Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    05:30-07:45
    Nova Cinema
    Drama / Sportovní

    Michael Oher (Quinton Aaron) toho o rodině moc neví. A o fotbalu ještě míň. Bezprizorný teenager zná především ulice a sídliště Memphisu. Dobře situovaná Leigh Anne…

  • poster
    09:50-11:45
    Nova Cinema
    Rodinný / Dobrodružný

    Hlavní postavou v pořadí již osmé filmové adaptace nadčasového románu Marka Twaina je napůl negramotný chlapec Huckleberry Finn, který jde z jedné nepříjemnosti do druhé…

  • poster
    10:30-12:00
    ČT1
    Zatmění všech sluncí (TV film) (1987)
    Drama / Psychologický

    Televizní hra o neuváženém činu a jeho tíživých důsledcích. Televizní hra vypráví příběh ženy, která se dopustila finančních machinací na pracovišti. Peníze si ale…

  • poster
    12:10-14:20
    Nova Cinema
    Drama / Krimi

    Michael Clayton je "vyjednavačem" jedné z největších právnických firem v New Yorku. Tento bývalý státní zástupce má na starosti tu nejšpinavější práci ve firmě Kenner,…

  • poster
    17:40-20:00
    Nova Cinema
    Komedie

    Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a…

  • poster
    20:00-22:45
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    Neobvyklý příběh začíná v roce 1944, kdy se Jenny Fieldsové narodí syn, jemuž dá jméno T.S.Garp. Svérázná žena velmi toužila po dítěti, ne však po muži, a proto si jako…

  • poster
    21:55-23:55
    ČT2
    Krimi

    Poslanec Phillippe Dubay, který v prudké hádce zabil poslance Serrana, jenž se pokusil vydírat, požádá o pomoc svého dávného přítele, obchodníka Xaviera Marechala. Ten…

  • poster
    23:55-01:55
    ČT2
    Komedie / Western

    Bud Spencer a Terence Hill v boji s nebezpečnými pistolníky a falešnými hráči. O velkých penězích a účinných intrikách, o dvou přátelích, kteří lehkovážně pozbyli a s…

  • poster
    07:45-09:50
    Nova Cinema
    00:25-02:20
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    Ve studiích UNIVERSAL PICTURES vznikla komedie, pod kterou se podepsala jedna z nejúspěšnějších dvojic Hollywoodu bratři Weitzové (Prci, prci, prcičky, Jak na věc). V DOBRÉ SPOLEČNOSTI tentokrát svedli na filmové plátno proti…

  • poster
    02:20-04:40
    Nova Cinema
    RocknRolla (2008)
    Akční / Krimi

    “Já tohle město vlastním” Vlastnictví se ale londýnskému gangsterovi ze staré školy Lennymu Coleovi (Tom Wilkinson) začíná prodražovat. Přichází sem movitější zahraniční…

TV program - pondělí 28.8.

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3285)
    Drama / Komedie

    09:45

    Policie Modrava - Nehoda (epizoda) (2017)
    Krimi / Drama

    10:55

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Správná dvojka (TV seriál) (2015) (E5)
    Komedie

    14:05

    Dr. House - Správná věc (epizoda) (2007) (S04E02)

    15:00

    Dr. House - 97 sekund (epizoda) (2007) (S04E03)

    15:55

    Námořní vyšetřovací služba (TV seriál) (2003) (S11E11)
    Akční / Komedie

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3286)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Specialisté - Dívky (epizoda) (2017) (S02E02)

    21:15

    Kriminálka Anděl - Dáma na kolejích (epizoda) (2014) (S04E03)

    22:25

    Námořní vyšetřovací služba (TV seriál) (2003)
    Akční / Komedie

    23:25

    Vražedná čísla - Jedna hodina (epizoda) (2007) (S03E17)

    00:15

    Dr. House - Správná věc (epizoda) (2007) (S04E02)

    01:05

    Dr. House - 97 sekund (epizoda) (2007) (S04E03)

    01:50

    Námořní vyšetřovací služba (TV seriál) (2003) (S11E11)
    Akční / Komedie

    02:30

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:55

  • 06:10

    Ninjago (TV seriál) (2011) (S6E6)
    Animovaný / Akční

    06:40

    Chlupatá rota (TV seriál) (2011) (E12)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    Jen počkej, zajíci! (TV seriál) (1969)
    Animovaný / Komedie

    07:55

    M*A*S*H - Vojín Charles Jehně (epizoda) (1974) (S03E14)

    08:35

    Siska (TV seriál) (1998) (S4E10)
    Krimi

    09:50

    Rosamunde Pilcher: Falešná jeptiška (TV film) (2012)
    Romantický / Drama

    11:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:05

    Siska (TV seriál) (1998) (S4E11)
    Krimi

    13:20

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S14E7)
    Krimi

    14:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S14E8)
    Krimi

    15:35

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S5E28)
    Krimi / Drama

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (TV seriál) (2010) (S5E14)
    Krimi / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divácké zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    VIP zprávy (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Utrápené děti (epizoda) (2017) (S02E03)

    21:35

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    22:55

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    23:55

    M*A*S*H - Bombardovaní (epizoda) (1975) (S03E15)

    00:30

    M*A*S*H - Nástěnka (epizoda) (1975) (S03E16)

    01:00

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S14E7)
    Krimi

    02:10

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S14E8)
    Krimi

    03:25

    Rosamunde Pilcher: Falešná jeptiška (TV film) (2012)
    Romantický / Drama

    06:05

  • 04:00

    Malá farma (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    04:30

    Hodinový manžel (TV pořad) (2010)
    Rodinný

    04:55

    Přes nový práh (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    05:15

    Etiketa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    06:00

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    06:20

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    06:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Otec Brown (TV seriál) (2013)
    Krimi

    09:45

    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)
    Drama / Komedie

    10:30

    Zatmění všech sluncí (TV film) (1987)
    Drama / Psychologický

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Horákovi - Zlomená srdce (epizoda) (2007)

    13:20

    Křeček v noční košili - V pasti (epizoda) (1987) (E04)

    14:05

    Kousek života (TV film) (1975)
    Krátkometrážní

    14:30

    Zajíc v pytli (TV pořad) (1987)
    Talk-show

    15:25

    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)
    Drama / Komedie

    16:15

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    16:45

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:10

    Uvolněte se, prosím (TV pořad) (2004)
    Talk-show / Komedie

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Život a doba soudce A. K. - Láska (epizoda) (2017) (S02E01)

    21:00

    21:35

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    22:14

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:15

    Kriminalista (TV seriál) (2006)
    Krimi

    23:15

    Inspektor Taggart (TV seriál) (1983)
    Drama / Krimi

    00:10

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:35

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    00:50

    GEN - Galerie elity národa (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    01:05

    Kde bydlely princezny (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    01:25

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:50

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    02:45

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    05:20

  • 04:05

    Ochránce (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    04:30

    Safari (TV pořad) (2007)
    Talk-show

    05:00

    Karel Absolon (TV film) (2005)
    Dokumentární / Životopisný

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Potomci slavných (TV seriál) (1998)
    Dokumentární

    09:00

    Ibiza a Formentera (TV film) (2006)
    Dokumentární

    09:55

    Sen o nejtěžší hoře světa (2008)
    Dokumentární / Dobrodružný

    10:50

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    11:20

    Vinitorium Moravicum (TV pořad) (2000) (E9)
    Dokumentární

    11:45

    Příběhy zvědavých přírodovědců (TV seriál) (2014) (E8)
    Dokumentární

    12:05

    Zapomenuté výpravy (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    12:30

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1162)
    Dokumentární / Publicistický

    12:45

    Sedět na dvou židlích (TV film) (2008)
    Dokumentární

    13:45

    Češi na misi: Po kapkách v Afghánistánu (TV film) (2014)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    14:10

    Letecké katastrofy (TV seriál) (2003)
    Dokumentární / Drama

    15:00

    Bonbónky světa (TV seriál) (2010)
    Dokumentární

    15:15

    16:15

    Ztráta paměti (TV seriál) (2000) (E5)
    Dokumentární / Historický

    17:15

    Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii (TV film) (1995) (E1)
    Dokumentární / Válečný

    18:15

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    18:45

    Bílá paní na hlídání (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Zázračné studánky (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    19:15

    Člověk z ráje (TV film) (2010)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Konec války: Pád země vycházejícího slunce (TV film) (2015)
    Dokumentární / Historický

    21:00

    Antonov 225 Mrija (TV film) (2014)
    Dokumentární

    21:55

    Smrt darebáka (1977)
    Krimi

    23:55

    Trumfové eso (1968)
    Komedie / Western

    01:55

    Automobilové muzeum v Mulhouse (TV film) (1994)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    02:05

    Cama v Africe (2015)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    02:35

    Ostrovy zapomenutého klidu (TV seriál) (1990)
    Dokumentární

    03:00

    Zašlapané projekty (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    03:20

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:45

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    04:10

  • 04:35

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:35

    Animáček

    06:30

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    07:45

    Klenot.TV

    09:35

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    11:05

    Klenot.TV

    11:50

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    12:55

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    14:10

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    14:50

    Roztoč to! (TV pořad) (2017)
    Soutěžní

    15:50

    Život na houpačce (TV pořad) (2017)
    Talk-show

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    21:20

    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    22:15

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    23:15

    Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (TV seriál) (1999) (S11E7)
    Krimi / Drama

