Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    13:10-15:05
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Rodinný

    Devatenáctiletou Alenku, občanským jménem Alice Kingsleyovou, čeká zážitek, na který hned tak nezapomene. Když ji na viktoriánské zahradní slavnosti na její počest…

  • poster
    16:10-17:55
    Prima Cool
    Animovaný / Dobrodružný

    Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i…

  • poster
    16:10-17:40
    Nova
    00:05-01:35
    Nova
    Trhák (1980)
    Komedie / Hudební

    Panu Jíšovi se podařilo udat na Barrandově svůj první scénář. Už ve fázi přípravných prací s hrůzou zjišťuje, že filmaři naprosto obešli jeho záměr - místo sondy do života současné vesnice připravují velkolepou hudební show, o…

  • poster
    16:15-18:00
    Prima
    Komedie

    Spořádané soužití Ivy Janžurové a Petra Nárožného je vážně otřeseno, když se objeví zpráva o nemanželském dítěti hlavy rodiny. Puntičkářský otec Novák je vyslán do lázní…

  • poster
    17:40-20:00
    Nova Cinema
    Stážista (2015)
    Komedie / Drama

    Robert De Niro hraje ve filmu Bena Whittakera, 70letého vdovce, který si uvědomil, že odchod do důchodu není až tak skvělý, jak se říká. Využije příležitosti vrátit se…

  • poster
    17:40-19:30
    Nova
    Komedie / Historický

    Historická veselohra o císaři Rudolfovi II., pekaři Matějovi a legendárním Golemovi. Tento příběh neodpovídá přesně historické pravdě, ale je zato nadmíru poučný. Příběh…

  • poster
    20:00-23:00
    Prima Cool
    Akční / Sci-Fi

    Transformers patří k nejúspěšnějším hračkám v historii. Roboti, kteří se dokážou přetransformovat v libovolný dopravní prostředek, jsou populární natolik, že se stali…

  • poster
    20:00-22:05
    ČT2
    Western

    Senátor Ranse Stoddart se vrací na divoký západ, do města Shinbone, aby navštivil pohřeb svého dávného přítele, Toma Doniphona. Senátor vypraví místnimi novináři příběh,…

  • poster
    22:05-00:05
    ČT2
    Drama / Romantický

    Příběh jejich prazvláštního vztahu začal roku 1791 v New Orleansu, kdy věčný upír Lestat pomohl překročit citlivému a přitažlivému mladíkovi Louisovi práh lidského…

  • poster
    22:10-23:40
    ČT1
    Krimi

    Starý houbař najde v lese těžce raněnou ženu a téměř současně dojde nedaleko k autonehodě motocyklisty s nákladním autem. Řidič náklaďáku Honza Linhart je těžce raněn a…

  • poster
    22:45-01:30
    Prima
    Drama / Krimi

    Snímek z prostředí newyorské mafie Krycí jméno Donnie Brasco vznikl podle skutečných událostí: zachycuje úspěšnou akci FBI, jejíž agent Joe Pistone pod falešným jménem…

  • poster
    23:45-02:00
    Nova Cinema
    Akční / Sci-Fi

    Futuristický snímek V jako Vendeta je zasazen do totalitní Británie a vypráví příběh jemné mladé dívky Evey, která je maskovaným mužem jménem V zachráněna ze situace,…

  • poster
    14:10-16:10
    Nova
    01:35-03:05
    Nova
    Maska (1994)
    Fantasy / Akční

    Bankovní úředník Stanley Ipkiss je nešika a smolař, a navíc nemá ani štěstí v lásce. Jednoho dne se ale jeho život změní. Cestou z práce mu na mostě vypoví službu auto a Stanley zahlédne v řece starobylou dřevěnou masku plovoucí…

  • poster
    02:00-05:30
    Nova Cinema
    Sci-Fi / Akční

    Ve zpustošené zemi blízké budoucnosti vládne silnicím divoký motorkářský gang. Řádí v ulicích, terorizuje nevinné civilisty a strážcům zákona se jen směje do očí.…

TV program - neděle 13.5.

  • 04:10

    DO-RE-MI (TV pořad) (1998)
    Hudební / Soutěžní

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Oggy a švábi (TV seriál) (1998) (S6E46)
    Animovaný / Komedie

    06:05

    Milesova vesmírná dobrodružství (TV seriál) (2015) (E17)
    Animovaný / Sci-Fi

    06:35

    My z Kačerova (TV seriál) (1987)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:20

    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999) (S9E7)
    Animovaný / Komedie

    07:45

    Král zlodějů (TV film) (2010)
    Pohádka / Fantasy

    08:55

    Z pekla štěstí (TV seriál) (1999) (E2)
    Pohádka

    09:45

    Robinsonův ostrov II (TV pořad) (2018) (S2E27)
    Reality-TV / Soutěžní

    10:45

    Robinsonův ostrov II (TV pořad) (2018) (S2E28)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:45

    Kopí osudu (TV film) (2010)
    Dobrodružný

    14:10

    Maska (1994)
    Fantasy / Akční

    16:10

    Trhák (1980)
    Komedie / Hudební

    17:40

    Císařův pekař - Pekařův císař (1951)
    Komedie / Historický

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:25

    SuperStar 2018 (TV pořad) (2018)
    Soutěžní / Hudební

    23:35

    Střepiny (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    00:05

    Trhák (1980)
    Komedie / Hudební

    01:35

    Maska (1994)
    Fantasy / Akční

    03:05

    Krok za krokem - Harašení (epizoda) (1997) (S07E05)

    04:00

  • 06:40

    Powerpuff Girls (TV seriál) (1998)
    Animovaný / Rodinný

    06:55

    Transformers (TV seriál) (2014) (E12)
    Animovaný / Akční

    07:25

    Ninjago (TV seriál) (2011)
    Animovaný / Akční

    07:50

    M*A*S*H - Uzdravte je (epizoda) (1980) (S08E17)

    08:25

    Největší tankové bitvy (TV seriál) (2010) (E1)
    Dokumentární / Válečný

    09:25

    Prima SVĚT (TV pořad) (1995)
    Publicistický

    09:55

    11:00

    Partie (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Publicistický

    11:55

    Receptář prima nápadů (TV pořad) (2001)
    Publicistický

    12:50

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    13:25

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    14:15

    16:15

    Ten svetr si nesvlíkej (1980)
    Komedie

    18:00

    Rozpal to ve Španělsku, šéfe! (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Máme rádi Česko (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    21:55

    Očima Josefa Klímy (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    22:45

    Krycí jméno Donnie Brasco (1997)
    Drama / Krimi

    01:30

    Bikesalon (TV pořad) (2018)
    Publicistický / Sportovní

    01:55

    Největší tankové bitvy (TV seriál) (2010) (E1)
    Dokumentární / Válečný

    02:55

    06:40

  • 04:55

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    05:30

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    06:00

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    06:25

    Angličanka (TV film) (1982)
    Krátkometrážní / Komedie

    06:45

    Po stopách hvězd (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    07:15

    Úsměvy (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    07:55

    Podezření (TV film) (1970)
    Drama

    08:55

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    09:45

    Kalendárium (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Historický

    10:00

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    10:30

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    11:05

    Cirkus Humberto - Natrvalo (epizoda) (1988) (E06)

    12:00

    Otázky Václava Moravce (TV pořad) (2004)
    Talk-show / Publicistický

    13:00

    Zprávy

    13:05

    O víle Arnoštce (TV film) (2001)
    Pohádka / Komedie

    13:55

    O chudém královstvíčku (TV film) (1979)
    Pohádka

    15:05

    Jaké vlasy má Zlatovláska (TV film) (1992)
    Krátkometrážní / Pohádka

    15:35

    Zdivočelá země - Epizoda 6 (epizoda) (2001) (S02E06)

    16:25

    Zdivočelá země - Epizoda 7 (epizoda) (2001) (S02E07)

    17:25

    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Rodinný

    18:25

    Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:45

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:57

    Losování Sportky a Šance

    20:00

    GEN - Galerie elity národa (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    20:15

    Bůh s námi - od defenestrace k Bílé hoře (TV film) (2018)
    Historický / Drama

    21:35

    168 hodin (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    22:09

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:10

    Diagnóza smrti (1979)
    Krimi

    01:10

    Bolkoviny (TV pořad) (1997)
    Talk-show / Komedie

    01:55

    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)
    Dokumentární / Rodinný

    02:30

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:00

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    03:05

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:30

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    03:55

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    04:20

  • 04:10

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    04:35

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:00

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:30

    Na houby (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    06:00

    Vosa Marcelka (TV seriál) (2011)
    Animovaný / Krátkometrážní

    06:05

    Atlas zvířat (TV seriál) (2004)
    Dokumentární / Rodinný

    06:30

    Babar a Baduova dobrodružství (TV seriál) (2010)
    Animovaný / Rodinný

    06:50

    Mikulášovy patálie (TV seriál) (2009)
    Animovaný / Rodinný

    07:05

    Garfieldova show (TV seriál) (2008)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    Novinky z přírody (TV seriál) (2015)
    Dokumentární / Rodinný

    07:30

    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)
    Rodinný

    09:00

    Československý filmový týdeník (TV seriál) (1954) (E1199)
    Dokumentární / Publicistický

    09:25

    Hledání ztraceného času (TV pořad) (1991) (E1)
    Dokumentární

    09:45

    Po stopách Makabejských (TV film) (2009)
    Dokumentární

    10:10

    GEN - Galerie elity národa (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Životopisný

    10:25

    Mezi hvězdou a půlměsícem (TV seriál) (2003)
    Dokumentární / Historický

    11:25

    Nedej se! (TV pořad) (1999)
    Publicistický

    12:20

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    12:45

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    12:50

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    13:20

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    13:45

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    14:10

    Potrava duše & těla (TV seriál) (2012) (S2E4)
    Dokumentární

    14:40

    Naše kulatá planeta (TV seriál) (2016)
    Dokumentární / Komedie

    15:10

    Na plovárně (TV pořad) (1998)
    Talk-show

    15:35

    Na cestě po ostrově Curacao (TV film) (2018)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    16:05

    Byl jsem u vzniku Izraele (2010)
    Dokumentární / Historický

    17:00

    EGYPT: Deset největších objevů (2007) (E2)
    Dokumentární

    17:55

    Řeka Nahanni (2013)
    Dokumentární

    18:40

    Gratias Tibi – cena České televize (TV pořad) (2017)
    Dokumentární

    18:45

    Bob a Bobek - králíci z klobouku (TV seriál) (1979)
    Animovaný / Komedie

    18:55

    Divočina bez hranic (TV seriál) (2012) (E2)
    Dokumentární

    19:20

    Zajímavosti z regionů (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    22:05

    Interview s upírem (1994)
    Drama / Romantický

    00:05

    Safari turistika - zaplať a zastřel si (TV film) (2015)
    Dokumentární

    01:00

    Salamandr (TV seriál) (2012)
    Krimi / Drama

    02:30

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:55

    Příběhy železné opony (TV pořad) (2005)
    Dokumentární / Historický

    03:10

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:35

    Vesnicopis (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    03:55

    Folklorní magazín (TV pořad) (2010)
    Hudební

    04:25

  • 04:50

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:50

    Animáček

    06:25

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    08:50

    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997) (E12)
    Mysteriózní / Thriller

    09:50

    Ohnivé inferno (TV film) (2005)
    Dobrodružný / Drama

    11:55

    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    12:55

    Kauzy Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    14:20

    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997) (E13)
    Mysteriózní / Thriller

    15:25

    Léto v Maďarsku (TV film) (2014)
    Romantický

    17:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:15

    Paparazzi (TV pořad) (2016)
    Publicistický

    20:15

    Katie Fforde: Srdce pro dva (TV film) (2013)
    Drama

    22:15

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    23:15

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    00:25

    GSG 9: Speciální jednotka (TV seriál) (2007) (S2E11)
    Akční / Drama

    01:25

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    02:40

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:10

    Sladká Laura (TV seriál) (2005) (E167)
    Telenovela / Romantický

    04:50

  • 05:55

    Nová cestománie (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    07:10

    Síla lásky (1995)
    Komedie / Drama

    09:05

    Sami v poušti (1993)
    Rodinný / Dobrodružný

    11:00

    Teleshopping

    11:30

    Happy Feet 2 (2011)
    Animovaný / Komedie

    13:10

    Alenka v říši divů (2010)
    Dobrodružný / Rodinný

    15:05

    Tělo jako důkaz - Totožnost (epizoda) (2012) (S02E17)

    15:55

    Tělo jako důkaz - Jako virus - 1. část (epizoda) (2012) (S02E18)

    16:45

    Tělo jako důkaz - Jako virus - 2. část (epizoda) (2012) (S02E19)

    17:40

    Stážista (2015)
    Komedie / Drama

    20:00

    Špionáž (2013)
    Drama / Thriller

    22:00

    Ninja Assassin (2009)
    Akční / Thriller

    23:45

    V jako Vendeta (2005)
    Akční / Sci-Fi

    02:00

    Šílený Max (1979)
    Sci-Fi / Akční

    05:30

  • 06:35

    Hrdinové: Znovuzrození (TV seriál) (2015) (E7)
    Drama / Thriller

    07:30

    Letopisy rodu Shannara - Paranor (epizoda) (2017) (S02E05)

    08:25

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:40

    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990) (E9)
    Soutěžní / Dobrodružný

    12:10

    COOL Wave (TV pořad) (2018)
    Reality-TV / Soutěžní

    12:45

    Bikesalon (TV pořad) (2018)
    Publicistický / Sportovní

    13:15

    Futurama - Mutanti se bouří (epizoda) (2010) (S06E12)

    13:45

    Simpsonovi - Muzikál ze základní (epizoda) (2010) (S22E01)

    14:15

    Simpsonovi - Dědíme po dědovi (epizoda) (2010) (S22E02)

    14:35

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    14:45

    Simpsonovi - Bartball (epizoda) (2010) (S22E03)

    15:15

    15:45

    Futurama - Sváteční spektákl (epizoda) (2010) (S06E13)

    16:10

    Tučňáci z Madagaskaru (2014)
    Animovaný / Dobrodružný

    18:30

    Simpsonovi - Hrátky s Montym (epizoda) (2010) (S22E06)

    19:30

    Simpsonovi - Předvánoční hádky (epizoda) (2010) (S22E08)

    20:00

    Transformers (2007)
    Akční / Sci-Fi

    23:00

    Exorcista - Pekelné nebe (epizoda) (2017) (S02E08)

    23:55

    Vikingové - Modlitba Páně (epizoda) (2014) (S02E10)

    00:55

    Agresivní virus - Spolupracovníci (epizoda) (2016) (S03E07)

    01:50

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    02:55

    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990) (E9)
    Soutěžní / Dobrodružný

    06:45

  • 06:25

    06:55

    07:55

    08:25

    Soudní síň (TV pořad) (2016) (E38)
    Reality-TV / Drama

    09:10

    Letiště - Delegace (epizoda) (2007) (S02E03)

    10:20

    Hrdina kuchyně (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    10:55

    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)
    Reality-TV

    11:30

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    12:30

    McLeodovy dcery - Když létají jiskry (epizoda) (2004) (S04E07)

    13:30

    McLeodovy dcery - Projev lásky (epizoda) (2004) (S04E08)

    14:25

    Ranč Heartland (TV seriál) (2007) (S3E10)
    Drama / Rodinný

    15:30

    15:55

    Chůva k pohledání - You Bette Your Life (epizoda) (1997) (S04E23)

    16:25

    McLeodovy dcery - Den otců (epizoda) (2004) (S04E09)

    17:20

    McLeodovy dcery - Krev není voda (epizoda) (2004) (S04E10)

    18:20

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E83)
    Telenovela / Drama

    19:10

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E84)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Dny a noci s nepřítelem (TV film) (2014)
    Drama / Mysteriózní

    21:55

    Ranč Heartland (TV seriál) (2007) (S3E11)
    Drama / Rodinný

    22:55

    Chirurgové - Konečně! (epizoda) (2016) (S12E23)

    23:50

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E83)
    Telenovela / Drama

    00:40

    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006) (E84)
    Telenovela / Drama

    01:35

    Dny a noci s nepřítelem (TV film) (2014)
    Drama / Mysteriózní

    03:25

    03:50

    06:55

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace