Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    11:05-13:05
    Nova Cinema
    Komedie / Romantický

    Architekt Sam (Tom Hanks) truchlí nad smrtí své ženy. Jeho malý syn chce, aby si táta někoho našel, a tak zavolá do oblíbeného nočního rozhlasového pořadu a přinutí tátu…

  • poster
    13:25-16:00
    Nova Cinema
    Drama / Komedie

    Anglie počátku 19. století: krajina podobná parku, domácká sídla a v nich šťastní a laskaví lidé. Ale všechno není tak idylické, jak to vypadá. paní Dashwoodová se svými…

  • poster
    17:40-20:00
    Nova Cinema
    Oko bere (2008)
    Drama / Krimi

    Ben Campbell (Jim Sturgess) je stydlivý a geniální student M.I.T., který nachází odpověď na svoje problémy s financováním studia v hazardních hrách. Je mu nabídnuto…

  • poster
    22:15-00:25
    Nova
    Drama / Thriller

    Vynikající psycholog Malcolm Crowe (Bruce Willis) má za sebou traumatizující zážitek. Bývalý pacient se vloupal do jeho domu a dříve než sám spáchal sebevraždu, pokusil…

TV program - čtvrtek 15.2.

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:25

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3403)
    Drama / Komedie

    09:40

    Výměna manželek (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Neslušný návrh (epizoda) (1995) (S04E20)

    12:50

    14:05

    Mentalista - Rudý John (epizoda) (2013) (S06E08)

    15:00

    Mentalista - Můj blankytný ráj (epizoda) (2013) (S06E09)

    15:55

    Kriminálka Miami - Rodina (epizoda) (2012) (S10E19)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3404)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    21:40

    Prásk (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    22:15

    Šestý smysl (1999)
    Drama / Thriller

    00:25

    Mentalista - Rudý John (epizoda) (2013) (S06E08)

    01:20

    Mentalista - Můj blankytný ráj (epizoda) (2013) (S06E09)

    02:15

    Kriminálka Miami - Rodina (epizoda) (2012) (S10E19)

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    04:55

  • 06:15

    Nexo Knights (TV seriál) (2015) (S2E3)
    Animovaný / Akční

    06:45

    Chlupatá rota (TV seriál) (2011) (E13)
    Animovaný / Komedie

    07:25

    M*A*S*H - Zlí psi a servismani (epizoda) (1974) (S03E13)

    08:15

    M*A*S*H - Vojín Charles Jehně (epizoda) (1974) (S03E14)

    08:55

    M*A*S*H - Bombardovaní (epizoda) (1975) (S03E15)

    09:30

    Policie v akci (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:25

    Rosamunde Pilcher: Láska nad propastí (TV film) (2013)
    Drama / Romantický

    12:20

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Jake a Tlusťoch (TV seriál) (1987) (S4E12)
    Krimi / Drama

    13:35

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S5E3)
    Drama

    14:35

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S2E1)
    Krimi

    15:35

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S2E2)
    Krimi

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Ohnivý kuře - Plány, ze kterých sešlo (epizoda) (2018) (S05E12)

    21:35

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:35

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    23:50

    Policie v akci (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:45

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S2E1)
    Krimi

    01:45

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S2E2)
    Krimi

    02:45

    Rosamunde Pilcher: Láska nad propastí (TV film) (2013)
    Drama / Romantický

    04:35

  • 05:00

    Kluci v akci (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)
    Drama / Komedie

    09:45

    Kredenc (TV film) (1972)
    Krátkometrážní

    10:05

    F. L. Věk - Epizoda 6 (epizoda) (1970) (E06)

    10:50

    Příběhy slavných: Tichý život Divé Báry (TV film) (2006)
    Dokumentární / Životopisný

    11:45

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:19

    Sportovní zprávy, předpověď počasí, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Deštník (TV film) (1974)
    Krátkometrážní / Komedie

    14:15

    Trumfy Miroslava Donutila (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    15:10

    15:55

    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:45

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Vyprávěj - Prodloužená (epizoda) (2012)

    20:55

    Gejzír (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    21:25

    Máte slovo (TV pořad) (2008)
    Publicistický / Talk-show

    22:24

    Výsledky losování Šťastných 10

    23:10

    Taggart: Smrt zdarma (TV film) (1988)
    Krimi / Drama

    00:05

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:30

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    01:00

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    01:40

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    02:05

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:35

  • 04:10

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:25

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    04:55

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:20

    Příběhy domů (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    05:40

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    05:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Podtrženo, sečteno! (TV pořad) (2017) (E5)
    Dokumentární

    09:10

    Expedice Rattanakiri (TV film) (1999)
    Dokumentární

    10:10

    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    11:05

    Starořecké inspirace (TV film) (2009)
    Dokumentární / Historický

    13:05

    Po stopách třetího odboje (TV pořad) (2010) (E6)
    Dokumentární / Historický

    13:35

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    14:00

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    14:05

    Bohové a proroci (TV seriál) (2008) (E7)
    Dokumentární

    14:35

    Život je pes (TV seriál) (2014) (E3)
    Dokumentární

    15:20

    Zašlapané projekty (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    15:40

    10 nejrychlejších zázraků techniky (TV film) (2012)
    Dokumentární

    16:25

    Návraty k divočině (TV seriál) (2011) (E3)
    Dokumentární

    16:55

    Co zabilo mamuty? (TV film) (2007)
    Dokumentární

    17:45

    Opustit Angkor (TV film) (1999)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    18:15

    Na cestě po severní Patagonii (TV film) (2018)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    18:45

    Berta a Ufo (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    19:25

    Zeměpis světa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    20:35

    Fotbal: FK Partizan Bělehrad - FC Viktoria Plzeň

    23:45

    Queer: ChemSex po česku (TV film) (2016)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    00:15

    Stopy, fakta, tajemství (TV seriál) (2012)
    Dokumentární / Publicistický

    00:40

    01:10

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    01:35

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    02:05

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:30

    Abeceda komunistických zločinů (TV pořad) (2010)
    Dokumentární / Historický

    02:45

    Zatopené osudy (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    03:00

    Hranice bez hranic (TV pořad) (2012)
    Dokumentární

    03:30

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:45

    Přidej se (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    04:00

  • 04:50

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:50

    Animáček

    07:15

    Klenot TV

    09:35

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    11:00

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    12:30

    Rozchody (TV pořad) (2018)
    Reality-TV / Drama

    13:35

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Rozchody (TV pořad) (2018)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:15

    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    20:55

    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:35

    30 případů majora Zemana - Mimikry (epizoda) (1979) (S03E09)

    00:25

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    01:30

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:10

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:10

    Sladká Laura (TV seriál) (2005) (E80)
    Telenovela / Romantický

    04:50

  • 04:45

    Pohřešovaní (TV seriál) (2003) (S3E6)
    Krimi / Drama

    05:25

    Pohřešovaní (TV seriál) (2003) (S3E7)
    Krimi / Drama

    06:05

    Pohřešovaní (TV seriál) (2003) (S3E8)
    Krimi / Drama

    06:55

    Morganovi (2009)
    Komedie / Drama

    08:50

    Mentalista - Oheň a síra (epizoda) (2013) (S06E06)

    09:45

    Mentalista - Velký rudý drak (epizoda) (2013) (S06E07)

    10:40

    Teleshopping

    11:05

    Samotář v Seattlu (1993)
    Komedie / Romantický

    13:05

    Teleshopping

    13:25

    Rozum a cit (1995)
    Drama / Komedie

    16:00

    Náhradnice (2011)
    Komedie / Drama

    17:40

    Oko bere (2008)
    Drama / Krimi

    20:00

    20:55

    21:55

    Smrt na dálnici (2004)
    Akční / Krimi

    23:20

    Někdo to rád blond (2004)
    Krimi / Komedie

    01:25

    Divoká posedlost (2004)
    Krimi / Drama

    04:10

  • 06:30

    Brainiac: Šílená historie (TV seriál) (2005) (E4)
    Dokumentární / Komedie

    07:25

    Teleshopping

    07:50

    Hvězdná brána - Poslední boj (epizoda) (2002) (S05E16)

    08:50

    Teleshopping

    09:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:10

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E8)
    Komedie / Reality-TV

    11:10

    NCIS: Los Angeles - Odplata (epizoda) (2017) (S08E15)

    12:10

    Futurama - Fry a továrna na Slurm (epizoda) (1999) (S01E13)

    12:40

    Simpsonovi - Bartova kometa (epizoda) (1995) (S06E14)

    13:10

    Simpsonovi - Homer klaunem (epizoda) (1995) (S06E15)

    13:35

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:45

    Simpsonovi - Bart versus Austrálie (epizoda) (1995) (S06E16)

    14:15

    Simpsonovi - Homer versus Patty a Selma (epizoda) (1995) (S06E17)

    14:45

    15:40

    Futurama - Citové pouto (epizoda) (1999) (S02E01)

    16:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E9)
    Komedie / Reality-TV

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:15

    Simpsonovi - Zrodila se hvězda (epizoda) (1995) (S06E18)

    18:45

    Simpsonovi - Lízina svatba (epizoda) (1995) (S06E19)

    19:15

    Simpsonovi - Dva tucty a jeden chrt (epizoda) (1995) (S06E20)

    19:45

    Simpsonovi - Konec SRPŠ (epizoda) (1995) (S06E21)

    20:15

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    22:20

    Replikant (2001)
    Akční / Sci-Fi

    00:25

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E9)
    Komedie / Reality-TV

    01:25

    Helix - Protein (epizoda) (2014) (S01E04)

    02:20

    Alias - Sólo (epizoda) (2005) (S05E06)

    03:10

    Helix - Protein (epizoda) (2014) (S01E04)

    04:05

  • 04:10

    Jsem do tebe blázen - Recitál (epizoda) (1997) (S05E11)

    06:10

    Ano, šéfe s Gordonem Ramseym (TV pořad) (2004) (S6E2)
    Reality-TV

    07:05

    Teleshopping

    07:30

    Letiště - Vítězové a poražení (epizoda) (2007) (S01E79)

    08:35

    Teleshopping

    08:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:05

    Jak prosté - Nefritová pečeť (epizoda) (2016) (S05E02)

    11:05

    Castle na zabití - Studentova smrt (epizoda) (2015) (S08E03)

    12:00

    Chůva k pohledání - Rash to Judgment (epizoda) (1998) (S05E11)

    12:30

    Closer (TV seriál) (2005) (S4E15)
    Krimi / Drama

    13:35

    Big Ben - Vražedný trojúhelník (TV film) (2001) (S3E8)
    Krimi

    15:30

    Castle na zabití - Pod povrchem (epizoda) (2015) (S08E04)

    16:25

    Closer (TV seriál) (2005) (S5E1)
    Krimi / Drama

    17:20

    Modrý kód - Rovnou do ráje (epizoda) (2018) (S02E46)

    18:35

    Ano, šéfe s Gordonem Ramseym (TV pořad) (2004) (S6E3)
    Reality-TV

    21:05

    22:00

    Kráska a zvíře (TV seriál) (2012) (S3E5)
    Drama / Thriller

    22:55

    23:55

    Big Ben - Vražedný trojúhelník (TV film) (2001) (S3E8)
    Krimi

    01:55

    Letiště - Vítězové a poražení (epizoda) (2007) (S01E79)

    03:05

    Jsem do tebe blázen - Údržbář (epizoda) (1997) (S05E12)

    03:35

    Kráska a zvíře (TV seriál) (2012) (S3E5)
    Drama / Thriller

    04:25

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace