Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    09:15-12:35
    Nova Cinema
    Fantasy / Dobrodružný

    Druhý díl filmové ságy o nebezpečném putování jehož cílem má být zničení prokletého prstenu moci začíná tam kde první skončil. Opět je hlavním hrdinou hobit Frodo. Ten…

  • poster
    10:35-12:00
    ČT1
    Komedie

    Trpká komedie o obyčejné neděli v rodině pražského taxikáře. Manželé Ludva a Heduš Homolkovi žijí se svými kluky-dvojčaty a Ludvovými rodiči v pražském bytě. V neděli…

  • poster
    15:10-18:15
    Nova Cinema
    Drama / Fantasy

    Film vycházející z povídky F. Scotta Fitzgeralda vypráví o sympatickém padesátníkovi Benjaminu Buttonovi, který je se svým životem spokojený a navíc se nedávno zamiloval…

  • poster
    18:15-20:00
    Nova Cinema
    Komedie

    V české filmové komedii z roku 1988 se můžete přesvědčit o tom, že vojna sice nebyla kojná, ale jinak to byla náramná legrace. Svobodník Kouba sloužící u výsadkářů má…

  • poster
    20:00-22:55
    Nova Cinema
    Akční / Válečný

    Ostřílený major americké armády musí připravit násilnickou skupinu zločinců k uskutečnění toho nejpodivnějšího a nejobtížnějšího bojového úkolu vůbec... sebevražedné…

  • poster
    00:55-03:05
    Nova Cinema
    Akční / Sci-Fi

    V posledním pokračování trilogie o Matrixu se dostane Neo (Keanu Reeves) společně s Trinity (Carrie-Anne Moss) a Morpheem (Laurence Fishburne) do finálové bitvy proti…

TV program - úterý 13.6.

  • 04:00

    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005) (E172)
    Rodinný / Drama

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:35

    Novashopping

    08:50

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3271)
    Drama / Komedie

    09:50

    Policie Modrava (TV seriál) (2015) (E14)
    Krimi / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003) (S3E20)
    Komedie / Romantický

    12:55

    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005) (E173)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Odložené případy (TV seriál) (2003) (S6E13)
    Krimi / Drama

    15:00

    Odložené případy (TV seriál) (2003) (S6E14)
    Krimi / Drama

    15:55

    Kriminálka Miami (TV seriál) (2002) (S6E18)
    Akční / Krimi

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3272)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Ordinace v růžové zahradě 2 (E745)

    21:35

    Víkend (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    22:35

    Kriminálka Las Vegas (TV seriál) (2000) (S14E21)
    Krimi / Drama

    23:35

    Lovci zločinců (TV seriál) (2011) (S4E10)
    Akční / Krimi

    00:25

    Odložené případy (TV seriál) (2003) (S6E13)
    Krimi / Drama

    01:10

    Odložené případy (TV seriál) (2003) (S6E14)
    Krimi / Drama

    01:55

    Kriminálka Miami (TV seriál) (2002) (S6E17)
    Akční / Krimi

    02:35

    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003) (S3E20)
    Komedie / Romantický

    03:20

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:00

  • 06:15

    Max Steel (TV seriál) (2001) (S3E3)
    Animovaný / Akční

    06:45

    Chlupatá rota (TV seriál) (2011) (E10)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    M*A*S*H (TV seriál) (1972) (E206)
    Komedie / Drama

    08:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S3E25)
    Krimi / Drama

    09:15

    Jake a Tlusťoch (TV seriál) (1987) (S5E16)
    Krimi / Drama

    10:15

    Rosamunde Pilcher: Očima lásky (TV film) (2002)
    Romantický

    12:15

    Polední zprávy

    12:25

    Jake a Tlusťoch (TV seriál) (1987) (S5E17)
    Krimi / Drama

    13:25

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S6E3)
    Krimi / Akční

    14:25

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S6E4)
    Krimi / Akční

    15:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S4E1)
    Krimi / Drama

    16:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:40

    A je to naše! (TV pořad) (2017)
    Soutěžní

    17:35

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divácké zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    VIP zprávy (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Ohnivý kuře II (S2E27)

    21:35

    TOP STAR magazín (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    22:35

    Castle na zabití (TV seriál) (2009) (S5E16)
    Krimi / Komedie

    23:25

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S6E3)
    Krimi / Akční

    00:25

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S6E4)
    Krimi / Akční

    01:25

    Rosamunde Pilcher: Očima lásky (TV film) (2002)
    Romantický

    03:15

    A je to naše! (TV pořad) (2017)
    Soutěžní

    06:15

  • 05:15

    Etiketa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Kojak (TV seriál) (1973)
    Krimi / Drama

    09:55

    Berete se dobrovolně? (TV film) (1984)
    Krátkometrážní / Komedie

    10:35

    Ecce homo Homolka (1969)
    Komedie

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Druhý dech (TV seriál) (1988) (E2)
    Drama

    13:40

    13. komnata Světlany Nálepkové (TV film) (2012)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    14:05

    Host (TV film) (1980)
    Krátkometrážní / Komedie

    14:25

    Televarieté (TV pořad) (1970)
    Komedie / Hudební

    16:10

    Kojak (TV seriál) (1973)
    Krimi / Drama

    17:00

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    21:10

    Hercule Poirot - Tragédie o třech jednáních (epizoda) (2010)
    Krimi / Drama

    22:39

    Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

    22:40

    Legendy záchranářství (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    23:15

    Motiv - Amatéři (epizoda) (2015)

    23:55

    Otec Brown (TV seriál) (2013)
    Krimi

    00:45

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:10

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    01:25

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    01:50

    GEN - Galerie elity národa (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    02:05

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:00

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    04:40

    Přízraky (2015)
    Dokumentární

    05:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Příběh života (TV seriál) (2014) (E2)
    Dokumentární

    09:50

    Žralok velrybí (TV film) (2008)
    Dokumentární

    10:40

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    11:10

    Počesku (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    11:20

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    12:15

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    12:20

    Zlato pro Elišku (TV film) (2012)
    Dokumentární

    13:15

    Svět očima Hanzelky a Zikmunda (TV seriál) (1998) (E10)
    Dokumentární

    13:40

    proStory (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    14:05

    Zkáza konvoje PQ 17 (TV film) (2014)
    Dokumentární

    15:00

    Generálové Wehrmachtu (TV seriál) (2007) (E5)
    Dokumentární / Válečný

    15:55

    Heydrich - konečné řešení (TV seriál) (2011) (E41)
    Dokumentární / Historický

    16:20

    Neznámí hrdinové (TV seriál) (2007)
    Dokumentární / Publicistický

    16:50

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:20

    Ryba v nás (TV seriál) (2014)
    Dokumentární

    18:15

    Klenoty naší krajiny (TV pořad) (2014)
    Dokumentární

    18:45

    O človíčkovi (TV seriál) (1985)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Na cestě po Manchesteru a Liverpoolu (TV film) (2017)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    19:20

    Zatopené osudy (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:55

    Počátky (2014)
    Dokumentární

    22:00

    Domek z karet - Chapter 34 (epizoda) (2015) (S03E08)

    22:40

    Domek z karet - Chapter 35 (epizoda) (2015) (S03E09)

    23:35

    Hilsnerova aféra (TV film) (2006)
    Dokumentární

    00:15

    Sestřička Jackie (TV seriál) (2009) (S6E4)
    Drama / Komedie

    00:45

    Muži na prodej (TV film) (2016)
    Dokumentární

    01:35

    Člověk, to je věda (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    02:25

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    02:50

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    03:15

    Hraje vám... (koncert) (2005)
    Hudební / Dokumentární

    03:50

    Z očí do očí (TV pořad) (1991)
    Talk-show

    04:20

  • 04:35

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:30

    Animáček

    06:15

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    07:25

    Klenot.TV

    09:20

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    10:50

    Klenot.TV

    11:35

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    12:45

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    13:55

    Dobré odpoledne Česko (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    15:00

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:45

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:10

    Naše počasí

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:15

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    21:50

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    22:50

    Moře lásky: Skok do štěstí (TV film) (2005)
    Rodinný / Drama

    00:50

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    01:45

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    02:50

    Vražedné pobřeží (TV seriál) (1991) (E22)
    Akční / Drama

    04:35

  • 04:30

    Druhá šance (TV film) (2004)
    Romantický / Komedie

    06:05

    Odložené případy (TV seriál) (2003) (S6E11)
    Krimi / Drama

    06:55

    Odložené případy (TV seriál) (2003) (S6E12)
    Krimi / Drama

    07:45

    Zachraňte Willyho 3 (1997)
    Rodinný / Dobrodružný

    09:15

    Pán prstenů: Dvě věže (2002)
    Fantasy / Dobrodružný

    12:35

    Teleshopping

    12:55

    Koření života (2007)
    Drama / Komedie

    14:50

    Teleshopping

    15:10

    18:15

    Copak je to za vojáka... (1987)
    Komedie

    20:00

    Tucet špinavců (1967)
    Akční / Válečný

    22:55

    Zabiják (1993)
    Akční / Romantický

    00:55

    Matrix Revolutions (2003)
    Akční / Sci-Fi

    03:05

    Tunel smrti (2005)
    Horor

    04:45

  • 04:20

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    06:10

    Havaj 5-0 (TV seriál) (2010) (S4E3)
    Krimi / Drama

    07:00

    Teleshopping

    07:25

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    08:40

    Teleshopping

    09:05

    Futurama - Valentýnská odysea (epizoda) (2002) (S04E03)

    09:35

    Hvězdná brána (TV seriál) (1997) (S7E8)
    Akční / Dobrodružný

    10:30

    Havaj 5-0 (TV seriál) (2010) (S4E4)
    Krimi / Drama

    11:30

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    12:45

    13:15

    Simpsonovi - Rošťácký rap (epizoda) (2005) (S16E09)

    13:45

    Simpsonovi - Svatby podle Homera (epizoda) (2005) (S16E10)

    14:10

    14:40

    15:10

    15:35

    Futurama - O původu Leely (epizoda) (2002) (S04E02)

    16:05

    Hvězdná brána (TV seriál) (1997) (S7E9)
    Akční / Dobrodružný

    17:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:15

    Simpsonovi - Čínskej nášup (epizoda) (2005) (S16E12)

    18:45

    Simpsonovi - Mobilní Homer (epizoda) (2005) (S16E13)

    19:15

    Simpsonovi - Vypráskaný práskač (epizoda) (2005) (S16E14)

    19:45

    Simpsonovi - Futu-drama (epizoda) (2005) (S16E15)

    20:15

    Moto cestou necestou (TV seriál) (2011)
    Dokumentární

    21:20

    21:50

    22:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:05

    Americká odysea (TV seriál) (2015) (E11)
    Drama / Thriller

    23:55

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    00:40

    Firefly - Loď duchů (epizoda) (2002) (E03)

    01:40

    Americká odysea (TV seriál) (2015) (E11)
    Drama / Thriller

    02:30

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    03:00

    Firefly - Loď duchů (epizoda) (2002) (E03)

    03:45

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    06:35

  • 04:20

    Jsem do tebe blázen (TV seriál) (1992) (S6E8)
    Komedie / Romantický

    06:05

    Wolffův revír (TV seriál) (1992) (S7E3)
    Akční / Krimi

    07:00

    Teleshopping

    07:20

    Ohnivý kuře - Zpátky do vězení (epizoda) (2016) (S01E30)

    08:35

    Teleshopping

    08:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    09:55

    Big Ben - Smrt na psychiatrii (TV film) (1998) (S2E3)
    Krimi

    11:55

    Closer (TV seriál) (2005) (S4E13)
    Krimi / Drama

    12:55

    Dobrá manželka VI (S6E19)

    13:50

    Gordon Ramsay: Mistrovské vaření (TV pořad) (2012) (E5)
    Reality-TV

    14:55

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S4E3)
    Komedie

    15:25

    Wolffův revír (TV seriál) (1992) (S7E4)
    Akční / Krimi

    16:25

    Closer (TV seriál) (2005) (S4E14)
    Krimi / Drama

    17:25

    Modrý kód (E25)

    18:40

    Gordon Ramsay: Mistrovské vaření (TV pořad) (2012) (E6)
    Reality-TV

    19:45

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S4E4)
    Komedie

    20:15

    Sběratelé kostí XI (S11E12)

    21:15

    Sběratelé kostí (TV seriál) (2005) (E9)
    Komedie / Krimi

    22:15

    Myšlenky zločince (TV seriál) (2005) (S9E8)
    Krimi / Drama

    23:10

    Sběratelé kostí (TV seriál) (2005) (E9)
    Komedie / Krimi

    00:10

    Big Ben - Smrt na psychiatrii (TV film) (1998) (S2E3)
    Krimi

    02:00

    Ohnivý kuře - Zpátky do vězení (epizoda) (2016) (S01E30)

    03:00

    Jsem do tebe blázen (TV seriál) (1992) (S6E9)
    Komedie / Romantický

    03:20

    Myšlenky zločince (TV seriál) (2005) (S9E8)
    Krimi / Drama

    04:00

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace