Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    09:40-11:40
    Nova Cinema
    Drama

    Beth (Michelle Pfeiffer) je jako mnohé jiné matky - hluboce miluje své tři děti, ale někdy je zcela zahlcena starostmi, protože spojit péči o rodinu s prací úspěšné…

  • poster
    09:15-10:10
    Prima Cool
    11:20-12:10
    Prima Cool
    Dokumentární / Sportovní

    Jeremy Clarkson a James May se pustili do hledání nejhoršího vozu všech dob. Předvedou vám své favority a také důvody, proč se při výběru nejnepovedenějšího auta dostali tak vysoko...

  • poster
    12:10-14:05
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Rodinný

    Devatenáctiletou Alenku, občanským jménem Alice Kingsleyovou, čeká zážitek, na který hned tak nezapomene. Když ji na viktoriánské zahradní slavnosti na její počest…

  • poster
    14:25-16:15
    Nova Cinema
    Maska (1994)
    Fantasy / Akční

    Bankovní úředník Stanley Ipkiss je nešika a smolař, a navíc nemá ani štěstí v lásce. Jednoho dne se ale jeho život změní. Cestou z práce mu na mostě vypoví službu auto a…

  • poster
    14:45-15:55
    ČT1
    Rodinný / Dobrodružný

    Poslední část volné trilogie ze šumavských lesů, uzavírající příhody hajného Straky a jeho vnuka Vény, hrdinů předchozích dvou dílů nazvaných Pod Jezevčí skálou a Na…

  • poster
    22:00-23:30
    ČT2
    Drama / Životopisný

    Životní příběh izraelského krále Davida, který je v Bibli vepsán do dvou Samuelových knih, byl bohatý na zvraty a dramatické události. Jako mladý pastevec byl David…

  • poster
    23:30-01:30
    ČT2
    Western

    Senátor Ranse Stoddart se vrací na divoký západ, do města Shinbone, aby navštivil pohřeb svého dávného přítele, Toma Doniphona. Senátor vypraví místnimi novináři příběh,…

  • poster
    02:15-05:20
    Nova Cinema
    Akční / Sci-Fi

    Futuristický snímek V jako Vendeta je zasazen do totalitní Británie a vypráví příběh jemné mladé dívky Evey, která je maskovaným mužem jménem V zachráněna ze situace,…

TV program - pondělí 14.5.

  • 04:00

    Král zlodějů (TV film) (2010)
    Pohádka / Fantasy

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:45

    Novashopping

    09:05

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3465)
    Drama / Komedie

    10:00

    Koření (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:55

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Ať žijí duchové (epizoda) (1997) (S07E07)

    12:50

    14:05

    Odložené případy - Smrt z milosti (epizoda) (2007) (S04E23)

    15:00

    Odložené případy - Šmírák (epizoda) (2007) (S04E24)

    16:00

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3466)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Zlomená srdce (epizoda) (2018) (S02E35)

    21:25

    Robinsonův ostrov II (TV pořad) (2018) (S2E29)
    Reality-TV / Soutěžní

    22:30

    Beze stopy - Stíny (epizoda) (2004) (S02E20)

    23:25

    Odložené případy - Smrt z milosti (epizoda) (2007) (S04E23)

    00:20

    Odložené případy - Šmírák (epizoda) (2007) (S04E24)

    01:15

    01:55

    Beze stopy - Stíny (epizoda) (2004) (S02E20)

    02:35

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    03:20

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:00

  • 06:40

    Powerpuff Girls (TV seriál) (1998)
    Animovaný / Rodinný

    06:55

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S2E5)
    Animovaný / Komedie

    07:40

    M*A*S*H - Uzdravte je (epizoda) (1980) (S08E17)

    08:30

    M*A*S*H - Všichni dobří vojáci (epizoda) (1980) (S08E18)

    09:05

    M*A*S*H - Morální vítězství (epizoda) (1980) (S08E19)

    09:35

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:30

    Pírka ve větru (TV film) (2004)
    Romantický

    12:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:35

    Jake a Tlusťoch - Kéž bys tu byl (epizoda) (1989) (S02E01)

    13:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S9E2)
    Drama

    14:30

    Komisař Rex - Poštovní holubi (epizoda) (2003) (S09E03)

    15:30

    Komisař Rex - Mrtvá za mřížemi (epizoda) (2004) (S09E07)

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Každý má svou cestu (epizoda) (2018) (S02E70)

    21:30

    Štiky (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    22:30

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    23:45

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:45

    Komisař Rex - Poštovní holubi (epizoda) (2003) (S09E03)

    01:45

    Komisař Rex - Mrtvá za mřížemi (epizoda) (2004) (S09E07)

    02:45

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    03:35

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S9E2)
    Drama

    06:25

  • 04:20

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    04:40

    V kondici (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:00

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Otec Brown - Kočka Mastigatus (epizoda) (2018) (S06E08)
    Krimi

    09:55

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:30

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    11:00

    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Rodinný

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    A máte nás, holky, v hrsti (TV film) (1980)
    Komedie

    14:45

    Za trnkovým keřem (1980)
    Rodinný / Dobrodružný

    15:55

    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Případy 1. oddělení - Děti na odpis (epizoda) (2016) (S02E04)

    21:05

    Škoda lásky - Maruška (epizoda) (2013)

    21:45

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    22:19

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:20

    Stav ohrožení (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    22:50

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:15

    Podezření (TV film) (1970)
    Drama

    00:15

    Čtyři v tom - Nadějné vyhlídky (epizoda) (2018) (S04E06)

    01:00

    GEN - Galerie elity národa (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    01:25

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:55

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    02:20

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:55

  • 04:25

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    04:50

    Loučka 1945 (2013)
    Krátkometrážní / Drama

    05:25

    Stopy, fakta, tajemství (TV seriál) (2012)
    Dokumentární / Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Rozmanitý západ Spojených států amerických (TV film) (2012) (E1)
    Dokumentární

    09:55

    Vlasovci (TV film) (2014)
    Dokumentární

    10:55

    Ryba v nás (TV seriál) (2014) (E3)
    Dokumentární

    11:55

    Kouzlo Afriky (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    12:20

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    12:45

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    13:15

    Klíč (TV pořad) (2010)
    Rodinný

    13:40

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1199)
    Dokumentární / Publicistický

    14:05

    Putování za vínem (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    14:35

    Divočina bez hranic (TV seriál) (2012) (E3)
    Dokumentární

    15:00

    Byl jsem u vzniku Izraele (2010)
    Dokumentární / Historický

    16:00

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    16:30

    Letecké katastrofy (TV seriál) (2003)
    Dokumentární / Drama

    17:20

    Hitlerova vražedná mašinérie (TV seriál) (2017) (E1)
    Dokumentární / Historický

    18:15

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    18:45

    Bob a Bobek - králíci z klobouku (TV seriál) (1979)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Zašlapané projekty (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    19:15

    Na houby (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Apokalypsa: 2. světová válka (TV seriál) (2009) (E4)
    Dokumentární / Válečný

    21:00

    Česká křídla nad Sionem (TV film) (2008)
    Dokumentární

    22:00

    Biblické příběhy: David (TV film) (1997) (E1)
    Drama / Životopisný

    01:30

    Queer: Fluid (TV film) (2016)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    02:00

    Příběhy domů (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    02:15

    Z očí do očí (TV pořad) (1991)
    Talk-show

    02:45

    Po hladině (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    03:05

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:35

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:00

  • 04:50

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:50

    Animáček

    07:25

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:55

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    11:10

    Nevysvětlitelné záhady (TV seriál) (2003) (E9)
    Dokumentární / Krimi

    12:30

    Doktor z hor (TV seriál) (1992) (E9)
    Drama / Romantický

    13:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    21:25

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:40

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    23:40

    GSG 9: Speciální jednotka (TV seriál) (2007) (S2E12)
    Akční / Drama

    00:45

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    01:50

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:35

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:10

    Sladká Laura (TV seriál) (2005) (E168)
    Telenovela / Romantický

    04:50

  • 05:30

    Nová cestománie (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    05:55

    Síla lásky (1995)
    Komedie / Drama

    07:50

    Sami v poušti (1993)
    Rodinný / Dobrodružný

    09:40

    Ztraceni v moři (1999)
    Drama

    11:40

    Teleshopping

    12:10

    Alenka v říši divů (2010)
    Dobrodružný / Rodinný

    14:05

    Teleshopping

    14:25

    Maska (1994)
    Fantasy / Akční

    16:15

    Špionáž (2013)
    Drama / Thriller

    18:10

    Můj auťák Brouk (2005)
    Dobrodružný / Komedie

    20:00

    Smrtící léčba (1996)
    Thriller / Drama

    22:20

    Porotce (1996)
    Drama / Thriller

    00:40

    Ninja Assassin (2009)
    Akční / Thriller

    02:15

    V jako Vendeta (2005)
    Akční / Sci-Fi

    05:20

  • 06:45

    Bylo, nebylo - Věž (epizoda) (2014) (S03E14)

    08:00

    Hvězdná brána - Upoutaný Prométheus (epizoda) (2005) (S08E12)

    09:15

    Top Gear: Nejhorší auto všech dob (TV film) (2012)
    Dokumentární / Sportovní

    10:10

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S6E18)
    Komedie / Reality-TV

    11:20

    Top Gear: Nejhorší auto všech dob (TV film) (2012)
    Dokumentární / Sportovní

    12:10

    Futurama - Sváteční spektákl (epizoda) (2010) (S06E13)

    13:10

    Simpsonovi - Hrátky s Montym (epizoda) (2010) (S22E06)

    13:30

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    14:10

    Simpsonovi - Předvánoční hádky (epizoda) (2010) (S22E08)

    14:35

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    15:10

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:45

    Futurama - Neutopie (epizoda) (2011) (S06E20)

    16:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S6E19)
    Komedie / Reality-TV

    17:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:15

    Simpsonovi - Krycí jméno Donnie Špekoun (epizoda) (2010) (S22E09)

    18:45

    19:15

    Simpsonovi - Vočko v jednom ohni (epizoda) (2011) (S22E11)

    19:45

    Simpsonovi - Dobrý otec Homer (epizoda) (2011) (S22E12)

    20:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Simpsonovi - Scénky z manželského života (epizoda) (2018) (S29E13)
    Animovaný / Komedie

    20:45

    COOL Wave (TV pořad) (2018)
    Reality-TV / Soutěžní

    21:20

    Teorie velkého třesku - The Tenant Disassociation (epizoda) (2018) (S11E19)
    Komedie / Romantický

    21:50

    22:45

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:35

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:45

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S6E19)
    Komedie / Reality-TV

    00:45

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:45

    Městečko Fortitude - Epizoda 5 (epizoda) (2015) (S01E05)

    02:50

    Agresivní virus - Angela de la Plata (epizoda) (2015) (S02E04)

    03:50

    Městečko Fortitude - Epizoda 5 (epizoda) (2015) (S01E05)

    04:55

  • 06:55

    Raymonda má každý rád - Byt (epizoda) (1998) (S03E11)

    07:25

    08:10

    08:40

    Chůva k pohledání - You Bette Your Life (epizoda) (1997) (S04E23)

    09:25

    Letiště - Ultimátum (epizoda) (2007) (S02E04)

    10:30

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:25

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:30

    McLeodovy dcery - Den otců (epizoda) (2004) (S04E09)

    13:25

    McLeodovy dcery - Krev není voda (epizoda) (2004) (S04E10)

    14:25

    Ranč Heartland (TV seriál) (2007) (S3E11)
    Drama / Rodinný

    15:30

    15:55

    Chůva k pohledání - The Boca Story (epizoda) (1997) (S04E25)

    16:25

    McLeodovy dcery - Síla lásky (epizoda) (2004) (S04E11)

    17:20

    McLeodovy dcery - Buď a nebo (epizoda) (2004) (S04E12)

    18:20

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E85)
    Telenovela / Drama

    19:10

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E86)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Láska ve hře (TV film) (2004)
    Drama / Romantický

    21:55

    Ranč Heartland (TV seriál) (2007) (S3E12)
    Drama / Rodinný

    22:55

    Policajti z centra - Agent (epizoda) (2012) (E08)

    00:10

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E85)
    Telenovela / Drama

    01:05

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E86)
    Telenovela / Drama

    01:50

    Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (TV pořad) (2007) (S5E16)
    Reality-TV

    02:50

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    03:55

    Raymonda má každý rád - Byt (epizoda) (1998) (S03E11)

    04:15

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace