Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:40-06:15
    Nova Cinema
    Drama / Komedie

    Jmenuje se Michael McCann a býval učitelem ve Washingtonu. Po bolestném rozvodu se odstěhoval do opuštěného domu na kraji maloměsta ve Virginii. Teď se živí jako truhlář…

  • poster
    08:15-10:10
    Nova Cinema
    Drama / Rodinný

    Úžasný příběh o zázračném uzdravení delfíní samičky Winter nekončí. Po smrti její náhradní matky se odhodlaný tým, který v předchozím filmu Můj přítel delfín zachránil…

  • poster
    10:10-12:05
    Nova Cinema
    Životopisný / Drama

    Dáma ve zlatém vypráví pozoruhodný skutečný příběh ženy, která se rozhodla dosáhnout spravedlnosti a za každou cenu bojovat o dědictví, které její rodině právem náleželo…

  • poster
    10:55-11:55
    ČT2
    Dokumentární

    Udržet naživu největší bulvární deník v zemi a zároveň nepřekročit hranici zákona i etiky, to je každodenní chléb redakce Ekstra Bladet... Společně s filmaři nahlédneme…

  • poster
    16:30-18:25
    Nova Cinema
    Sci-Fi / Thriller

    Kevin Costner je lékař, stejně jako byla jeho nedávno tragicky zahynuvší manželka. Ta navzdory svému těhotenství odjela plnit misi Červeného kříže do divokých pralesů ve…

  • poster
    18:25-20:00
    Nova Cinema
    Animovaný / Dobrodružný

    V Londýně žije hezký a inteligentní dalmatin Pongo. Na vycházce se svým pánem se seznámí s krásnou dalmatinkou Perditou a zamiluje se do ní. Naštěstí se do majitelky psí…

  • poster
    20:00-22:30
    Nova Cinema
    Akční / Drama

    Ve filmu Smrtící epidemie musí hrozbě čelit tým amerických vojenských lékařů, který zoufale pátrá po neznámém bacilonosiči, z nějž by bylo možné získat sérum proti…

  • poster
    21:50-23:55
    ČT2
    Syriana (2005)
    Drama / Thriller

    Politický thriller, který nahlíží do dravého a zkorumpovaného prostředí světového ropného průmyslu, se několika souběžnými dějovými liniemi snaží poukázat na důsledky…

  • poster
    22:30-00:55
    Nova Cinema
    Krimi / Drama

    Agent tajné služby Frank Horrigan (Clint Eastwood), sužovaný svým selháním při ochraně J.F.K., dostane druhou šanci, když 30 let od atentátu v Dallasu ohrožuje…

  • poster
    23:55-01:25
    ČT2
    Clara Immerwahrová (TV film) (2014)
    Životopisný / Historický

    Rakouský životopisný film o průkopnici v oblasti chemie a ženských práv.Životopisný film pojednává o první promované chemičce Claře Immerwahrové a zaměřuje se při tom…

TV program - pondělí 12.2.

  • 04:00

    Princ Modřej a víla Lupinka (TV film) (2016)
    Pohádka / Rodinný

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:35

    Novashopping

    08:50

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3400)
    Drama / Komedie

    09:50

    Dáma a Král - Vražda a vykoupení (epizoda) (2018) (S02E01)
    Krimi / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Doučování (epizoda) (1995) (S04E17)

    14:05

    15:00

    Mentalista - Svatba v rudém (epizoda) (2013) (S06E03)

    15:55

    Kriminálka Miami - Rodinný podnik (epizoda) (2012) (S10E16)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3401)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Konec jedné kariéry (epizoda) (2018) (S02E22)

    21:25

    Robinsonův ostrov II (TV pořad) (2018) (S2E3)
    Reality-TV / Soutěžní

    23:25

    Beze stopy - Nezvěstná (epizoda) (2002) (S01E04)

    00:20

    01:15

    Mentalista - Svatba v rudém (epizoda) (2013) (S06E03)

    01:55

    Kriminálka Miami - Rodinný podnik (epizoda) (2012) (S10E16)

    02:35

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    03:20

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:00

  • 04:10

    Svatba bez ženicha (TV film) (2010)
    Mysteriózní / Romantický

    06:10

    Nexo Knights (TV seriál) (2015) (E10)
    Animovaný / Akční

    06:35

    Chlupatá rota (TV seriál) (2011) (E10)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    M*A*S*H - Kontrola (epizoda) (1974) (S03E07)

    08:10

    M*A*S*H - Život s Otcem (epizoda) (1974) (S03E08)

    08:50

    M*A*S*H - Alkoholici (epizoda) (1974) (S03E09)

    09:20

    Policie v akci (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:20

    Rosamunde Pilcher: Nový začátek (TV film) (2012)
    Drama / Romantický

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:25

    Jake a Tlusťoch (TV seriál) (1987) (S4E9)
    Krimi / Drama

    13:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S4E15)
    Drama

    14:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (E7)
    Krimi

    15:35

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (E8)
    Krimi

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Životní chvíle (epizoda) (2018) (S02E45)

    21:30

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    22:45

    Vražedné pochyby (TV film) (2011)
    Mysteriózní

    00:30

    Policie v akci (TV seriál) (2017)
    Dokumentární / Drama

    01:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (E7)
    Krimi

    02:35

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (E8)
    Krimi

    03:30

    Rosamunde Pilcher: Nový začátek (TV film) (2012)
    Drama / Romantický

    06:05

  • 04:05

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    04:15

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    04:40

    Kde bydlely princezny (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    05:00

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Panství Downton - Epizoda 6 (epizoda) (2015) (S06E06)

    09:50

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:30

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    11:00

    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Rodinný

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Schody (TV film) (1974)
    Krátkometrážní

    14:20

    Případ mrtvého muže (1974)
    Krimi / Drama

    15:55

    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)
    Drama / Komedie

    16:40

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:45

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Případy 1. oddělení - Nenávist (epizoda) (2014) (S01E06)

    21:05

    Dabing Street - Supervizor (epizoda) (2018)
    Komedie

    21:35

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    22:19

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:20

    23:20

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:45

    00:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:55

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    01:20

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:45

    GEN - Galerie elity národa (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    02:00

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:05

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:35

  • 04:25

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    04:50

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:10

    Památky na prodej (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    05:30

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Rwanda, země hor a kopců (TV film) (2016)
    Dokumentární

    09:55

    Boeing 747: Revoluce (TV film) (2014)
    Dokumentární

    10:55

    Redakce - zápas o přežití (2014)
    Dokumentární

    11:55

    Kouzlo Afriky (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    12:20

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    12:50

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    13:15

    Televizní klub neslyšících (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    13:45

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1186)
    Dokumentární / Publicistický

    14:00

    Po stopách třetího odboje (TV pořad) (2010) (E6)
    Dokumentární / Historický

    14:25

    Návraty k divočině (TV seriál) (2011) (E3)
    Dokumentární

    14:55

    Idioti na plavbě kolem světa (2007)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    15:20

    Africa obscura (TV film) (2011)
    Dokumentární

    16:15

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    16:45

    Letecké katastrofy (TV seriál) (2003)
    Dokumentární / Drama

    17:30

    Propaganda za 2. světové války (TV seriál) (2010) (E2)
    Dokumentární / Historický

    18:15

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    18:45

    Berta a Ufo (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Zašlapané projekty (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    19:15

    Bohové a proroci (TV seriál) (2008) (E6)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Duben 1945: Soumrak bohů v Hitlerově bunkru (TV film) (2016)
    Dokumentární / Historický

    21:00

    10 nejrychlejších zázraků techniky (TV film) (2012)
    Dokumentární

    21:50

    Syriana (2005)
    Drama / Thriller

    23:55

    Clara Immerwahrová (TV film) (2014)
    Životopisný / Historický

    01:25

    Queer: Švédský stůl ve Švédsku neznají (TV film) (2017)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    01:50

    Příběhy domů (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    02:10

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:35

    Abeceda komunistických zločinů (TV pořad) (2010)
    Dokumentární / Historický

    02:50

    Zatopené osudy (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    03:05

    Hranice bez hranic (TV pořad) (2012)
    Dokumentární

    03:35

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:00

  • 04:50

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:50

    Animáček

    07:15

    Klenot TV

    09:40

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    11:00

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    12:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    13:35

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Rozchody (TV pořad) (2018)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    21:25

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:20

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    00:20

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    01:25

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:20

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:10

    Sladká Laura (TV seriál) (2005) (E77)
    Telenovela / Romantický

    04:50

  • 04:40

    Život naruby (1994)
    Drama / Komedie

    06:15

    Velký Joe (1998)
    Rodinný / Fantasy

    08:15

    Můj přítel delfín 2 (2014)
    Drama / Rodinný

    10:10

    Dáma ve zlatém (2015)
    Životopisný / Drama

    12:05

    Teleshopping

    12:30

    Rande v Římě (2010)
    Komedie / Romantický

    14:15

    Teleshopping

    14:35

    Morganovi (2009)
    Komedie / Drama

    16:30

    Na křídlech vážky (2002)
    Sci-Fi / Thriller

    18:25

    101 dalmatinů (1961)
    Animovaný / Dobrodružný

    20:00

    Smrtící epidemie (1995)
    Akční / Drama

    22:30

    S nasazením života (1993)
    Krimi / Drama

    00:55

    Kdo je Clark Rockefeller? (TV film) (2010)
    Drama / Krimi

    02:35

    Nezvratný osud 4 (2009)
    Horor / Thriller

    05:15

  • 04:45

    Agresivní virus - Vrah (epizoda) (2015) (S02E10)

    06:10

    Brainiac: Šílená historie (TV seriál) (2005) (E1)
    Dokumentární / Komedie

    07:05

    Teleshopping

    07:25

    Hvězdná brána - Zkouška ohněm (epizoda) (2002) (S05E13)

    08:25

    Teleshopping

    08:50

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E5)
    Komedie / Reality-TV

    10:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    12:05

    Futurama - Zkáza Titaniku (epizoda) (1999) (S01E10)

    12:35

    Simpsonovi - Lízina rivalka (epizoda) (1994) (S06E02)

    13:05

    Simpsonovi - Tentokrát o lásce (epizoda) (1994) (S06E03)

    13:25

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:35

    Simpsonovi - Návštěva Drsnolandu (epizoda) (1994) (S06E04)

    14:05

    Simpsonovi - Návrat Leváka Boba (epizoda) (1994) (S06E05)

    14:35

    Těžká dřina (TV pořad) (2011)
    Reality-TV

    15:10

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:45

    Futurama - Marťanská univerzita (epizoda) (1999) (S01E11)

    16:05

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E6)
    Komedie / Reality-TV

    17:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:15

    Simpsonovi - Dům plný hrůzy (epizoda) (1994) (S06E06)

    18:45

    Simpsonovi - Bartovo děvče (epizoda) (1994) (S06E07)

    19:15

    Simpsonovi - Líza - posila mužstva (epizoda) (1994) (S06E08)

    19:45

    Simpsonovi - Zvrhlík Homer (epizoda) (1994) (S06E09)

    20:15

    Teorie velkého třesku - Regenerace Protonů (epizoda) (2017) (S11E06)
    Komedie / Romantický

    20:50

    Simpsonovi - Starosti starostky (epizoda) (2017) (S29E06)
    Animovaný / Komedie

    22:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:15

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S4E6)
    Komedie / Reality-TV

    00:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:05

    Helix - Pilot (epizoda) (2014) (S01E01)

    02:00

    Alias - Bouda (epizoda) (2005) (S05E03)

    03:00

    Helix - Pilot (epizoda) (2014) (S01E01)

    03:55

    Alias - Bouda (epizoda) (2005) (S05E03)

    06:40

  • 04:00

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    06:10

    Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (TV pořad) (2007) (S5E1)
    Reality-TV

    07:05

    Teleshopping

    07:25

    Letiště - Souboj (epizoda) (2007) (S01E76)

    08:35

    Teleshopping

    08:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:10

    Havaj 5-0 - Dům hrůzy (epizoda) (2016) (S07E06)

    11:05

    Castle na zabití - Holanďanův les (epizoda) (2015) (S07E23)

    12:00

    Chůva k pohledání - Fair Weather Fran (epizoda) (1997) (S05E08)

    12:30

    Closer (TV seriál) (2005) (S4E12)
    Krimi / Drama

    13:35

    Big Ben - www.vražda.de (TV film) (2000) (S3E5)
    Krimi

    15:30

    Castle na zabití - Hledá se Beckettová (epizoda) (2015) (S08E01)

    16:25

    Closer (TV seriál) (2005) (S4E13)
    Krimi / Drama

    17:20

    Mordparta - Klášter (epizoda) (2017) (S02E03)

    18:35

    Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (TV pořad) (2007) (S5E2)
    Reality-TV

    19:45

    Chůva k pohledání - Educating Fran (epizoda) (1997) (S05E09)

    20:15

    Myšlenky zločince - A Beautiful Disaster (epizoda) (2016) (S11E18)

    21:05

    Sběratelé kostí - Konec vymahače (epizoda) (2014) (S09E17)

    22:05

    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)
    Talk-show

    23:10

    Sběratelé kostí - Konec vymahače (epizoda) (2014) (S09E17)

    00:05

    Big Ben - www.vražda.de (TV film) (2000) (S3E5)
    Krimi

    02:10

    Letiště - Souboj (epizoda) (2007) (S01E76)

    03:20

    Jsem do tebe blázen - Pan Kuře (epizoda) (1997) (S05E10)

    03:50

    Myšlenky zločince - A Beautiful Disaster (epizoda) (2016) (S11E18)

    04:40

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace