Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    07:05-08:55
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Rodinný

    Jim je automobilový závodník, kterému se příliš nedaří. Žije společně se svým kamarádem Tennesseem, který dělá ze starých nepojízdných aut umělecká díla a zároveň pomáhá…

  • poster
    07:25-09:05
    ČT1
    Komedie

    Absolvent filozofické fakulty Karel Stržický si v létě přivydělává u statkáře Drahana jako nádeník. Jarča, dcera Drahanových, tráví u rodičů prázdniny a otec s ní má…

  • poster
    09:20-11:20
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    Když Ray Liotta ovdověl, jeho malá dcera oněměla a stáhla se do sebe. Pak ale její otec najal chůvu a hospodyni Whoopi Goldberg a ta si svou dobrosrdečnou povahou…

  • poster
    11:50-13:15
    Nova Cinema
    Animovaný / Dobrodružný

    Do života Booga, zdomácnělého medvěda grizzlyho bez jakýchkoliv schopností nutných k přežití v divočině, vtrhne jako uragán vychrtlý a upovídaný jelenec Elliot. Když…

  • poster
    15:00-17:10
    Nova
    Komedie / Sportovní

    Film vychází z populárního televizního seriálu Okresní přebor. Jak sám název naznačuje, ve filmu se objeví legendami opředená postava trenéra s licencí - Josefa Hnátka. …

  • poster
    15:45-17:25
    ČT1
    Dobrodružný

    Jaroslav Foglar se dočkal i filmové zpracování svých nejslavnějších knížek. Klukovský klub Rychlých šípů, za všech okolností příkladně ctnostných, pátrá v tajemných…

  • poster
    17:10-19:30
    Nova
    Romantický / Komedie

    Představte si, že se rozvedete, po deseti letech si uvědomíte, že jste definitivně odstřihli bývalého partnera, pak ho zničeho nic potkáte a bác ho… Najednou pochopíte,…

  • poster
    17:25-20:00
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Drama

    Harry Potter a Relikvie smrti je sedmým a posledním pokračováním dobrodružství Harryho Pottera, které je očekávanou událostí a bude rozděleno do dvou celovečerních filmů…

  • poster
    20:00-22:55
    Prima Cool
    Sci-Fi / Akční

    Zmutovaným hrdinům X-Men hrozí definitivní zánik. Jejich rasa byla vždy na pokraji vyhynutí, ale teď je ta hrozba ještě reálnější než kdy jindy. Jediná cesta ke spasení…

  • poster
    20:00-21:50
    ČT2
    Western / Drama

    Western Strom na věšení (1959) vznikl podle stejnojmenné novely Dorothy M. Johnsonové, americké autorky, která se ve své tvorbě věnovala téměř výhradně příběhům z…

  • poster
    20:00-22:30
    Nova Cinema
    Apollo 13 (1995)
    Dobrodružný / Drama

    "Nejúspěšnější neúspěšná" akce v dějinách americké astronautiky se odehrála ve dnech 11. až 17. dubna 1970. Tehdy po pečlivých přípravách, zcela bez povšimnutí…

  • poster
    21:50-23:35
    ČT2
    Věc (1982)
    Horor / Mysteriózní

    Vědce z americké výzkumné stanice na Antarktidě vystraší vrtulníkový nájezd jejich norských kolegů, kteří se marně snaží zabít prchajícího psa. Lov dopadne neúspěšně a…

  • poster
    00:15-02:45
    Nova Cinema
    Mafiáni (1990)
    Drama / Krimi

    Brooklyn 1955. Školák Henry Hill sní o tom, že se stane gangsterem. vykonává drobné služby pro místní mafiány a když je zadržen policií kvůli pašování cigaret, odmítá…

  • poster
    12:30-15:00
    Nova
    00:50-03:05
    Nova
    Akční / Dobrodružný

    Kevin Costner se opět našel v příznačné roli. Jako prominentní záchranář Ben Randall ztratil během záchranné akce v bouři celý svůj tým, a tak je proti své vůli přeřazen na místo instruktora v elitním výcvikovém centrum pro…

TV program - pozítří

  • 04:30

    DO-RE-MI (TV pořad) (1998)
    Hudební / Soutěžní

    05:15

    Novashopping

    06:10

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998)
    Animovaný / Komedie

    06:20

    Looney Tunes: Nové příběhy (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    My z Kačerova (TV seriál) (1987)
    Animovaný / Dobrodružný

    08:20

    Show Toma a Jerryho (TV seriál) (2014) (E1)
    Animovaný / Komedie

    08:40

    Změna k lepšímu (TV film) (2013)
    Komedie

    10:30

    Jsem číslo čtyři (2011)
    Sci-Fi / Thriller

    12:30

    Záchranáři (2006)
    Akční / Dobrodružný

    15:00

    17:10

    Nějak se to komplikuje (2009)
    Romantický / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Doktor od jezera hrochů (2010)
    Komedie

    22:35

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    23:05

    Double Team (1997)
    Akční / Thriller

    00:50

    Záchranáři (2006)
    Akční / Dobrodružný

    03:05

    Volejte Novu (TV pořad) (2003)
    Talk-show

    03:55

    O zpívajícím stromku (TV film) (2016)
    Pohádka / Rodinný

    04:55

  • 06:10

    Blade (TV seriál) (2011) (E10)
    Animovaný / Akční

    06:40

    Transformers (TV seriál) (2014) (S4E4)
    Animovaný / Akční

    07:10

    M*A*S*H - Konzultant (epizoda) (1975) (S03E17)

    07:40

    M*A*S*H - Domácí vězení (epizoda) (1975) (S03E18)

    08:05

    Přírodní vesmír (TV seriál) (2012) (E16)
    Dokumentární

    09:15

    Prima SVĚT (TV pořad) (1995)
    Publicistický

    09:50

    11:00

    Partie (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Publicistický

    11:55

    Receptář prima nápadů (TV pořad) (2001)
    Publicistický

    12:50

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    13:35

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    14:40

    Anděl v utajení (TV film) (2017)
    Rodinný

    16:40

    Martin a Venuše (2012)
    Komedie / Romantický

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    22:00

    Sport Star (TV pořad) (2018)
    Publicistický / Sportovní

    22:50

    V moci posedlosti (1993)
    Krimi / Thriller

    00:55

    Přírodní vesmír (TV seriál) (2012) (E16)
    Dokumentární

    06:30

  • 04:20

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    04:40

    V kondici (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:00

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    05:30

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    06:00

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    06:25

    Syn (TV film) (1979)
    Krátkometrážní

    06:40

    O Pomněnce (TV film) (1971)
    Pohádka

    07:25

    Jarčin profesor (1937)
    Komedie

    09:05

    Úsměvy (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    09:45

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    10:00

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    10:35

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    11:05

    Dynastie Nováků - Jahodový král (epizoda) (1982) (E09)

    12:00

    Otázky Václava Moravce (TV pořad) (2004)
    Talk-show / Publicistický

    13:00

    Zprávy

    13:05

    O Popelákovi (TV film) (1986)
    Pohádka

    14:10

    Kdo probudí Pindruše ...? (TV film) (1989)
    Pohádka

    15:10

    Strom pohádek - Dobro a zlo (epizoda) (1989)
    Pohádka

    15:45

    Záhada hlavolamu (1993)
    Dobrodružný

    17:25

    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Rodinný

    18:25

    Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:45

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:57

    Losování Sportky a Šance

    20:00

    Případ pro lyžaře (TV film) (2016)
    Krimi

    21:10

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    21:45

    Koptashow (TV pořad) (2019)
    Talk-show / Komedie

    22:14

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:15

    23:40

    Taggart: Hrst plná čipů (TV film) (1999)
    Krimi / Drama

    01:20

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    02:10

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:20

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    02:40

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:10

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    03:35

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    03:55

    V kondici (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    04:15

  • 04:25

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    04:50

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:15

    Dvaasedmdesát jmen české historie (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    05:25

    Putování za vínem (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    06:00

