Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:55-06:40
    Nova Cinema
    Tobruk (1967)
    Válečný / Drama

    Zajatý major Donald Craig z britských pozemních sil v Severní Africe je v roce 1942 zachráněn skupinou židovských bojovníků a dopraven na velitelství plukovníka Johna…

  • poster
    12:55-15:10
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Steve Rogers (Chris Evans) je idealistický mladík, který stejně jako drtivá většina jeho vrstevníků touží vstoupit do armády, aby mohl Americe pomoci zdolat nacisty, až…

  • poster
    13:35-15:20
    ČT2
    Komedie

    Zamilovaný holič, neslyšící krejčí a mezi nimi jedna žena... Na oslavu založení Říma se do metropole sjíždí folklorní spolky z celé Itálie. V nastalém mumraji hudby a…

  • poster
    14:20-17:15
    Prima Cool
    Koule (1998)
    Sci-Fi / Drama

    Doktor psychologie Norman Goodman je stejně jako další povolán k neobvyklému případu. V mořských hlubinách byla objevena obří kosmická loď, která tam podle množství…

  • poster
    14:55-16:25
    ČT1
    Komedie

    Vše se tu točí kolem studentského časopisu Řev septimy, který napsal kdosi ze septimánů reálného gymnázia v Přívlakách, a který šplhoun Krhounek předal třídnímu učiteli.…

  • poster
    15:10-16:30
    Nova Cinema
    Animovaný / Komedie

    Když se světově proslulý letecký závodník Prášek dozví, že má poškozený motor a už možná nikdy nebude moci závodit, je nucen zařadit jiný rychlostní stupeň a vrhá se do…

  • poster
    16:30-18:10
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Komedie

    Jsou tu manželé Seaverovi se svými třemi dětmi, které má každé svého mazlíčka. Nejstarší Petr starého moudrého psa Shadowa, jeho mladší sestra Hope kočku Sassy a…

  • poster
    20:00-22:15
    ČT2
    Válečný / Drama

    Letecká bitva o Británii, jedna z největších bojových akcí druhé světové války. Odehrává se v době od května do září roku 1940, kdy se nacistické Německo pokusilo o…

  • poster
    20:15-22:10
    Prima Cool
    Animovaný / Fantasy

    Jedna z nejúspěšnějších animovaných sérií na světě se vrací a v jejím čele nestojí nikdo jiný než slavný kung-fu bojovník, tak trochu i do šířky urostlý panda Po. A vše…

  • poster
    20:25-23:40
    Barrandov
    Hudební

    Proslulý nizozemský houslista, skladatel a kapelník André Rieu představuje slavné valčíky ze všech koutů světa. V dech beroucím hudebním zážitku zazní klasický vídeňský…

  • poster
    21:20-22:39
    ČT1
    Komedie / Historický

    Historická veselohra o císaři Rudolfovi II., pekaři Matějovi a legendárním Golemovi. Tento příběh neodpovídá přesně historické pravdě, ale je zato nadmíru poučný. Příběh…

  • poster
    22:15-00:15
    ČT2
    Templář (2011)
    Akční / Dobrodružný

    V Anglii 13. století bojuje skupinka templářských rytířů při ochraně hradu Rochester proti tyranskému králi Janovi.

  • poster
    22:25-00:35
    Nova Cinema
    Drama / Horor

    Film se odehrává v blízké budoucnosti, kdy je lidstvo téměř vyhubeno kvůli parazitické houbě, která se přenáší lidskými tekutinami. Infikovaní lidé se rychle mění v…

  • poster
    00:35-02:40
    Nova Cinema
    60 sekund (2000)
    Akční / Krimi

    Randall "Memphis" Raines (Nicolas Cage) býval tím nejlepším zlodějem aut ve státech. Teď už sice nějaký čas seká dobrotu, ale pod slupkou sympatického slušňáka stále…

  • poster
    00:35-02:55
    Prima
    Blade 2 (2002)
    Akční / Fantasy

    Když Blade (Wesley Snipes) v předchozím díle opustil svého nejlepšího přítele Whistlera (Kris Kristofferson) měl za to, že je mrtvý. Došlo však ještě k něčemu daleko…

  • poster
    02:40-05:30
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    David Wozniak (Vince Vaughn) patří mezi armádu singles, táhne mu na čtyřicet, životem se protlouká v mikině a teniskách a nechybí mu vlastně nic kromě zodpovědnosti a…

TV program - sobota 17.4.

  • 04:55

    Novashopping

    06:00

    Zig a Sharko (TV seriál) (2010)
    Animovaný / Fantasy

    06:20

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (E5)
    Animovaný / Akční

    06:45

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (E6)
    Animovaný / Akční

    07:15

    Looney Tunes: Úžasná show (TV seriál) (2011) (S2E17)
    Animovaný / Komedie

    07:40

    My z Kačerova (TV seriál) (1987) (E5)
    Animovaný / Dobrodružný

    08:00

    My z Kačerova (TV seriál) (1987) (E6)
    Animovaný / Dobrodružný

    08:25

    Krok za krokem - Klaun se žení (epizoda) (1991) (S01E07)
    Komedie / Rodinný

    08:50

    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)
    Hudební / Soutěžní

    11:20

    Koření (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    12:15

    Volejte Novu (TV pořad) (2003)
    Talk-show

    12:50

    Rady ptáka Loskutáka (TV pořad) (2001)
    Publicistický

    13:45

    Rady ptáka Loskutáka (TV pořad) (2001)
    Publicistický

    14:00

    Výměna manželek (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    15:20

    Poslední rozloučení s princem Philipem (TV pořad) (2021)
    Publicistický

    17:35

    Příšerná tchyně (2005)
    Komedie / Romantický

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Lovec: Zimní válka (2016)
    Akční / Dobrodružný

    22:20

    Centrální inteligence (2016)
    Akční / Krimi

    00:15

    Příšerná tchyně (2005)
    Komedie / Romantický

    02:00

    Specialisté - Horké zboží (epizoda) (2018) (S02E21)
    Krimi / Thriller

    03:05

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:45

    Ordinace v růžové zahradě - Sbohem, Adame (epizoda) (2019) (S15E20)
    Rodinný / Drama

    04:45

  • 04:10

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    05:45

    Pohoda u krbu (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Astro Boy (TV seriál) (2003) (E5)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:30

    Pirátova rodinka (TV seriál) (1999) (E13)
    Animovaný / Rodinný

    06:55

    M*A*S*H - Tuttle (epizoda) (1973) (S01E15)
    Komedie / Drama

    07:30

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    08:30

    Cyklosalon.tv (TV pořad) (2021)
    Publicistický

    09:00

    Hudson a Rex - Roborex (epizoda) (2020) (S02E11)
    Drama / Krimi

    09:55

    Máme rádi Česko (TV pořad) (2013)
    Zábavný / Soutěžní

    11:50

    Vraždy podle Agathy Christie - Schůzka se smrtí (epizoda) (2019) (S02E26)
    Krimi / Drama

    13:55

    Svědkem vraždy (TV film) (2019)
    Krimi / Drama

    15:50

    Cirkus bude! (1954)
    Komedie

    17:55

    Na houpačce (TV pořad) (2021)
    Publicistický

    18:40

    Na houpačce (TV pořad) (2021)
    Publicistický

    18:52

    Počasí

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:15

    Polda - Výhodná investice (epizoda) (2021) (S04E14)
    Krimi / Komedie

    21:30

    Polda - Ve jménu otce (epizoda) (2018) (S03E02)
    Krimi / Komedie

    22:50

    Dlouhá noc přežití (2020)
    Akční / Thriller

    00:35

    Blade 2 (2002)
    Akční / Fantasy

    02:55

    Mladé pušky II (1990)
    Western / Akční

    05:00

  • 05:00

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    06:00

    Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    06:25

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    07:15

    Pasáček Jirka (TV film) (1975)
    Pohádka

    07:55

    O hradu Zásadce a turecké vojně (TV film) (1970)
    Pohádka

    08:35

    Pan Tau - Pan Tau naděluje (epizoda) (1971) (S01E02)
    Rodinný / Dobrodružný

    09:00

    Pan Tau - Pan Tau na horách (epizoda) (1971) (S01E03)
    Rodinný / Dobrodružný

    09:40

    Gejzír (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    10:10

    Z archivu Sherlocka Holmese - Mrzák (epizoda) (1984)
    Krimi / Mysteriózní

    11:05

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Zábavný

    12:00

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    12:25

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    12:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    13:00

    Zprávy

    13:05

    Čarovné prstýnky (TV film) (1978)
    Pohádka

    14:10

    Jak se mele babí hněv (TV film) (1986)
    Pohádka

    14:55

    Škola základ života (1938)
    Komedie

    16:25

    Hercule Poirot - Hodiny (epizoda) (2011)
    Krimi / Drama

    18:00

    Móda s Terezou Vu (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    18:25

    Kluci v akci (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:52

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:10

    Zázraky přírody (TV pořad) (2009)
    Zábavný / Soutěžní

    21:20

    Císařův pekař - Pekařův císař (1951)
    Komedie / Historický

    22:39

    Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

    22:40

    Maigret - Maigret a zdymadlo (epizoda) (1994)
    Krimi / Drama

    00:10

    Rocco Schiavone - Castor a Pollux (epizoda) (2016)
    Krimi / Thriller

    01:50

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    02:20

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    03:50

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    04:15

  • 04:15

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    04:45

    Co by kdyby (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    05:00

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    05:30

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    06:00

    Flok a Flíček (TV seriál) (1980)
    Animovaný / Rodinný

    06:05

    Zvonečkovi (TV seriál) (2001)
    Animovaný / Komedie

    06:30

    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)
    Animovaný / Rodinný

    06:35

    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)
    Animovaný / Rodinný

    06:40

    Olí a Jůla (TV seriál) (2017)
    Rodinný / Animovaný

    06:50

    Máša a medvěd (TV seriál) (2009)
    Animovaný / Komedie

    07:00

    Máša a medvěd (TV seriál) (2009)
    Animovaný / Komedie

    07:05

    Pan Jezevec a paní Liška (TV seriál) (2016)
    Animovaný / Rodinný

    07:20

    Méďa a lumíci (TV seriál) (2015)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)
    Rodinný

    09:00

    Cyklotoulky (TV pořad) (2009)
    Dokumentární / Sportovní

    09:10

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    09:40

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    10:05

    České zázraky - Rychlostí trysku (epizoda) (2021) (S02E08)
    Dokumentární

    10:35

    Když se hraje o čas - Epizoda 1 (epizoda) (2021) (E01)
    Dokumentární

    11:00

    K Pacifiku přes Coast Mountains (2016)
    Krátkometrážní / Dokumentární

    11:30

    Letecké katastrofy - Tragický omyl (epizoda) (2017)
    Dokumentární / Drama

    12:15

    Psi: jejich neznámé dějiny (TV seriál) (2016) (E5)
    Dokumentární

    13:00

    Krásy evropského pobřeží (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    13:10

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    13:35

    Ty, já a tvůj manžel (1968)
    Komedie

    15:20

    Hrdinové starověkého Řecka: Iásón a Argonauti (TV film) (2004) (E1)
    Dokumentární / Historický

    16:10

    Pozoruhodný svět mláďat (TV seriál) (2019) (E1)
    Dokumentární

    17:00

    Objevování světa - Laos (TV film) (2018)
    Dokumentární

    17:50

    Dokonalá planeta - Sopky (epizoda) (2021) (E01)
    Dokumentární

    18:45

    O loupežníku Rumcajsovi (TV seriál) (1967)
    Animovaný / Pohádka

    18:55

    Hranice v srdci (TV seriál) (2018) (E14)
    Dokumentární

    19:25

    Curriculum vitae (TV seriál) (1999)
    Dokumentární / Životopisný

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Bitva o Británii (1969)
    Válečný / Drama

    22:15

    Templář (2011)
    Akční / Dobrodružný

    00:15

    Gomora - Mädchen aus Albanien (epizoda) (2017) (S03E03)
    Krimi / Drama

    01:05

    McMafie - Epizoda 5 (epizoda) (2018) (E05)
    Krimi / Drama

    02:05

    Hitler - Dobyvatel (epizoda) (2016)
    Dokumentární / Životopisný

    02:50

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    03:20

    Ochránce (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    03:45

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:05

  • 04:45

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:50

    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    10:25

    Babica vs. Sapík (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    11:15

    Babica vs. Sapík (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    12:05

    Zpátky do křesla s Tomášem Arsovem (TV pořad) (2021)
    Publicistický

    13:00

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    14:00

    Rosamunde Pilcher - Nancherrow (epizoda) (1999) (S01E28)
    Drama / Romantický

    16:05

    Otec Braun (TV seriál) (2003)
    Krimi / Komedie

    18:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    20:10

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Exkluzivní rozhovor s André Rieu (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:25

    André Rieu: Vídeňské valčíky (koncert) (2012)
    Hudební

    23:40

    Barrandovský videostop (TV pořad) (2011)
    Soutěžní / Zábavný

    00:45

    Vtip za stovku! (TV pořad) (2012)
    Komedie / Soutěžní

    01:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    02:25

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:10

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    03:15

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    04:45

  • 04:55

    Tobruk (1967)
    Válečný / Drama

    06:40

    Frankie a Hazel (TV film) (2000)
    Rodinný / Drama

    08:25

    Dr. House - Lidská chyba (epizoda) (2007) (S03E24)
    Drama / Mysteriózní

    09:15

    Dr. House - Sám (epizoda) (2007) (S04E01)
    Drama / Mysteriózní

    10:15

    Teleshopping

    10:45

    Svatý muž (1998)
    Komedie / Drama

    12:55

    Captain America: První Avenger (2011)
    Akční / Dobrodružný

    15:10

    Letadla 2: Hasiči a záchranáři (2014)
    Animovaný / Komedie

    16:30

    Neuvěřitelná cesta 2: Ztraceni v San Francisku (1996)
    Dobrodružný / Komedie

    18:10

    Případ mrtvého nebožtíka (2020)
    Krimi / Komedie

    20:00

    Stíhači Red Tails (2012)
    Válečný / Dobrodružný

    22:25

    Melanie: Dar života a smrti (2016)
    Drama / Horor

    00:35

    60 sekund (2000)
    Akční / Krimi

    02:40

    Pozdravy ze spermabanky (2013)
    Komedie / Drama

    05:30

  • 04:15

    Pod černou vlajkou - Spálené mosty (epizoda) (2017) (S04E09)
    Dobrodružný / Drama

    05:30

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:55

    Pevnost Boyard (TV pořad) (2016)
    Soutěžní / Dobrodružný

    08:35

    Pevnost Boyard (TV pořad) (2016)
    Soutěžní / Dobrodružný

    10:20

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    10:55

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    11:25

    Futurama - Vražda v Planet Expresu (epizoda) (2013) (S07E24)
    Animovaný / Komedie

    11:55

    Futurama - Rozum a čich (epizoda) (2013) (S07E25)
    Animovaný / Komedie

    12:25

    Simpsonovi - Pomsta červených rajčátek (epizoda) (2005) (S17E07)
    Animovaný / Komedie

    12:55

    Simpsonovi - Taliján Bob (epizoda) (2005) (S17E08)
    Animovaný / Komedie

    13:20

    Simpsonovi - Simpsonovské vánoční skazky (epizoda) (2005) (S17E09)
    Animovaný / Komedie

    13:50

    Simpsonovi - Čí je vlastně Homer? (epizoda) (2006) (S17E10)
    Animovaný / Komedie

    14:20

    Koule (1998)
    Sci-Fi / Drama

    17:15

    Futurama - Mezitím (epizoda) (2013) (S07E26)
    Animovaný / Komedie

    17:45

    Futurama - Vesmírný pilot 3000 (epizoda) (1999) (S01E01)
    Animovaný / Komedie

    18:15

    Simpsonovi - Vyrůstáme ve Springfieldu (epizoda) (2007) (S18E13)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Zpívá celá spodina (epizoda) (2007) (S18E14)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Romouš a Julizna (epizoda) (2007) (S18E15)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Homerazzi (epizoda) (2007) (S18E16)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    Kung Fu Panda 3 (2016)
    Animovaný / Fantasy

    22:10

    Predátor: Evoluce (2018)
    Akční / Sci-Fi

    00:20

    Simpsonovi - Vyrůstáme ve Springfieldu (epizoda) (2007) (S18E13)
    Animovaný / Komedie

    00:50

    Simpsonovi - Zpívá celá spodina (epizoda) (2007) (S18E14)
    Animovaný / Komedie

    01:15

    Simpsonovi - Romouš a Julizna (epizoda) (2007) (S18E15)
    Animovaný / Komedie

    01:45

    Simpsonovi - Homerazzi (epizoda) (2007) (S18E16)
    Animovaný / Komedie

    02:15

    Futurama - Mezitím (epizoda) (2013) (S07E26)
    Animovaný / Komedie

    02:40

    Futurama - Vesmírný pilot 3000 (epizoda) (1999) (S01E01)
    Animovaný / Komedie

    03:05

    Orange Is the New Black - Nevěř žádný děvce (epizoda) (2015) (S03E13)
    Drama / Komedie

    04:15

  • 04:40

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:30

    Ranč Heartland - Zběsilý útěk (epizoda) (2019) (S12E07)
    Drama / Rodinný

    08:20

    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007) (S2E97)
    Romantický / Drama

    09:30

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    10:30

    Prima Mazlíček (TV pořad) (2019)
    Zábavný / Naučný

    10:55

    Váš Prima Receptář (TV pořad) (2016)
    Publicistický

    11:45

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    12:45

    Láska, děti a nový začátek (TV film) (2012)
    Drama / Romantický

    14:30

    Gilmorova děvčata - Vítězové a poražení (epizoda) (2005) (S05E17)
    Drama / Rodinný

    15:15

    Gilmorova děvčata - Dědictví po starém Twickhamovi (epizoda) (2005) (S05E18)
    Drama / Rodinný

    16:10

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E69)
    Drama / Romantický

    17:05

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E70)
    Drama / Romantický

    18:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E6)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E7)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Květiny od vraha (2017)
    Thriller

    21:45

    Svatby v Benátkách - Žít se musí (epizoda) (2014) (S01E23)
    Rodinný / Komedie

    23:00

    Plastická chirurgie s. r. o. - Burt Landau (epizoda) (2006) (S04E07)
    Drama / Krimi

    00:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E6)
    Drama / Rodinný

    00:55

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E7)
    Drama / Rodinný

    01:50

    Doktoři - Zrada (epizoda) (2019) (S02E17)
    Drama

    02:40

    Ranč Heartland - Únavová zlomenina (epizoda) (2019) (S12E08)
    Drama / Rodinný

    03:30

    Plastická chirurgie s. r. o. - Burt Landau (epizoda) (2006) (S04E07)
    Drama / Krimi

    04:30