Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    13:05-15:35
    Nova Cinema
    Sci-Fi / Drama

    Jako většina lidí v budoucnosti, také Richard Martin koupil pro svou rodinu domácího robota. Ten jejich, nový model s označením NDR-114, dostal jméno Andrew a zpočátku…

  • poster
    15:35-18:25
    Nova Cinema
    Armageddon (1998)
    Akční / Dobrodružný

    Za osmnáct dní Země přestane existovat, protože se srazí s asteroidem velikosti Texasu. Je bezpodmínečně nutné, co nejdříve přistát na asteroidu, hluboko pod jeho povrch…

  • poster
    18:25-20:00
    Nova Cinema
    Rodinný / Dobrodružný

    Dobrodružství pražského kluka v hájence uprostřed krásné šumavské přírody. Ten kluk se jmenuje Vašek a rodiče jsou nuceni nechat ho nějaký čas u dědy, hajného Straky,…

  • poster
    21:45-23:50
    Nova Cinema
    Kandidát (2013)
    Thriller / Komedie

    V dnešní době jsou nejcennějším zbožím informace. Film Kandidát ukazuje velkou moc médií, která manipulováním s událostmi mohou ovlivňovat celý svět. Příběh sleduje…

  • poster
    23:50-02:00
    Nova Cinema
    Thriller

    Hrdinou filmu E. A. Poe: Podivný experiment je mladý, čerstvě vystudovaný lékař Edward, který na konci 19. století přichází na praxi do psychiatrického ústavu pro…

TV program - úterý 4.9.

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:40

    Novashopping

    08:55

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3506)
    Drama / Komedie

    09:55

    Specialisté - Hledání pokladu (epizoda) (2018) (S03E02)

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Modelka (epizoda) (1992) (S02E07)

    12:50

    14:05

    Můj přítel Monk - Pan Monk kupuje dům (epizoda) (2008) (S07E01)

    15:00

    Můj přítel Monk - Pan Monk a génius (epizoda) (2008) (S07E02)

    15:55

    Kriminálka Las Vegas - Ošklivá slova (epizoda) (2004) (S04E19)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3507)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    21:40

    Víkend (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    22:40

    23:35

    Beze stopy - Víc než tohle (epizoda) (2006) (S04E20)

    00:30

    01:20

    Můj přítel Monk - Pan Monk kupuje dům (epizoda) (2008) (S07E01)

    02:00

    Kriminálka Las Vegas - Prostoupený zlem (epizoda) (2004) (S04E18)

    02:40

    Krok za krokem - Psí život (epizoda) (1992) (S02E05)

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    04:55

  • 06:20

    Powerpuff Girls (TV seriál) (1998) (E18)
    Animovaný / Rodinný

    06:40

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S5E5)
    Animovaný / Komedie

    07:05

    Jetelín - Poznávací víkend (epizoda) (2016) (E49)

    07:55

    M*A*S*H - Interview (epizoda) (1976) (S04E25)

    08:50

    M*A*S*H - Stěhování 1 (epizoda) (1976) (S05E01)

    09:20

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:20

    Moře lásky: Osudové setkání (TV film) (2005)
    Romantický / Drama

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:25

    Jake a Tlusťoch - Po celou noc (epizoda) (1992) (S05E19)

    13:25

    Poslední polda - Zlatý důl (epizoda) (2013) (S04E10)

    14:25

    Komisař Rex - Spiknutí (epizoda) (1998) (S04E08)

    15:30

    Komisař Rex - Ukradené štěstí (epizoda) (1998) (S04E09)

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Krejzovi - Množení králíků (epizoda) (2018) (E02)

    21:50

    Polda - Půlnoční striptýz (epizoda) (2017) (S02E02)

    23:05

    TOP STAR magazín (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    23:55

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:55

    Jetelín - Důchodci a tygřík (epizoda) (2016) (E50)

    01:20

    Komisař Rex - Spiknutí (epizoda) (1998) (S04E08)

    02:20

    Komisař Rex - Ukradené štěstí (epizoda) (1998) (S04E09)

    03:25

    Poslední polda - Zlatý důl (epizoda) (2013) (S04E10)

    04:20

  • 04:50

    Šaty dělaj člověka (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    05:00

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:45

    Příběhy slavných - Smrt o Vánocích (epizoda) (2011)
    Dokumentární

    10:40

    11:45

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Rovnováha (TV film) (1983)
    Rodinný

    15:00

    Záchranáři (TV seriál) (2003) (E1)
    Akční / Dobrodružný

    16:40

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Doktor Martin - Pražák (epizoda) (2015)

    21:50

    22:44

    Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

    22:45

    Černá punčocha (1986)
    Drama / Krimi

    00:10

    Klec (TV film) (1974)
    Komedie / Krátkometrážní

    00:25

    Bolkoviny (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    00:50

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:20

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    01:45

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    02:10

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:40

  • 04:30

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    05:15

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    05:35

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Život - Primáti (epizoda) (2009) (E10)

    09:50

    Titáni hlubin (TV seriál) (2017) (E3)
    Dokumentární

    10:40

    Domorodé kmeny, zvířata a já (TV seriál) (2016)
    Dokumentární

    11:35

    Krásy evropského pobřeží (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    11:45

    Zdravější krajina (2017)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    12:10

    Potrava duše & těla (TV seriál) (2012) (E7)
    Dokumentární

    12:40

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    12:50

    Stopy, fakta, tajemství (TV seriál) (2012)
    Dokumentární / Publicistický

    13:20

    Příběhy domů (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    13:35

    Tygr zvaný Zlomený ocas (TV film) (2011)
    Dokumentární

    14:20

    V osidlech velmocí (2017)
    Dokumentární / Historický

    15:00

    Poslední dny Anny Boleynové (TV film) (2013)
    Dokumentární / Historický

    16:00

    Jak žije čínský miliardář (TV film) (2016)
    Dokumentární

    16:50

    Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii (TV film) (1995)
    Dokumentární / Válečný

    17:50

    18:45

    Pat a Mat nás baví (TV seriál) (2018)
    Animovaný / Rodinný

    19:00

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    19:25

    Dvaasedmdesát jmen české historie (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:55

    Život herce: František Němec (TV film) (2018)
    Dokumentární / Životopisný

    21:55

    Železný věk (TV seriál) (2018) (E1)
    Drama / Historický

    22:45

    Domek z karet - Chapter 53 (epizoda) (2017) (S05E01)
    Drama

    23:40

    Šťastné údolí - Epizoda 4 (epizoda) (2016) (S02E04)

    00:35

    Odhalená řeč těla (TV film) (2013)
    Dokumentární

    01:30

    Bohemia Incognita (TV pořad) (2013)
    Dokumentární

    01:45

    Rodinné křižovatky (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    02:15

    Jak se žije (TV pořad) (1998)
    Dokumentární

    02:30

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    02:50

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    03:15

    Případ pro ombudsmana (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:35

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    04:00

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:30

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    11:05

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    13:50

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:20

    Jak dopadly Kauzy Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    21:25

    Aréna Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    23:05

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:50

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    00:50

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    01:45

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:25

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:10

    Sladká Laura (TV seriál) (2005) (E86)
    Telenovela / Romantický

    04:45

  • 05:05

    Prezidentův syn (1996)
    Rodinný / Komedie

    06:55

    07:50

    08:45

    Zpověď americké nevěsty (TV film) (2005)
    Komedie

    10:35

    Teleshopping

    11:00

    Už jsme doma? (2007)
    Komedie / Drama

    12:45

    Teleshopping

    13:05

    Andrew - člen naší rodiny (1999)
    Sci-Fi / Drama

    15:35

    Armageddon (1998)
    Akční / Dobrodružný

    18:25

    Pod Jezevčí skálou (1978)
    Rodinný / Dobrodružný

    20:00

    Ďáblova slza (TV film) (2010)
    Krimi / Drama

    21:45

    Kandidát (2013)
    Thriller / Komedie

    23:50

    02:00

    Pavučina snů (2003)
    Sci-Fi / Horor

    04:45

  • 06:05

    Kdo přežije: Jižní Pacifik (TV pořad) (2011) (E5)
    Reality-TV / Dobrodružný

    07:20

    Hvězdná brána - Tok'rové 1 (epizoda) (1998) (S02E11)

    08:35

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:50

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E20)
    Komedie / Reality-TV

    10:50

    NCIS: Los Angeles - Lov (epizoda) (2010) (S01E22)

    11:45

    Vandráci (TV seriál) (2018)
    Dokumentární / Dobrodružný

    12:20

    Futurama - Benderovo parádní terno 2/4 (epizoda) (2008) (S05E02)

    12:45

    13:15

    Simpsonovi - Kráska a soused (epizoda) (2003) (S14E13)

    13:35

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:50

    14:20

    Simpsonovi - Ředitel XXL (epizoda) (2003) (S14E15)

    15:40

    Futurama - Benderovo parádní terno 3/4 (epizoda) (2008) (S05E03)

    16:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E21)
    Komedie / Reality-TV

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:15

    Simpsonovi - Vraťte mi hvězdnou oblohu (epizoda) (2003) (S14E16)

    18:45

    Simpsonovi - Čtyřprocentní trojka (epizoda) (2003) (S14E17)

    19:10

    Simpsonovi - Cesta z maloměsta (epizoda) (2003) (S14E18)

    19:40

    Simpsonovi - Starý zbabělec (epizoda) (2003) (S14E19)

    20:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Top Gear (TV pořad) (2016) (S25E1)
    Komedie / Talk-show

    21:50

    22:20

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:00

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:10

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E21)
    Komedie / Reality-TV

    00:10

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    00:50

    Killjoys: Vesmírní lovci - Útok na Rack (epizoda) (2017) (S03E05)
    Akční / Dobrodružný

    01:45

    Poslední chlap na Zemi - Proprďák (epizoda) (2016) (S02E14)

    02:05

    Killjoys: Vesmírní lovci - Útok na Rack (epizoda) (2017) (S03E05)
    Akční / Dobrodružný

    03:10

    Poslední chlap na Zemi - Proprďák (epizoda) (2016) (S02E14)

    03:40

    Kdo přežije: Jižní Pacifik (TV pořad) (2011) (E5)
    Reality-TV / Dobrodružný

    06:15

  • 06:10

    Jsem do tebe blázen - Test (epizoda) (1995) (S04E03)

    06:40

    Jsem do tebe blázen - Náměsíčník (epizoda) (1995) (S04E01)

    07:25

    07:55

    Chůva k pohledání - Take Back Your Mink (epizoda) (1994) (S02E12)

    08:50

    Přístav - Nechci dítě (epizoda) (2015) (S01E21)

    10:05

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:00

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:05

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E85)
    Telenovela / Drama

    13:05

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E86)
    Telenovela / Drama

    14:05

    Ranč Heartland (TV seriál) (2007) (S9E15)
    Drama / Rodinný

    15:10

    Chůva k pohledání - The Strike (epizoda) (1994) (S02E13)

    15:40

    Chůva k pohledání - I've Got a Secret (epizoda) (1994) (S02E14)

    16:10

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E87)
    Telenovela / Drama

    17:00

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E88)
    Telenovela / Drama

    18:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S10E2)
    Drama

    19:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S10E3)
    Drama

    20:00

    Inga Lindström: Hvězdy nad Ölandem (TV film) (2014)
    Drama / Romantický

    21:55

    Ranč Heartland (TV seriál) (2007) (S9E16)
    Drama / Rodinný

    22:50

    Modrý kód - Zdání klame (epizoda) (2018) (S03E03)

    00:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S10E2)
    Drama

    01:00

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S10E3)
    Drama

    01:55

    Faktický odborník (TV pořad) (2005) (S3E9)
    Reality-TV / Soutěžní

    03:00

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:10

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace