Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    06:10-08:00
    Nova Cinema
    Komedie / Romantický

    Hlavním hrdinou pohodového a úsměvného příběhu je mladý ambiciózní lékař Benjamin Stone, který by rád zkusil štěstí na vyhlášené hollywoodské klinice plastické chirurgie…

  • poster
    15:40-17:55
    Prima Cool
    Akční / Dobrodružný

    Film X-Men Origins: Wolverine je dějově zasazen na samý počátek ságy o známých mutantech X-Menech. Hugh Jackman se vrací v roli, která z něj udělala filmovou hvězdu; v…

  • poster
    16:25-18:00
    Prima
    Komedie

    Knikupec Dalibor Vrána věru nemá lehké žití. Líbí se ženám, a ty se zase líbí jemu, a protože je Dalibor mužem činu, značnou část jeho poctivě nabytého výdělku polknou…

  • poster
    17:50-19:30
    Nova
    Komedie / Poetický

    Mozaika humorně laděných událostí začíná jedním z malých rituálů, kterými si koření spokojené manželství Francin a Maryška. Ta hledá v přítmí ložnice malý dárek, kterým…

  • poster
    17:55-20:00
    Nova Cinema
    Komedie / Romantický

    Renée Zellwegerová, Hugh Grant a Colin Firth se opět setkávají v romantické komedii BRIDGET JONESOVÁ: S ROZUMEM V KONCÍCH. V tomto pokračování DENÍKU BRIDGET JONESOVÉ se…

  • poster
    20:00-21:30
    ČT2
    Western

    Dramatické pátrání po ukradeném zlatě.Americký režisér John Sturges (1910–1992) začínal jako střihač a od padesátých let natáčel jako režisér vesměs westerny a…

  • poster
    20:00-22:00
    Nova Cinema
    Komedie / Sci-Fi

    Spas se, kdo můžeš! Útočí mimozemšťané! Skvělá planeta, zabereme ji! Jak řekli, tak udělali. Země je zase jednou ohrožena invazí bojechtivých, po zuby /nebo co to…

  • poster
    20:15-21:30
    ČT1
    Dukla 61 (TV film) (2018)
    Drama

    Ja su haviř, kdo je vic! Příběh (z) doby, kdy se socialisticky žilo, kapitalisticky pracovalo a kdy poslední z posledních byli prvními. Dvoudílný televizní film o…

  • poster
    21:30-23:30
    ČT2
    Glory (1989)
    Životopisný / Válečný

    Jedna věc je bojovat proti otroctví, druhá zbavit se vlastních předsudků…Americká občanská válka, druhá polovina 19. století. Mladý kapitán federální armády Robert Gould…

  • poster
    22:00-00:00
    Nova Cinema
    Krimi / Drama

    Pohodlný život středoškolského učitele Sama Lombarda (Matt Dillon) se zhroutí ve chvíli, kdy ho přitažlivá studentka Kelly (Denise Richardsová) obviní ze znásilnění. …

  • poster
    02:00-05:00
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Drama

    Bývalý žoldák, nyní pašerák diamantů (Leonardo DiCaprio) a prostý rybář (Djimon Hounsou) se octnou uprostřed ohně občanské války v Sierra Leone roku 1999. Dva muži spojí…

TV program - neděle 3.6.

  • 04:15

    Specialisté - Střelec (epizoda) (2018) (S02E37)

    05:05

    Novashopping

    06:00

    Oggy a švábi (TV seriál) (1998)
    Animovaný / Komedie

    06:20

    Milesova vesmírná dobrodružství (TV seriál) (2015) (E25)
    Animovaný / Sci-Fi

    06:45

    My z Kačerova (TV seriál) (1987)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:30

    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999) (S9E13)
    Animovaný / Komedie

    07:55

    Správná dvojka (TV seriál) (2015) (E1)
    Komedie

    08:15

    Jak princezny po nocích tancovaly (TV film) (2011)
    Pohádka

    09:25

    Z pekla štěstí (TV seriál) (1999) (E5)
    Pohádka

    10:25

    Robinsonův ostrov II (TV pořad) (2018) (S2E33)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:30