    Dětský zvěřinec (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Rodinný

    06:05

    Andy a dobrodružství s dinosaury (TV seriál) (2014)
    Rodinný / Dobrodružný

    06:20

    Malí psouni objevují svět (TV seriál) (2010)
    Rodinný

    06:30

    Novinky z přírody (TV seriál) (2015)
    Dokumentární / Rodinný

    06:40

    Franklin a Přátelé (TV seriál) (2010)
    Animovaný

    07:05

    Garfieldova show (TV seriál) (2008)
    Animovaný / Komedie

    07:15

    Méďa a lumíci (TV seriál) (2016)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)
    Rodinný

    09:00

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1235)
    Dokumentární / Publicistický

    09:15

    Hledání ztraceného času (TV pořad) (1991) (E2)
    Dokumentární

    10:00

    Druhá světová válka: Peklo v hlubinách (TV seriál) (2016) (E2)
    Dokumentární / Historický

    10:45

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    11:40

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    12:10

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    12:15

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    12:40

    Rodina je nejvíc (TV seriál) (2018) (E2)
    Dokumentární

    13:25

    Pompeje: Záhada lidí zmrazených v čase (TV film) (2013)
    Dokumentární

    14:15

    Lví hra (TV film) (2013)
    Dokumentární

    15:05

    Sto divů světa (TV seriál) (2014) (E7)
    Dokumentární

    16:00

    Hokej: HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Strom na věšení (1959)
    Western / Drama

    21:50

    Věc (1982)
    Horor / Mysteriózní

    23:35

    Katolická církev - tíživé mlčení (TV film) (2017)
    Dokumentární

    00:30

    Hitler a holocaust (TV seriál) (2000) (E2)
    Dokumentární / Válečný

    01:25

    Batesův motel - Sbližování (epizoda) (2017) (S05E02)

    02:05

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:35

    Příběhy železné opony (TV pořad) (2005)
    Dokumentární / Historický

    02:50

    Zatopené osudy (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    03:05

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:35

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    03:40

    Folklorní výlety (TV pořad) (2013)
    Rodinný / Hudební

    04:05

  • 04:50

    Extrémní sporty (TV seriál) (2014) (E14)
    Dokumentární / Sportovní

    05:35

    Animáček

    06:30

    Úžasná zvířata (TV seriál) (2009) (E19)
    Dokumentární

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:35

    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997)
    Mysteriózní / Thriller

    11:40

    Nejvyšší soud (TV pořad) (2016)
    Reality-TV

    13:00

    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    14:05

    Big Ben - Cirkusový vzduch (TV film) (2002)
    Komedie / Krimi

    16:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    17:15

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:00

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:20

    Září (TV film) (1996) (E1)
    Drama

    22:20

    Inga Lindström: Láska v Sommerlundu (TV film) (2014)
    Romantický / Drama

    00:20

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    01:25

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    02:20

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    03:20

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 05:30

    Babička Ultima (2013)
    Drama / Válečný

    07:05

    Můj miláček Brouk (1968)
    Dobrodružný / Rodinný

    09:20

    Corrina, Corrina (1994)
    Komedie / Drama

    11:20

    Teleshopping

    11:50

    Lovecká sezóna (2006)
    Animovaný / Dobrodružný

    13:15

    Zilionáři (2016)
    Akční / Komedie

    14:55

    Vzpomínky - We Can Be Heroes (epizoda) (2016) (S04E07)

    15:45

    Vzpomínky - Breathing Space (epizoda) (2016) (S04E08)

    16:35

    Vzpomínky - Shelter from the Storm (epizoda) (2016) (S04E09)

    17:25

    Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)
    Dobrodružný / Drama

    20:00

    Apollo 13 (1995)
    Dobrodružný / Drama

    22:30

    Čelisti III (1983)
    Thriller / Horor

    00:15

    Mafiáni (1990)
    Drama / Krimi

    02:45

    College Road Trip (2008)
    Komedie / Road movie

    05:25

  • 04:55

    Poslední loď - Shledání (epizoda) (2017) (S04E04)
    Akční / Drama

    06:55

    Poslední loď - Oddanost (epizoda) (2017) (S04E05)
    Akční / Drama

    07:50

    Letopisy rodu Shannara - Krvavý oheň (epizoda) (2016) (S01E09)

    08:35

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:50

    Pevnost Boyard (TV pořad) (1998) (E13)
    Dobrodružný / Soutěžní

    10:55

    Pevnost Boyard (TV pořad) (1998) (E14)
    Dobrodružný / Soutěžní

    11:55

    Těžká dřina (TV pořad) (2011)
    Reality-TV

    12:35

    Futurama - Smlouva s Roboďáblem (epizoda) (2003) (S04E18)

    13:05

    Simpsonovi - Homer - Maxi Obr (epizoda) (1999) (S10E13)

    13:35

    Simpsonovi - Mor na Amora (epizoda) (1999) (S10E14)

    13:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    14:05

    Simpsonovi - Marge - královna silnic (epizoda) (1999) (S10E15)

    14:35

    Simpsonovi - Dejte Líze pokoj (epizoda) (1999) (S10E16)

    15:05

    Futurama - Benderovo parádní terno 1/4 (epizoda) (2008) (S05E01)

    15:25

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    15:35

    Formule! (2001)
    Akční / Drama

    17:50

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    17:55

    Simpsonovi - Na plnej plyn (epizoda) (1999) (S10E17)

    18:30

    18:55

    Simpsonovi - Outsider-art (epizoda) (1999) (S10E19)

    19:30

    Simpsonovi - Stařec a moře průšvihů (epizoda) (1999) (S10E20)

    19:50

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:00

    X-Men: Budoucí minulost (2014)
    Sci-Fi / Akční

    22:55

    Vikingové - Vzkaz (epizoda) (2017) (S05E06)
    Akční / Drama

    23:55

    American Horror Story - Shozy a žebříky (epizoda) (2015) (S05E02)

    01:20

    American Crime Story - A Random Killing (epizoda) (2018) (S02E03)
    Krimi / Drama

    02:20

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    03:25

    Pevnost Boyard (TV pořad) (1998) (E13)
    Dobrodružný / Soutěžní

    04:30

  • 04:05

    Raymonda má každý rád - Jazzové desky (epizoda) (2003) (S08E10)

    04:30

    Jste to, co jíte (TV pořad) (2006)
    Reality-TV

    06:50

    Raymonda má každý rád - Debra v klubu (epizoda) (2004) (S08E11)

    07:20

    Raymonda má každý rád - Otrokyně (epizoda) (2004) (S08E12)

    07:50

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S10E5)
    Reality-TV / Dokumentární

    08:45

    Štiky (TV pořad) (2018) (E10)
    Reality-TV

    09:55

    Ohnivý kuře - Bratrská láska (epizoda) (2017) (S03E05)

    11:15

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    11:55

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    12:45

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S10E6)
    Reality-TV / Dokumentární

    13:35

    Dvě tváře lásky (TV seriál) (1998) (E42)
    Drama / Telenovela

    14:30

    Dvě tváře lásky (TV seriál) (1998) (E43)
    Drama / Telenovela

    15:25

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (E8)
    Drama / Mysteriózní

    16:30

    Dvě tváře lásky (TV seriál) (1998) (E44)
    Drama / Telenovela

    17:20

    Dvě tváře lásky (TV seriál) (1998) (E45)
    Drama / Telenovela

    18:10

    Láska až za hrob (TV seriál) (2014) (E109)
    Drama / Romantický

    19:00

    Láska až za hrob (TV seriál) (2014) (E110)
    Drama / Romantický

    20:00

    Terapie strachu (TV film) (2012)
    Thriller

    21:55

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (E9)
    Drama / Mysteriózní

    22:55

    23:50

    Láska až za hrob (TV seriál) (2014) (E109)
    Drama / Romantický

    00:45

    Láska až za hrob (TV seriál) (2014) (E110)
    Drama / Romantický

    01:40

    Terapie strachu (TV film) (2012)
    Thriller

    03:35

    Raymonda má každý rád - Debra v klubu (epizoda) (2004) (S08E11)

    04:05

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace