Přichází ze vzdáleného světa, aby lovil lidi pro zábavu. Neviditelný a ozbrojený smrtícími zbraněmi nemilosrdně stopuje svou lidskou kořist a zanechává za sebou zmrzačené mrtvoly. Nyní si vybral městskou džungli. Los Angeles, kde právě zuří válka drogových gangů, je perfektní půdou pro Predátorovy smrtící hrátky. Tvrdohlavý policista Mike Harrigan (Danny Glover) se však odmítá vzdát bez boje. (Magic Box)

RajmikCZ

Ikdyž moc často komentáře nepíšu, tak k tomuhle kousku prostě musím. Naprosto skvostná podívaná se sympatickým Danny Gloverem v hlavní roli. Nechápu, jak to muže mít takhle malé hodnocení. Pro mě je to film, který řadím do top10 nejlepších filmů vůbec. Předčil 1 snad ve všech směrech. ()

Dexies

Jiný příběh, jiný režisér, stejně jako Vetřelci, tento díl nestrádá oproti prvnímu dílu ... jiní herci, příběh posazený do města, padouch versus dobrák ... kvalitní film, na který se rád podívám znovu ... a kupodivu fandím padouchovi :D ()

smajki

Pan dredatý se zase jednou vydal pro pár trofejí a tentokrát to odneslo Los Angeles, kde právě zuří válka drogových gangů. Nepřítomnost Arnieho mi ani nevadila, Danny Glover není typický akční hrdina, ale s rolí se porval dobře i s trochou svého osobitého humoru. Opět výborné efekty, predátor navíc oproti jedničce dostal do výbavy síť, kopí a disk, který nemá chybu a tímto náčiním rozsekává, krájí a vykosťuje jak členy gangů tak i policisty. Společně s alienem je predátor můj nejoblíbenější vesmírný zabiják, takže i dvojce dávám plný počet ()

Elanornegra

Zaujimave pokracovanie, sice slabsi odvar.... ale i tak vyborcne zasadenie do prostredia mesta.... Danny Glover vyborny aj zvysok partie.. skoda ze Paxton nemal vacsi priestor... zaver trosku usmevny... ale velmi dostojne pokracovanie... na ktore sa neskorsie predator/votrelec.. nechytaju 90% ()

jakub.bystra

Tak já si myslím, že docela čestný nástupce jedničky. Predátor mi zde přišel dokonce strašnější a hrozivější, za to však prostředí města na mě moc nezapůsobilo. Jinak vše jsem shrnul už u prvního dílu. ()

goodridge

Dnes po 755-tom pozretí som musel dvihnúť zo troch na štyri. Samozrejme, že na dokonalú jednotku sa to nechytá, ale mestská džungľa funguje super. Atmosféra hustá a scény slušne krvavé. Ako veľký plus hodnotím aj scenár ktorý je rýchly, vždy sa niečo deje, vôbec nenudí. A také detailíky ako hudba a lebka votrelca vo vitríne vesmírnej lode je už len a len plus. ()

Ruzzyen

Predátor vyměnil džungli za Los Angeles a s lovem se neštve už od samotného začatku. Sympatický Danny Glover jako drsný detektiv který nachází oběti stáhle z kůže. Predátor není tak strašidelný jako v předchozím díle ale je zábavnější, drsnější, ozbrojenější a dokonce si upravil i letmo vzhled aby nás neomrzel. Kdyby někdo natočil něco opět v lese a opět tajemné už je to nuda. Predátora z jedničky stejně všichni známe a dvojka ho ukáže hned na rychlo v prvních pár minutách. Podle mě rozhodně jedna z dvojek která má kvalitu prvního dílu! ()

Hvezdolet

Že je P2 horší než P1? Bulšit! — P1 bych charakterizoval asi takhle: nuda, arnold, nuda nuda, džungle, arnold, bum nuda, bum bum, arnold, bahno, velke bum. Proti tomu P2 je čistokrevnej akčnák říznutý thrillerem. —— Černej polda vs. lovec z vesmíru? Predátor nebyl nikdy zábavnější! ()

Sadova302b50

Tak co k tomu? No, první půlka byla zajímavá, v druhé se obkreslovala šablona. Na druhou stranu to odsejpalo, po řemeslné stránce byl snímek slušně natočený a herecké výkony mi přišly taktéž slušné. Film prostě uvízl někde mezi áčkovým námětem a poctivou béčkovou střílečkou počátků 90. let (přeloženo = stále načichlá osmdesátkami). Jinými slovy, rozhodně se není za co stydět, ale jedničce se druhý Predátor neblíží. 3,5* 67% ()

IndominusRex

Je fakt, že scénář je trochu blbej a všechno ostatní taky nešlape zrovna dobře, ale jak už někdo zmínil, závěrečná půlhodinka je prostě skvělá! Díky scénám v masně, na okapu, v paneláku, ve výtahu a v létajícím talíři se na tuhle lahůdku vždycky rád podívám! Zatracení ptáci! ()

Beliel

Bohužel pokračování zůstalo daleko za prvním dílem. Zasazení predátora do městské zástavby se mi nejeví příliš jako dobrý nápad a nic na tom nemůže změnit ani Glover. ()

Mrliš odpad!

Strašná blbost, kde nic nefunguje. Maskování predátora úděsně provedené, herecké výkony nijaké a děj úplně prázdný. Jednotlivé scény jsou strašně nelogicky na sebe napasované, jako by se predátor přemisťoval z místa na místo nějakým teleportem. Chování hlavních postav je také na pováženou. Kdysi to možná frčelo, ale dnes už opravdu ne. ()

DavidAAAA

Proti jedničce slabší, ale ne o moc. Děj se z džungle přenáší do velkoměsta a bohužel se stává míň propracovaným, víc zaměřeným na efekt než na vykreslení postav. O nikom se toho moc nedozvíme, a ti, o kom se něco dozvíme, velmi rychle a z hlediska děje i docela zbytečně, tak nějak z filmu vymizí. A bohužel, konec se nepovedl, skoro soap opera.. ()

Chroe

Tento film trpí skutečností, že tvůrci neměli šanci překonat první díl. Jasné to bylo jim, jasné to bylo publiku. Přitom nebýt jedničky, byl by to jeden z nejvýše ceněných akčňáků počátku 90ých let. Takto je velmi nedoceněný a je to škoda, jedná se o řemeslně perfektně zvládnutou práci se slušným obsazením. Tím nemyslím hvězdy, ale dobrý casting. I já dávám pouze 4 a to za drzost dělat pokračování k unikátní jedničce. ()

Lepidus

Mrzí mě, že tenhle film dopad tak špatně. No z prvního filmu vytřískali hodně peněz tak proč by se namohla udělat dvojka že? Tak kde by se mohl odehrávat druhý díl? A to už se dostáváme, k prvnímu problému prostředí Město lovec predátor do města nesedne. I samotný Schwarceneger řekl, že je to kravina, aby se Predátor 2 odehrával ve městě. Druhý problém, už tam není naše charakteristická partička, jako tomu bylo v předchozím díle z čehož vyplývá že vám na postavách vůbec nezáleží. Tento film je prostě blbost a jak jsem zmínil, na začátku mrzí mě, jak to dopadlo. Doporučuji snad jen jednoduchým divákům ()

Caesarion

Od začátku velmi velmi naslaple. V podstatě jen o Predatorove programovém myšlení vedoucí k boji muže proti muži. Dejova kostra s gangy, která slouzi jako křoví a perfektní scenérie zhaveho Los Angeles. Fandy uspokojí více a akční nadšence také. I bez Arnolda je tam přece porad Predator. ()

Predátora čeká další sequel

Predátora čeká další sequel

26.06.2014

Klepy, plky a floskule

Klepy, plky a floskule

02.10.2006

Asi takhle by se dala ve zkratce charakterizovat situace okolo údajné přípravy dalšího projektu o populárním vesmírném lovci lebek. Predátor z roku 1987 se pod taktovkou Johna McTiernana (a maskou… (více)

Vyhoďme ho z kola ven...

Vyhoďme ho z kola ven...

10.06.2006

...a ukažme si na něj prstem. Před několika dny se filmová mašinerie opět rozhoupala k akci a vydala prohlášení o režisérovi pokračování nejzmršenějšího a zároveň nejočekávanějšího scifi horroru,… (více)