Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    07:00-09:15
    Nova Cinema
    Drama / Romantický

    Napětí při hře. Vzrušení z nového vztahu. Las Vegas je tím správným místem pro skvělou zábavu od režiséra Curtise Hansona, který se podílel na scénáři s dalším oscarovým…

  • poster
    09:15-10:20
    Nova Cinema
    Animovaný / Dobrodružný

    Prostřednictvím tohoto kresleného příběhu pro celou rodinu se vydej s dinosauřími kamarády Nožičkou, Sárou, Zobkou, Bodlinkou a Pírkem na báječnou cestu do pravěku. Před…

  • poster
    09:55-12:00
    ČT2
    Romantický / Komedie

    Shirley MacLaineová a Jack Nicholson v hlavních rolích amerického filmu oceněného pěti Oscary. Drama matky, která chce být silnější než všechny překážky světa...…

  • poster
    10:20-12:00
    ČT1
    Komedie / Krimi

    Detektivní příběh, v němž se vše točí kolem starodávného pokladu z devátého století, považovaného za zničený v době druhé světové války, se odehrává v archeologickém…

  • poster
    14:35-17:55
    Nova Cinema
    Fantasy / Dobrodružný

    Hlavním hrdinou je hobit Frodo Pytlík, který se ve své vlastní domovině zvané Středozemě dostal do samotného centra bitvy mytických proporcí. Bude muset během svého…

  • poster
    20:00-22:50
    Nova Cinema
    Drama / Válečný

    Působivý příběh mladého chlapce jménem Albert a jeho milovaného koně Joeyho se odehrává na samém počátku první světové války. Joey je Albertovým otcem prodán britské…

  • poster
    22:45-00:25
    ČT2
    Soupeři (1977)
    Válečný / Drama

    Dramatický film o dvou důstojnících napoleonské armády, kteří jeden na druhého útočí v nelítostných soubojích. Jejich spor začal maličkostí, ale vzrostl v posedlost,…

TV program - pondělí 5.6.

  • 04:10

    Holky pod zámkem (TV pořad) (2015)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:35

    Novashopping

    08:50

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3265)
    Drama / Komedie

    09:45

    Kriminálka Anděl - Mrtvý v hotelu (epizoda) (2008) (S01E04)

    10:55

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003) (S3E14)
    Komedie / Romantický

    12:50

    14:00

    Odložené případy - Dny slávy (epizoda) (2008) (S06E01)

    15:00

    15:55

    Kriminálka Miami (TV seriál) (2002) (S6E12)
    Akční / Krimi

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3266)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Policie Modrava - Vražedné esemesky (epizoda) (2015) (S01E12)

    21:30

    Kriminálka Anděl - Smrtelný žert (epizoda) (2008) (S01E05)

    22:50

    Kriminálka Las Vegas (TV seriál) (2000) (S14E17)
    Krimi / Drama

    23:45

    Lovci zločinců - Falešné identity (epizoda) (2014) (S04E06)

    00:35

    Odložené případy - Dny slávy (epizoda) (2008) (S06E01)

    01:20

    04:55

  • 06:10

    Max Steel (TV seriál) (2001) (S2E8)
    Animovaný / Akční

    06:40

    Chlupatá rota (TV seriál) (2011) (E2)
    Animovaný / Komedie

    07:25

    M*A*S*H - Sezóna hlouposti (epizoda) (1980) (S08E25)

    08:15

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S3E19)
    Krimi / Drama

    09:10

    Jake a Tlusťoch (TV seriál) (1987) (S5E10)
    Krimi / Drama

    10:10

    Rosamunde Pilcherová: To hlavní je láska (TV film) (2002)
    Romantický / Drama

    12:10

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:20

    Jake a Tlusťoch (TV seriál) (1987) (S5E11)
    Krimi / Drama

    13:20

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S5E6)
    Krimi / Akční

    14:25

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S5E7)
    Krimi / Akční

    15:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S3E20)
    Krimi / Drama

    16:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:40

    A je to naše! (TV pořad) (2017)
    Soutěžní

    17:35

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divácké zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    VIP zprávy (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Bouchání na srdce (epizoda) (2017) (E23)

    21:30

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    22:35

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    23:50

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S5E6)
    Krimi / Akční

    00:50

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S5E7)
    Krimi / Akční

    01:50

    Rosamunde Pilcherová: To hlavní je láska (TV film) (2002)
    Romantický / Drama

    06:15

  • 04:15

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    04:35

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    05:05

    Malá farma (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    05:30

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Otec Brown (TV seriál) (2013)
    Krimi

    09:45

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    10:20

    Poklad byzantského kupce (1966)
    Komedie / Krimi

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    13. komnata Petry Černocké (TV film) (2009)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    14:30

    Štěstí (TV film) (1984)
    Krátkometrážní

    14:50

    Televarieté (TV pořad) (1970)
    Komedie / Hudební

    16:25

    Kojak (TV seriál) (1973)
    Krimi / Drama

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:59

    Losování SAZKAmobil šance

    20:00

    Labyrint - Epizoda 6 (epizoda) (2015) (S01E06)

    21:00

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    21:39

    Výsledky losování Šťastných 10

    21:40

    Kriminalista (TV seriál) (2006)
    Krimi

    22:40

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    23:05

    Inspektor Taggart (TV seriál) (1983)
    Drama / Krimi

    00:45

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:10

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    01:25

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    01:50

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    01:55

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    02:50

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    05:30

  • 04:30

    Ochránce (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    05:00

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    05:30

    Klenoty naší krajiny (TV pořad) (2014)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Francouzské Antily (TV film) (2009)
    Dokumentární

    09:55

    Cena za něžnost (1983)
    Romantický / Komedie

    12:00

    Tajný život skal (TV seriál) (2013)
    Dokumentární

    12:30

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    13:00

    Na pomoc životu (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    13:20

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    13:45

    Televizní klub neslyšících (TV pořad) (2011)
    Publicistický / Rodinný

    14:15

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1150)
    Dokumentární / Publicistický

    14:25

    Zapomenuté výpravy (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    14:50

    Enfieldy na Střeše světa (2015)
    Krátkometrážní / Dokumentární

    15:20

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    15:50

    Divoká Aljaška (TV seriál) (2015)
    Dokumentární

    16:40

    Letecké katastrofy (TV seriál) (2003)
    Dokumentární / Drama

    17:25

    Vzestup a pád NSDAP (TV seriál) (2014) (E10)
    Dokumentární / Historický

    18:15

    České zázraky (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    18:45

    O človíčkovi (TV seriál) (1985)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    proStory (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    19:20

    Poutní místa (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Na cestě po Brabantsku (TV film) (2007)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    20:30

    Fotbal: Belgie - Česko

    22:45

    Soupeři (1977)
    Válečný / Drama

    00:25

    Věž (TV film) (2012) (E1)
    Drama / Historický

    01:55

    Pevnosti (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    02:10

    Queer: Švédský stůl ve Švédsku neznají (TV film) (2017)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    02:40

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    03:05

    Na hranici tradic (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    03:30

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    04:00

  • 04:35

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:30

    Animáček

    06:15

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    07:30

    Klenot.TV

    09:20

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    10:50

    Klenot.TV

    11:35

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    12:45

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    13:55

    Dobré odpoledne Česko (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    15:00

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:45

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:10

    Naše počasí

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    21:20

    Můžu dál? (TV pořad) (2016)
    Komedie

    22:35

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    23:35

    Inga Lindström: Zrušená svatba (TV film) (2010)
    Drama / Romantický

    01:35

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:55

    Vražedné pobřeží (TV seriál) (1991) (E14)
    Akční / Drama

    04:35

  • 05:15

    Škola zlodějů (1986)
    Komedie

    07:00

    Štěstí ve hře (2007)
    Drama / Romantický

    09:15

    Země dinosaurů (1988)
    Animovaný / Dobrodružný

    10:20

    Malé dohazovačky (1995)
    Komedie / Rodinný

    12:10

    Teleshopping

    12:35

    Flubber (1997)
    Rodinný / Komedie

    14:20

    Teleshopping

    14:35

    Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)
    Fantasy / Dobrodružný

    17:55

    Arthur (2011)
    Romantický / Komedie

    20:00

    Válečný kůň (2011)
    Drama / Válečný

    22:50

    Cold Creek Manor (2003)
    Drama / Thriller

    01:00

    Nebezpečné hry 4 (2010)
    Drama / Thriller

    05:55

  • 06:25

    Bylo, nebylo - Lily (epizoda) (2015) (S04E20)

    07:15

    Teleshopping

    07:40

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    08:50

    Teleshopping

    09:10

    09:40

    Hvězdná brána - Návrat domů (epizoda) (2003) (S07E02)

    10:40

    Bylo, nebylo - Matka (epizoda) (2015) (S04E21)

    11:35

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    12:35

    Simpsonovi - Zabrzděte moji ženu (epizoda) (2003) (S14E20)

    13:05

    Simpsonovi - Bartova válka (epizoda) (2003) (S14E21)

    13:35

    Simpsonovi - Vočko pečuje o malou (epizoda) (2003) (S14E22)

    14:05

    14:30

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    15:05

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    15:40

    Futurama - Tak skáče čas (epizoda) (2001) (S03E14)

    16:10

    Hvězdná brána - Křehká rovnováha (epizoda) (2003) (S07E03)

    17:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:15

    Simpsonovi - Návrat nezdárné matky (epizoda) (2003) (S15E02)

    18:45

    Simpsonovi - Předsedkyně pro parádu (epizoda) (2003) (S15E03)

    19:15

    19:45

    Simpsonovi - Rychle a srstnatě (epizoda) (2003) (S15E05)

    20:15

    Grimm - Jednou za sedm let (epizoda) (2017) (S06E05)

    21:50

    22:15

    Městečko Fortitude - Epizoda 8 (epizoda) (2015) (S01E08)

    23:20

    Ztracená archa (TV seriál) (2015) (E5)
    Drama / Mysteriózní

    00:15

    Grimm - Jednou za sedm let (epizoda) (2017) (S06E05)

    01:10

    02:05

    Městečko Fortitude - Epizoda 8 (epizoda) (2015) (S01E08)

    03:10

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    06:25

  • 04:10

    Cizinka - Šifra (epizoda) (2016) (S02E03)

    06:05

    Wolffův revír (TV seriál) (1992) (S6E10)
    Akční / Krimi

    07:00

    Teleshopping

    07:20

    Ohnivý kuře - NE, šéfe! (epizoda) (2016) (S01E22)

    08:35

    Teleshopping

    08:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    09:50

    Big Ben - Smrt na turné (TV film) (1997) (E8)
    Krimi

    11:55

    Closer (TV seriál) (2005) (S4E5)
    Krimi / Drama

    12:55

    Právem odsouzeni - Špatné dohody (epizoda) (2016) (E08)

    13:50

    Vařte s Gordonem Ramsaym (TV pořad) (2008) (E6)
    Reality-TV

    14:55

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S3E21)
    Komedie

    15:25

    Wolffův revír (TV seriál) (1992) (S6E11)
    Akční / Krimi

    16:25

    Closer (TV seriál) (2005) (S4E6)
    Krimi / Drama

    17:20

    Přístav - Alfons je Pepa (epizoda) (2017) (S04E22)

    18:40

    Vařte s Gordonem Ramsaym (TV pořad) (2008) (E7)
    Reality-TV

    19:45

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S3E22)
    Komedie

    20:15

    Myšlenky zločince - Boxed In (epizoda) (2014) (S10E05)

    21:15

    Sběratelé kostí - Kluk na stromě (epizoda) (2005) (S01E03)

    22:15

    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)
    Talk-show

    23:20

    Sběratelé kostí - Kluk na stromě (epizoda) (2005) (S01E03)

    00:15

    Big Ben - Smrt na turné (TV film) (1997) (E8)
    Krimi

    02:15

    Ohnivý kuře - NE, šéfe! (epizoda) (2016) (S01E22)

    03:10

    Myšlenky zločince - Boxed In (epizoda) (2014) (S10E05)

    06:05

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace