Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    06:30-08:40
    Nova Cinema
    Táta (1989)
    Drama / Komedie

    Jake Tremont je osmasedmdesátiletý muž, jehož veškeré životní radosti a strasti pevně drží v rukou jeho manželka Bette. Od ranní snídaně přes nákupy a sledování televize…

  • poster
    06:45-08:15
    ČT1
    Lístek do památníku (TV film) (1975)
    Drama / Romantický

    Ing. Kalinovi je už sedmdesát let, ale stáří neuznává. Cestuje, dokonce se učí arabsky. Vrací se do rodného městečka, protože dal kdysi slib své někdejší lásce, Bětušce…

  • poster
    12:30-14:30
    Nova
    Drama / Rodinný

    Sawyer je plachý a uzavřený chlapec, který neprožívá zrovna nejšťastnější období. Kvůli špatnému prospěchu musí chodit do letní školy, jeho otec před pár lety odešel a…

  • poster
    12:50-14:25
    Nova Cinema
    Animovaný / Dobrodružný

    V novém animovaném dobrodružství z produkce studia Walta Disney se vydáme do nádherné krajiny v severozápadní Americe, kde se odehrává příběh chlapce Kenaie. Jeho život…

  • poster
    14:25-16:30
    Nova Cinema
    Drama / Historický

    Historický výpravný velkofilm Králova přízeň se odehrává na dvoře Jindřicha VIII. Zrada i milostné vztahy se odvíjejí na pozadí událostí, které odstartovaly anglickou…

  • poster
    14:30-16:15
    Nova
    Komedie

    Pan Fourchaume (Louis de Funès), majitel loděnice, v záchvatu vzteku vyhodí svého geniálního konstruktéra plachetnic. André Castagnier (Robert Dhéry) ale zanedlouho…

  • poster
    16:15-17:45
    Nova
    01:30-03:20
    Nova
    Trhák (1980)
    Komedie / Hudební

    Panu Jíšovi se podařilo udat na Barrandově svůj první scénář. Už ve fázi přípravných prací s hrůzou zjišťuje, že filmaři naprosto obešli jeho záměr - místo sondy do života současné vesnice připravují velkolepou hudební show, o…

  • poster
    16:25-18:15
    Prima Cool
    Animovaný / Dobrodružný

    Když si podáte nebezpečnou dračici, zachráníte krásnou princeznu a tchýnino království, co dalšího ještě můžete dokázat? Pokud se jmenujete Shrek, pravděpodobně trochu…

  • poster
    16:30-18:15
    Nova Cinema
    Komedie

    Dovolená v Las Vegas může být vcelku příjemný způsob, jak oslavit pracovní úspěch hlavy rodiny. Clarkovi Griswoldovi se po letech konečně podařilo dotáhnout do vítězného…

  • poster
    17:45-19:30
    Nova
    Dobrodružný / Rodinný

    Tři nerozluční kamarádi Tomáš, Jožka a tulák Hubert žijí v poklidném městečku Levín počátkem století. Tomáš žije u energické tety Apoleny a strýce Václava, kterým…

  • poster
    20:00-22:25
    Nova Cinema
    Akční / Sci-Fi

    Druhé pokračování trilogie Matrix nás opět zavede do temného světa budoucnosti ovládaného stroji. Lidstvo stále trpí v otroctví virtuální reality, z kterého ho může…

  • poster
    20:00-21:35
    ČT2
    Western / Akční

    Jesse James (Colin Farrell) a Cole Younger (Scott Caan) strkají nos, kam nemají, věčně vězí v potížích, jsou to nevděčníci a kandidáti na kravatu z provazu. Ale pro…

  • poster
    21:35-23:25
    ČT2
    Věc (1982)
    Sci-Fi / Horor

    Vědce z americké výzkumné stanice na Antarktidě vystraší vrtulníkový nájezd jejich norských kolegů, kteří se marně snaží zabít prchajícího psa. Lov dopadne neúspěšně a…

  • poster
    23:50-01:25
    Nova Cinema
    Akční / Krimi

    Arthur Bishop je “mechanik” – elitní zabiják s unikátním talentem pro čisté odklízení cílů. Je to práce, která vyžaduje profesionální přesnost a absolutní nestrannost… a…

  • poster
    00:15-02:40
    Prima
    Drama / Životopisný

    Příběh začíná v okamžiku, kdy čerstvě vystudovaný skotský lékař Nicholas Garrigan (James McAvoy) odlétá do Ugandy. Od návštěvy exotické země si slibuje vzrušující…

  • poster
    01:25-04:55
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Drama

    Bývalý žoldák, nyní pašerák diamantů (Leonardo DiCaprio) a prostý rybář (Djimon Hounsou) se octnou uprostřed ohně občanské války v Sierra Leone roku 1999. Dva muži spojí…

TV program - včera

  • 04:55

    Novashopping

    06:00

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998)
    Animovaný / Komedie

    06:25

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (S3E8)
    Animovaný / Akční

    06:50

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (S3E9)
    Animovaný / Akční

    07:20

    Looney Tunes: Úžasná show (TV seriál) (2011) (E21)
    Animovaný / Komedie

    07:45

    My z Kačerova (TV seriál) (1987) (E53)
    Animovaný / Dobrodružný

    08:05

    My z Kačerova (TV seriál) (1987) (E54)
    Animovaný / Dobrodružný

    08:30

    Krok za krokem - Psí život (epizoda) (1992) (S02E05)
    Komedie / Rodinný

    08:50

    Z pekla štěstí (TV seriál) (1999) (E4)
    Pohádka

    09:40

    Čarovné střevíce (TV film) (2018)
    Pohádka / Rodinný

    10:50

    Bravo Girls: Opět v akci (2004)
    Komedie / Sportovní

    12:30

    Můj přítel delfín (2011)
    Drama / Rodinný

    14:30

    16:15

    Trhák (1980)
    Komedie / Hudební

    17:45

    Páni kluci (1975)
    Dobrodružný / Rodinný

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:25

    SuperStar 2020 (TV pořad) (2020)
    Soutěžní / Hudební

    22:50

    SuperStar 2020 (TV pořad) (2020)
    Soutěžní / Hudební

    23:20

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    23:45

    Od kolébky do hrobu (2003)
    Akční / Krimi

    01:30

    Trhák (1980)
    Komedie / Hudební

    03:20

    Volejte Novu (TV pořad) (2003)
    Talk-show

    03:45

    Čarovné střevíce (TV film) (2018)
    Pohádka / Rodinný

    04:45

  • 05:00

    Pohoda u krbu (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:10

    X-Men (TV seriál) (2011) (E6)
    Animovaný / Akční

    06:40

    Ninjago (TV seriál) (2011) (S10E4)
    Animovaný / Akční

    07:00

    M*A*S*H - Hej, je tu zima! (epizoda) (1978) (S07E10)
    Komedie / Drama

    07:35

    M*A*S*H - Na vlastní oči (epizoda) (1978) (S07E11)
    Komedie / Drama

    08:05

    Přírodní vesmír (TV seriál) (2012) (S2E7)
    Dokumentární

    09:20

    Prima SVĚT (TV pořad) (1995)
    Publicistický

    09:50

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    11:00

    Partie (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Publicistický

    11:55

    Váš Prima Receptář (TV pořad) (2016)
    Publicistický

    12:50

    Libovky Pepy Libického (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    13:15

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    13:55

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    14:10

    Libovky Pepy Libického (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    14:35

    Holky z porcelánu (1974)
    Komedie

    16:50

    Sezn@mka (2016)
    Komedie

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:05

    Počasí

    20:15

    Decibely lásky (2016)
    Komedie / Muzikál

    22:15

    Krvavé zjevení (2016)
    Krimi / Drama

    00:15

    Poslední skotský král (2006)
    Drama / Životopisný

    02:40

    Vraždy v Brokenwoodu - Zemřít či nezemřít (epizoda) (2015) (S02E02)
    Drama / Mysteriózní

    04:25

  • 04:20

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    04:45

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    05:10

    Rajské zahrady (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    05:30

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    06:00

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    06:30

    Rozsudky soudce Ooky (TV film) (1988)
    Pohádka

    06:45

    Lístek do památníku (TV film) (1975)
    Drama / Romantický

    08:15

    Úsměvy (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    08:55

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    09:45

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    10:00

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    10:35

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    11:05

    Náhrdelník - Rozhodnutí (epizoda) (1992) (E08)
    Drama / Romantický

    12:00

    Otázky Václava Moravce (TV pořad) (2004)
    Talk-show / Publicistický

    13:00

    Zprávy

    13:05

    Jak vyléčit Ježibabu (TV film) (1997)
    Pohádka

    13:55

    Nezbedná pohádka (TV film) (1976)
    Pohádka

    14:35

    Třetí táta (TV film) (1988)
    Rodinný

    15:40

    Doktor z vejminku - Důchod (epizoda) (1982) (E02)
    Komedie

    16:25

    Sázka pro dva (TV film) (1978)
    Komedie

    17:25

    Milí Bakaláři (TV seriál) (2000)
    Komedie / Drama

    18:25

    Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:52

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:05

    Losování Sportky a Šance

    20:10

    Tady hlídám já (2012)
    Komedie / Rodinný

    21:55

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    22:29

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:30

    Smrt si vybírá (1972)
    Krimi

    00:05

    Endeavour - Chvalozpěv (epizoda) (2017)
    Krimi / Drama

    01:35

    Nemocnice v první linii (TV seriál) (2020)
    Dokumentární / Reality-TV

    02:10

    13. komnata - 13. komnata Jaroslavy Panýrkové (epizoda) (2012)
    Dokumentární / Životopisný

    02:35

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:40

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:10

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    03:30

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    03:55

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    04:25

  • 04:05

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:20

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    04:50

    Přidej se (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:00

    Kaple - duše rodů - Telč (epizoda) (2016) (E02)
    Dokumentární

    05:25

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    06:00

    Koulelo se jablíčko (TV seriál) (1989)
    Animovaný / Pohádka

    06:05

    Včelka Mája (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:20

    Bali (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Rodinný

    06:30

    Sněhulák Albi (TV seriál) (2014)
    Animovaný / Rodinný

    06:35

    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)
    Animovaný / Rodinný

    06:45

    Dívky s posláním (TV seriál) (2018)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:55

    Websterovi (TV seriál) (2017)
    Animovaný / Rodinný

    07:05

    Včelka Mája (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:20

    Ovečka Shaun (TV seriál) (2007)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)
    Rodinný

    09:00

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1305)
    Dokumentární / Publicistický

    09:15

    Hledání ztraceného času (TV pořad) (1991)
    Dokumentární

    09:35

    10:25

    Přežili rok 2000 (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    10:40

    Češi zachraňují - Zoborožce na Filipínách (epizoda) (2018)
    Dokumentární

    11:05

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    11:55

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    12:25

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    12:30

    Příběhy obrácení - Epizoda 5 (epizoda) (2014) (E05)
    Dokumentární

    12:55

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    13:25

    Kaple - duše rodů - Náměšť (epizoda) (2016) (E03)
    Dokumentární

    13:55

    Na plovárně (TV pořad) (1998)
    Talk-show

    14:20

    Spolu na hranici - Na kolejích (epizoda) (2020)
    Dokumentární

    14:50

    Alexandr Veliký (TV seriál) (2014) (E2)
    Dokumentární / Drama

    15:35

    Osudové lásky - Goethe a Ulrika (epizoda) (2020) (E08)
    Dokumentární / Životopisný

    16:05

    Dramatické příběhy z divočiny (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    17:00

    Rozmanitý západ Spojených států amerických (TV film) (2012) (E2)
    Dokumentární

    17:55

    Rituály (TV seriál) (2018) (E2)
    Dokumentární

    18:45

    Vynálezce Alva - Na koupališti (epizoda) (2012)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    19:20

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Psanci Ameriky (2001)
    Western / Akční

    21:35

    Věc (1982)
    Sci-Fi / Horor

    23:25

    Děti na prodej (2018)
    Dokumentární

    00:25

    Města zločinu (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    01:15

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    01:45

    Válečné stroje (TV seriál) (2018)
    Dokumentární

    02:30

    Muž, který prolomil Hitlerův kód (TV film) (2015)
    Dokumentární / Historický

    03:20

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    03:45

    Příběhy železné opony (TV pořad) (2005)
    Dokumentární / Historický

    04:00

  • 04:40

    Kouzla přírody (TV seriál) (2010) (E13)
    Dokumentární

    05:20

    Úžasná zvířata (TV seriál) (2009) (E47)
    Dokumentární

    05:45

    Úžasná zvířata (TV seriál) (2009) (E1)
    Dokumentární

    06:20

    Animáček

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    09:40

    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    10:25

    Babica vs. Sapík (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    11:20

    Pomsta mrtvého muže (TV film) (1994)
    Western

    13:10

    Jaromír Soukup LIVE (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    14:05

    Vtip za stovku! (TV pořad) (2012)
    Komedie / Soutěžní

    15:05

    Otec Braun (TV seriál) (2003) (E21)
    Krimi / Komedie

    17:20

    Tomáš Arsov v akci (TV pořad) (2019)
    Reality-TV

    18:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:00

    Tajemství Petra Muka (TV film) (2012)
    Dokumentární / Životopisný

    20:55

    Tajemství Luďka Soboty (TV film) (2015)
    Dokumentární

    21:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    22:55

    Zákon a pořádek: Zločinné úmysly - Schizofrenici (epizoda) (2003) (S02E13)
    Krimi / Drama

    00:20

    Zákon a pořádek: Zločinné úmysly - Pojistný podvod (epizoda) (2003) (S02E14)
    Krimi / Drama

    01:45

    Hledá se chůva (TV film) (2005)
    Komedie

    03:35

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:40

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 04:35

    Herbie a stará dáma (1974)
    Akční / Rodinný

    06:00

    Teleshopping

    06:30

    Táta (1989)
    Drama / Komedie

    08:40

    Prezidentův syn (1996)
    Rodinný / Komedie

    10:30

    Kouzelná chůva a Velký třesk (2010)
    Komedie / Rodinný

    12:20

    Teleshopping

    12:50

    Medvědí bratři (2003)
    Animovaný / Dobrodružný

    14:25

    Králova přízeň (2008)
    Drama / Historický

    16:30

    18:15

    Legenda o Tarzanovi (2016)
    Dobrodružný / Akční

    20:00

    Matrix Reloaded (2003)
    Akční / Sci-Fi

    22:25

    Nezvratný osud 4 (2009)
    Horor / Thriller

    23:50

    Mechanik zabiják (2011)
    Akční / Krimi

    01:25

    Krvavý diamant (2006)
    Dobrodružný / Drama

    04:55

  • 04:40

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:15

    13. okrsek - Podivné spojenectví (epizoda) (2017) (E10)
    Drama / Krimi

    08:05

    NCIS: Los Angeles - Čára v písku (epizoda) (2018) (S09E23)
    Krimi / Mysteriózní

    08:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:00

    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990) (E7)
    Soutěžní / Dobrodružný

    12:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    13:25

    Futurama - Na měsíc a dál (epizoda) (1999) (S01E02)
    Animovaný / Komedie

    13:55

    Simpsonovi - Kriminálka Springfield (epizoda) (2019) (S30E22)
    Animovaný / Komedie

    14:25

    Simpsonovi - Kouzelná moc krystalů (epizoda) (2019) (S30E23)
    Animovaný / Komedie

    14:55

    Simpsonovi - Sexy koláčky a hlupák v nesnázích (epizoda) (2008) (S20E01)
    Animovaný / Komedie

    15:25

    Simpsonovi - Ztraceni s GPS (epizoda) (2008) (S20E02)
    Animovaný / Komedie

    15:55

    Futurama - Nejlepší přítel robota (epizoda) (1999) (S01E03)
    Animovaný / Komedie

    16:25

    Shrek: Zvonec a konec (2010)
    Animovaný / Dobrodružný

    18:15

    Simpsonovi - Výměna bez záruky (epizoda) (2008) (S20E03)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (epizoda) (2008) (S20E04)
    Animovaný / Komedie

    19:10

    Simpsonovi - Nebezpečné zatáčky (epizoda) (2008) (S20E05)
    Animovaný / Komedie

    19:35

    Simpsonovi - Homer a Lisa ve při (epizoda) (2008) (S20E06)
    Animovaný / Komedie

    20:00

    Aliance (2016)
    Dobrodružný / Romantický

    22:25

    Narcos: Mexiko - Kmotr (epizoda) (2018) (S01E03)
    Drama / Krimi

    23:55

    Vikingové - Duchové, bohové a přisluhovači (epizoda) (2019) (S06E03)
    Akční / Drama

    00:40

    Pod černou vlajkou - Ve stínu oprátky (epizoda) (2017) (S04E03)
    Dobrodružný / Drama

    01:45

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    02:40

    NCIS: Los Angeles - Čára v písku (epizoda) (2018) (S09E23)
    Krimi / Mysteriózní

    03:25

    Pod černou vlajkou - Ve stínu oprátky (epizoda) (2017) (S04E03)
    Dobrodružný / Drama

    04:30

  • 04:15

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:00

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:15

    Dvě tváře lásky (TV seriál) (1998) (E32)
    Drama / Telenovela

    08:15

    Přístav - Milenka s.r.o. (epizoda) (2017) (S04E18)
    Komedie / Romantický

    09:25

    Rodinná pouta (TV seriál) (2004) (E103)
    Romantický / Drama

    10:30

    Tlouštíci (TV pořad) (2020)
    Reality-TV / Dokumentární

    11:35

    Tlouštíci Extra (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    12:05

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    12:50

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    13:55

    Milenec na záskok (2017)
    Romantický

    15:35

    Ranč Heartland - Po všem, čím jsme si spolu prošli (epizoda) (2013) (S06E15)
    Drama / Rodinný

    16:25

    Čarodějky - Neúprosná smyčka (epizoda) (1999) (S01E22)
    Drama / Fantasy

    17:20

    Čarodějky - Zkouška (epizoda) (1999) (S02E01)
    Drama / Fantasy

    18:10

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E6)
    Drama / Rodinný

    19:05

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E7)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Hlavní podezřelá (2016)
    Thriller

    22:00

    Versailles - Tichý a klidný hlas (epizoda) (2017) (S02E02)
    Drama

    23:10

    Marta (TV pořad) (2019)
    Talk-show / Zábavný

    00:15

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E6)
    Drama / Rodinný

    01:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E7)
    Drama / Rodinný

    01:50

    Doktoři - Za každou cenu (epizoda) (2018) (S01E06)
    Drama

    02:35

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E60)
    Telenovela / Drama

    03:25

    Dvě tváře lásky (TV seriál) (1998) (E32)
    Drama / Telenovela

    04:10