Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    08:35-10:15
    Nova Cinema
    Slib věčné lásky (TV film) (2004)
    Drama

    Farmář Clark Davis si při štípání dříví nešťastnou náhodou vážně zraní nohu a nemůže se starat o hospodářství. Jeho rodina se ho ale rozhodne všemožně podporovat a…

  • poster
    10:35-13:40
    Nova Cinema
    Katastrofický / Thriller

    San Francisco slaví. Právě byl zprovozněn nejvyšší mrakodrap světa. Party se odehrává v nejvyšším 135. patře. Stavební firma však šetřila a zanedbala bezpečnostní…

  • poster
    15:45-18:15
    Nova Cinema
    Drama / Romantický

    Plukovník Ludlow opustil armádu Spojených států, protože nesouhlasil s genocidou indiánských kmenů, a se svými třemi syny Alfredem, Samuelem a Tristanem se usadil na…

  • poster
    21:50-23:35
    Nova Cinema
    Krimi / Thriller

    Pátý a poslední případ nekompromisního policisty Harryho Callahana, kterému nikdo neřekne jinak než Drsný Harry. Harry Callahan vyšetřuje zvláštní sázecí hru: byl…

  • poster
    22:10-00:15
    Nova
    Desperado (1995)
    Akční / Thriller

    Kdysi byl nejlepším Mariachim (kytarista a zpěvák) na americko-mexické hranici. Jednoho dne ale omylem zkřížil zájmy místní narkomafie a byl donucen bojovat o svůj život…

  • poster
    22:30-00:00
    ČT2
    Drama

    Hořká komedie a v pořadí třetí celovečerní film režiséra Tomáše Vorla (Pražská pětka, Kouř), odehrávající se v samém srdci Prahy - na Karlově mostě, tak jak jej známe z…

  • poster
    01:00-04:50
    Nova Cinema
    Drama / Thriller

    Pravdivý příběh zástupce starosty města New York Kena Lippera (John Cusack), který věrně slouží svému šéfovi, skvělému politikovi, jehož ambicí je dbát na osud města a…

TV program - čtvrtek 8.6.

  • 04:00

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:25

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3268)
    Drama / Komedie

    09:40

    Výměna manželek (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    10:55

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003) (S3E17)
    Komedie / Romantický

    15:00

    Odložené případy - Trojí ohrožení (epizoda) (2008) (S06E08)

    15:55

    Kriminálka Miami (TV seriál) (2002) (S6E15)
    Akční / Krimi

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3269)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    21:35

    Prásk (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    22:10

    Desperado (1995)
    Akční / Thriller

    01:05

    Odložené případy - Trojí ohrožení (epizoda) (2008) (S06E08)

    01:50

    Kriminálka Miami (TV seriál) (2002) (S6E14)
    Akční / Krimi

    02:45

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:20

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:00

  • 06:15

    Max Steel (TV seriál) (2001) (S2E11)
    Animovaný / Akční

    06:45

    Chlupatá rota (TV seriál) (2011) (E5)
    Animovaný / Komedie

    07:25

    M*A*S*H - Betonové přátelství (epizoda) (1980) (S09E03)

    08:20

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S3E22)
    Krimi / Drama

    09:10

    Jake a Tlusťoch (TV seriál) (1987) (S5E13)
    Krimi / Drama

    10:10

    Rosamunde Pilcher: Ráj snů (TV film) (2002)
    Romantický / Drama

    12:05

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:20

    Jake a Tlusťoch (TV seriál) (1987) (S5E14)
    Krimi / Drama

    13:20

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S5E12)
    Krimi / Akční

    14:25

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S5E13)
    Krimi / Akční

    15:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S3E23)
    Krimi / Drama

    16:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:40

    A je to naše! (TV pořad) (2017)
    Soutěžní

    17:35

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divácké zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    VIP zprávy (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Ohnivý kuře - Mejdan pro Aleše (epizoda) (2017) (S03E44)

    21:30

    Pevnost Boyard (TV pořad) (2016)
    Soutěžní / Dobrodružný

    23:05

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S5E12)
    Krimi / Akční

    00:15

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S5E13)
    Krimi / Akční

    01:15

    Rosamunde Pilcher: Ráj snů (TV film) (2002)
    Romantický / Drama

    03:05

    A je to naše! (TV pořad) (2017)
    Soutěžní

    06:15

  • 05:00

    Kluci v akci (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Kojak (TV seriál) (1973)
    Krimi / Drama

    09:50

    Tělo slovem... (TV film) (2013)
    Dokumentární / Životopisný

    10:40

    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Rodinný

    11:45

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    13. komnata Petry Janů (TV film) (2007)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    14:30

    Televarieté (TV pořad) (1970)
    Komedie / Hudební

    15:50

    Kojak (TV seriál) (1973)
    Krimi / Drama

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    21:25

    Máte slovo (TV pořad) (2008)
    Publicistický / Talk-show

    22:20

    Gejzír (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    22:54

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:55

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:20

    Anděl svádí ďábla (1988)
    Komedie / Hudební

    01:00

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:30

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    02:00

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    02:30

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    05:00

  • 04:05

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    04:30

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:00

    Zapomenuté výpravy (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    05:20

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    05:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Člověk, to je věda (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    09:55

    České zázraky (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    10:20

    Vzestup a pád NSDAP (TV seriál) (2014) (E10)
    Dokumentární / Historický

    11:10

    Vesnicopis (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    11:30

    Souvislosti Jana Pokorného (TV pořad) (2016)
    Publicistický / Talk-show

    12:30

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    12:55

    Na pomoc životu (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    13:15

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    13:25

    Masakry slonů a nosorožců (2015)
    Dokumentární

    14:15

    Proč chudoba? (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    15:10

    Generálové Wehrmachtu (TV seriál) (2007) (E4)
    Dokumentární / Válečný

    16:05

    Zapomenuté výpravy (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    16:30

    Pepsi versus Coca Cola, nesmiřitelní rivalové (TV film) (2014)
    Dokumentární

    17:25

    Ženy, které tvořily historii (TV seriál) (2013)
    Historický / Drama

    18:45

    O človíčkovi (TV seriál) (1985)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    19:25

    Pevnosti (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    S kuchařem kolem světa po Paříži (TV pořad) (2016) (E3)
    Dokumentární

    21:05

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    21:35

    Klenoty naší krajiny (TV pořad) (2014)
    Dokumentární

    22:00

    České zázraky (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    22:30

    Kamenný most (1996)
    Drama

    00:00

    Queer: Kultura smrti (TV film) (2014)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    00:25

    Sestřička Jackie (TV seriál) (2009) (S6E3)
    Drama / Komedie

    00:55

    Proč chudoba? (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    01:50

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    02:15

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:40

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:00

    Na hranici tradic (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    03:25

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:50

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    04:15

  • 04:35

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:30

    Animáček

    06:15

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    07:30

    Klenot.TV

    09:20

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    10:50

    Klenot.TV

    11:35

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    12:45

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    13:55

    Dobré odpoledne Česko (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    15:00

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:45

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:10

    Naše počasí

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:15

    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    20:55

    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    21:45

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    22:45

    Lilly Schönauer: Svatba mé sestry (TV film) (2014)
    Komedie / Rodinný

    00:45

    Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (TV seriál) (1999)
    Krimi / Drama

    02:55

    Vražedné pobřeží (TV seriál) (1991) (E17)
    Akční / Drama

    04:35

  • 05:05

    Lovci zločinců - RAM (epizoda) (2014) (S03E16)

    05:45

    Tři pírka (TV film) (2014)
    Rodinný / Fantasy

    06:50

    Odložené případy - Propustka na břeh (epizoda) (2008) (S06E05)

    07:40

    Odložené případy - Autosalon (epizoda) (2008) (S06E06)

    08:35

    Slib věčné lásky (TV film) (2004)
    Drama

    10:15

    Teleshopping

    10:35

    Skleněné peklo (1974)
    Katastrofický / Thriller

    13:40

    Teleshopping

    14:00

    Vojna není kojná (1994)
    Komedie / Válečný

    15:45

    Legenda o vášni (1994)
    Drama / Romantický

    18:15

    Co se doma usmaží (1998)
    Komedie / Romantický

    20:00

    Mrtvý bod - In Words, Drown I (epizoda) (2017) (S02E20)
    Drama / Mysteriózní

    20:55

    Mrtvý bod - Mom (epizoda) (2017) (S02E21)
    Drama / Mysteriózní

    21:50

    Sázka na smrt (1988)
    Krimi / Thriller

    23:35

    Zloději z Harvardu (2002)
    Komedie / Krimi

    01:00

    Vyšší zájem (1996)
    Drama / Thriller

    04:50

  • 06:35

    Bylo, nebylo - Operace Mangusta 2 (epizoda) (2015) (S04E23)

    07:25

    Teleshopping

    07:50

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:05

    Teleshopping

    09:25

    Futurama - Rozval Roswell (epizoda) (2001) (S03E19)

    09:55

    Hvězdná brána - Revidování (epizoda) (2003) (S07E05)

    10:55

    Havaj 5-0 (TV seriál) (2010) (S4E1)
    Krimi / Drama

    11:50

    Extant (TV seriál) (2014) (E13)
    Drama / Sci-Fi

    12:45

    Simpsonovi - Tiráda americké hospodyňky (epizoda) (2004) (S15E10)

    13:15

    Simpsonovi - Toulky historií s Marge (epizoda) (2004) (S15E11)

    13:45

    Simpsonovi - Milhouse tu už nebydlí (epizoda) (2004) (S15E12)

    14:10

    Simpsonovi - Chytrý a chytřejší (epizoda) (2004) (S15E13)

    15:10

    15:35

    Futurama - Dva Santové tankují super (epizoda) (2001) (S03E03)

    16:05

    Hvězdná brána - Záchranný člun (epizoda) (2003) (S07E06)

    17:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:15

    18:45

    Simpsonovi - Den pro závislosti (epizoda) (2004) (S15E15)

    19:15

    Simpsonovi - Basa tvrdí charakter (epizoda) (2004) (S15E16)

    19:45

    Simpsonovi - Nevěsta na úprku (epizoda) (2004) (S15E17)

    20:15

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    22:15

    Bastardi 2 (2011)
    Drama / Krimi

    00:25

    00:50

    Firefly - Serenity (epizoda) (2002) (E01)

    01:50

    02:15

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    02:45

    Firefly - Serenity (epizoda) (2002) (E01)

    03:30

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    06:25

  • 04:10

    Jsem do tebe blázen (TV seriál) (1992) (S6E5)
    Komedie / Romantický

    06:05

    Wolffův revír (TV seriál) (1992) (S6E13)
    Akční / Krimi

    07:00

    Teleshopping

    07:20

    Ohnivý kuře - Děda mimo mísu (epizoda) (2016) (S01E25)

    08:35

    Teleshopping

    08:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    09:50

    Big Ben - Hledá se tělo (TV film) (1997) (E11)
    Krimi

    11:55

    Closer (TV seriál) (2005) (S4E8)
    Krimi / Drama

    12:55

    Jak prosté - Velká zebří loupež (epizoda) (2015) (S03E14)

    13:50

    Gordon Ramsay: Žraloci v ohrožení (TV film) (2011)
    Dokumentární

    14:55

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S3E24)
    Komedie

    15:25

    Wolffův revír (TV seriál) (1992) (S7E1)
    Akční / Krimi

    16:25

    Closer (TV seriál) (2005) (S4E9)
    Krimi / Drama

    17:25

    18:40

    Gordon Ramsay: Mistrovské vaření (TV pořad) (2012) (E1)
    Reality-TV

    19:45

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S3E25)
    Komedie

    20:15

    Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (TV seriál) (2010) (S7E10)
    Krimi / Drama

    21:15

    Sběratelé kostí - Mumie ve zdi (epizoda) (2005) (S01E06)

    22:15

    Myšlenky zločince - Gatekeeper (epizoda) (2013) (S09E07)

    23:10

    Sběratelé kostí - Mumie ve zdi (epizoda) (2005) (S01E06)

    00:10

    Big Ben - Hledá se tělo (TV film) (1997) (E11)
    Krimi

    02:05

    Ohnivý kuře - Děda mimo mísu (epizoda) (2016) (S01E25)

    03:10

    Jsem do tebe blázen (TV seriál) (1992) (S6E6)
    Komedie / Romantický

    03:30

    Myšlenky zločince - Gatekeeper (epizoda) (2013) (S09E07)

    04:10

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace