ()