Když se šílený zločinec začne považovat za génia, je čas poslat za ním Jamese Bonda. Pierce Brosnan v hlavní roli britsko-amerického akčního filmu. Tajný agent Jejího Veličenstva James Bond dostane za úkol prověřit aktivity mediálního tiskového magnáta Elliota Carvera. Jeho noviny a televizní stanice totiž s podezřelou hbitostí přinesly zprávu o zkáze britské válečné lodi Devonshire. Ta se z neznámých důvodů ocitla v čínských teritoriálních vodách a potopilo ji pravděpodobně torpédo z čínského bojového letounu. Bond však zjistí, že to byl ve skutečnosti Carver, kdo Devonshire poslal ke dnu. Jednak tím získal atraktivní materiál pro nejnovější vydání svého deníku Zítřek, jednak z vraku lodi ukradl raketu s jadernou hlavicí. Ze své lodi, která je pro radary neviditelná, hodlá střelu vyslat na Peking, aby vyvolal konflikt Číny a Británie a následnou globální válku. A hlavně aby pak rozšířil své mediální impérium po celé planetě. James Bond a jeho čínský protějšek, půvabná agentka Wai Lin, však ještě neřekli své poslední slovo... (Česká televize)

I.ball

Starý dobrý James je zpět tak, jak ho máme rádi. Po romantických eskapádách a záplavě emancipovaných nymfosadistek zde máme opět osvědčený recept na super zábavu, a tedy chladnokrevný Bond, alespoň dva zářezy na tělech sličných dam (zde dokonce tři) a megalomanický psychopat s drahými hračkami. K tomu všemu über Němec s vysokým prahem bolesti a silou východoněmeckých atletů pod dohledem zvěrolékařů z Moskvy. No prostě super zábava! Za mě krásných 90%. ()

soukyd33

Výborný scénář. Poznámka: James Bond zde dostane poněkud jiné auto. 😀 Také se zde objeví nová a zcela radarům neviditelná loď. Akce a napětí zde určitě nechybí. Za soundtrack 👎, tentokrát nic moc. Je zde hodně humoru. Naprostá ignorace fyzikálních zákonů! Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Bragi66

Myšlenka, že zbraní všech zbraní jsou média, to ano, ale tady je dost naivně uchopena. Inu což - je to další bondovský pohádkový koktejl s šílenými padouchy, neviditelnou lodí, pády z výšek, které klaďákům vždycky dopadnou dobře. Prostě : "Protřepat, nemíchat!" . Patří k tomu modernějšímu a pro dnešek stravitelnějšímu, co můžeme v bondovkách vidět a slyšet, má to totiž také dobrou hudbu. ()

Sa.sa

Super film s krásnou Bondgirl... Brosnan se na tuto roli opravdu hodí a je snad psaná na tělo.. Jinak je i krásně ukázáná moc či zneužití médií... ()

Zackk

příběh je možná určitě nejhloupější ze všech bondovek, ale aj tak je to pěkná limonáda plná akce a všeho co má bondovka mít ()

EricNor

Brosnan pro mě bohužel není moc Bond, ale nevadí mi. Bond by měl být tak trochu hajzlík a egoista. Nejlepší jako Bond je Connery, ale některé filmy s Moorem se mi zdají lepší než nejlepší Conneryovky, ale to je subjektivní pocit. S Brosnanem je nejlepší Zlaté, které je pro mě v top 5 bondech. Zítřek je na mě moc akční bez lehkosti a nadhledu. ()

qwxyz

Nejhorší Brosnanova Bondovka. Vcelku málo vtipu a jen samá nudná akce. Oproti Zlatému oku rapidní pokles 60%(jenom kvůli P.B.). ()

jakub.kuba

Řeknu to rovnou, je to nejhorší bondovka. Naprosto stupidně vyhrocený příběh. Nepochopitelné co zvládne mediální magnát pro získání vysílacích práv v Číně... O tom není co napsat, 40% je až moc. ()

Astu.

Tahle Bondovka mě od Brosnana baví asi nejmíň. Nevím, akce tam je dost, charisma Bond má taky obrovský, ale je to takový děsně sterilní a hlavní záporák v roli televizního magnáta vyznívá se svým deutsch poskokem neuvěřitelně komicky. Nedík. 6/10 ()

lawrennce

Nejakčnější bondovka z celé série.Ale bondovky nemají být akční,ale špionážní.Ale budiš,dnešní diváci si akci přejí.Akce je ve filmu rozhodně atraktivní,ale bohužel ani trochu napínavá.Některé nápady nejsou špatné,ale je vidět,že průměrný režisér si prostě neví rady a tak to taky dopadlo.Nejde o nejslabší bondovku,ale patří k těm málo povedených. ()

Bayonnet

Tahle Bondovka mě po Zlatém oku přišla nejlepší, scény akční, špionské nástroje, klasický Bond-soundtrack, a prostě Pierce Brosnan je nejlepší Bond :) 4* z mé strany... ()

Honey007

Pierce Brosnan se jako agent 007 "osvědčil" a vyráží za dalším úkolem, tentokrát proti světovému mediálnímu magnátovi, který se snaží rozpoutat třetí světovou válku. Jako vždy charismatický pohled, ledově vychlazené hlášky (Nemůžete ale popřít, že se už mezi námi vytvořilo jisté pouto) a spousta technických zlepšováků a triků. Po příběhové linii je tento díl ale jaksi slabší. Role tady jaksi Brosnanovi ještě zcela úplně nesedí a celkově působí celý příběh poněkud rozvláčně. 60% ()

brano921

Na pražskom bollywoodskom festivale zaradili organizátori Kal ho naa ho ako druhý film v poradí, naservírovaný tak,že som ho mohla bezprostredne porovnávať s ostatnými dvoma v ten deň. Hum tum vyznel pohodovo ale trochu povrchne, Taal naivne a bezvýrazne. Kal ho naa ho donútil publikum smiať sa na celé kolo a plakať na celú sálu. Na začiatku mi tento film prišiel strašne uletený - v šialenom tempe, otrasne spievajúce farebne odeté postaršie ženy, Preety woman v hindi prerábke, na pozadí rozvinutej americkej vlajky - hovorím si, prečo má toto taký úspech? Ale už o chvílu ma dej úplne pohltil, nevedela som odtrhnúť oči od plátna, tie tri hodiny sa mi zdali ako jedna. Ľahkosť, s akou napreduje dej, ako sa všetko vysvetľuje a vyhrocuje, búrky citov, to všetko pôsobilo na city diváka ako parný valec. Pri konci som si len potajomky utierala slzy a kamarátka vedľa mňa - skeptická diváčka, ktorá pozerala svoj prvý Bollywood, nekontrolovateľne nahlas plakala. Krásne bolo, ako sa drámy miešali s humorom, diváci zažívali pravú katarziu. Po skončení sa ozval spontánny veľký potlesk... Nemá zmysel písať tu dej, nechcem prezrádzať. Vyzdvihovať herecké výkony, to je snáď zbytočné, ich mená hovoria sami za seba. Všadeprítomná hudba diváka chytí za srdce a nejde mu z uší. Je ťažké nájsť tu niečo rušivé, a pritom celý potenciál filmu spozná len ťažký bollymaniak, množstvo narážok na iné filmy, hercov a pod. Proste v skratke - nádherný film ktorý zanechá dojem na veľmi dlho a ktorý nás donúti zamyslieť sa nad svojim životom a začať sa viac usmievať. Pretože zajtrajšok už možno nepríde... ()

RADX1

Bídný příběh, který je vyvažován slušnou dávkou akce a na bondovku nevídanou porci dobrého humoru. Ale i tak mne ta příběhová linie znechutila na tolik, že hlasovat víc se mi opravdu nechce. ()

cooler

Ani tentokrát nechybí slušná výprava,zajímavé nápady a spoustu výbušné akce.Horší už je na tom scénář a režie.Kouzlo starších Bondovek je pryč,tady převažuje jednoduchost.Nicméně i tak je o zábavu slušně postaráno. ()

Tomoso18

Rozhodne patrí podľa mňa k najlepším bondovkám... Kvitujem tvorcom snahu o vytvorenie zápletky na úplne novej platforme... Tu už nejde o ovládnutie sveta alebo jednoduché ukradnutie peňazí zo svetovej banky... Tu ide o vyvolanie vojny a následné obohatenie sa na spravodajstve :) Veľmi nevšedná zápletka. Jonathan Pryce ako hlavný záporák pôsobí veľmi dôstojným dojmom a zapojenie čínskej Bondgirl je určite vítaná zmena... 5* ()

Tobias_Sin

Velmi dobré - akční, vynalézavé, bondovské.. Vynálezy Q jsou opět výborné, Bond přesvědčivý, Michelle velmi dobrá Bondová, Pryce ,, rozdíle mezi šílenstvím a genialitou je vyjádřen úspěchem" .. Takto by to šlo! ()

tommyvercett

Další bondovka s P. Brosnanem. Opět se akční scény jen valí a o tradičního bonda není nouze, je to jen o trochu slabší než Zlaté oko. Vždycky mně dostane scéna s autem :)) "Myslím, že si budeme rozumnět" ()

Skladatel Hvězdné brány a bondovek v Praze

Skladatel Hvězdné brány a bondovek v Praze