Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    09:55-11:30
    ČT2
    Love Story (1970)
    Drama / Romantický

    Filmová romance vypráví příběh dvou mladých lidí, kteří se i přes odpor svých rodičů rozhodnout vzít. Oliver a Jennifer musí začít od úplného začátku, jelikož Oliverův…

  • poster
    12:15-14:00
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    Sonny Koufax (Adam Sandler) už dávno dokončil studium práv a nedávno dokonce překročil třicítku. Ale proč se stát zodpovědným dospělým mužem, který buduje kariéru a…

  • poster
    14:15-17:35
    Nova Cinema
    Fantasy / Dobrodružný

    Druhý díl filmové ságy o nebezpečném putování jehož cílem má být zničení prokletého prstenu moci začíná tam kde první skončil. Opět je hlavním hrdinou hobit Frodo. Ten…

  • poster
    20:00-23:20
    Nova Cinema
    Drama / Fantasy

    Film vycházející z povídky F. Scotta Fitzgeralda vypráví o sympatickém padesátníkovi Benjaminu Buttonovi, který je se svým životem spokojený a navíc se nedávno zamiloval…

  • poster
    21:55-23:40
    ČT2
    Absolvent (1967)
    Komedie / Drama

    Po úspešnom ukončení štúdia usporiadajú Benovi rodičia znamenitý večierok, na ktorý pozvú i blízkych priateľov Robinsonovcov. Neskoro v noci poprosí atraktívna pani…

  • poster
    23:20-01:20
    Nova Cinema
    Drama / Válečný

    Snímek Stanleyho Kubricka Olověná vesta (1987) patří k vlně filmů, které se v druhé polovině osmdesátých let vyjadřovaly k tématu vietnamské války (např. Četa a Narozen…

  • poster
    01:20-04:30
    Nova Cinema
    Krimi / Drama

    Když Ted Crawford zjistí, že jej jeho překrásná a výrazně mladší manželka Jennifer podvádí s jiným, naplánuje její vraždu. Na místo činu přijede i detektiv Rob Nunally,…

TV program - pondělí 12.6.

  • 04:10

    Holky pod zámkem (TV pořad) (2015)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:40

    Novashopping

    08:55

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3270)
    Drama / Komedie

    09:50

    Kriminálka Anděl - Smrtelný žert (epizoda) (2008) (S01E05)

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003) (S3E19)
    Komedie / Romantický

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005) (E172)
    Rodinný / Drama

    14:00

    Odložené případy (TV seriál) (2003) (S6E11)
    Krimi / Drama

    15:00

    Odložené případy (TV seriál) (2003) (S6E12)
    Krimi / Drama

    15:55

    Kriminálka Miami (TV seriál) (2002) (S6E17)
    Akční / Krimi

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3271)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Policie Modrava (TV seriál) (2015) (E14)
    Krimi / Drama

    21:30

    Kriminálka Anděl (TV seriál) (2008) (E6)
    Krimi / Drama

    22:45

    Kriminálka Las Vegas (TV seriál) (2000) (S14E20)
    Krimi / Drama

    23:40

    Lovci zločinců (TV seriál) (2011) (S4E9)
    Akční / Krimi

    00:30

    Odložené případy (TV seriál) (2003) (S6E11)
    Krimi / Drama

    01:20

    Odložené případy (TV seriál) (2003) (S6E12)
    Krimi / Drama

    02:00

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    02:25

    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003) (S3E19)
    Komedie / Romantický

    02:50

    Kolotoč (TV pořad) (1996)
    Soutěžní

    03:20

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:00

  • 06:15

    Max Steel (TV seriál) (2001) (S3E2)
    Animovaný / Akční

    06:45

    Chlupatá rota (TV seriál) (2011) (E9)
    Animovaný / Komedie

    07:25

    M*A*S*H (TV seriál) (1972) (E205)
    Komedie / Drama

    08:20

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S3E24)
    Krimi / Drama

    09:10

    Jake a Tlusťoch (TV seriál) (1987) (S5E15)
    Krimi / Drama

    10:10

    Rosamunde Pilcher: Plamen lásky (TV film) (2003)
    Romantický / Drama

    12:15

    Polední zprávy

    12:25

    Jake a Tlusťoch (TV seriál) (1987) (S5E16)
    Krimi / Drama

    13:25

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S6E1)
    Krimi / Akční

    14:25

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S6E2)
    Krimi / Akční

    15:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S3E25)
    Krimi / Drama

    16:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:40

    A je to naše! (TV pořad) (2017)
    Soutěžní

    17:35

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divácké zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    VIP zprávy (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód (E25)

    21:30

    Jak se staví sen - extra

    22:35

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    23:50

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S6E1)
    Krimi / Akční

    00:50

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S6E2)
    Krimi / Akční

    01:50

    Rosamunde Pilcher: Plamen lásky (TV film) (2003)
    Romantický / Drama

    03:45

    A je to naše! (TV pořad) (2017)
    Soutěžní

    06:15

  • 04:10

    Na forbíně TM (TV pořad) (2012)
    Talk-show

    04:50

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Otec Brown (TV seriál) (2013)
    Krimi

    10:00

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:35

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Druhý dech (TV seriál) (1988) (E1)
    Drama

    13:35

    13. komnata Karla Štědrého (TV film) (2007)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    14:05

    Berete se dobrovolně? (TV film) (1984)
    Krátkometrážní / Komedie

    14:40

    Televarieté (TV pořad) (1970)
    Komedie / Hudební

    16:10

    Kojak (TV seriál) (1973)
    Krimi / Drama

    17:00

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Labyrint - Epizoda 7 (epizoda) (2015) (S01E07)

    21:05

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    21:44

    Výsledky losování Šťastných 10

    21:45

    Kriminalista (TV seriál) (2006)
    Krimi

    22:45

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:10

    Inspektor Taggart (TV seriál) (1983)
    Drama / Krimi

    00:45

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:20

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:45

    Andělé tě hlídají (TV film) (2000)
    Dokumentární

    02:45

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    05:15

  • 04:05

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    04:35

    Na hranici tradic (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    05:00

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    05:30

    Klenoty naší krajiny (TV pořad) (2014)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Brazílie ve víru tance (TV film) (2008)
    Dokumentární

    09:55

    Love Story (1970)
    Drama / Romantický

    11:30

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    11:40

    Tajný život skal (TV seriál) (2013)
    Dokumentární

    12:05

    Na pomoc životu (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    12:25

    Na plovárně (TV pořad) (1998)
    Talk-show

    12:55

    Klíč (TV pořad) (2010)
    Rodinný

    13:20

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1151)
    Dokumentární / Publicistický

    13:35

    Zapomenuté výpravy (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    14:00

    Masakry slonů a nosorožců (2015)
    Dokumentární

    14:55

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    15:20

    Proměny ledního medvěda (TV film) (2015)
    Dokumentární

    16:15

    Světci a svědci (TV pořad) (2007)
    Dokumentární / Životopisný

    16:30

    Cesty dětí (TV film) (2015)
    Dokumentární

    17:20

    Zkáza konvoje PQ 17 (TV film) (2014)
    Dokumentární

    18:15

    České zázraky (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    18:45

    O človíčkovi (TV seriál) (1985)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    proStory (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    19:20

    Poutní místa (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Den D – přistání (TV film) (2014)
    Dokumentární / Historický

    21:05

    Technické souvislosti (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    21:55

    Absolvent (1967)
    Komedie / Drama

    23:40

    Věž (TV film) (2012) (E2)
    Drama / Historický

    01:10

    Pevnosti (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    01:25

    Queer: Kultura smrti (TV film) (2014)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    01:55

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    02:15

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    02:35

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:00

    Ta naša kapela (TV pořad) (2006)
    Hudební

    03:30

    Z očí do očí (TV pořad) (1991)
    Talk-show

    04:00

  • 04:35

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:30

    Animáček

    06:15

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    07:25

    Klenot.TV

    09:20

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    10:50

    Klenot.TV

    11:35

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    12:45

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    13:55

    Dobré odpoledne Česko (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    15:00

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:45

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:10

    Naše počasí

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    21:20

    Můžu dál? (TV pořad) (2016)
    Komedie

    22:35

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    23:35

    Probuzená vášeň (TV film) (2010)
    Drama / Romantický

    01:35

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:50

    Vražedné pobřeží (TV seriál) (1991) (E21)
    Akční / Drama

    04:35

  • 04:35

    Vojna není kojná (1994)
    Komedie / Válečný

    06:10

    Příběh dinosaura (1993)
    Animovaný / Fantasy

    07:20

    Druhá šance (TV film) (2004)
    Romantický / Komedie

    09:00

    Trhala fialky dynamitem (1992)
    Komedie

    10:45

    Král Drozdí brada (TV film) (2008)
    Fantasy / Pohádka

    11:55

    Teleshopping

    12:15

    Velký táta (1999)
    Komedie / Drama

    14:00

    Teleshopping

    14:15

    Pán prstenů: Dvě věže (2002)
    Fantasy / Dobrodružný

    17:35

    Účastníci zájezdu (2006)
    Komedie

    20:00

    23:20

    Olověná vesta (1987)
    Drama / Válečný

    01:20

    Okamžik zlomu (2007)
    Krimi / Drama

    04:30

  • 06:05

    Havaj 5-0 (TV seriál) (2010) (S4E2)
    Krimi / Drama

    06:50

    Teleshopping

    07:10

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    08:25

    Teleshopping

    08:50

    Futurama IV (S4E3)

    09:20

    Hvězdná brána - Nepřátelský důl (epizoda) (2003) (S07E07)

    10:15

    Havaj 5-0 (TV seriál) (2010) (S4E3)
    Krimi / Drama

    11:15

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    12:25

    12:55

    Simpsonovi - Komiksák a Chlapeček (epizoda) (2004) (S16E05)

    13:25

    Simpsonovi - Poslední recept (epizoda) (2005) (S16E06)

    13:55

    Simpsonovi - Drahé pivínko (epizoda) (2005) (S16E07)

    14:20

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    14:55

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:30

    Futurama - Valentýnská odysea (epizoda) (2002) (S04E03)

    15:55

    Hvězdná brána (TV seriál) (1997) (S7E8)
    Akční / Dobrodružný

    16:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:15

    18:45

    Simpsonovi - Rošťácký rap (epizoda) (2005) (S16E09)

    19:15

    Simpsonovi - Svatby podle Homera (epizoda) (2005) (S16E10)

    19:45

    20:15

    Grimm VI (S6E6)

    21:20

    21:50

    22:15

    Městečko Fortitude (E10)

    23:20

    Ztracená archa (TV seriál) (2015) (E6)
    Drama / Mysteriózní

    00:15

    Grimm VI (S6E6)

    01:10

    Firefly - Vlaková loupež (epizoda) (2002) (E02)

    02:05

    Městečko Fortitude (E10)

    03:10

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    03:35

    Firefly - Vlaková loupež (epizoda) (2002) (E02)

    04:20

  • 06:05

    Wolffův revír (TV seriál) (1992) (S7E2)
    Akční / Krimi

    07:00

    Teleshopping

    07:20

    Ohnivý kuře - Rodina základ rodiny (epizoda) (2016) (S01E29)

    08:35

    Teleshopping

    08:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    09:55

    Big Ben - Smrt bílého koně (TV film) (1998) (S2E2)
    Krimi

    11:55

    Closer (TV seriál) (2005) (S4E12)
    Krimi / Drama

    12:55

    13:50

    Gordon Ramsay: Mistrovské vaření (TV pořad) (2012) (E4)
    Reality-TV

    14:55

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S4E2)
    Komedie

    15:25

    Wolffův revír (TV seriál) (1992) (S7E3)
    Akční / Krimi

    16:25

    Closer (TV seriál) (2005) (S4E13)
    Krimi / Drama

    17:25

    Přístav - Terčíky (epizoda) (2017) (S04E23)

    18:40

    Gordon Ramsay: Mistrovské vaření (TV pořad) (2012) (E5)
    Reality-TV

    19:45

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S4E3)
    Komedie

    20:15

    Myšlenky zločince (TV seriál) (2005) (S10E6)
    Krimi / Drama

    21:15

    Sběratelé kostí (TV seriál) (2005) (E8)
    Komedie / Krimi

    22:15

    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)
    Talk-show

    23:20

    Sběratelé kostí (TV seriál) (2005) (E8)
    Komedie / Krimi

    00:20

    Big Ben - Smrt bílého koně (TV film) (1998) (S2E2)
    Krimi

    02:10

    Ohnivý kuře - Rodina základ rodiny (epizoda) (2016) (S01E29)

    03:15

    Jsem do tebe blázen (TV seriál) (1992) (S6E8)
    Komedie / Romantický

    03:35

    Myšlenky zločince (TV seriál) (2005) (S10E6)
    Krimi / Drama

    04:20

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace