Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    07:40-10:10
    Nova Cinema
    Drama / Válečný

    Velkorysá podívaná s hvězdným obsazením, plná atraktivních bitevních scén a pyrotechnických kouzel, doplněná řadou vedlejších motivů, zejména příběhem lásky Američana a…

  • poster
    20:00-21:50
    Nova Cinema
    Lorax (2012)
    Animovaný / Rodinný

    Co je to za svět, ve kterém už není ani kousek živé přírody, ptáte se? Je to městečko, v němž žije dvanáctiletý Ted. Všechno je tu náramně umělé, včetně zvířat, kytek a…

  • poster
    21:50-23:40
    Nova Cinema
    Akční / Sci-Fi

    Během tropické bouře dojde ke katastrofě na mořské vědecké laboratoři a zmutovaní žraloci zaútočí na členy vědeckého týmu. Jejich výzkum se rázem mění v zoufalý boj o…

  • poster
    22:05-00:20
    Nova
    Kontraband (2012)
    Akční / Krimi

    V Hollywoodu zavál drsný severský vítr. Jeden z nejtalentovanějších evropských režisérů současnosti, Islanďan Baltasar Kormákur, se rozhodl ukázat světu, jak v jeho…

  • poster
    22:05-00:05
    Prima Cool
    Sci-Fi / Dobrodružný

    Režisér Robert C. Cooper nám připravil dvouhodinové zakončení boje s Orii, kteří si chtějí podrobit naši galaxii. Oriové připravují poslední útok na Zemi, ve kterém se…

TV program - pátek 2.11.

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3549)
    Drama / Komedie

    09:40

    Ordinace v růžové zahradě - Já to zvládnu sám (epizoda) (2018) (S14E20)
    Rodinný / Drama

    10:55

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Karate (epizoda) (1994) (S04E01)

    14:05

    Dr. House - Syn chlapa v komatu (epizoda) (2006) (S03E07)

    15:00

    Dr. House - Plácni krtka (epizoda) (2006) (S03E08)

    16:00

    Kriminálka Las Vegas - Rád se dívám (epizoda) (2006) (S06E17)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3550)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Ostravak Ostravski (2016)
    Komedie

    22:05

    Kontraband (2012)
    Akční / Krimi

    00:20

    Dr. House - Syn chlapa v komatu (epizoda) (2006) (S03E07)

    01:10

    Dr. House - Plácni krtka (epizoda) (2006) (S03E08)

    01:50

    Kriminálka Las Vegas - Stoupat jako dým (epizoda) (2006) (S06E16)

    02:30

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    05:00

  • 04:00

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:15

    Ben 10 (TV seriál) (2016) (E37)
    Animovaný / Akční

    06:30

    Transformers (TV seriál) (2014) (E14)
    Animovaný / Akční

    07:15

    M*A*S*H - Vyčerpaná láhev (epizoda) (1980) (S08E16)

    08:05

    M*A*S*H - Uzdravte je (epizoda) (1980) (S08E17)

    08:40

    M*A*S*H - Všichni dobří vojáci (epizoda) (1980) (S08E18)

    09:15

    Ohnivý kuře - Kluci nejsou na prodej (epizoda) (2016) (S01E24)

    10:25

    Láska, děti a nový začátek (TV film) (2012)
    Drama / Romantický

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Jake a Tlusťoch - Tanec v temnotě (epizoda) (1989) (S03E05)

    13:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E2)
    Drama

    14:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E6)
    Krimi

    15:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E7)
    Krimi

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Česko Slovensko má talent 7 (TV pořad) (2018)
    Reality-TV / Soutěžní

    21:45

    12 kol (2009)
    Akční / Krimi

    00:00

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E6)
    Krimi

    01:05

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E7)
    Krimi

    02:05

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E2)
    Drama

    03:05

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:40

  • 04:35

    Manu a Matěj na cestě do Říma (TV pořad) (2018)
    Dokumentární

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    10:45

    11:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    11:50

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    14:25

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    15:10

    Manu a Matěj na cestě do Říma (TV pořad) (2018)
    Dokumentární

    15:40

    Neobyčejné životy - Václav Neckář (epizoda) (2012)
    Dokumentární / Životopisný

    16:35

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    20:05

    První republika - Díl devátý (epizoda) (2018) (S03E10)
    Drama / Rodinný

    21:29

    Výsledky losování Šťastných 10

    21:30

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    22:30

    Hercule Poirot - Temný cypřiš (epizoda) (2003)
    Krimi / Drama

    00:50

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:20

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:45

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    02:10

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:40

  • 04:05

    Klub přátel dechovky (koncert) (2000)
    Hudební / Dokumentární

    04:40

    Případ pro ombudsmana (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    05:00

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    05:30

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    09:55

    1917: Jak se dělá revoluce (2017)
    Dokumentární / Historický

    10:50

    LEGIE 100 - Hrdinové od Zborova (TV film) (2018)
    Dokumentární / Historický

    11:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    11:50

    Dvaasedmdesát jmen české historie (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    12:00

    Dvaasedmdesát jmen české historie (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    12:15

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    13:35

    Příběhy z Velké války (TV film) (2014)
    Dokumentární / Historický

    14:30

    Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva na Východě (TV film) (1996) (E1)
    Dokumentární / Válečný

    15:30

    Bangkok v proměnách času (TV film) (2014)
    Dokumentární

    16:25

    Sousedé (TV pořad) (2017)
    Dokumentární

    16:55

    Veteran TV (TV seriál) (2011) (E3)
    Dokumentární / Rodinný

    17:25

    Příběh života (TV seriál) (2014) (E1)
    Dokumentární

    18:45

    Káťa a Škubánek (TV seriál) (1982)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Kvarteto (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    19:20

    Příběhy domů (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Mláďata (TV seriál) (2016) (E1)
    Dokumentární

    21:00

    Génius - Kapitola osmá (epizoda) (2017) (S01E08)
    Životopisný / Drama

    21:50

    Hospoda Jamajka - Epizoda 1 (epizoda) (2014) (E01)

    22:55

    Z džungle do džungle (1997)
    Komedie / Rodinný

    00:35

    Antonov 225 Mrija (TV film) (2014)
    Dokumentární

    01:30

    Hledání pevného bodu (TV film) (2005)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    02:00

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    02:25

    Blues ze Staré Pekárny (koncert) (2002)
    Hudební / Dokumentární

    03:05

    Vzkaz (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    03:20

    Za obzorem (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:35

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:55

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:30

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:30

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    11:05

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    13:50

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    19:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:05

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:25

    Cecelia Ahern: Chvilka na život (TV film) (2018)
    Romantický

    22:25

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    23:30

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    00:35

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    01:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    02:40

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:10

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:50

  • 05:20

    Náhodné setkání (1999)
    Drama / Romantický

    07:40

    Bitva o Midway (1976)
    Drama / Válečný

    10:10

    Dr. House - Zamilovaní blázni (epizoda) (2006) (S03E05)

    11:00

    Dr. House - Co se má stát, to se stane (epizoda) (2006) (S03E06)

    11:55

    Teleshopping

    12:20

    Útěk do pouště (1958)
    Drama / Válečný

    14:00

    Teleshopping

    14:25

    Babovřesky 3 (2015)
    Komedie

    17:15

    18:10

    Včera narození (1993)
    Komedie / Romantický

    20:00

    Lorax (2012)
    Animovaný / Rodinný

    21:50

    Útok z hlubin (1999)
    Akční / Sci-Fi

    23:40

    Boeing 747 v ohrožení (1996)
    Akční / Thriller

    02:05

    Špinavá dohoda (1986)
    Akční / Thriller

    04:40

  • 04:20

    Barva moci - Devátá hodina: Obrať se k bohu (epizoda) (2017) (E09)
    Drama

    06:05

    Kdo přežije: Caramoan (TV pořad) (2013) (E2)
    Dobrodružný / Reality-TV

    07:25

    Hvězdná brána - Pod povrchem (epizoda) (2000) (S04E10)

    08:45

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:05

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S3E15)
    Dokumentární / Reality-TV

    11:10

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    12:20

    Futurama - Sobotní zábavné dopoledne (epizoda) (2013) (S07E19)

    12:45

    Simpsonovi - Piráti ze Springfieldu (epizoda) (2014) (S25E09)

    13:15

    Simpsonovi - Můj muž je Komiksák (epizoda) (2014) (S25E10)

    13:35

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:50

    Simpsonovi - Vševidoucí brýle (epizoda) (2014) (S25E11)

    14:20

    Simpsonovi - Úlet s Diggsem (epizoda) (2014) (S25E12)

    14:45

    Teorie velkého třesku - Akceptace nabídky k sňatku (epizoda) (2017) (S11E01)
    Komedie / Romantický

    15:15

    Teorie velkého třesku - Nerozvážné interview (epizoda) (2017) (S11E02)
    Komedie / Romantický

    15:45

    Futurama - Kalkulon 2.0 (epizoda) (2013) (S07E20)

    16:05

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S3E16)
    Dokumentární / Reality-TV

    17:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:45

    Simpsonovi - Zima jeho spokojenosti (epizoda) (2014) (S25E14)

    19:15

    Simpsonovi - Válka umění (epizoda) (2014) (S25E15)

    19:45

    Simpsonovi - Rozhodčí je Homer (epizoda) (2014) (S25E16)

    20:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Gulliverovy cesty (2010)
    Komedie / Dobrodružný

    22:05

    Hvězdná brána: Archa pravdy (2008)
    Sci-Fi / Dobrodružný

    00:05

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S3E16)
    Dokumentární / Reality-TV

    01:00

    12 opic - Poslání (epizoda) (2016) (S02E02)

    02:00

    Barva moci - Desátá hodina: Poslední tanec (epizoda) (2017) (E10)
    Drama

    02:55

    12 opic - Poslání (epizoda) (2016) (S02E02)

    03:55

    Barva moci - Desátá hodina: Poslední tanec (epizoda) (2017) (E10)
    Drama

    07:30

  • 04:10

    04:40

    Jste to, co jíte (TV pořad) (2006)
    Reality-TV

    06:10

    Raymonda má každý rád - Golf (epizoda) (1997) (S02E05)

    06:40

    Raymonda má každý rád - Mozart (epizoda) (1997) (S02E04)

    07:25

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (E4)
    Reality-TV / Dokumentární

    08:45

    Přístav - Špičkové ženy (epizoda) (2016) (S03E14)

    10:00

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:55

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:10

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (E5)
    Reality-TV / Dokumentární

    13:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E203)
    Telenovela / Drama

    14:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E204)
    Telenovela / Drama

    15:00

    Velvet (TV seriál) (2014) (E20)
    Drama / Romantický

    16:10

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E205)
    Telenovela / Drama

    17:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E206)
    Telenovela / Drama

    18:05

    20:00

    Láska, děti a ukradené štěstí (TV film) (2012)
    Drama / Romantický

    21:55

    Velvet (TV seriál) (2014) (E21)
    Drama / Romantický

    22:55

    Krejzovi - Televize nebo vězení (epizoda) (2018) (E19)

    00:10

    02:05

    Gordon Ramsay: Mistrovské vaření (TV pořad) (2012) (E7)
    Reality-TV

    03:05

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:15

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace