Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    05:20-07:05
    Nova Cinema
    Neděle u Tiffanyho (TV film) (2010)
    Drama / Komedie

    Jane Claremont (Alyssa Milano) jako malá pravidelně chodila každou neděli se svou matkou Vivian (Stockard Channing) do obchodu Tiffany’s v New Yorku a brala s sebou…

  • poster
    06:50-08:15
    ČT1
    Komedie

    "Nebyly to žádné herecké problémy, spíše jsem hrála proto, abych lidu v těžké době poskytla trochu veselí," řekla o svých komediálních rolích v době okupace herečka…

  • poster
    10:55-12:40
    Barrandov
    Western

    Západní Texas roku 1862. Hrubý a násilnický osadník Ralph Holtz hodlá získat zpět svou půvabnou manželku Dolorez, která byla zajata při nájezdu kmene Kiowa mladým…

  • poster
    14:15-16:20
    Prima
    Komedie / Drama

    V podkrkonošské chalupě žije šedesátiletý Joska Platejz, svérázný všeuměl. Báječně vyvařuje pro partu dřevařů. K chalupě si svedl horský potůček a zřídil si sadu nádrží …

  • poster
    16:20-18:55
    Prima
    Dobrodružný / Komedie

    Osobitý typ humoru, postavený na znalostech specifik afrického prostředí, je tu sklouben s klasickou dobrodružnou komedií, společenskou satirou a některými postupy…

  • poster
    16:25-17:50
    ČT1
    Komedie

    Nezapomenutelný spor dvou mysliveckých spolků nad zastřeleným kancem. Povídka je vlastně portrétní miniaturou sousedů, s nimiž Bohumil Hrabal žil uprostřed chatové…

  • poster
    18:15-20:00
    Nova Cinema
    Animovaný / Komedie

    Ebenezer Vydřigroš začíná vánoční svátky se svým obvyklým skrblickým opovržením. Ale když ho duchové Vánoc minulých, přítomných a budoucích vezmou na cestu, která mu…

  • poster
    20:00-21:35
    ČT2
    Django (1966)
    Western / Akční

    Klasický westernový příběh vás zavede do prostředí, kde první i poslední slovo má zbraň, vše rozhoduje přesnější muška a kde nechybí krásná žena. Django (Franco Nero) na…

  • poster
    20:00-22:15
    Nova Cinema
    Akční / Thriller

    Když se naštve, nebudete ho mít rádi. V občanském životě je Bruce Banner sympatický vědec s křehkou duší, ve stavu zuřivosti šílené monstrum, které bezmyšlenkovitě ničí…

  • poster
    20:00-23:10
    Prima Cool
    Akční / Sci-Fi

    V roce 1961 ztroskotala vesmírná loď Ark na odvrácené straně Měsíce. Došlo k tomu po boji na planetě Cybertron mezi Autoboty, kteří bojovali za svobodu, a Deceptikony,…

  • poster
    20:10-21:50
    ČT1
    Komedie

    Můžete se tu setkat se svérázným a okouzlujícím doktorem Skružným, řidičem družstevního náklaďáku Pávkem a jeho závozníkem, mentálně zaostalým Otíkem, ke kterému se…

  • poster
    21:35-23:15
    ČT2
    Válečný / Thriller

    Blíží se konec války a Němci chvatně opouštějí okupovaná území jižní Francie. Městečko Montauban brzy volně vydechne, ale zatím se po ulicích ještě ozývá střelba a z…

  • poster
    22:15-00:25
    Nova Cinema
    Sci-Fi / Thriller

    Počátkem 21. století dosáhla společnost Tyrell ve výzkumu robotů fáze Nexus. Její výrobky byly téměř identické s lidmi, nelišily se ani inteligencí. Lidé používali…

  • poster
    22:25-23:50
    ČT1
    Smrt pedofila (TV film) (2003)
    Drama / Krimi

    V jedné z našich mužských věznic dojde jedné noci k nedokonané vraždě vězně. Motivy tohoto násilného činu se snaží rozplést spolu s policejním vyšetřovatelem i mladá…

  • poster
    18:00-19:30
    Nova
    23:00-00:25
    Nova
    Komedie

    Jakub na střední škole těžce bojuje s angličtinou. Má ovšem movité rodiče, a ti pro synka nelitují peněz. Zaplatí mu prázdninový pobyt v jazykovém táboře, kde se má připravit na reparát. Když mladík dorazí na místo, zažije otřes:…

  • poster
    23:15-00:50
    ČT2
    Dokumentární

    Dnes od těchto hrůzyplných okamžiků uplynulo už celé století. Britský snímek vypráví o událostech, které se oné noci, jež vešla do námořní historie, skutečně staly.…

TV program - neděle 14.6.

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998)
    Animovaný / Komedie

    06:05

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (S3E20)
    Animovaný / Akční

    06:30

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (S3E21)
    Animovaný / Akční

    06:55

    Looney Tunes: Úžasná show (TV seriál) (2011) (S2E1)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    My z Kačerova (TV seriál) (1987) (E65)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:45

    My z Kačerova (TV seriál) (1987) (E66)
    Animovaný / Dobrodružný

    08:10

    Krok za krokem - Ve víru showbusinessu (epizoda) (1993) (S02E16)
    Komedie / Rodinný

    08:30

    O zlaté huse (TV film) (2013)
    Rodinný / Fantasy

    10:15

    Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery (2004)
    Dobrodružný / Komedie

    12:00

    Zamilovaný profesor 2: Klumpovi (2000)
    Komedie / Romantický

    14:00

    Láska na inzerát (2005)
    Komedie / Romantický

    15:50

    Rafťáci (2006)
    Komedie

    18:00

    Setkání v červenci (1978)
    Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Dáma a Král - Ve víně je vražda (epizoda) (2017) (S01E03)
    Krimi / Drama

    21:25

    Dáma a Král - Milenci a vrazi (epizoda) (2017) (S01E04)
    Krimi / Drama

    22:30

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    23:00

    Setkání v červenci (1978)
    Komedie

    00:25

    Láska na inzerát (2005)
    Komedie / Romantický

    01:55

    Specialisté - Žhář (epizoda) (2019) (S03E34)
    Krimi / Thriller

    02:45

    Volejte Novu (TV pořad) (2003)
    Talk-show

    03:20

    O zlaté huse (TV film) (2013)
    Rodinný / Fantasy

    04:45

  • 04:50

    Pohoda u krbu (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:15

    Chlupatá rota (TV seriál) (2011) (E15)
    Animovaný / Komedie

    06:40

    Ninjago (TV seriál) (2011) (E6)
    Animovaný / Akční

    07:05

    M*A*S*H - Válečná dopisovatelka (epizoda) (1980) (S08E23)
    Komedie / Drama

    07:35

    M*A*S*H - Cena války (epizoda) (1980) (S08E24)
    Komedie / Drama

    08:05

    Druhá světová válka: Cena říše (TV seriál) (2015) (E3)
    Dokumentární / Historický

    09:20

    Prima SVĚT (TV pořad) (1995)
    Publicistický

    09:50

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    11:00

    Partie (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Publicistický

    11:55

    Váš Prima Receptář (TV pořad) (2016)
    Publicistický

    12:50

    Libovky Pepy Libického (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    13:15

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    13:50

    Libovky Pepy Libického (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    14:15

    Smích se lepí na paty (1986)
    Komedie / Drama

    16:20

    Bohové musejí být šílení (1980)
    Dobrodružný / Komedie

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:05

    Počasí

    20:15

    Zejtra napořád (2014)
    Komedie / Romantický

    22:25

    Řetězec smrti (2019)
    Thriller

    00:20

    Nebezpečná záměna (TV film) (2016)
    Drama / Thriller

    02:05

    Vraždy v Brokenwoodu - Černý vdovec (epizoda) (2016) (S03E01)
    Drama / Mysteriózní

    04:10

  • 04:15

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    04:40

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    05:00

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:30

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    06:00

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    06:30

    Vlak (TV film) (1979)
    Krátkometrážní / Komedie

    06:50

    Příklady táhnou (1939)
    Komedie

    08:15

    Úsměvy (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    08:55

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    09:45

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    10:00

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    10:35

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    11:05

    Náhrdelník - Dopis (epizoda) (1992) (E11)
    Drama / Romantický

    12:00

    Otázky Václava Moravce (TV pořad) (2004)
    Talk-show / Publicistický

    13:00

    Zprávy

    13:05

    Tajemná truhla (TV film) (2006)
    Pohádka / Hudební

    14:05

    Jak se peče štěstí (TV film) (1981)
    Pohádka

    15:05

    Jehlice sluneční paní (TV film) (1990)
    Pohádka

    15:40

    Doktor z vejminku - Býk na žír (epizoda) (1983) (E05)
    Komedie

    16:25

    Slavnosti sněženek (1983)
    Komedie

    17:50

    Milí Bakaláři (TV seriál) (2000)
    Komedie / Drama

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:52

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:05

    Losování Sportky a Šance

    20:10

    21:50

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    22:24

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:25

    Smrt pedofila (TV film) (2003)
    Drama / Krimi

    23:50

    Endeavour - Múza (epizoda) (2018)
    Krimi / Drama

    01:20

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    02:05

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    02:35

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    02:40

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:05

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    03:30

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    03:55

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    04:20

  • 04:10

    Bohové a proroci (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    04:35

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    05:00

    Kaple - duše rodů - Konopiště (epizoda) (2016) (E05)
    Dokumentární

    05:25

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    06:00

    Ze života rodiny Horáčkovy (TV seriál) (1995)
    Animovaný / Rodinný

    06:05

    Včelka Mája (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:20

    Bali (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Rodinný

    06:30

    Sněhulák Albi (TV seriál) (2014)
    Animovaný / Rodinný

    06:35

    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)
    Animovaný / Rodinný

    06:40

    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)
    Animovaný / Rodinný

    06:50

    Dívky s posláním (TV seriál) (2018)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:00

    Treflíci (TV seriál) (2016)
    Animovaný / Muzikál

    07:10

    Včelka Mája (TV seriál) (2012)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:20

    Ovečka Shaun (TV seriál) (2007)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)
    Rodinný

    09:00

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1308)
    Dokumentární / Publicistický

    09:15

    Hledání ztraceného času (TV pořad) (1991) (E2)
    Dokumentární

    09:35

    Legendární letadla východní fronty (TV seriál) (2015)
    Dokumentární / Historický

    10:30

    GENUS (TV pořad) (1995)
    Dokumentární / Životopisný

    10:50

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    11:15

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    11:40

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    12:10

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    12:15

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    12:40

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    13:10

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    13:40

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    14:15

    Na plovárně (TV pořad) (1998)
    Talk-show

    14:40

    Záchrana egyptských chrámů (TV film) (2019)
    Dokumentární / Historický

    15:35

    Osudové lásky - Básník hrůzy (epizoda) (2020) (E11)
    Dokumentární / Životopisný

    16:05

    Dramatické příběhy z divočiny (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    16:55

    Tuaregové, hrdí vládci pouště (TV film) (2013)
    Dokumentární

    17:50

    Domorodé kmeny, zvířata a já (TV seriál) (2016) (S2E1)
    Dokumentární

    18:45

    Pohádky o mašinkách (TV seriál) (1987)
    Animovaný / Pohádka

    18:55

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    19:20

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Django (1966)
    Western / Akční

    21:35

    Stará puška (1975)
    Válečný / Thriller

    23:15

    Svědectví o zkáze Titaniku (TV film) (2011)
    Dokumentární

    00:50

    Města zločinu (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    01:50

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    02:20

    Temné charisma Adolfa Hitlera (TV seriál) (2012) (E2)
    Dokumentární / Historický

    03:10

    Speciální zbraně (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    04:00

  • 04:40

    Kouzla přírody (TV seriál) (2010) (E3)
    Dokumentární

    05:15

    Úžasná zvířata (TV seriál) (2009) (E3)
    Dokumentární

    05:45

    Úžasná zvířata (TV seriál) (2009) (E9)
    Dokumentární

    06:35

    Animáček

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    09:40

    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    10:05

    Babica vs. Sapík (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    10:55

    Černý lišák 2: Cena za mír (TV film) (1995)
    Western

    12:40

    Aréna Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    14:05

    Vtip za stovku! (TV pořad) (2012)
    Komedie / Soutěžní

    15:00

    Big Ben - Volný pád (epizoda) (2003)
    Krimi

    17:20

    Tomáš Arsov v akci (TV pořad) (2019)
    Reality-TV

    18:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:00

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:30

    Tajemství Heleny Růžičkové (TV film) (2012)
    Dokumentární

    21:15

    Tajemství Jiřiny Jiráskové (TV film) (2014)
    Dokumentární

    22:05

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    22:55

    Právo a pořádek - Shield (epizoda) (1999) (S09E17)
    Krimi / Drama

    23:55

    Právo a pořádek - Juvenile (epizoda) (1999) (S09E18)
    Krimi / Drama

    00:55

    Stará láska nerezaví (TV film) (2006)
    Romantický / Komedie

    02:45

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    02:50

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:25

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:45

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 04:50

    Teleshopping

    05:20

    Neděle u Tiffanyho (TV film) (2010)
    Drama / Komedie

    07:05

    Téměř dokonalé Vánoce (2016)
    Komedie / Drama

    09:10

    Beethoven 5 (2003)
    Komedie / Rodinný

    11:00

    Signál (2012)
    Komedie / Drama

    13:20

    Teleshopping

    13:50

    Kniha džunglí 2 (2003)
    Animovaný / Dobrodružný

    15:10

    Au Pair 3 aneb Dobrodružství v ráji (TV film) (2009)
    Rodinný / Komedie

    16:55

    U nás na farmě (2004)
    Animovaný / Rodinný

    18:15

    Vánoční koleda (2009)
    Animovaný / Komedie

    20:00

    Neuvěřitelný Hulk (2008)
    Akční / Thriller

    22:15

    Blade Runner (1982)
    Sci-Fi / Thriller

    00:25

    Sex ve městě 2 (2010)
    Komedie / Drama

    03:05

    Žlutí ptáci (2017)
    Drama / Válečný

    04:50

  • 04:10

    Letopisy rodu Shannara - Přízrak (epizoda) (2017) (S02E02)
    Dobrodružný / Fantasy

    05:10

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:35

    Letopisy rodu Shannara - Šerá stopa (epizoda) (2017) (S02E03)
    Dobrodružný / Fantasy

    08:30

    NCIS: Los Angeles - Z minulosti (epizoda) (2012) (S04E05)
    Krimi / Mysteriózní

    09:25

    To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (TV pořad) (2013)
    Dokumentární / Sportovní

    10:30

    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990) (E6)
    Soutěžní / Dobrodružný

    12:45

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    13:40

    Futurama - Ve spárech byrokracie (epizoda) (2000) (S02E11)
    Animovaný / Komedie

    14:10

    Simpsonovi - Oni, roboti (epizoda) (2012) (S23E17)
    Animovaný / Komedie

    14:40

    Simpsonovi - Mé srdce patří Bartovi (epizoda) (2012) (S23E18)
    Animovaný / Komedie

    15:05

    Simpsonovi - Super věc, kterou Bart už nikdy neudělá (epizoda) (2012) (S23E19)
    Animovaný / Komedie

    15:35

    Simpsonovi - Špion, který mě poučil (epizoda) (2012) (S23E20)
    Animovaný / Komedie

    16:05

    Futurama - To je on, můj klon (epizoda) (2000) (S02E10)
    Animovaný / Komedie

    16:25

    Kurýr 2 (2005)
    Akční / Krimi

    18:10

    Simpsonovi - Tajnosti Neda a Edny (epizoda) (2012) (S23E21)
    Animovaný / Komedie

    18:40

    Simpsonovi - Líza a Lady Gaga (epizoda) (2012) (S23E22)
    Animovaný / Komedie

    19:10

    Simpsonovi - Řeka slz (epizoda) (2012) (S24E01)
    Animovaný / Komedie

    19:35

    Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXIII (epizoda) (2012) (S24E02)
    Animovaný / Komedie

    20:00

    Transformers 3 (2011)
    Akční / Sci-Fi

    23:10

    Narcos: Mexiko - Poslední hranice (epizoda) (2018) (S01E06)
    Drama / Krimi

    00:15

    Vikingové - Smrt a had (epizoda) (2020) (S06E06)
    Akční / Drama

    01:10

    Pod černou vlajkou - Spálené mosty (epizoda) (2017) (S04E09)
    Dobrodružný / Drama

    02:20

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    03:25

    NCIS: Los Angeles - Z minulosti (epizoda) (2012) (S04E05)
    Krimi / Mysteriózní

    04:20

  • 04:35

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:55

    Dvě tváře lásky (TV seriál) (1998) (E53)
    Drama / Telenovela

    08:45

    Modrý kód - Loučení (epizoda) (2019) (S03E48)
    Drama / Psychologický

    09:55

    Rodinná pouta (TV seriál) (2004) (S2E8)
    Romantický / Drama

    11:05

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    11:45

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    12:25

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    13:00

    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    14:05

    Svatební pochod (TV film) (2016)
    Komedie / Drama

    15:40

    Ranč Heartland - Dej si pozor na to, co si přeješ (epizoda) (2014) (S07E18)
    Drama / Rodinný

    16:35

    Čarodějky - Úniková strategie (epizoda) (2001) (S03E20)
    Drama / Fantasy

    17:25

    Čarodějky - Kdopak to štěká (epizoda) (2001) (S03E21)
    Drama / Fantasy

    18:15

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S16E9)
    Drama / Rodinný

    19:05

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S16E10)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Bezesné noci (TV film) (2017)
    Thriller

    22:00

    Versailles - Nový režim (epizoda) (2017) (S02E08)
    Drama

    23:00

    Marta (TV pořad) (2019)
    Talk-show / Zábavný

    00:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S16E9)
    Drama / Rodinný

    00:55

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S16E10)
    Drama / Rodinný

    01:50

    Doktoři - Strach si najde cestu (epizoda) (2019) (S02E12)
    Drama

    02:40

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E81)
    Telenovela / Drama

    03:35

    Dvě tváře lásky (TV seriál) (1998) (E53)
    Drama / Telenovela

    04:30