    00:15

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    01:15

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    02:55

    Stefanie (TV seriál) (1995) (E60)
    Drama

    04:35

  • 04:35

    Jak princezny po nocích tancovaly (TV film) (2011)
    Pohádka

    05:30

    Zrození šampióna (2009)
    Drama / Sportovní

    07:45

    V dobré společnosti (2004)
    Komedie / Drama

    09:50

    Dobrodružství Hucka Finna (1993)
    Rodinný / Dobrodružný

    11:45

    Teleshopping

    12:10

    Michael Clayton (2007)
    Drama / Krimi

    14:20

    Teleshopping

    14:40

    Ultraviolet (2006)
    Akční / Sci-Fi

    16:20

    Méďa Béďa (2010)
    Animovaný / Dobrodružný

    17:40

    Ženy v pokušení (2010)
    Komedie

    20:00

    Svět podle Garpa (1982)
    Komedie / Drama

    22:45

    V bolestech (2013)
    Horor / Thriller

    00:25

    V dobré společnosti (2004)
    Komedie / Drama

    02:20

    RocknRolla (2008)
    Akční / Krimi

    04:40

  • 07:05

    NCIS: Los Angeles (TV seriál) (2009) (E10)
    Krimi / Mysteriózní

    07:55

    Teleshopping

    08:15

    Hvězdná brána - Kamelot (epizoda) (2006) (S09E20)

    09:05

    Teleshopping

    09:30

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:40

    Futurama - Kvílení autodlaků (epizoda) (2000) (S02E18)

    11:10

    NCIS: Los Angeles (TV seriál) (2009) (E11)
    Krimi / Mysteriózní

    12:10

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    13:15

    Simpsonovi - Bart milencem (epizoda) (1992) (S03E16)

    13:45

    Simpsonovi - Homer na pálce (epizoda) (1992) (S03E17)

    14:15

    Simpsonovi - Lízina vzpoura (epizoda) (1992) (S03E18)

    14:45

    Simpsonovi - Spasitel zabijákem (epizoda) (1992) (S03E19)

    15:15

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:50

    Futurama - Zachraňte vojína Bendera (epizoda) (2000) (S02E17)

    16:15

    Hvězdná brána - Z masa a kostí (epizoda) (2006) (S10E01)

    17:10

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:20

    Simpsonovi - Ctěný pan Homer (epizoda) (1992) (S03E20)

    18:50

    Simpsonovi - Černý vdovec (epizoda) (1992) (S03E21)

    19:20

    Simpsonovi - Otto v akci (epizoda) (1992) (S03E22)

    19:50

    Simpsonovi - Milhauseův románek (epizoda) (1992) (S03E23)

    21:40

    Grimm - Wesenrein (epizoda) (2015) (S04E09)

    22:35

    Killjoys: Vesmírní lovci - Miluju Lucy (epizoda) (2016) (S02E06)

    00:30

    Živí mrtví - Na jedné lodi (epizoda) (2015) (S06E13)

    01:25

    Killjoys: Vesmírní lovci - Miluju Lucy (epizoda) (2016) (S02E06)

    02:25

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    02:50

    Živí mrtví - Na jedné lodi (epizoda) (2015) (S06E13)

    03:35

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    06:35

  • 04:25

    Receptář prima nápadů (TV pořad) (2001)
    Publicistický

    06:35

    Castle na zabití - Špinavý polda (epizoda) (2010) (S02E21)

    07:25

    Teleshopping

    07:45

    Obchoďák - Tornádo s Dášou (epizoda) (2012) (E18)

    09:00

    Teleshopping

    09:20

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:15

    Havaj 5-0 (TV seriál) (2010) (S6E7)
    Krimi / Drama

    11:15

    Pobřežní hlídka (TV seriál) (1989) (S5E14)
    Drama / Akční

    12:10

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S7E4)
    Komedie

    12:35

    Closer: Nové případy - Návnada (epizoda) (2013) (S02E13)

    13:30

    Big Ben - Policista v lázních (TV film) (2001) (S3E10)
    Krimi

    15:35

    Castle na zabití - Na nože (epizoda) (2010) (S02E22)

    16:30

    Closer: Nové případy - Se vším všudy (epizoda) (2013) (S02E14)

    17:25

    Vinaři - Blanka (epizoda) (2015) (S02E10)

    18:40

    Pobřežní hlídka (TV seriál) (1989) (S5E15)
    Drama / Akční

    19:45

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S7E5)
    Komedie

    20:15

    Myšlenky zločince - Breath Play (epizoda) (2015) (S10E17)

    21:05

    Sběratelé kostí - Bezhlavý v nádrži (epizoda) (2008) (S04E04)

    22:05

    Smrt princezny Diany: Záhada vyřešena (TV film) (2016) (E1)
    Dokumentární

    23:05

    Sběratelé kostí - Bezhlavý v nádrži (epizoda) (2008) (S04E04)

    00:00

    Big Ben - Policista v lázních (TV film) (2001) (S3E10)
    Krimi

    02:05

    Obchoďák - Tornádo s Dášou (epizoda) (2012) (E18)

    03:05

    Cizinka - Velitel posádky (epizoda) (2014) (S01E06)

    04:00

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace