Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    12:45-15:05
    Nova Cinema
    Táta (1989)
    Drama / Komedie

    Dobre situovaný, stále zaneprázdnený a svojej práci oddaný manager Jake Tremont (Ted Danson) počas dôležitého rokovania dozvie, že jeho matka Bette prežila srdcovú…

  • poster
    15:25-17:30
    Nova Cinema
    Akční / Thriller

    Ray Breslin (Sylvester Stallone) je útěkář na objednávku. Živí se totiž jako expert na infrastrukturu vězeňských zařízení. Nechává se v nich zavírat a hledá skuliny v…

  • poster
    17:30-20:00
    Nova Cinema
    Drama / Válečný

    Velkorysá podívaná s hvězdným obsazením, plná atraktivních bitevních scén a pyrotechnických kouzel, doplněná řadou vedlejších motivů, zejména příběhem lásky Američana a…

  • poster
    22:20-00:30
    Prima Cool
    Akční / Komedie

    Hung se snaží vyhnout placení cla, ale svým malým podfukem dostane do problémů sebe i celou svoji rodinu. Jeho otci záleží nejvíc na cti a Hung je na nejlepší cestě, aby…

  • poster
    23:45-01:50
    Nova Cinema
    Mysteriózní / Sci-Fi

    Pohledný a úspěšný vědec Will Caster (Johnny Depp) má velký celoživotní sen: vytvořit stroj obdařený umělou inteligencí i schopností vnímat emoce, který by dokázal…

TV program - čtvrtek 1.11.

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3548)
    Drama / Komedie

    09:40

    Akce nový domov (TV pořad) (2016)
    Reality-TV

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    12:50

    14:05

    Dr. House - Zamilovaní blázni (epizoda) (2006) (S03E05)

    15:05

    Dr. House - Co se má stát, to se stane (epizoda) (2006) (S03E06)

    16:00

    Kriminálka Las Vegas - Stoupat jako dým (epizoda) (2006) (S06E16)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:30

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3549)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Ordinace v růžové zahradě 2 (E846)

    21:35

    Život ve hvězdách (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    22:10

    Boeing 747 v ohrožení (1996)
    Akční / Thriller

    00:50

    Dr. House - Zamilovaní blázni (epizoda) (2006) (S03E05)

    01:40

    Dr. House - Co se má stát, to se stane (epizoda) (2006) (S03E06)

    02:30

    Život ve hvězdách (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    04:55

  • 06:15

    Ben 10 (TV seriál) (2016) (E36)
    Animovaný / Akční

    06:30

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S6E13)
    Animovaný / Komedie

    07:15

    M*A*S*H - Hvězdy a pruhy (epizoda) (1979) (S08E14)

    08:05

    M*A*S*H - Ano, to je naše dítě (epizoda) (1979) (S08E15)

    08:40

    M*A*S*H - Vyčerpaná láhev (epizoda) (1980) (S08E16)

    09:15

    Ohnivý kuře - Velká dortová pomsta (epizoda) (2016) (S01E23)

    10:25

    Láska, děti a touha v srdci (TV film) (2011)
    Drama / Romantický

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    13:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E1)
    Drama

    14:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E4)
    Krimi

    15:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E5)
    Krimi

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Krejzovi - Televize nebo vězení (epizoda) (2018) (E19)

    21:35

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    22:45

    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Životopisný

    00:00

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:55

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E4)
    Krimi

    01:55

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E5)
    Krimi

    03:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S7E1)
    Drama

    04:00

  • 05:00

    Kluci v akci (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Doktor z vejminku - Půjčka (epizoda) (1985) (E07)

    09:50

    Příběhy slavných - Božský skeptik (epizoda) (2001)
    Dokumentární

    10:45

    Dovolená v éře páry (TV pořad) (2018)
    Reality-TV / Dokumentární

    11:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    11:50

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Přízrak (TV film) (1987)
    Krimi / Thriller

    15:05

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    16:45

    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)
    Taneční / Hudební

    20:05

    21:00

    Gejzír (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    21:30

    Máte slovo (TV pořad) (2008)
    Publicistický / Talk-show

    22:29

    Výsledky losování Šťastných 10

    23:15

    Kriminalista - Na pokraji (epizoda) (2006)

    00:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:40

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    01:10

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    01:45

    Rajské zahrady (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    02:00

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:35

  • 04:05

    Počesku (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:15

    Ochránce (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    04:45

    Za obzorem (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    05:00

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    05:30

    Potrava duše & těla (TV seriál) (2012) (E15)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    S’-čchuan, země hojnosti (TV film) (2017)
    Dokumentární

    09:50

    Na Mezinárodní vesmírné stanici (TV film) (2017)
    Dokumentární

    11:00

    Příběh života (TV seriál) (2014) (E1)
    Dokumentární

    11:50

    Obrázky z Francie (TV film) (2010)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    12:10

    Putování za vínem (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    12:40

    Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva na Východě (TV film) (1996) (E1)
    Dokumentární / Válečný

    13:40

    Příroda slovenských nížin (TV film) (2016)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    14:10

    Potrava duše & těla (TV seriál) (2012) (E15)
    Dokumentární

    14:35

    Fidel Castro: Ztracené záznamy (TV film) (2014)
    Dokumentární

    15:35

    Francouzské oldtimery v Česku aneb Sraz ve Zbirohu (TV film) (2018)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    16:45

    Zeměpis světa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    17:05

    Nejúžasnější koncertní sál světa (TV film) (2017)
    Dokumentární

    17:55

    Mimořádná mláďata (TV seriál) (2016) (E1)
    Dokumentární

    18:45

    Káťa a Škubánek (TV seriál) (1982)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    19:00

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    19:25

    Dvaasedmdesát jmen české historie (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    21:00

    Bedekr (TV pořad) (2014)
    Dokumentární

    22:00

    Pološero (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    22:25

    Prosté krutosti (TV film) (1994)
    Drama

    23:35

    Jak se točil Most (TV film) (2014)
    Dokumentární

    00:35

    Queer: Ich bin queer Berliner (TV film) (2013)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    01:30

    LEGIE 100 - Hrdinové od Zborova (TV film) (2018)
    Dokumentární / Historický

    02:20

    TGM Osvoboditel (1990)
    Dokumentární

    03:20

    Za obzorem (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:40

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    04:05

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:30

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    11:05

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    13:50

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:20

    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    21:25

    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:00

    Jak dopadly Kauzy Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    00:05

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    01:05

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    02:05

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:50

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:10

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 04:05

    Sue Thomas: Agentka FBI - Hráč (epizoda) (2004) (S02E09)

    04:50

    Sue Thomas: Agentka FBI - Beze stopy (epizoda) (2004) (S02E10)

    05:30

    Sue Thomas: Agentka FBI - Babiččin dům (epizoda) (2004) (S02E11)

    06:25

    Dr. House - Informovaný souhlas (epizoda) (2006) (S03E03)

    07:15

    Dr. House - Čáry v písku (epizoda) (2006) (S03E04)

    08:10

    Na rybách (1997)
    Komedie

    09:50

    Náhodné setkání (1999)
    Drama / Romantický

    12:20

    Teleshopping

    12:45

    Táta (1989)
    Drama / Komedie

    15:05

    Teleshopping

    15:25

    Plán útěku (2013)
    Akční / Thriller

    17:30

    Bitva o Midway (1976)
    Drama / Válečný

    20:00

    Námořní vyšetřovací služba (TV seriál) (2003) (S7E1)
    Akční / Komedie

    20:55

    Námořní vyšetřovací služba (TV seriál) (2003) (S7E2)
    Akční / Komedie

    21:50

    Špinavá dohoda (1986)
    Akční / Thriller

    23:45

    Transcendence (2014)
    Mysteriózní / Sci-Fi

    01:50

    Poslední mejdan (1998)
    Komedie / Romantický

    03:25

    Vražedné myšlenky (1991)
    Mysteriózní / Thriller

    05:20

  • 06:05

    Kdo přežije: Caramoan (TV pořad) (2013) (E1)
    Dobrodružný / Reality-TV

    07:30

    Hvězdná brána - Spálená země (epizoda) (2000) (S04E09)

    08:50

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:10

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S3E14)
    Dokumentární / Reality-TV

    11:05

    12:10

    Futurama - Hrátky s ohněm (epizoda) (2013) (S07E18)

    12:40

    Simpsonovi - Novorozeně (epizoda) (2013) (S25E05)

    13:05

    Simpsonovi - Školní lavice a pravice (epizoda) (2013) (S25E06)

    13:25

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:40

    Simpsonovi - Žlutá pomsta (epizoda) (2013) (S25E07)

    14:10

    Simpsonovi - Vzpomínky na bílé Vánoce (epizoda) (2013) (S25E08)

    15:05

    Teorie velkého třesku - Rizika vztahů na dálku (epizoda) (2017) (S10E24)
    Komedie

    15:30

    Futurama - Sobotní zábavné dopoledne (epizoda) (2013) (S07E19)

    15:50

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S3E15)
    Dokumentární / Reality-TV

    16:50

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:15

    Simpsonovi - Piráti ze Springfieldu (epizoda) (2014) (S25E09)

    18:45

    Simpsonovi - Můj muž je Komiksák (epizoda) (2014) (S25E10)

    19:15

    Simpsonovi - Vševidoucí brýle (epizoda) (2014) (S25E11)

    19:40

    Simpsonovi - Úlet s Diggsem (epizoda) (2014) (S25E12)

    20:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    21:20

    Teorie velkého třesku - Akceptace nabídky k sňatku (epizoda) (2017) (S11E01)
    Komedie / Romantický

    21:50

    Teorie velkého třesku - Nerozvážné interview (epizoda) (2017) (S11E02)
    Komedie / Romantický

    22:20

    Legenda o opilém Mistrovi (1994)
    Akční / Komedie

    00:30

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S3E15)
    Dokumentární / Reality-TV

    01:30

    12 opic - Rok opice (epizoda) (2016) (S02E01)

    02:25

    Barva moci - Devátá hodina: Obrať se k bohu (epizoda) (2017) (E09)
    Drama

    03:25

    12 opic - Rok opice (epizoda) (2016) (S02E01)

    04:20

  • 04:15

    04:45

    Jste to, co jíte (TV pořad) (2006)
    Reality-TV

    06:10

    06:40

    Raymonda má každý rád - Bratr (epizoda) (1997) (S02E03)

    07:25

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (E3)
    Reality-TV / Dokumentární

    08:45

    Přístav - Tři bratři (epizoda) (2016) (S03E13)

    10:00

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:55

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:10

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (E4)
    Reality-TV / Dokumentární

    13:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E201)
    Telenovela / Drama

    14:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E202)
    Telenovela / Drama

    15:05

    Velvet (TV seriál) (2013) (E19)
    Drama / Romantický

    16:10

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E203)
    Telenovela / Drama

    17:05

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E204)
    Telenovela / Drama

    18:05

    19:00

    20:00

    Láska, děti a nový začátek (TV film) (2012)
    Drama / Romantický

    21:55

    Velvet (TV seriál) (2013) (E20)
    Drama / Romantický

    22:55

    Modrý kód - Manželské překvapení (epizoda) (2018) (S03E20)

    00:05

    01:00

    01:55

    Gordon Ramsay: Mistrovské vaření (TV pořad) (2012) (E6)
    Reality-TV

    03:00

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:10

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace