Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    10:15-12:50
    Nova Cinema
    Válečný / Drama

    Letecká bitva o Británii, jedna z největších bojových akcí druhé světové války. Odehrává se v době od května do září roku 1940, kdy se nacistické Německo pokusilo o…

  • poster
    15:20-17:45
    Nova Cinema
    Romantický / Drama

    Jeden z nejčtenějších a nejoblíbenějších knižních bestsellerů, Pýcha a předsudek britské spisovatelky Jane Austen, se po více než šedesáti letech vrací na filmové plátno…

  • poster
    17:45-20:00
    Nova Cinema
    John Q. (2002)
    Drama / Thriller

    John Q. Archibald (Denzel Washington) je obyčejný starostlivý otec rodiny, jakých jsou na celém světě miliony. Pracuje v továrně a se svými blízkými se snaží trávit co…

  • poster
    20:00-22:20
    Nova Cinema
    02:45-04:55
    Nova Cinema
    Výkupné (1996)
    Akční / Drama

    Multimilionář Tom Mullen, zakladatel a majitel úspěšné letecké společnosti Endeavour, žije se svou manželkou a s dvanáctiletým synem v luxusním apartmá u newyorského Central Parku. Při dobročinné akci Tomův syn uprostřed stovek…

  • poster
    22:00-23:35
    ČT2
    Drama / Historický

    Příběh se odehrává rok před vypuknutím druhé světové války, bezprostředně po podepsání Mnichovské dohody v roce 1938. Na pozadí historických událostí sleduje osud…

  • poster
    22:20-00:35
    Nova Cinema
    Akční / Komedie

    Hollywoodský herec Nick Lang je sice hvězdou velkolepých dobrodružně romantických velkofilmů ve stylu Indiana Jonese, ve skutečnosti se mu však podobné role hnusí a…

TV program - středa 6.6.

  • 04:00

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3482)
    Drama / Komedie

    09:40

    Ordinace v růžové zahradě 2 (E823)

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Správná dvojka (TV seriál) (2015) (E4)
    Komedie

    12:50

    14:00

    15:00

    Odložené případy - Šakalové (epizoda) (2009) (S06E16)

    15:55

    Námořní vyšetřovací služba (TV seriál) (2003) (S12E4)
    Akční / Komedie

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3483)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Slečna Drsňák (2000)
    Komedie / Akční

    22:30

    Beze stopy (TV seriál) (2002) (S3E6)
    Krimi / Drama

    23:25

    00:25

    Odložené případy - Šakalové (epizoda) (2009) (S06E16)

    01:15

    Námořní vyšetřovací služba (TV seriál) (2003) (S12E3)
    Akční / Komedie

    01:55

    Beze stopy (TV seriál) (2002) (S3E6)
    Krimi / Drama

    02:40

    Správná dvojka (TV seriál) (2015) (E3)
    Komedie

    03:20

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:00

  • 06:30

    Ben 10 (TV seriál) (2016) (E20)
    Animovaný / Akční

    06:45

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (S2E19)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    M*A*S*H - To byl den po Vánocích (epizoda) (1981) (S10E10)

    08:15

    M*A*S*H - Smrtí nic nekončí (epizoda) (1981) (S10E11)

    08:55

    M*A*S*H - Narozeninové dívky (epizoda) (1982) (S10E12)

    09:30

    Láska nepomíjí (TV film) (2007)
    Romantický

    11:30

    Jake a Tlusťoch (TV seriál) (1987) (S3E7)
    Krimi / Drama

    12:25

    Polední zprávy

    12:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S10E3)
    Drama

    13:30

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E10)
    Krimi

    14:35

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E11)
    Krimi

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód (E105)

    21:35

    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)
    Talk-show

    22:40

    V. I. P. vraždy II (S2E9)

    23:55

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:55

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E10)
    Krimi

    01:55

    Návrat komisaře Rexe (TV seriál) (2008) (S10E11)
    Krimi

    03:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:30

  • 04:25

    Máte slovo (TV pořad) (2008)
    Publicistický / Talk-show

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)
    Drama / Komedie

    09:45

    Doktor Martin VI

    10:35

    Dopis (TV film) (1980)
    Krátkometrážní

    10:50

    Vyprávěj

    11:45

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Sbírka

    14:20

    Berete se dobrovolně? (TV film) (1985)
    Krátkometrážní / Komedie

    15:00

    Dům na konci města

    15:55

    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)
    Drama / Komedie

    16:40

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:59

    Losování Sportky a Šance

    20:00

    Clona (E5)

    20:55

    Zlatá mládež (TV pořad) (2015)
    Dokumentární / Reality-TV

    21:39

    Výsledky losování Šťastných 10

    21:40

    Otisky doby (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Publicistický

    22:30

    Inspektor Taggart (TV seriál) (1983)
    Drama / Krimi

    00:15

    Případy detektiva Murdocha XI

    01:00

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:25

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    02:00

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:35

  • 04:10

    Vesnicopis (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    04:30

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:55

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    05:25

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    05:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Báječné krajiny (E1)

    09:45

    Královnina korunovace

    10:40

    Rozbřesk 6. června 1944 (TV film) (2014)
    Dokumentární / Historický

    11:30

    Magda Goebbelsová, první dáma třetí říše

    12:25

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    12:55

    Putování za písničkou (TV pořad) (2008)
    Hudební

    13:20

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    13:50

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    14:20

    Prorok Mohamed a ženy (2007)
    Dokumentární

    15:10

    Londýnský super tunel (TV seriál) (2014) (E3)
    Dokumentární

    16:10

    Klíč (TV pořad) (2010)
    Rodinný

    16:40

    Uakari, Humboldtova ztracená opice

    17:35

    Kapské Město, africká kráska (TV film) (2016)
    Dokumentární

    18:25

    GEN - Galerie elity národa (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    18:45

    Večerníček (TV pořad) (1965)
    Rodinný

    18:55

    Pot, slzy a naděje (TV seriál) (2014) (E3)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Yucatán prodchnutý tajemstvím Mayů (TV film) (2013)
    Dokumentární

    21:00

    Na cestě po Černobylu

    21:30

    Expedice Grand Canyon (2011)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    22:00

    Všichni moji blízcí (1999)
    Drama / Historický

    23:35

    Ve jménu vlasti V (S5E9)

    00:30

    Ztráta paměti (TV seriál) (2000) (E2)
    Dokumentární / Historický

    01:30

    Příběh první české revoluce

    02:30

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    02:35

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    03:00

    Příběhy železné opony (TV pořad) (2005)
    Dokumentární / Historický

    03:15

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:40

    Vesnicopis (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    04:00

  • 04:50

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:50

    Animáček

    07:15

    Klenot TV

    09:50

    Matlock (TV seriál) (1986)
    Krimi / Drama

    12:30

    Doktor z hor (TV seriál) (1992) (E26)
    Drama / Romantický

    13:40

    Záchranáři

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:15

    Svět podle Putina (E1)

    21:25

    Kauzy Jaromíra Soukupa

    22:45

    Týden podle Jaromíra Soukupa

    23:45

    Tenká černá linie (TV seriál) (2012) (E3)
    Krimi

    01:10

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    02:20

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:10

    Sladká Laura (TV seriál) (2005) (E191)
    Telenovela / Romantický

    04:50

  • 06:00

    06:55

    Odložené případy - Kartáčník (epizoda) (2009) (S06E14)

    07:45

    Tělo jako důkaz - Padlý anděl (epizoda) (2013) (S03E06)

    08:35

    Tělo jako důkaz - Kůže a kosti (epizoda) (2013) (S03E07)

    09:25

    10:15

    Bitva o Británii (1969)
    Válečný / Drama

    12:50

    Teleshopping

    13:15

    Medailon (2003)
    Komedie / Akční

    15:00

    Teleshopping

    15:20

    Pýcha a předsudek (2005)
    Romantický / Drama

    17:45

    John Q. (2002)
    Drama / Thriller

    20:00

    Výkupné (1996)
    Akční / Drama

    22:20

    Poldovi v patách (1991)
    Akční / Komedie

    00:35

    21 Gramů

    02:45

    Výkupné (1996)
    Akční / Drama

    04:55

  • 04:20

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S5E6)
    Komedie

    06:25

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S5E7)
    Komedie

    06:55

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S5E8)
    Komedie

    07:40

    Chůva k pohledání - Maggie's Wedding (epizoda) (1999) (S06E19)

    08:10

    Chůva k pohledání - The Baby Shower (epizoda) (1999) (S06E20)

    08:55

    Letiště (E27)

    10:00

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:55

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:00

    McLeodovy dcery V (S5E29)

    12:56

    McLeodovy dcery V (S5E30)

    13:55

    Ranč Heartland (TV seriál) (2007) (S4E16)
    Drama / Rodinný

    14:50

    Chůva k pohledání - The Finale: Part 1 (epizoda) (1999) (S06E21)

    15:20

    Chůva k pohledání - The Finale: Part 2 (epizoda) (1999) (S06E22)

    15:50

    McLeodovy dcery V (S5E31)

    16:45

    McLeodovy dcery V (S5E32)

    17:45

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E131)
    Telenovela / Drama

    18:45

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E132)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Mraky nad mořem (TV film) (2007)
    Romantický

    21:55

    Ranč Heartland (TV seriál) (2007) (S4E17)
    Drama / Rodinný

    22:55

    Ohnivý kuře II (S2E109)

    00:05

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E131)
    Telenovela / Drama

    01:10

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E132)
    Telenovela / Drama

    02:30

    Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (TV pořad) (2007) (S6E16)
    Reality-TV

    03:30

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:35

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace