Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:15-06:45
    Nova Cinema
    Bídníci (2012)
    Muzikál / Drama

    Když bývalého galejníka Jeana Valjeana (Hugh Jackman) propustí na podmínku, netuší, že za zády bude mít jako věčný stín posedlého inspektora Javerta (Russell Crowe). Ten…

  • poster
    08:35-11:05
    Nova Cinema
    Hudební / Životopisný

    Z dílny režiséra Clinta Eastwooda přichází příběh čtveřice mladíků z chudinské čtvrti New Jersey, kteří společně stvořili hudební ikonu 60. let, rockovou skupinu Frankie…

  • poster
    16:15-18:30
    Nova Cinema
    Iron Man (2008)
    Akční / Dobrodružný

    Slavná komiksová postava Iron Man patří mezi nejhýčkanější superhrdiny sdružené pod křídly giganta jménem Marvel. Přesto (nebo možná právě proto) se až teď mohl přidat…

  • poster
    20:00-21:50
    Nova Cinema
    VALL-I (2008)
    Animovaný / Dobrodružný

    Film začíná v roce 2700. Poslední operační stroj VALL-I stále plní úkol čištění Země se svým jediným mazlíčkem – švábem Halem, který mu dělá společnost. Malý robot,…

  • poster
    20:15-23:15
    Prima Cool
    Akční / Thriller

    Zvláštní agent Harry Tasker (Arnold Schwarzenegger) vede dvojí život. Plynule mluví šesti jazyky, je dobře vycvičen pro kontrašpionáž a pracuje jako mezinárodní špión…

  • poster
    20:20-22:55
    Nova
    Mysteriózní / Thriller

    Robert Langdon je expert na náboženskou symboliku. Během autogramiády své knihy v Paříži je policií požádán o spolupráci při vyšetřování vraždy hlavního správce Louvru,…

  • poster
    21:50-00:25
    Nova Cinema
    Drama / Krimi

    Jimmy Marcus (Sean Penn), Sean Devine (Kevin Bacon) a Dave Boyle (Tim Robbins) jsou přáteli už od dětství. Jejich poslední setkání však není příjemné. Sean v roli…

  • poster
    22:15-23:55
    Prima
    Komedie

    Knikupec Dalibor Vrána věru nemá lehké žití. Líbí se ženám, a ty se zase líbí jemu, a protože je Dalibor mužem činu, značnou část jeho poctivě nabytého výdělku polknou…

  • poster
    23:30-01:25
    ČT2
    Western / Historický

    Příběh válečného westernu Voják v modrém se odehrává v období indiánských válek, kdy docházelo ke střetům mezi indiány a bílými osadníky. Na obou stranách konfliktu…

TV program - pátek 30.4.

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:35

    Novashopping

    08:50

    Ulice (TV seriál) (2005) (E4044)
    Drama / Komedie

    09:45

    Ordinace v růžové zahradě - Famílie (epizoda) (2021) (S16E51)
    Rodinný / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:35

    Krok za krokem - Touha po vědění (epizoda) (1992) (S01E18)
    Komedie / Rodinný

    12:55

    Ordinace v růžové zahradě - Návštěva z Ameriky (epizoda) (2019) (S15E30)
    Rodinný / Drama

    14:10

    Castle na zabití - Svůdce (epizoda) (2015) (S08E07)
    Krimi / Komedie

    15:05

    Dr. House - Mateřská znamínka (epizoda) (2008) (S05E04)
    Drama / Mysteriózní

    15:55

    Dr. House - Šťastná třináctka (epizoda) (2008) (S05E05)
    Drama / Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:30

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E4045)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Šifra mistra Leonarda (2006)
    Mysteriózní / Thriller

    22:55

    Přepadení 2: Temné území (1995)
    Akční / Thriller

    00:45

    Dr. House - Mateřská znamínka (epizoda) (2008) (S05E04)
    Drama / Mysteriózní

    01:35

    Dr. House - Šťastná třináctka (epizoda) (2008) (S05E05)
    Drama / Mysteriózní

    02:20

    Castle na zabití - Svůdce (epizoda) (2015) (S08E07)
    Krimi / Komedie

    03:10

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:50

    Ordinace v růžové zahradě - Návštěva z Ameriky (epizoda) (2019) (S15E30)
    Rodinný / Drama

    04:50

  • 04:30

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:15

    Astro Boy (TV seriál) (2003) (E18)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:00

    Nový den (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    08:10

    M*A*S*H - Pro dobro kolektivu (epizoda) (1973) (S02E04)
    Komedie / Drama

    08:50

    Slunečná - Konec pohádky (epizoda) (2021) (S02E66)
    Komedie / Romantický

    10:15

    Amazonka (2000)
    Dobrodružný / Komedie

    12:00

    Walker, Texas Ranger - Sestry Lynnovy (epizoda) (1999) (S08E06)
    Akční / Dobrodružný

    13:00

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (E11)
    Krimi / Drama

    14:00

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (E12)
    Krimi / Drama

    14:55

    Námořní vyšetřovací služba - Pokrevní bratři (epizoda) (2015) (S13E10)
    Akční / Krimi

    15:55

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    16:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    17:15

    Like House (TV pořad) (2021)
    Reality-TV

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:52

    Počasí

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:15

    Máme rádi Česko (TV pořad) (2013)
    Zábavný / Soutěžní

    22:15

    Vrchní, prchni! (1980)
    Komedie

    23:55

    Like House (TV pořad) (2021)
    Reality-TV

    00:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    01:25

    Námořní vyšetřovací služba - Pokrevní bratři (epizoda) (2015) (S13E10)
    Akční / Krimi

    02:20

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (E11)
    Krimi / Drama

    03:20

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (E12)
    Krimi / Drama

    04:20

  • 04:40

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    04:45

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 2 (epizoda) (2012) (S01E02)
    Drama / Historický

    09:50

    Doktor Martin: Záhada v Beskydech (2018)
    Komedie / Krimi

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    14:25

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    15:10

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    15:40

    Neobyčejné životy - Jiřina Bohdalová (epizoda) (2009)
    Dokumentární / Životopisný

    16:35

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:56

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:05

    Losování Sportky a Šance

    20:10

    Četníci z Luhačovic - Tabačka (epizoda) (2017) (E04)
    Krimi / Komedie

    21:35

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Zábavný

    22:29

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:30

    Profesionálové - Hrdinové (epizoda) (1978)
    Akční / Krimi

    23:25

    Kriminalista - Dívka s ptáčkem (epizoda) (2010)
    Krimi

    00:25

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:50

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    01:20

    Objektiv ČT24 (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    01:50

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    02:30

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    05:00

  • 04:00

    Ta naša kapela (TV pořad) (2006)
    Hudební

    04:30

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:55

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:20

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    S kuchařem kolem světa (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    09:55

    Velká válka (TV seriál) (2014)
    Dokumentární / Historický

    10:50

    Střední Evropa je svobodná (2012)
    Dokumentární / Historický

    11:45

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    12:10

    Cesta za kapitánem Janem aneb Eskymo (TV film) (1996)
    Dokumentární

    13:00

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    13:10

    Psi: jedinečná zvířecí rodina (TV seriál) (2017) (E2)
    Dokumentární

    14:00

    Kus dřeva ze stromu - Akát (epizoda) (2008) (E16)
    Dokumentární

    14:15

    A400M: Univerzální transportní letoun (TV film) (2018)
    Dokumentární

    15:10

    Hitler - Poražený (epizoda) (2016)
    Dokumentární / Životopisný

    15:55

    Historie.cs (TV pořad) (2008)
    Dokumentární / Publicistický

    16:40

    Nejúžasnější díla přírody (TV seriál) (2018)
    Dokumentární

    17:30

    Hranice v srdci (TV seriál) (2018) (E16)
    Dokumentární

    18:00

    Modrá planeta - další expedice (TV seriál) (2019) (E4)
    Dokumentární

    18:55

    Z kraje Praděda a krále Ječmínka (2019)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    19:20

    Příběhy domů (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Dokonalá planeta - Počasí (epizoda) (2021) (E03)
    Dokumentární

    21:00

    22:00

    Vraždy ve Valhalle - Rozcestí (epizoda) (2020)
    Krimi / Drama

    23:30

    Modré uniformy (1970)
    Western / Historický

    01:25

    Letečtí stíhači v boji (TV seriál) (2006)
    Dokumentární / Historický

    02:10

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    02:35

    Legendy kriminalistiky - Smrt ve službě (epizoda) (2017)
    Dokumentární / Krimi

    03:10

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    03:35

    Případ pro ombudsmanku (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    04:05

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    06:50

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:50

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    11:05

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    13:05

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:15

    Teleshopping Soukup shop

    15:05

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:00

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:00

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:00

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:00

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    19:05

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:10

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    21:30

    Estrádička (TV pořad) (2015)
    Komedie

    23:10

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    23:15

    Kdopak by se Čecha bál (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    23:50

    Velkolepé století (TV seriál) (2011) (S3E29)
    Romantický / Drama

    00:55

    Rozmarné jaro - Rány osudu (epizoda) (2018)
    Drama

    02:45

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    03:35

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    04:45

  • 04:15

    Bídníci (2012)
    Muzikál / Drama

    06:45

    Dr. House - Nerakovina (epizoda) (2008) (S05E02)
    Drama / Mysteriózní

    07:40

    Dr. House - Nežádoucí účinky (epizoda) (2008) (S05E03)
    Drama / Mysteriózní

    08:35

    Jersey Boys (2014)
    Hudební / Životopisný

    11:05

    Teleshopping

    11:35

    Dvojí hra (2009)
    Thriller / Romantický

    13:55

    Teleshopping

    14:25

    Kouzelníci (2013)
    Komedie

    16:15

    Iron Man (2008)
    Akční / Dobrodružný

    18:30

    Pan tělocvikář (2007)
    Komedie / Romantický

    20:00

    VALL-I (2008)
    Animovaný / Dobrodružný

    21:50

    Tajemná řeka (2003)
    Drama / Krimi

    00:25

    Čistokrevní (2017)
    Krimi / Komedie

    02:00

    Vzteklej pes a Glorie (1993)
    Komedie / Drama

    04:35

  • 04:35

    Vikingové - Zabijte královnu (epizoda) (2016) (S04E02)
    Akční / Drama

    05:30

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:55

    Top Gear: Botswanský speciál (TV pořad) (2007)
    Dokumentární / Sportovní

    08:25

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    09:30

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    09:55

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    10:25

    Hvězdná brána - Záminka (epizoda) (2000) (S03E15)
    Akční / Dobrodružný

    11:25

    Hvězdná brána - Urgo (epizoda) (2000) (S03E16)
    Akční / Dobrodružný

    12:30

    Futurama - To je on, můj klon (epizoda) (2000) (S02E10)
    Animovaný / Komedie

    12:50

    Futurama - Bájné město Atlanta (epizoda) (2000) (S02E12)
    Animovaný / Komedie

    13:20

    Simpsonovi - Není kouře bez tance (epizoda) (2008) (S19E15)
    Animovaný / Komedie

    13:50

    Simpsonovi - Táta na útěku (epizoda) (2008) (S19E16)
    Animovaný / Komedie

    14:20

    Simpsonovi - Kraví apokalypsa (epizoda) (2008) (S19E17)
    Animovaný / Komedie

    14:50

    Simpsonovi - Jedeme na Sundance (epizoda) (2008) (S19E18)
    Animovaný / Komedie

    15:10

    Hvězdná brána - Sto dní (epizoda) (2000) (S03E17)
    Akční / Dobrodružný

    16:10

    Hvězdná brána - Odstíny šedi (epizoda) (2000) (S03E18)
    Akční / Dobrodružný

    17:15

    Futurama - Mafián Bender (epizoda) (2000) (S02E13)
    Animovaný / Komedie

    17:45

    Futurama - Trable s Poplíky (epizoda) (2000) (S02E15)
    Animovaný / Komedie

    18:15

    Simpsonovi - Pětka je pro Barta málo (epizoda) (2009) (S21E02)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Žena v ringu (epizoda) (2009) (S21E03)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XX (epizoda) (2009) (S21E04)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Ďábel nenosí Pradu (epizoda) (2009) (S21E05)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    Pravdivé lži (1994)
    Akční / Thriller

    23:15

    Záhada sfingy (TV film) (2008)
    Sci-Fi

    01:15

    Simpsonovi - Pětka je pro Barta málo (epizoda) (2009) (S21E02)
    Animovaný / Komedie

    01:40

    Simpsonovi - Žena v ringu (epizoda) (2009) (S21E03)
    Animovaný / Komedie

    02:10

    Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XX (epizoda) (2009) (S21E04)
    Animovaný / Komedie

    02:40

    Simpsonovi - Ďábel nenosí Pradu (epizoda) (2009) (S21E05)
    Animovaný / Komedie

    03:10

    Futurama - Mafián Bender (epizoda) (2000) (S02E13)
    Animovaný / Komedie

    03:35

    Vikingové - Král králů (epizoda) (2020) (S06E11)
    Akční / Drama

    04:35

  • 04:00

    Příchuť lásky (TV seriál) (2017) (E9)
    Komedie / Romantický

    05:05

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:00

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:30

    Příchuť lásky (TV seriál) (2017) (E9)
    Komedie / Romantický

    07:50

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    08:55

    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007) (S3E12)
    Romantický / Drama

    10:05

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:00

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    12:15

    Osudy (TV film) (1991)
    Drama / Romantický

    14:10

    Gilmorova děvčata - Řidička paní Gilmorové (epizoda) (2006) (S06E21)
    Drama / Rodinný

    15:05

    Gilmorova děvčata - Loučení a rozchody (epizoda) (2006) (S06E22)
    Drama / Rodinný

    16:00

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E95)
    Drama / Romantický

    17:00

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E96)
    Drama / Romantický

    18:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S19E17)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S19E18)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Příběh jednoho života (TV film) (1996)
    Romantický / Drama

    21:50

    Slunečná - Konec pohádky (epizoda) (2021) (S02E66)
    Komedie / Romantický

    23:15

    Plastická chirurgie s. r. o. - Chaz Darling (epizoda) (2007) (S05E05)
    Drama / Krimi

    00:05

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S19E17)
    Drama / Rodinný

    01:05

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S19E18)
    Drama / Rodinný

    02:05

    Doktoři - Boj o život (epizoda) (2019) (S03E07)
    Drama

    03:00

    Příchuť lásky (TV seriál) (2017) (E10)
    Komedie / Romantický

    04:00