    Robinsonův ostrov II (TV pořad) (2018) (S2E34)
    Reality-TV / Soutěžní

    12:35

    Medailon (2003)
    Komedie / Akční

    14:15

    Vy nám taky, šéfe! (2008)
    Komedie

    16:00

    17:50

    Postřižiny (1980)
    Komedie / Poetický

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:25

    SuperStar 2018 (TV pořad) (2018)
    Soutěžní / Hudební

    23:30

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    00:00

    02:25

    Kolotoč (TV pořad) (1996)
    Soutěžní

    03:05

    DO-RE-MI (TV pořad) (1998)
    Hudební / Soutěžní

    04:00

  • 06:40

    Ben 10 (TV seriál) (2016) (E17)
    Animovaný / Akční

    06:55

    Transformers (TV seriál) (2014) (E21)
    Animovaný / Akční

    07:25

    Ninjago (TV seriál) (2011)
    Animovaný / Akční

    07:55

    M*A*S*H - Jen jim to nandej, Hawkeye (epizoda) (1981) (S10E05)

    08:25

    Největší tankové bitvy (TV seriál) (2010) (E4)
    Dokumentární / Válečný

    09:35

    Prima SVĚT (TV pořad) (1995)
    Publicistický

    10:00

    Vraždy na přelomu století - Sebevrazi (epizoda) (2017) (S01E09)

    11:00

    Partie (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Publicistický

    11:55

    Receptář prima nápadů (TV pořad) (2001)
    Publicistický

    12:50

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    13:35

    Teď vaří šéf! (TV pořad) (2014)
    Reality-TV

    14:10

    16:25

    Vrchní, prchni! (1980)
    Komedie

    18:00

    Rozpal to ve Španělsku, šéfe! (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Líbáš jako Bůh (2009)
    Komedie / Romantický

    22:50

    Očima Josefa Klímy (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    23:40

    Kat: Válečná zóna (2008)
    Akční / Drama

    01:45

    Bikesalon (TV pořad) (2018)
    Publicistický / Sportovní

    02:10

    Největší tankové bitvy (TV seriál) (2010) (E4)
    Dokumentární / Válečný

    03:10

    06:30

  • 04:10

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    04:35

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    05:00

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    05:30

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    06:00

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    06:25

    Madla z cihelny (1933)
    Komedie

    08:10

    Úsměvy (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    08:55

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    09:45

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    10:00

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    10:30

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    11:05

    Cirkus Humberto - Rozhodnutí (epizoda) (1988) (E09)

    12:00

    Otázky Václava Moravce (TV pořad) (2004)
    Talk-show / Publicistický

    13:00

    Zprávy

    13:05

    Elixír a Halíbela (TV film) (2001)
    Komedie / Rodinný

    14:05

    15:00

    Lhát se nemá, princezno! (TV film) (1991)
    Pohádka

    15:35

    Zdivočelá země - Epizoda 4 (epizoda) (2008) (S03E04)

    16:30

    Zdivočelá země - Epizoda 5 (epizoda) (2008) (S03E05)

    17:25

    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Rodinný

    18:25

    Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:45

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:57

    Losování Sportky a Šance

    20:00

    GEN - Galerie elity národa (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    20:15

    Dukla 61 (TV film) (2018) (E2)
    Drama

    21:30

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    22:04

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:05

    01:00

    Bolkoviny (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    01:50

    Na forbíně TM (TV pořad) (2012)
    Talk-show

    02:55

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    03:05

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:30

    Zlatá mládež (TV pořad) (2015)
    Dokumentární / Reality-TV

    04:10

  • 04:05

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    04:40

    Případ pro ombudsmana (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    05:00

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:30

    Na houby (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    06:00

    Koulelo se jablíčko (TV seriál) (1989)
    Animovaný / Pohádka

    06:05

    Atlas zvířat (TV seriál) (2004)
    Dokumentární / Rodinný

    06:30

    Babar a Baduova dobrodružství (TV seriál) (2010)
    Animovaný / Rodinný

    06:50

    Mikulášovy patálie (TV seriál) (2009)
    Animovaný / Rodinný

    07:05

    Garfieldova show (TV seriál) (2008)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    Novinky z přírody (TV seriál) (2015)
    Dokumentární / Rodinný

    07:30

    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)
    Rodinný

    09:00

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1202)
    Dokumentární / Publicistický

    09:15

    Hledání ztraceného času (TV pořad) (1991) (E1)
    Dokumentární

    09:35

    Neznámí hrdinové (TV seriál) (2007)
    Dokumentární / Publicistický

    10:05

    Příběh první české revoluce (TV film) (1998)
    Dokumentární / Historický

    11:05

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    12:00

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    12:30

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    12:35

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    13:05

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    13:30

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    14:00

    Potrava duše & těla (TV seriál) (2012) (S2E7)
    Dokumentární

    14:25

    Přírodní mikrosvěty (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    14:55

    Na plovárně (TV pořad) (1998)
    Talk-show

    15:25

    Na cestě po střední Rwandě (TV film) (2018)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    15:50

    Švédové před Brnem (TV film) (1995)
    Dokumentární

    16:25

    Kořist jménem královny (1999)
    Dokumentární

    17:05

    Královnina korunovace (2018)
    Dokumentární

    18:00

    Báječné krajiny (TV seriál) (2017) (E1)
    Dokumentární

    18:45

    Tarbíci (TV seriál) (2011)
    Animovaný / Krátkometrážní

    18:55

    Divočina bez hranic (TV seriál) (2012) (E5)
    Dokumentární

    19:20

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Rána na oplátku (1956)
    Western

    21:30

    Glory (1989)
    Životopisný / Válečný

    23:30

    Kalašnikovův automat v rukou teroristů (TV film) (2015)
    Dokumentární

    00:25

    Salamandr (TV seriál) (2012)
    Krimi / Drama

    02:05

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    02:30

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    02:50

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:20

    Blues ze Staré Pekárny (koncert) (2002)
    Hudební / Dokumentární

    03:55

    Případ pro ombudsmana (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    04:15

  • 04:50

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:50

    Animáček

    06:40

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:00

    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997) (E24)
    Mysteriózní / Thriller

    10:05

    Ledové tornádo (TV film) (2009)
    Sci-Fi

    11:55

    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    12:55

    Kauzy Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    14:20

    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997) (E25)
    Mysteriózní / Thriller

    15:15

    Big Ben - Cirkusový vzduch (TV film) (2002)
    Komedie / Krimi

    17:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:15

    Paparazzi (TV pořad) (2016)
    Publicistický

    20:15

    Moře lásky: Léto na ostrově (TV film) (2005)
    Romantický

    22:15

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    23:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    00:20

    Doktor Falk - Útěk (epizoda) (2014) (E06)

    01:20

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    02:40

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:05

    Sladká Laura (TV seriál) (2005) (E188)
    Telenovela / Romantický

    04:50

  • 06:10

    Doktor Hollywood (1991)
    Komedie / Romantický

    08:00

    Jedeme k babičce (TV film) (1992)
    Dobrodružný / Rodinný

    09:45

    Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky (2010)
    Rodinný / Dobrodružný

    11:40

    Teleshopping

    12:05

    Divočina (2006)
    Animovaný / Rodinný

    13:30

    Poseidon (2006)
    Katastrofický / Drama

    15:15

    Tělo jako důkaz - Padlý anděl (epizoda) (2013) (S03E06)

    16:05

    Tělo jako důkaz - Kůže a kosti (epizoda) (2013) (S03E07)

    17:00

    17:55

    Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)
    Komedie / Romantický

    20:00

    Mars útočí! (1996)
    Komedie / Sci-Fi

    22:00

    Nebezpečné hry (1998)
    Krimi / Drama

    00:00

    Jak přežít single (2016)
    Komedie / Romantický

    02:00

    Krvavý diamant (2006)
    Dobrodružný / Drama

    05:00

  • 04:55

    Letopisy rodu Shannara - Krev (epizoda) (2017) (S02E10)
    Dobrodružný / Fantasy

    06:35

    Hrdinové: Znovuzrození (TV seriál) (2015) (E13)
    Drama / Thriller

    07:30

    Akta X - Můj boj 1 (epizoda) (2016) (S10E01)

    08:30

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:45

    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990) (E5)
    Soutěžní / Dobrodružný

    12:15

    COOL Wave (TV pořad) (2018)
    Reality-TV / Soutěžní

    12:50

    Futurama - V boji proti stroji (epizoda) (2012) (S07E07)

    13:15

    Simpsonovi - Co čekat, když Bart čeká (epizoda) (2014) (S25E19)

    13:45

    Simpsonovi - Život v kostce (epizoda) (2014) (S25E20)

    14:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    14:15

    14:45

    Simpsonovi - Žlutá medaile za zbabělost (epizoda) (2014) (S25E22)

    15:15

    Futurama - Tenkrát na Oktoberfestu (epizoda) (2012) (S07E08)

    15:40

    X-Men Origins: Wolverine (2009)
    Akční / Dobrodružný

    17:55

    Simpsonovi - Šáša na odpis (epizoda) (2014) (S26E01)

    18:30

    Simpsonovi - Na jedné lodi (epizoda) (2014) (S26E02)

    18:55

    Simpsonovi - Mama Sendvič (epizoda) (2014) (S26E03)

    19:30

    20:00

    Hercules (2014)
    Akční / Dobrodružný

    22:10

    Vikingové - Osud bojovníka (epizoda) (2015) (S03E03)

    23:10

    Živí mrtví - Jednoho dne už nebudete (epizoda) (2016) (S07E01)

    00:00

    Tyran - Mrtví a živí (epizoda) (2016) (S03E03)

    01:05

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    02:15

    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990) (E5)
    Soutěžní / Dobrodružný

    04:45

  • 06:35

    Raymonda má každý rád - Itálie 1/2 (epizoda) (2000) (S05E01)

    07:05

    Raymonda má každý rád - Itálie 2/2 (epizoda) (2000) (S05E02)

    07:35

    Chůva k pohledání - The Yummy Mummy (epizoda) (1999) (S06E13)

    08:05

    08:35

    Soudní síň (TV pořad) (2016) (E44)
    Reality-TV / Drama

    09:20

    Letiště - Láska na lince Ostrava (epizoda) (2007) (S02E24)

    10:35

    Hrdina kuchyně (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    11:00

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    11:35

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    12:30

    McLeodovy dcery - Srdce ze zlata (epizoda) (2005) (S05E17)

    13:30

    McLeodovy dcery - Ptačí výprava (epizoda) (2005) (S05E18)

    14:25

    Ranč Heartland (TV seriál) (2007) (S4E13)
    Drama / Rodinný

    15:30

    Chůva k pohledání - Ma'ternal Affairs (epizoda) (1999) (S06E15)

    15:55

    Chůva k pohledání - The Producers (epizoda) (1999) (S06E16)

    16:20

    McLeodovy dcery - Uvěřit (epizoda) (2005) (S05E19)

    17:20

    McLeodovy dcery - Nebe a země (epizoda) (2005) (S05E20)

    18:15

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E125)
    Telenovela / Drama

    19:10

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E126)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Vraždy pod maskou (2015)
    Thriller

    21:50

    Ranč Heartland (TV seriál) (2007) (S4E14)
    Drama / Rodinný

    22:50

    Chirurgové - Velkolepý den (epizoda) (2016) (S13E05)

    23:45

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E125)
    Telenovela / Drama

    00:40

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E126)
    Telenovela / Drama

    01:35

    Vraždy pod maskou (2015)
    Thriller

    03:25

    Raymonda má každý rád - Itálie 1/2 (epizoda) (2000) (S05E01)

    03:50

    Raymonda má každý rád - Itálie 2/2 (epizoda) (2000) (S05E02)

    06:40

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace