Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    05:05-07:35
    Nova Cinema
    Drama / Válečný

    Působivý příběh mladého chlapce jménem Albert a jeho milovaného koně Joeyho se odehrává na samém počátku první světové války. Joey je Albertovým otcem prodán britské…

  • poster
    11:20-13:35
    Nova Cinema
    Krimi / Komedie

    Čtyřicetiletý Jack Foley by už možná měl myslet na to, aby se usadil. Ale nechce se mu do toho a raději se dál věnuje svému koníčku - vylupování bank. Zvládá to v pohodě…

  • poster
    14:05-16:10
    Nova Cinema
    Táta (1989)
    Drama / Komedie

    Jake Tremont je osmasedmdesátiletý muž, jehož veškeré životní radosti a strasti pevně drží v rukou jeho manželka Bette. Od ranní snídaně přes nákupy a sledování televize…

  • poster
    16:10-18:05
    Nova Cinema
    Fantasy / Komedie

    Spisovatelka Helen a herečka Madeline se dlouhá léta nenávidí. Madeline totiž přebrala Helen snoubence Ernesta. Teď všichni tři překročili padesátku a místo toho, aby…

  • poster
    20:00-21:30
    Nova Cinema
    Animovaný / Dobrodružný

    V novém animovaném dobrodružství z produkce studia Walta Disney se vydáme do nádherné krajiny v severozápadní Americe, kde se odehrává příběh chlapce Kenaie. Jeho život…

  • poster
    20:15-22:45
    Prima Cool
    Star Trek (2009)
    Sci-Fi / Dobrodružný

    Zapomeňte všechno, co víte! Tvůrce seriálů Ztraceni, Fringe, Alias a filmů Mission: Impossible III nebo Monstrum - J. J. Abrams - přináší na stříbrné plátno zcela nové…

  • poster
    21:30-23:45
    Nova
    Iron Man 3 (2013)
    Sci-Fi / Fantasy

    Ve filmu společnosti Marvel Studios Iron Man 3 je svérázný, ale geniální průmyslník Tony Stark / Iron Man nucen čelit nepříteli, jehož dosah nezná hranic. Když je rukou…

  • poster
    23:25-01:35
    Nova Cinema
    Akční / Krimi

    Na skále nad mořem se v autě milují muž a žena. Najednou se ozvou dva výstřely, žena vyjde z auta, zamyšleně se dívá z útesu a pak odchází... Nekonformní policejní…

  • poster
    23:30-01:55
    ČT2
    Drama / Historický

    Píše se polovina třicátých let a zasloužilý hrdina revoluce plukovník Kotov tráví zaslouženou dovolenou spolu se svou rodinou. Je to asi padesátiletý muž s…

TV program - pátek 22.5.

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:40

    Novashopping

    08:55

    Helena - Kalamita (epizoda) (2012) (S01E05)
    Komedie / Rodinný

    09:25

    Comeback - Pomáhat a chránit (epizoda) (2008)
    Komedie

    09:55

    Kriminálka Anděl - Manželský kosočtverec (epizoda) (2008) (S01E11)
    Krimi / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:40

    Krok za krokem - Psí život (epizoda) (1992) (S02E05)
    Komedie / Rodinný

    13:00

    Ordinace v růžové zahradě - Zrzavý kocourek (epizoda) (2017) (S12E38)
    Rodinný / Drama

    14:10

    Můj přítel Monk - Pan Monk jde na módní přehlídku (epizoda) (2006) (S04E10)
    Komedie / Krimi

    15:10

    Můj přítel Monk - Jak se pan Monk uhodil do hlavy (epizoda) (2006) (S04E11)
    Komedie / Krimi

    16:00

    Dr. House - Čiči čiči (epizoda) (2009) (S05E18)
    Drama / Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:30

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Comeback - Pravidla rodinného provozzu (epizoda) (2008)
    Komedie

    18:55

    Hospoda - Casanova (epizoda) (1996) (S01E06)
    Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Policie Modrava - Vražda za úplňku (epizoda) (2015) (S01E07)
    Krimi / Drama

    21:30

    Iron Man 3 (2013)
    Sci-Fi / Fantasy

    23:45

    Dr. House - Čiči čiči (epizoda) (2009) (S05E18)
    Drama / Mysteriózní

    00:30

    Můj přítel Monk - Pan Monk jde na módní přehlídku (epizoda) (2006) (S04E10)
    Komedie / Krimi

    01:10

    Můj přítel Monk - Jak se pan Monk uhodil do hlavy (epizoda) (2006) (S04E11)
    Komedie / Krimi

    02:10

    Kriminálka Anděl - Loupež (epizoda) (2008) (S01E10)
    Krimi / Drama

    03:20

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:55

    Ordinace v růžové zahradě - Zrzavý kocourek (epizoda) (2017) (S12E38)
    Rodinný / Drama

    05:00

  • 04:20

    Pohoda u krbu (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:15

    X-Men (TV seriál) (2011) (E4)
    Animovaný / Akční

    07:00

    Nový den (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    09:25

    M*A*S*H - Nikdo to nemá rád horké (epizoda) (1978) (S07E07)
    Komedie / Drama

    09:55

    M*A*S*H - Volaní korejského větru (epizoda) (1978) (S07E08)
    Komedie / Drama

    10:30

    Příběhy o lásce: Splněný sen (TV film) (2009)
    Romantický

    12:30

    Walker, Texas Ranger - Svatba - 2. část (epizoda) (1998) (S07E01)
    Akční / Dobrodružný

    13:30

    Poslední polda - Smrt pornokrále (epizoda) (2010) (S01E07)
    Krimi

    14:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S2E2)
    Krimi / Drama

    15:30

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    16:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:40

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:05

    Počasí

    20:15

    Máme rádi Česko (TV pořad) (2013)
    Zábavný / Soutěžní

    21:50

    Na špatné straně hlavně (2016)
    Akční / Krimi

    23:35

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:30

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    01:20

    Walker, Texas Ranger - Svatba - 2. část (epizoda) (1998) (S07E01)
    Akční / Dobrodružný

    02:10

    Poslední polda - Smrt pornokrále (epizoda) (2010) (S01E07)
    Krimi

    03:00

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    04:20

  • 04:40

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    04:45

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Dům, kde bydlel Hemingway (epizoda) (1993)
    Drama / Komedie

    09:45

    To je vražda, napsala - Odkaz domu Borbeyů (epizoda) (1993)
    Drama / Komedie

    10:35

    Vyprávěj - MS v hokeji 1985 (epizoda) (2012)
    Rodinný / Komedie

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Tonda (TV film) (1998)
    Krátkometrážní

    14:15

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    15:00

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    15:30

    Příběhy slavných - Neřízená střela Stella (epizoda) (2006)
    Dokumentární / Životopisný

    16:25

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:56

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:05

    Losování Mimořádné Sportky a Šance

    20:10

    Láska rohatá (TV film) (2009)
    Pohádka

    21:40

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    22:34

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:35

    Profesionálové - Odpadlík (epizoda) (1978)
    Akční / Krimi

    23:30

    Kriminalista - Někdo jiný (epizoda) (2015)
    Krimi

    00:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:55

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    01:25

    Rajské zahrady (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    01:45

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:50

  • 04:00

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:15

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:35

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:00

    Chaplinovy trampoty (1918)
    Komedie / Krátkometrážní

    05:30

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    UčíTelka (TV pořad) (2020)
    Naučný / Rodinný

    12:00

    Rozmanitý západ Spojených států amerických (TV film) (2012) (E2)
    Dokumentární

    12:50

    Neobyčejný levhart (TV film) (2012)
    Dokumentární

    13:40

    Rozluštěné poklady - Deset ran egyptských (epizoda) (2017)
    Dokumentární

    14:25

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    14:55

    Menu pro Emu (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    15:15

    Divočina bez hranic - Aggteleki Nemzeti Park (epizoda) (2012) (E09)
    Dokumentární

    15:45

    Rituály (TV seriál) (2018) (E1)
    Dokumentární

    16:35

    Muž, který prolomil Hitlerův kód (TV film) (2015)
    Dokumentární / Historický

    17:20

    Země z ptačí perspektivy (TV seriál) (2011) (E4)
    Dokumentární / Dobrodružný

    18:15

    Hledání ztracených světů - Alorské souostroví (epizoda) (2020) (E06)
    Dokumentární

    18:45

    Vynálezce Alva - Na horách (epizoda) (2012)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Hrdinové nebes (TV seriál) (2016) (E1)
    Dokumentární / Historický

    19:20

    Francie s ozvěnou domova (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Mláďata – první rok na světě (TV seriál) (2019) (E2)
    Dokumentární

    20:55

    Doktor Thorne (TV seriál) (2016) (E2)
    Krimi

    21:45

    V pasti - Epizoda 3 (epizoda) (2018) (S02E03)
    Krimi / Drama

    22:35

    V pasti - Epizoda 4 (epizoda) (2018) (S02E04)
    Krimi / Drama

    23:30

    Unaveni sluncem (1994)
    Drama / Historický

    01:55

    Svět po Hitlerovi (TV film) (2016) (E1)
    Dokumentární / Historický

    02:40

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    03:05

    Ztracené adresy (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    03:25

    Na hranici tradic (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    03:55

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:20

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    06:50

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:50

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    11:05

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    12:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:40

    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    13:05

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:20

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    16:20

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:00

    Jaromír Soukup LIVE (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:50

    Pomsta mrtvého muže (TV film) (1994)
    Western

    22:50

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:55

    Obchodníci (2013)
    Komedie / Romantický

    00:55

    Zákon a pořádek: Zločinné úmysly - Sestry (epizoda) (2002) (S02E07)
    Krimi / Drama

    01:50

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    01:55

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:30

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:40

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 04:35

    Teleshopping

    05:05

    Válečný kůň (2011)
    Drama / Válečný

    07:35

    Můj přítel Monk - Pan Monk a malý Monk (epizoda) (2005) (S04E08)
    Komedie / Krimi

    08:20

    Můj přítel Monk - Pan Monk a tajný Santa (epizoda) (2005) (S04E09)
    Komedie / Krimi

    09:10

    Herbie a stará dáma (1974)
    Akční / Rodinný

    10:50

    Teleshopping

    11:20

    Zakázané ovoce (1998)
    Krimi / Komedie

    13:35

    Teleshopping

    14:05

    Táta (1989)
    Drama / Komedie

    16:10

    Smrt jí sluší (1992)
    Fantasy / Komedie

    18:05

    Zátah (1987)
    Komedie / Krimi

    20:00

    Medvědí bratři (2003)
    Animovaný / Dobrodružný

    21:30

    Vítězství je naše (2015)
    Komedie / Drama

    23:25

    Náhlý úder (1983)
    Akční / Krimi

    01:35

    Království - Blood in the Water (epizoda) (2017) (S04E15)
    Drama / Fantasy

    04:05

  • 04:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:35

    Hvězdná brána - Křišťálová lebka (epizoda) (2000) (S03E21)
    Akční / Dobrodružný

    08:25

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S5E21)
    Komedie / Reality-TV

    09:40

    Top Gear (TV pořad) (2016)
    Komedie / Talk-show

    10:40

    Hvězdná brána - Odkaz Ataniků (epizoda) (2000) (S04E03)
    Akční / Dobrodružný

    11:35

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    12:45

    Futurama - Mezitím (epizoda) (2013) (S07E26)
    Animovaný / Komedie

    13:15

    Simpsonovi - Písky kosmíru (epizoda) (2019) (S30E14)
    Animovaný / Komedie

    13:40

    Simpsonovi - 101 usmíření (epizoda) (2019) (S30E15)
    Animovaný / Komedie

    14:00

    Simpsonovi - Tíha lásky (epizoda) (2019) (S30E16)
    Animovaný / Komedie

    14:30

    Simpsonovi - Virtuální vítězství (epizoda) (2019) (S30E17)
    Animovaný / Komedie

    14:55

    Teorie velkého třesku - Potenciál izolace (epizoda) (2018) (S11E20)
    Komedie / Romantický

    15:25

    Teorie velkého třesku - Polarizace komety (epizoda) (2018) (S11E21)
    Komedie / Romantický

    15:50

    Futurama - Vesmírný pilot 3000 (epizoda) (1999) (S01E01)
    Animovaný / Komedie

    16:10

    Hvězdná brána - Na rozcestí (epizoda) (2000) (S04E04)
    Akční / Dobrodružný

    17:05

    Top Gear (TV pořad) (2016)
    Komedie / Talk-show

    18:20

    Simpsonovi - Bart vs. Itchy & Scratchy (epizoda) (2019) (S30E18)
    Animovaný / Komedie

    18:50

    Simpsonovi - Dívka v orchestru (epizoda) (2019) (S30E19)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Dívka, která neumí říci ne (epizoda) (2019) (S30E20)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Útěk z Kanady (epizoda) (2019) (S30E21)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    Star Trek (2009)
    Sci-Fi / Dobrodružný

    22:45

    Záhada sfingy (TV film) (2008)
    Sci-Fi

    00:30

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S5E21)
    Komedie / Reality-TV

    01:25

    Exorcista - Miláček Nikki (epizoda) (2017) (S02E06)
    Horor / Thriller

    02:10

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S4E19)
    Dokumentární / Reality-TV

    03:00

    Exorcista - Miláček Nikki (epizoda) (2017) (S02E06)
    Horor / Thriller

    03:50

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (S4E19)
    Dokumentární / Reality-TV

    04:40

  • 04:05

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:00

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:45

    Dvě tváře lásky (TV seriál) (1998) (E30)
    Drama / Telenovela

    07:55

    Přístav - Noc se spisovatelkou (epizoda) (2017) (S04E16)
    Komedie / Romantický

    09:25

    Rodinná pouta (TV seriál) (2004) (E101)
    Romantický / Drama

    10:30

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:25

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:25

    Velvet - Večeře (epizoda) (2015) (S02E14)
    Drama / Romantický

    13:35

    Příběhy o lásce: Jen hvězdy se dívaly (TV film) (2009)
    Romantický

    15:25

    Ranč Heartland - Čekání na zítřek (epizoda) (2013) (S06E13)
    Drama / Rodinný

    16:15

    Čarodějky - Když se zlo mění v dobro (epizoda) (1999) (S01E18)
    Drama / Fantasy

    17:05

    Čarodějky - Naslepo (epizoda) (1999) (S01E19)
    Drama / Fantasy

    18:05

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E2)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E3)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Příběhy o lásce: Návrat domů (TV film) (2009)
    Romantický

    21:50

    Velvet - Anin triumf (epizoda) (2015) (S03E01)
    Drama / Romantický

    22:50

    Vinaři - Bomba (epizoda) (2014) (S01E09)
    Komedie

    00:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E2)
    Drama / Rodinný

    00:55

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (E3)
    Drama / Rodinný

    01:40

    Doktoři - Krize identity (epizoda) (2018) (S01E04)
    Drama

    02:25

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E58)
    Telenovela / Drama

    03:15

    Dvě tváře lásky (TV seriál) (1998) (E30)
    Drama / Telenovela

    04:00