Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    05:05-07:10
    Nova Cinema
    Válečný / Drama

    Letecká bitva o Británii, jedna z největších bojových akcí druhé světové války. Odehrává se v době od května do září roku 1940, kdy se nacistické Německo pokusilo o…

  • poster
    09:00-11:10
    Nova Cinema
    Western / Komedie

    Ve westernu režiséra Millara hrají dvě hollywoodské legendy: Role Marshala Roostera Cogbuma, který je vždy připraven střílet stejně jako se napít, jak kdyby byla Johnu…

  • poster
    11:35-14:10
    Nova Cinema
    Koule (1998)
    Sci-Fi / Drama

    Doktor psychologie Norman Goodman je stejně jako další povolán k neobvyklému případu. V mořských hlubinách byla objevena obří kosmická loď, která tam podle množství…

  • poster
    18:10-20:00
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Komedie

    Clark Griswold slibuje své rodině fantastický zážitek. Jde o cestu autem z Chicaga do Los Angeles, kde navštíví obří zábavní park Walley World. Clark připraví manželce i…

  • poster
    20:00-21:25
    Nova Cinema
    Animovaný / Dobrodružný

    Kdo si myslí, že hračky nemají vlastní život, se mýlí. Sotva dítko vyjde ze dveří, začnou se v jeho pokoji dít podivné věci. Všechny hračky si vydechnou, protože mohou…

  • poster
    20:20-22:20
    Nova
    Komedie / Romantický

    Sympatický Vojta je nesmělý a jeho rodina praštěná. Cholerický tatínek, který kdysi nepřeplaval kanál La Manche, z něj chce mít závodního plavce a milující maminka,…

  • poster
    21:25-23:50
    Nova Cinema
    Drama / Životopisný

    Svrchovanost Anglie je pod stálým tlakem okolních států a v zemi je třeba obnovit silnou katolickou víru. Umírající královna už nemá dost sil a jediným potenciálním…

  • poster
    22:20-00:10
    Nova
    Fantasy / Drama

    Než se stal Drákulou, byl Vladem III., vládcem malé zemičky jménem Transylvánie, která se krčila ve stínu mocné osmanské říše. Dobře věděl, že jakýkoli odpor proti…

  • poster
    23:30-01:10
    ČT2
    Komedie / Krimi

    Charismatický Jude Law jako Dom Hemingway – nenapravitelný, ale vždycky vtipný, většinou hříšný a často nebezpečný kasař a zloděj. Doma zrovna pustili po 12 letech z…

  • poster
    01:50-04:05
    Nova Cinema
    Thriller / Krimi

    Michael Faraday (Jeff Bridges) je univerzitním profesorem historie a specialistou na problematiku terorismu. Se svým desetiletým synkem žije v domě na předměstí…

TV program - pátek 16.11.

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3559)
    Drama / Komedie

    09:40

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Den před kamerou (epizoda) (1991) (S01E11)

    14:10

    Dr. House - 97 sekund (epizoda) (2007) (S04E03)

    15:05

    Dr. House - Strážní andělé (epizoda) (2007) (S04E04)

    16:00

    Kriminálka Miami - Kořist (epizoda) (2005) (S04E03)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:30

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3560)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Něžné vlny (2013)
    Komedie / Romantický

    22:20

    Drákula: Neznámá legenda (2014)
    Fantasy / Drama

    00:10

    Noc filmových nadějí 2018 (TV pořad) (2018)
    Povídkový

    05:05

  • 06:15

    Powerpuff Girls (TV seriál) (1998) (E11)
    Animovaný / Rodinný

    06:30

    Transformers (TV seriál) (2014) (E20)
    Animovaný / Akční

    07:15

    M*A*S*H - Pozdrav pánbu, Hawkeye (epizoda) (1981) (S09E17)

    08:00

    M*A*S*H - Pokrevní bratři (epizoda) (1981) (S09E18)

    08:40

    M*A*S*H - Předpovězená sága (epizoda) (1981) (S09E19)

    09:15

    Ohnivý kuře - Sestřenka z Humpolce (epizoda) (2016) (S01E33)

    10:25

    Ach, ten můj šéf! (TV film) (2009)
    Komedie

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Jake a Tlusťoch - Pozdní lítost (epizoda) (1990) (S03E15)

    13:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E12)
    Drama

    14:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S12E3)
    Krimi

    15:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S12E4)
    Krimi

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Česko Slovensko má talent 7 (TV pořad) (2018)
    Reality-TV / Soutěžní

    21:45

    Kurýr z podsvětí (2012)
    Akční / Krimi

    23:45

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S12E3)
    Krimi

    00:45

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S12E4)
    Krimi

    01:45

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E12)
    Drama

    02:45

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    03:45

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    06:40

  • 05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:45

    11:35

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    11:50

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    14:25

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    15:10

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    15:40

    Neobyčejné životy - Taťjana Medvecká (epizoda) (2012)
    Dokumentární / Životopisný

    16:35

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    20:05

    První republika - Díl jedenáctý (epizoda) (2018) (S03E12)

    21:34

    Výsledky losování Šťastných 10

    21:35

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    22:30

    S láskou... královny popu (TV pořad) (2013)
    Hudební

    00:05

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:35

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:15

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    01:40

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    02:05

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:35

  • 04:00

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:20

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    05:00

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    05:30

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    09:55

    Ramesse II.: Velkolepá cesta (TV film) (2010)
    Dokumentární

    11:00

    Česko-německé století (TV seriál) (2018) (E2)
    Dokumentární / Historický

    12:45

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    12:50

    Dvaasedmdesát jmen české historie (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    13:05

    Dvaasedmdesát jmen české historie (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    13:20

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    13:45

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    14:15

    GEN - Galerie elity národa (TV seriál) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    14:30

    1917: Zapomenutý den D (TV film) (2017)
    Dokumentární / Historický

    15:25

    16:25

    Pološero (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    16:50

    Severní Bretaň, pokladnice tradic (TV film) (2013)
    Dokumentární

    17:45

    Veteran TV (TV seriál) (2011) (E5)
    Dokumentární / Rodinný

    18:45

    Káťa a Škubánek (TV seriál) (1982)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    19:25

    Klima mění Česko (TV seriál) (2018) (E1)
    Dokumentární

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Koncert pro svatovítské varhany 2018 (koncert) (2018)
    Hudební / Dokumentární

    21:35

    Génius - Kapitola desátá (epizoda) (2017) (S01E10)
    Životopisný / Drama

    22:30

    Hospoda Jamajka - Epizoda 3 (epizoda) (2014) (E03)

    23:30

    Dom Hemingway (2013)
    Komedie / Krimi

    01:10

    1000 mil na českém nebi (TV film) (2013)
    Dokumentární

    02:00

    Lidské osudy (TV pořad) (2006)
    Dokumentární

    02:30

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    02:55

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:20

    Duchovní kuchyně (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    03:50

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:05

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:30

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    11:05

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    13:50

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    19:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:05

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:25

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    21:30

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    22:35

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    23:35

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    00:35

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    01:50

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    02:55

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:15

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:50

  • 05:05

    Bitva o Británii (1969)
    Válečný / Drama

    07:10

    Dr. House - Sám (epizoda) (2007) (S04E01)

    08:05

    Dr. House - Správná věc (epizoda) (2007) (S04E02)

    09:00

    Rooster Cogburn (1975)
    Western / Komedie

    11:10

    Teleshopping

    11:35

    Koule (1998)
    Sci-Fi / Drama

    14:10

    Teleshopping

    14:30

    Rodinný chaos (TV film) (2006)
    Komedie

    16:20

    18:10

    Bláznivá dovolená (1983)
    Dobrodružný / Komedie

    20:00

    Toy Story: Příběh hraček (1995)
    Animovaný / Dobrodružný

    21:25

    Královna Alžběta (1998)
    Drama / Životopisný

    23:50

    Protiúder (2002)
    Akční / Thriller

    01:50

    Miluj bližního svého (1999)
    Thriller / Krimi

    04:05

  • 04:20

    Všemocný - Velitelství! (epizoda) (2015) (E09)

    06:10

    Kdo přežije: Caramoan (TV pořad) (2013) (E12)
    Dobrodružný / Reality-TV

    07:30

    Hvězdná brána - Entita (epizoda) (2001) (S04E20)

    08:50

    Top Gear (TV pořad) (2016)
    Komedie / Talk-show

    10:00

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S4E1)
    Dokumentární / Reality-TV

    11:05

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    12:15

    Futurama - Má tři slunce (epizoda) (1999) (S01E07)

    12:45

    Simpsonovi - Homer improvizuje (epizoda) (2016) (S27E21)

    13:10

    13:30

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:45

    14:15

    Simpsonovi - Virtuální rodina (epizoda) (2016) (S28E02)

    14:40

    15:10

    Teorie velkého třesku - Gatesova excitace (epizoda) (2018) (S11E18)
    Komedie / Romantický

    15:35

    Futurama - Drtivý odpad (epizoda) (1999) (S01E08)

    16:00

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S4E2)
    Dokumentární / Reality-TV

    17:00

    Top Gear (TV pořad) (2016)
    Komedie / Talk-show

    18:15

    Simpsonovi - Nesnášíme Boston (epizoda) (2016) (S28E03)

    18:45

    19:15

    Simpsonovi - Důvěřuj, ale prověřuj (epizoda) (2016) (S28E05)

    19:45

    Simpsonovi - Kouč "K" (epizoda) (2016) (S28E06)

    20:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (TV film) (2004)
    Dobrodružný / Akční

    22:15

    Vražedná chapadla (TV film) (2007)
    Horor

    00:05

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S4E2)
    Dokumentární / Reality-TV

    01:05

    12 opic - Prolitá krev (epizoda) (2016) (S02E12)

    02:00

    Všemocný - Vraždící ruka (epizoda) (2015) (E10)

    03:00

    12 opic - Prolitá krev (epizoda) (2016) (S02E12)

    03:55

    Všemocný - Vraždící ruka (epizoda) (2015) (E10)

    07:10

  • 04:20

    Raymonda má každý rád - Návštěva (epizoda) (1998) (S03E05)

    04:50

    Raymonda má každý rád - Koleda (epizoda) (1998) (S03E06)

    05:10

    Jste to, co jíte (TV pořad) (2006)
    Reality-TV

    06:10

    Raymonda má každý rád - Stěhování (epizoda) (1998) (S03E07)

    06:40

    Raymonda má každý rád - Článek (epizoda) (1998) (S03E08)

    07:25

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S9E5)
    Reality-TV / Dokumentární

    08:45

    Přístav - Jedno tělo, jedna duše (epizoda) (2017) (S04E12)

    10:00

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:55

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:25

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S9E6)
    Reality-TV / Dokumentární

    13:15

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E231)
    Telenovela / Drama

    14:15

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E232)
    Telenovela / Drama

    15:05

    Velvet (TV seriál) (2014) (E34)
    Drama / Romantický

    16:15

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E233)
    Telenovela / Drama

    17:10

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E234)
    Telenovela / Drama

    18:05

    Gilmorova děvčata - Dlouhý zítřek (epizoda) (2006) (S07E01)

    19:00

    20:00

    Ach, ten můj šéf! 2 (TV film) (2011)
    Romantický

    21:55

    Velvet (TV seriál) (2014) (E35)
    Drama / Romantický

    22:55

    00:10

    Gilmorova děvčata - Dlouhý zítřek (epizoda) (2006) (S07E01)

    01:05

    02:00

    I Gordon Ramsay se nechá poučit (TV pořad) (2010) (S2E4)
    Reality-TV

    03:00

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:25

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace