Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    08:20-10:40
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    Bernie LaPlante je stále jednou rukou v cizí kapse a jednou nohou ve vězení. Manželka a syn jej opustili a ani v práci není bez problému. Když je jedné bouřlivé noci…

  • poster
    11:10-13:10
    Nova Cinema
    Komedie / Mysteriózní

    Život na americkém předměstí plyne pomalu a klidně. Ty stejné malicherné hádky a sousedské roztržky den co den. Ray Petersen je mladý otec rodiny, který má týden…

  • poster
    15:55-17:55
    Nova Cinema
    Komedie / Romantický

    Hlavním hrdinou pohodového a úsměvného příběhu je mladý ambiciózní lékař Benjamin Stone, který by rád zkusil štěstí na vyhlášené hollywoodské klinice plastické chirurgie…

  • poster
    20:00-22:15
    Nova Cinema
    Akční / Komedie

    Když je jednoho dne napadeno velitelství americké zpravodajské tajné služby a identita většiny zaměstnanců je prozrazena, jejímu šéfovi nezbývá nic jiného, než do akce…

  • poster
    22:35-00:55
    Nova
    Kajínek (2010)
    Akční / Thriller

    Kriminální thriller inspirovaný příběhem Jiřího Kajínka, který je považován za prvního nájemného vraha v České republice. Díky svému útěku z vězeňské pevnosti Mírov se z…

TV program - čtvrtek 18.6.

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Helena - Všechno nejlepší (epizoda) (2012) (S02E10)
    Komedie / Rodinný

    09:20

    Comeback - Rozzvod (epizoda) (2009)
    Komedie

    09:50

    Kriminálka Anděl - Klášterní tajemství (epizoda) (2011) (S02E07)
    Krimi / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Půlnoční horor (epizoda) (1993) (S02E22)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Uražená ješitnost (epizoda) (2017) (S12E57)
    Rodinný / Drama

    14:00

    Můj přítel Monk - Pan Monk je na útěku – 2. část (epizoda) (2008) (S06E16)
    Komedie / Krimi

    15:05

    Můj přítel Monk - Pan Monk kupuje dům (epizoda) (2008) (S07E01)
    Komedie / Krimi

    15:55

    Dr. House - Tah na branku (epizoda) (2010) (S06E12)
    Drama / Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:20

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:20

    Comeback - Prohozz (epizoda) (2009)
    Komedie

    18:50

    Hospoda - Dlužník (epizoda) (1996) (S01E25)
    Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Kriminálka Anděl - Švýcarský řez (epizoda) (2011) (S02E08)
    Krimi / Drama

    21:25

    Kriminálka Anděl - Vesnická balada (epizoda) (2010) (S02E09)
    Krimi / Drama

    22:35

    Kajínek (2010)
    Akční / Thriller

    00:55

    Můj přítel Monk - Pan Monk je na útěku – 2. část (epizoda) (2008) (S06E16)
    Komedie / Krimi

    01:50

    Můj přítel Monk - Pan Monk kupuje dům (epizoda) (2008) (S07E01)
    Komedie / Krimi

    02:30

    Krok za krokem - Půlnoční horor (epizoda) (1993) (S02E22)
    Komedie / Rodinný

    03:05

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:45

    Ordinace v růžové zahradě - Uražená ješitnost (epizoda) (2017) (S12E57)
    Rodinný / Drama

    04:45

  • 04:45

    Pohoda u krbu (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:15

    Chlupatá rota (TV seriál) (2011) (E19)
    Animovaný / Komedie

    07:00

    Nový den (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    09:25

    M*A*S*H - Válka pro všechny sezóny (epizoda) (1980) (S09E06)
    Komedie / Drama

    10:00

    M*A*S*H - Verbování (epizoda) (1981) (S09E07)
    Komedie / Drama

    10:30

    Naše farma v Irsku: Tajnosti (TV film) (2010)
    Drama / Romantický

    12:30

    Walker, Texas Ranger - Ovlivňování mysli (epizoda) (1999) (S07E20)
    Akční / Dobrodružný

    13:30

    Poslední polda - Promarněná šance (epizoda) (2011) (S02E13)
    Krimi

    14:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S2E21)
    Krimi / Drama

    15:30

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    16:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:40

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:05

    Počasí

    20:15

    Vinaři - Tour de Burčák (epizoda) (2014) (S01E13)
    Komedie

    21:30

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:40

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    23:55

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    01:35

    Walker, Texas Ranger - Ovlivňování mysli (epizoda) (1999) (S07E20)
    Akční / Dobrodružný

    02:20

    Poslední polda - Promarněná šance (epizoda) (2011) (S02E13)
    Krimi

    03:05

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    04:25

  • 05:00

    Kluci v akci (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - V úctě, vrah (epizoda) (1994)
    Drama / Komedie

    09:45

    10:35

    Košile (TV film) (1980)
    Krátkometrážní

    11:00

    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, sportovní zprávy

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Durrellovi - Epizoda 5 (epizoda) (2018) (S03E05)
    Drama / Životopisný

    14:50

    Berete se dobrovolně? (TV film) (1985)
    Krátkometrážní / Komedie

    15:25

    To je vražda, napsala - Osudný ráj (epizoda) (1994)
    Drama / Komedie

    16:10

    To je vražda, napsala - Krvavé vinobraní (epizoda) (1994)
    Drama / Komedie

    17:00

    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:56

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    Vyprávěj - Karpíšek (epizoda) (2012)
    Rodinný / Komedie

    21:00

    Gejzír (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    21:35

    Máte slovo (TV pořad) (2008)
    Publicistický / Talk-show

    22:29

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:30

    Kriminalista - Dívka ve stínu (epizoda) (2017)
    Krimi

    23:35

    Případy detektiva Murdocha - Návod k vraždě (epizoda) (2018)
    Krimi / Drama

    00:20

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:45

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    01:20

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:55

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    02:25

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:55

  • 04:10

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    04:35

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:00

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    05:30

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    UčíTelka (TV pořad) (2020)
    Naučný / Rodinný

    12:00

    Sloní rodina a já (TV seriál) (2016) (E2)
    Dokumentární

    12:50

    Vzestup strojů (TV seriál) (2014)
    Dokumentární

    13:30

    Skauti bez lilie (2017)
    Dokumentární

    14:25

    Divočina bez hranic - Duna - Ipoly Nemzeti Park (epizoda) (2012) (E13)
    Dokumentární

    14:50

    Krásy evropského pobřeží (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    15:05

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    15:30

    Che Guevara (TV film) (2016)
    Dokumentární / Životopisný

    16:25

    Od světové války k té studené (TV film) (2017) (E1)
    Dokumentární / Historický

    17:25

    Divoké Mexiko (TV seriál) (2017) (E1)
    Dokumentární / Historický

    18:15

    Na cestě - Na cestě po Velkém Karakorumu (epizoda) (2020)
    Dokumentární

    18:45

    Pohádky o mašinkách (TV seriál) (1987)
    Animovaný / Pohádka

    18:55

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    19:20

    Zatopené osudy (TV seriál) (2008) (E12)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Indie - Po proudu Gangy (TV film) (2011)
    Dokumentární

    21:00

    Na cestě - Na cestě po Seychelských ostrovech (epizoda) (2010)
    Dokumentární

    21:25

    Osudové lásky - Utajené city Petra Bezruče (epizoda) (2020) (E12)
    Dokumentární / Životopisný

    21:55

    Pusinky (2007)
    Komedie / Drama

    23:40

    Queer - Země je moje milenka (epizoda) (2020)
    Dokumentární

    00:05

    Úsvit samořiditelných automobilů (TV film) (2017)
    Dokumentární

    01:00

    Norimberk: Nacisté před tribunálem (TV seriál) (2006)
    Dokumentární / Drama

    01:55

    Kus dřeva ze stromu - Švestka (epizoda) (2008) (E23)
    Dokumentární

    02:15

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    02:20

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:45

    Příběhy železné opony (TV pořad) (2005)
    Dokumentární / Historický

    03:00

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:25

    Ze ZOO do ZOO (TV pořad) (2012)
    Dokumentární / Rodinný

    03:55

    Folklorní magazín (TV pořad) (2010)
    Hudební

    04:20

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    06:50

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:50

    Live Teleshopping

    11:05

    Live Teleshopping

    12:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:40

    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    13:05

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:20

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    16:20

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:00

    Jaromír Soukup LIVE (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:50

    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    21:45

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    21:50

    Aréna Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:10

    Vražda jako svatební dar (TV seriál) (2018) (E4)
    Krimi / Drama

    00:00

    Právo a pořádek - Floater (epizoda) (2003) (S14E07)
    Krimi / Drama

    01:00

    Princ ze sousedství (TV film) (2008)
    Drama / Romantický

    02:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:00

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:45

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 04:00

    Teleshopping

    04:30

    Zamilovaný profesor 2: Klumpovi (2000)
    Komedie / Romantický

    06:30

    Můj přítel Monk - Pan Monk a jeho mistrovské dílo (epizoda) (2008) (S06E14)
    Komedie / Krimi

    07:25

    Můj přítel Monk - Pan Monk je na útěku – 1. část (epizoda) (2008) (S06E15)
    Komedie / Krimi

    08:20

    Hrdina proti své vůli (1992)
    Komedie / Drama

    10:40

    Teleshopping

    11:10

    Lidé z předměstí (1989)
    Komedie / Mysteriózní

    13:10

    Teleshopping

    13:40

    Rafťáci (2006)
    Komedie

    15:55

    Doktor Hollywood (1991)
    Komedie / Romantický

    17:55

    Donšajni (2013)
    Komedie / Hudební

    20:00

    Dostaňte agenta Smarta (2008)
    Akční / Komedie

    22:15

    Útok z hlubin 2 (2018)
    Akční / Horor

    00:05

    Zahulíme, uvidíme 3 (2011)
    Komedie

    01:40

    Síť 2.0 (2006)
    Akční / Drama

    03:30

    Donšajni (2013)
    Komedie / Hudební

    05:40

  • 06:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:55

    Hvězdná brána - Světlo (epizoda) (2001) (S04E18)
    Akční / Dobrodružný

    08:50

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S6E14)
    Komedie / Reality-TV

    10:10

    To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (TV pořad) (2013)
    Dokumentární / Sportovní

    11:15

    Hvězdná brána - Exodus (epizoda) (2001) (S04E22)
    Akční / Dobrodružný

    12:10

    Star Trek: Discovery - Přehnané ambice (epizoda) (2018) (S01E12)
    Sci-Fi / Akční

    13:10

    Futurama - Trable s Poplíky (epizoda) (2000) (S02E15)
    Animovaný / Komedie

    13:40

    Simpsonovi - Střídání poručníků (epizoda) (2013) (S24E11)
    Animovaný / Komedie

    14:00

    Simpsonovi - Strasti lásky (epizoda) (2013) (S24E12)
    Animovaný / Komedie

    14:30

    Simpsonovi - V kůži Kirka van Houtena (epizoda) (2013) (S24E13)
    Animovaný / Komedie

    14:55

    Simpsonovi - Krasavec děda (epizoda) (2013) (S24E14)
    Animovaný / Komedie

    15:25

    Teorie velkého třesku - Stockholmský syndrom (epizoda) (2019) (S12E24)
    Komedie / Romantický

    15:55

    Futurama - Den Matky (epizoda) (2000) (S02E14)
    Animovaný / Komedie

    16:20

    Hvězdná brána - Nepřátelé (epizoda) (2001) (S05E01)
    Akční / Dobrodružný

    17:20

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:30

    Simpsonovi - Pěst na oko (epizoda) (2013) (S24E15)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Simpsonovi - Temný rytíř zasahuje (epizoda) (2013) (S24E16)
    Animovaný / Komedie

    19:25

    Simpsonovi - Po čem animované ženy touží (epizoda) (2013) (S24E17)
    Animovaný / Komedie

    19:50

    Simpsonovi - Služebník Páně (epizoda) (2013) (S24E18)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    21:30

    Teorie velkého třesku - Akceptace nabídky k sňatku (epizoda) (2017) (S11E01)
    Komedie / Romantický

    22:00

    Nezvěstní v boji 2 (1985)
    Akční / Válečný

    23:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S6E14)
    Komedie / Reality-TV

    00:50

    Killjoys: Vesmírní lovci - Zápas (epizoda) (2019) (S05E05)
    Akční / Dobrodružný

    01:40

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S5E14)
    Dokumentární / Reality-TV

    02:25

    Killjoys: Vesmírní lovci - Zápas (epizoda) (2019) (S05E05)
    Akční / Dobrodružný

    03:10

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S5E14)
    Dokumentární / Reality-TV

    04:00

  • 06:00

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:35

    Dvě tváře lásky (TV seriál) (1998) (E57)
    Drama / Telenovela

    08:45

    Modrý kód - Poslední výstřel (epizoda) (2019) (S03E52)
    Drama / Psychologický

    10:10

    Rodinná pouta (TV seriál) (2004) (S2E12)
    Romantický / Drama

    11:05

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    12:00

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    13:00

    Velvet - Dokud vás smrt nerozdělí (epizoda) (2016) (S04E04)
    Drama / Romantický

    13:55

    Naše farma v Irsku: Nový život (TV film) (2010)
    Drama / Romantický

    15:40

    Ranč Heartland - Tajemství a lži (epizoda) (2014) (S08E04)
    Drama / Rodinný

    16:30

    Čarodějky - Nezapomenutelný rytíř (epizoda) (2001) (S04E06)
    Drama / Fantasy

    17:20

    Čarodějky - Vymývání mozku (epizoda) (2001) (S04E07)
    Drama / Fantasy

    18:10

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E2)
    Drama / Rodinný

    19:05

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E3)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Naše farma v Irsku: Záhada (TV film) (2010)
    Drama / Romantický

    21:50

    Velvet - Návrat do reality (epizoda) (2016) (S04E05)
    Drama / Romantický

    22:45

    Modrý kód - Lovci a sběrači (epizoda) (2020) (S04E79)
    Drama / Psychologický

    23:50

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E2)
    Drama / Rodinný

    00:40

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E3)
    Drama / Rodinný

    01:30

    Doktoři - Vedlejší účinky (epizoda) (2019) (S02E16)
    Drama

    02:15

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E85)
    Telenovela / Drama

    03:05

    Dvě tváře lásky (TV seriál) (1998) (E57)
    Drama / Telenovela

    03:50

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:00