Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:25-06:35
    Nova Cinema
    Drama / Romantický

    Truchlící vdovec Garret Blake se živí stavbou lodí. Postavit si nový život to už je o něčem jiném. A to je před tím, než se v jeho vesnici v Severní Karolíně objeví…

  • poster
    08:20-10:15
    Nova Cinema
    Komedie / Mysteriózní

    Život na americkém předměstí plyne pomalu a klidně. Ty stejné malicherné hádky a sousedské roztržky den co den. Ray Petersen je mladý otec rodiny, který má týden…

  • poster
    10:50-13:05
    Nova Cinema
    Komedie / Romantický

    Snímek Šíleně bohatí Asiati, inspirovaný celosvětově úspěšným bestsellerem spisovatele Kevina Kwana, sleduje rodilou Newyorčanku Rachel Chuovou, která doprovází svého…

  • poster
    15:45-17:50
    Nova Cinema
    Akční / Thriller

    Když se naštve, nebudete ho mít rádi. V občanském životě je Bruce Banner sympatický vědec s křehkou duší, ve stavu zuřivosti šílené monstrum, které bezmyšlenkovitě ničí…

  • poster
    20:15-22:40
    Prima Cool
    Sci-Fi / Drama

    Scenárista David Koepp "adaptoval" stejnojmenný slavný román H. G. Wellse, jehož tématem je invaze Marťanů na planetu Zemi, a jeho příběh přesunul z konce devatenáctého…

  • poster
    00:00-01:40
    ČT2
    Akční / Drama

    Když uprchne terorista během rutinní předávky z vyšetřovací vazby, bývalý agent Holloway se musí spojit se zdiskreditovaným šéfem protiteroristického oddělení MI5, aby…

  • poster
    03:30-06:25
    Nova Cinema
    Wyatt Earp (1994)
    Western / Životopisný

    Velkolepý americký western, který je dalším pokusem o zpracování životních osudů jednoho z nejslavnějších šerifů v dějinách Spojených států. Wyatt Earp, člověk, který se…

TV program - pátek 14.5.

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:25

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E4054)
    Drama / Komedie

    09:40

    Ordinace v růžové zahradě - Takže to je rozchod? (epizoda) (2021) (S16E53)
    Rodinný / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Šéfka (epizoda) (1992) (S02E06)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Sto osmdesát dva dní (epizoda) (2020) (S15E40)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Castle na zabití - Tři přání (epizoda) (2016) (S08E17)
    Krimi / Komedie

    15:00

    Dr. House - Na obou stranách (epizoda) (2009) (S05E24)
    Drama / Mysteriózní

    15:55

    Dr. House - Zlomený (epizoda) (2009) (S06E01)
    Drama / Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:30

    Ulice (TV seriál) (2005) (E4055)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Inferno (2016)
    Akční / Dobrodružný

    22:35

    Pád Londýna (2016)
    Akční / Krimi

    00:25

    Dr. House - Na obou stranách (epizoda) (2009) (S05E24)
    Drama / Mysteriózní

    01:20

    Dr. House - Zlomený (epizoda) (2009) (S06E01)
    Drama / Mysteriózní

    02:00

    Castle na zabití - Tři přání (epizoda) (2016) (S08E17)
    Krimi / Komedie

    03:05

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:45

    Ordinace v růžové zahradě - Sto osmdesát dva dní (epizoda) (2020) (S15E40)
    Rodinný / Drama

    04:45

  • 04:30

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:15

    Astro Boy (TV seriál) (2003) (S2E7)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:00

    Nový den (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    08:05

    M*A*S*H - Operace Nos (epizoda) (1974) (S02E18)
    Komedie / Drama

    08:45

    Slunečná - Profesor, peníze a lži (epizoda) (2021) (S02E70)
    Komedie / Romantický

    10:10

    Danielle Steel: Hvězda (TV film) (1993)
    Drama / Romantický

    12:00

    Walker, Texas Ranger - Opožděná spravedlnost (epizoda) (2000) (S08E16)
    Akční / Dobrodružný

    13:00

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S2E9)
    Krimi / Drama

    14:00

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S2E10)
    Krimi / Drama

    15:00

    Námořní vyšetřovací služba - Šaráda (epizoda) (2016) (S13E20)
    Akční / Krimi

    15:55

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    16:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    17:15

    Like House (TV pořad) (2021)
    Reality-TV

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:52

    Počasí

    18:55

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:55

    Showtime (TV pořad) (2020)
    Publicistický

    20:15

    Máme rádi Česko (TV pořad) (2013)
    Zábavný / Soutěžní

    22:00

    Parta hic (1976)
    Komedie

    00:05

    Like House (TV pořad) (2021)
    Reality-TV

    00:40

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    01:35

    Námořní vyšetřovací služba - Šaráda (epizoda) (2016) (S13E20)
    Akční / Krimi

    02:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S2E9)
    Krimi / Drama

    03:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S2E10)
    Krimi / Drama

    04:25

  • 04:40

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    04:45

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Zavolejte porodní sestřičky - Epizoda 3 (epizoda) (2013) (S02E03)
    Drama / Historický

    10:05

    Bakaláři - Lázně (epizoda) (1978)
    Komedie / Krátkometrážní

    10:35

    Strážmistr Topinka - Zločin v ordinaci (epizoda) (2019) (E04)
    Komedie

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    14:25

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    15:05

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    15:40

    Neobyčejné životy - Iva Janžurová (epizoda) (2010)
    Dokumentární / Životopisný

    16:35

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:56

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:05

    Losování Sportky a Šance

    20:10

    Četníci z Luhačovic - Staré dluhy (epizoda) (2017) (E06)
    Krimi / Komedie

    21:35

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show / Zábavný

    22:29

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:30

    Profesionálové - Kde končí džungle (epizoda) (1978)
    Akční / Krimi

    23:25

    Kriminalista - Výslech (epizoda) (2010)
    Krimi

    00:25

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:50

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    01:20

    Objektiv ČT24 (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    01:50

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    02:30

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    05:00

  • 04:10

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:25

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:50

    Hraje vám... (koncert) (2005)
    Hudební / Dokumentární

    05:20

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    S kuchařem kolem světa (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    09:55

    Velká válka (TV seriál) (2014)
    Dokumentární / Historický

    10:50

    Domorodé kmeny, zvířata a já (TV seriál) (2016) (S2E2)
    Dokumentární

    11:45

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    12:10

    Bonbónky světa - Mírně skryté krásy Albánie (epizoda) (2010)
    Dokumentární

    12:35

    Vrcholy Leopolda Sulovského (2008)
    Dokumentární

    13:00

    13. komnata - 13. komnata Áji Vrzáňové (epizoda) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    13:30

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    13:35

    Setkání s ježkem (TV film) (2017)
    Dokumentární

    14:20

    Kus dřeva ze stromu - Habr (epizoda) (2008) (E18)
    Dokumentární

    14:40

    Záchrana Tokia (TV film) (2017)
    Dokumentární

    15:30

    Poslední tajemství Třetí říše - Hitlerův generál (epizoda) (2011) (E04)
    Dokumentární / Válečný

    16:20

    Nejúžasnější díla přírody (TV seriál) (2018)
    Dokumentární

    17:15

    Štíty království českého - Můj hrad, můj dům (epizoda) (2008) (E02)
    Dokumentární

    17:45

    Serengeti - Conflict (epizoda) (2019) (E02)
    Dokumentární

    18:45

    Pestrý život jedné kočky - Kočka v nesnázích (epizoda) (1990)
    Animovaný / Rodinný

    18:55

    Památky starověku (TV seriál) (2012) (S2E1)
    Dokumentární

    19:20

    Příběhy domů (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Dokonalá planeta - Lidstvo (epizoda) (2021) (E05)
    Dokumentární

    21:00

    Bílá princezna - Staré kletby (epizoda) (2017) (E08)
    Drama

    22:00

    Bodyguard - Episode 3 (epizoda) (2018) (E03)
    Krimi / Drama

    22:55

    Bodyguard - Episode 4 (epizoda) (2018) (E04)
    Krimi / Drama

    00:00

    MI-5: Vyšší dobro (2015)
    Akční / Drama

    01:40

    Letečtí stíhači v boji (TV seriál) (2006)
    Dokumentární / Historický

    02:25

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    02:50

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    03:20

    Legendy kriminalistiky - Vražda nadvakrát (epizoda) (2017)
    Dokumentární / Krimi

    03:50

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:15

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:40

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    06:50

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:50

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    11:05

    Rychlá hra (TV pořad) (2015)
    Soutěžní

    13:05

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:15

    Teleshopping Soukup shop

    15:05

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:00

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:00

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:00

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:00

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    19:05

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:10

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    21:30

    Barrandovská abeceda (TV pořad) (2013)
    Hudební / Komedie

    22:35

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:40

    Velkolepé století (TV seriál) (2011) (S3E39)
    Romantický / Drama

    23:45

    Rozmarné jaro - Na konci léta (epizoda) (2018)
    Drama

    01:35

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:20

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    02:25

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:10

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 04:25

    Vzkaz v láhvi (1999)
    Drama / Romantický

    06:35

    Dr. House - Rozdvojený House (epizoda) (2009) (S05E22)
    Drama / Mysteriózní

    07:30

    Dr. House - Pod kůží (epizoda) (2009) (S05E23)
    Drama / Mysteriózní

    08:20

    Lidé z předměstí (1989)
    Komedie / Mysteriózní

    10:15

    Teleshopping

    10:50

    Šíleně bohatí Asiati (2018)
    Komedie / Romantický

    13:05

    Teleshopping

    13:40

    Žárlivá ženská (2017)
    Komedie

    15:45

    Neuvěřitelný Hulk (2008)
    Akční / Thriller

    17:50

    Osudové léto 2 (2011)
    Drama / Romantický

    20:00

    Robinsonovi (2007)
    Animovaný / Dobrodružný

    21:50

    Týden bez závazků (2011)
    Komedie / Romantický

    23:50

    Spojenec 2 (2019)
    Akční

    01:40

    Žárlivá ženská (2017)
    Komedie

    03:30

    Wyatt Earp (1994)
    Western / Životopisný

    06:25

  • 04:40

    Vikingové - Křižovatky (epizoda) (2017) (S04E16)
    Akční / Drama

    05:40

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:05

    Umění je cool (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    07:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002) (E3)
    Dokumentární / Sportovní

    08:25

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    09:30

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    09:55

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    10:25

    Hvězdná brána - Kletba (epizoda) (2000) (S04E13)
    Akční / Dobrodružný

    11:25

    Hvězdná brána - Hadí zášť (epizoda) (2000) (S04E14)
    Akční / Dobrodružný

    12:30

    Futurama - Božský Bender (epizoda) (2002) (S03E20)
    Animovaný / Komedie

    12:50

    Futurama - Burza (bez)cenných papírů (epizoda) (2002) (S03E21)
    Animovaný / Komedie

    13:20

    Simpsonovi - Lepší holub v hrsti než pes v boudě (epizoda) (2010) (S22E07)
    Animovaný / Komedie

    13:50

    Simpsonovi - Předvánoční hádky (epizoda) (2010) (S22E08)
    Animovaný / Komedie

    14:20

    Simpsonovi - Krycí jméno Donnie Špekoun (epizoda) (2010) (S22E09)
    Animovaný / Komedie

    14:50

    Simpsonovi - Matky, které nestojí za hřích (epizoda) (2011) (S22E10)
    Animovaný / Komedie

    15:10

    Hvězdná brána - Řetězová reakce (epizoda) (2001) (S04E15)
    Akční / Dobrodružný

    16:10

    Hvězdná brána - Rok 2010 (epizoda) (2001) (S04E16)
    Akční / Dobrodružný

    17:15

    Futurama - Liga výjimečných břídilů (epizoda) (2002) (S03E16)
    Animovaný / Komedie

    17:45

    Futurama - Železný kuchař (epizoda) (2002) (S03E22)
    Animovaný / Komedie

    18:15

    Simpsonovi - Fiesta s Lízou (epizoda) (2012) (S23E13)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Konečně zmizte! (epizoda) (2012) (S23E14)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Zavíráme krám (epizoda) (2012) (S23E15)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Jak jsem prospal vaši matku (epizoda) (2012) (S23E16)
    Animovaný / Komedie

    20:15

    Válka světů (2005)
    Sci-Fi / Drama

    22:40

    Krokodýl zabiják (TV film) (2007)
    Thriller / Akční

    00:40

    Simpsonovi - Fiesta s Lízou (epizoda) (2012) (S23E13)
    Animovaný / Komedie

    01:05

    Simpsonovi - Konečně zmizte! (epizoda) (2012) (S23E14)
    Animovaný / Komedie

    01:35

    Simpsonovi - Zavíráme krám (epizoda) (2012) (S23E15)
    Animovaný / Komedie

    01:55

    Simpsonovi - Jak jsem prospal vaši matku (epizoda) (2012) (S23E16)
    Animovaný / Komedie

    02:25

    Futurama - Liga výjimečných břídilů (epizoda) (2002) (S03E16)
    Animovaný / Komedie

    02:55

    Futurama - Železný kuchař (epizoda) (2002) (S03E22)
    Animovaný / Komedie

    03:20

    Vikingové - Znamení (epizoda) (2020) (S06E13)
    Akční / Drama

    04:20

  • 04:50

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:00

    Na zámku (TV pořad) (2020)
    Dokumentární

    06:30

    Příchuť lásky (TV seriál) (2017) (E22)
    Komedie / Romantický

    07:50

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    09:00

    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007) (S3E26)
    Romantický / Drama

    10:10

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:05

    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)
    Reality-TV

    12:20

    Střípky vzpomínek (TV film) (1996)
    Drama / Romantický

    14:10

    Everwood - Dobrotivý Bůh (epizoda) (2002) (S01E05)
    Drama / Rodinný

    15:05

    Everwood - Pojízdná ordinace (epizoda) (2002) (S01E06)
    Drama / Rodinný

    16:00

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E123)
    Drama / Romantický

    17:00

    Krásná Fatmagul (TV seriál) (2010) (E124)
    Drama / Romantický

    18:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S21E12)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S21E13)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Danielle Steel: Moji synové (TV film) (1995)
    Drama / Romantický

    21:55

    Slunečná - Profesor, peníze a lži (epizoda) (2021) (S02E70)
    Komedie / Romantický

    23:20

    Plastická chirurgie s. r. o. - Manny Skerritt (epizoda) (2009) (S05E19)
    Drama / Krimi

    00:05

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S21E12)
    Drama / Rodinný

    01:05

    Doktor z venkova (TV seriál) (1987) (S21E13)
    Drama / Rodinný

    02:00

    Láska až za hrob (TV seriál) (2014) (E1)
    Drama / Romantický

    03:05

    Příchuť lásky (TV seriál) (2017) (E23)
    Komedie / Romantický

    04:05