Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    05:10-07:05
    Nova Cinema
    Drama / Rodinný

    Středoškolák Homer Hickam žije v hornickém městečku ve východní Virginii, kde jedinou možností obživy je práce na šachtě. Homer má velkou fantazii a touží objevovat…

  • poster
    10:10-11:05
    ČT2
    Alésia: Poslední bitva (TV film) (2015)
    Dokumentární / Animovaný

    Příběh porážky galských kmenů římským vojskem, vedeným Caesarem.Ve dvaapadesátém roce před naším letopočtem se odehrála bitva o Alésii mezi Římany vedenými Juliem…

  • poster
    11:10-13:30
    Nova Cinema
    Spider-Man (2002)
    Akční / Dobrodružný

    Film na motivy marvelovského komiksu je příběhem podivínského středoškoláka Petera Parkera (Tobey Maguire). Jako dítě osiřel, byl šikanován a nebyl schopen vyznat lásku…

  • poster
    13:50-16:20
    Nova Cinema
    Drama / Romantický

    Žijí v San Franciscu a je jim spolu dobře. I po několikaletém manželství hrají Michael a Alice své zamilované hry, nezapomínají oslavit kulaté svatební výročí a…

  • poster
    21:30-23:30
    Nova Cinema
    Whiplash (2014)
    Drama / Hudební

    Andrew Neiman je devatenáctiletý jazzový bubeník, který sní o slávě, ale není si jistý tím, zda se jeho sny někdy naplní. Pronásledovaný neúspěšnou spisovatelskou…

  • poster
    21:45-00:25
    Prima
    Drama / Válečný

    Síla slov a fantazie je ukrytá v knihách. Ale jen pro toho, kdo je umí a chce přečíst. Film Zlodějka knih vypráví příběh Liesel (Sophie Nélisse), která se během druhé…

  • poster
    23:25-01:20
    ČT2
    Totem vlka (2015)
    Dobrodružný / Thriller

    Mladý Číňan Chen Zhen se za dob tzv. kulturní revoluce ocitá v oblasti Vnitřního Mongolska, kde se seznamuje s nomádským způsobem života. Mongolské stepi symbolicky…

  • poster
    23:30-01:20
    Nova Cinema
    Násilník (1976)
    Akční / Krimi

    Bobbyho Maxwella propustili pro přílišnou brutalitu z armády. Založí teroristickou skupinu a vnikne do skladu munice, kde ukradne spoustu zbraní. Při tom těžce zraní…

TV program - pátek 5.10.

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:40

    Novashopping

    08:55

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3529)
    Drama / Komedie

    10:55

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Potrestaný zloděj (epizoda) (1993) (S03E04)

    12:45

    14:05

    Dr. House - Prokletý (epizoda) (2005) (S01E13)

    15:00

    Dr. House - Sebeovládání (epizoda) (2005) (S01E14)

    15:55

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3530)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Kameňák 4 (2013)
    Komedie

    22:05

    Godzilla (2014)
    Akční / Dobrodružný

    00:25

    Dr. House - Sportovní medicína (epizoda) (2005) (S01E12)

    01:20

    Dr. House - Prokletý (epizoda) (2005) (S01E13)

    02:05

    Kriminálka Las Vegas - Brass v Hollywoodu (epizoda) (2005) (S05E20)

    02:45

    Krok za krokem - Romeo a Julie (epizoda) (1993) (S03E01)

    03:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:05

  • 04:00

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:10

    Ben 10 (TV seriál) (2016) (E9)
    Animovaný / Akční

    06:25

    Transformers (TV seriál) (2014) (E2)
    Animovaný / Akční

    07:10

    M*A*S*H - Kupec Korejský (epizoda) (1977) (S06E15)

    08:00

    M*A*S*H - 'Vůně' hudby (epizoda) (1978) (S06E16)

    08:40

    M*A*S*H - Pacient 4077 (epizoda) (1978) (S06E17)

    09:10

    Ohnivý kuře - Divoká jízda (epizoda) (2016) (S01E05)

    10:20

    Bella a osudové lásky (TV film) (2014)
    Komedie

    12:10

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:25

    Jake a Tlusťoch - Neviňátko (epizoda) (1988) (S01E18)

    13:30

    Komisař Rex - Čtyřnohý svědek (epizoda) (2002) (S08E04)

    14:30

    15:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (E11)
    Krimi / Drama

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Česko Slovensko má talent 7 (TV pořad) (2018)
    Reality-TV / Soutěžní

    21:45

    Zlodějka knih (2013)
    Drama / Válečný

    00:25

    Komisař Rex - Čtyřnohý svědek (epizoda) (2002) (S08E04)

    01:25

    02:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (E11)
    Krimi / Drama

    03:30

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:35

  • 05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:50

    Příběhy slavných - Poslední leč Josefa Langmilera (epizoda) (2010)
    Dokumentární / Životopisný

    10:40

    Zástava (TV film) (1979)
    Krátkometrážní / Komedie

    11:00

    Malá podmínka štěstí (TV film) (1989)
    Drama

    11:45

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    14:25

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    15:10

    Manu a Matěj na cestě do Říma (TV pořad) (2018)
    Dokumentární

    16:35

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    První republika - Díl pátý (epizoda) (2018) (S03E06)
    Drama / Rodinný

    21:29

    Výsledky losování Šťastných 10

    21:30

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    22:25

    Hercule Poirot - Vražda v Mezopotámii (epizoda) (2001)
    Krimi / Drama

    00:50

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:20

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:45

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    02:10

    Šaty dělaj člověka (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    02:20

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:55

  • 04:15

    Ochránce (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    04:40

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    05:25

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    05:30

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    09:55

    Deset století architektury (TV seriál) (1997)
    Dokumentární

    10:10

    Alésia: Poslední bitva (TV film) (2015)
    Dokumentární / Animovaný

    11:05

    Železný věk (TV seriál) (2018) (E5)
    Drama / Historický

    12:00

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    12:05

    Dvaasedmdesát jmen české historie (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    12:20

    Dvaasedmdesát jmen české historie (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    12:35

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    13:00

    GEN - Galerie elity národa (TV seriál) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    13:20

    Kalašnikov versus M16 (TV film) (2016)
    Dokumentární

    14:15

    Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Itálii (TV film) (1996) (E1)
    Dokumentární / Válečný

    15:15

    Pološero (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    15:40

    Havana, kráska Karibiku (TV film) (2014)
    Dokumentární

    16:35

    Sousedé (TV pořad) (2017)
    Dokumentární

    17:00

    Klenba života (TV film) (2011)
    Dokumentární

    17:30

    Mytická monstra oceánských hlubin (TV film) (2016)
    Dokumentární

    18:45

    Nejmenší slon na světě (TV seriál) (2013)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Kvarteto (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    19:20

    Příběhy domů (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Divoký Nový Zéland (TV seriál) (2016) (E1)
    Dokumentární

    21:00

    Génius - Kapitola čtvrtá (epizoda) (2017) (S01E04)

    21:50

    Okupace - Srpen (epizoda) (2017) (S02E01)

    22:35

    Okupace - Září (epizoda) (2017) (S02E02)

    23:25

    Totem vlka (2015)
    Dobrodružný / Thriller

    01:20

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    01:45

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    02:10

    Žijeme s vírou (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    02:40

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    02:55

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:10

    Hraje vám... (koncert) (2005)
    Hudební / Dokumentární

    03:45

    Nulová gravitace (TV film) (2015)
    Dokumentární

    04:40

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:30

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    11:05

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    13:50

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    19:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    21:25

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    22:25

    Tenký led Dany Morávkové (TV pořad) (2018)
    Publicistický / Talk-show

    23:35

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    00:35

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    01:40

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:25

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:10

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:50

  • 05:10

    Říjnové nebe (1999)
    Drama / Rodinný

    07:05

    Dr. House - Absťák (epizoda) (2005) (S01E11)

    08:00

    Dr. House - Sportovní medicína (epizoda) (2005) (S01E12)

    08:55

    Mr. Wrong (1996)
    Komedie / Romantický

    10:45

    Teleshopping

    11:10

    Spider-Man (2002)
    Akční / Dobrodružný

    13:30

    Teleshopping

    13:50

    Když muž miluje ženu (1994)
    Drama / Romantický

    16:20

    18:10

    Milionové Vánoce (2007)
    Komedie / Rodinný

    20:00

    Strašpytlík (2005)
    Animovaný / Rodinný

    21:30

    Whiplash (2014)
    Drama / Hudební

    23:30

    Násilník (1976)
    Akční / Krimi

    01:20

    Koktejl (1988)
    Romantický / Drama

    04:45

  • 04:05

    Kdo přežije: Jeden svět (TV pořad) (2012) (E11)
    Reality-TV / Dobrodružný

    06:15

    Kdo přežije: Jeden svět (TV pořad) (2012) (E12)
    Reality-TV / Dobrodružný

    07:35

    Hvězdná brána - Vzpomínky Jolinar (epizoda) (1999) (S03E12)

    08:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E14)
    Komedie / Reality-TV

    11:10

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    12:20

    Futurama - Fryority report (epizoda) (2011) (S06E16)

    12:50

    Simpsonovi - MyPody a sousedi (epizoda) (2008) (S20E07)

    13:20

    Simpsonovi - Burns a včely (epizoda) (2008) (S20E08)

    13:40

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:55

    Simpsonovi - Hysterka Líza (epizoda) (2009) (S20E09)

    15:45

    Futurama - Mlčení cvakátek (epizoda) (2011) (S06E14)

    16:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E15)
    Komedie / Reality-TV

    17:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:15

    Simpsonovi - Jak vyzrát na test (epizoda) (2009) (S20E11)

    18:45

    Simpsonovi - Půjčka na oprátku (epizoda) (2009) (S20E12)

    19:15

    Simpsonovi - Gone Maggie Gone (epizoda) (2009) (S20E13)

    19:45

    Simpsonovi - Ve jménu dědy (epizoda) (2009) (S20E14)

    20:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Stalo se (2008)
    Drama / Sci-Fi

    22:10

    Rudý písek (2009)
    Akční / Horor

    23:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E15)
    Komedie / Reality-TV

    00:55

    Vikingové - Oběť bohům (epizoda) (2013) (S01E08)

    01:55

    Druhá šance - Vhodný dárce (epizoda) (2016) (E01)

    02:55

    Vikingové - Oběť bohům (epizoda) (2013) (S01E08)

    03:55

    Druhá šance - Vhodný dárce (epizoda) (2016) (E01)

    06:35

  • 04:05

    04:30

    Jste to, co jíte (TV pořad) (2006)
    Reality-TV

    06:15

    Jsem do tebe blázen - Podvedená Sheila (epizoda) (1998) (S06E13)

    06:45

    Jsem do tebe blázen - Zpátky v práci (epizoda) (1998) (S06E14)

    07:30

    08:00

    08:55

    Přístav - Holky moje (epizoda) (2016) (S02E20)

    10:10

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:05

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:10

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E147)
    Telenovela / Drama

    13:10

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E148)
    Telenovela / Drama

    14:10

    Ranč Heartland (TV seriál) (2007) (S11E10)
    Drama / Rodinný

    15:15

    Chůva k pohledání - You Bette Your Life (epizoda) (1997) (S04E23)

    15:45

    16:15

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E149)
    Telenovela / Drama

    17:05

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E150)
    Telenovela / Drama

    18:05

    Gilmorova děvčata - V osm hodin v Oáze (epizoda) (2002) (S03E05)

    19:00

    Gilmorova děvčata - Vejce nadivoko (epizoda) (2002) (S03E06)

    20:00

    Osudové léto v Praze (TV film) (2017)
    Romantický

    21:55

    Ranč Heartland (TV seriál) (2007) (S11E11)
    Drama / Rodinný

    22:50

    Krejzovi - Jak najít čichotupce (epizoda) (2018) (E11)
    Komedie

    00:10

    Gilmorova děvčata - V osm hodin v Oáze (epizoda) (2002) (S03E05)

    01:05

    Gilmorova děvčata - Vejce nadivoko (epizoda) (2002) (S03E06)

    02:00

    Faktický odborník (TV pořad) (2005)
    Reality-TV / Soutěžní

    03:00

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:10

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace