Vybíjená

• Česko Vybíjená: Běž do toho na plný koule (více)

Budete nadskakovat, kroutit se a umírat smíchy při sledování Vinceho Vaughna a Bena Stillera, jak si vyrovnávají účty při zápase ve vybíjené, kde vítěz vyhrává úplně všechno. Pod bolestivým dozorem legendárního šampióna Patchese O'Houlihana (Rip Torn) se Peter LaFleur (Vince Vaughn) a jeho parta hráčů - Průměrný Joe - připravují na Červenou kobru, skupinu vedenou egoistickým majitelem kolosu fitcenter Whitem Goodmanem (Ben Stiller). Je to naprosto jedinečný příběh o smolařích, plný humorných gagů a nefalšované zábavy. (Magic Box)

Wallis3

"GÁR" na odreagování jedna z těch pravých komedií s hrstkou prapodivných individuí, pár normalníma xichtama a cameem Hasselhoffa a Norrise. "GÁR" ()

sadlokan

"Některé kmeny se živí pouze zvratky".A jestli má někdo mindrák,že je příslušníkem malého skákajícího národa,doporučuji prequel"Metráček" s Ladislavem"Stillerem"Mrkvičkou z r.1971. ()

GrgaPitic

Celý film jsem se buď usmíval, smál nebo se vysloveně řehtal. To jak si Stiller vychutnal postavu záporáka bylo perfektní, ale nejvíc mě stejně pobavili tréninkové metody O´Houlihana . Prostě crazy komedie jako řemen ! ()

Cruchot

Samotný námět - v podstatě jedno velké klišé. Partička sympatických looserů musí porazit partičku namachrovaných atletů, aby nepřišla o svojí oblíbenou tělocvičnu u Obyčejnýho Pepíka. Scénář od začátku až do konce nalinkovaný a na první pohled by se mohlo zdát, že to bude hrozná nuda. Ale opak je pravdou. Už dlouho jsem se takhle nesmál. Některé scény a gagy jsou, pravda, trochu trapné, okoukané nebo nedotažené, ale mnoho je jich naprosto originálních, nečekaných, ujetých a proklatě vtipných. Nejvíce oceňuji cameo scény Hasselhoffa, Norisse či Armstronga, které mě opravdu dostaly. Všichni herci si ostatně natáčení evidentně užívali a je to cítit. Ben Stiller v záporné roli je velmi příjemným oživením, Vince Vaughnovi kolikrát stačí, že jenom je a moc hezky se kouká na krásnou Christine Taylor. Celkově velmi osobitá a zdařilá komedie. ()

bolf!k

3 a 1/2* .....nektery mmt sou naprosto husty a tlemil sem se po nich este dlouho(vlastne cokoliv co Stiller rekne :D) ale samotny zaverecny zapas a ani konec me moc nepotesily a poslednich 15 minut me docela otravilo :( skoda ()

Jeand´Boa

Komedie, která do toho šla na plný koule!!! Občas působí až přehnaně vyhroceně - obzvláště při drsných tréninkových metodách, ale jinak si zaslouží chválu a chválu - Ben Stiller je obdařen brilantním talentem dělat si legraci hlavně sám ze sebe .. a to je vždy komikova síla... ()

Grimlok

Ben Stiller jako totálně vylízanej šéf posilky. Scéna kdy si pouští elektrickej proud do bradavek mě sundala ze židle. Kvalita u mě stoupala i povedenými výstupy slavných (ne)herců, Hasselhoff jako německý trenér, Chuck Norris jako člen poroty a Lance Armstrong, který hraje sám sebe. Prostě bomba. ()

LANSA

Je to prvotřídní volovina a ještě k tomu se Stillerem, ale i přesto je to sranda. Správným kořením byli ty dva strážci hrobky co se tam mihli (Hasselhoff a Chuckie). ()

Barak

U nás jsme teda hráli vybíjenou jinak, ale to je vedlejší. Nejvíce vypečené jsou zde určitě cameo role - Chuck Norris byl asi nej :) -, ale jinak je to docela nuda. Rozhodně mi nepřišla vtipná Stillerova totálně ujetá vystoupení, kdy ze sebe dělá totálního magora, ale házet po někom hasákem, to už je jiná.... :) (5/10) ()

Kalimero13

Klišé, šablona, kliše, přehnanej patriotismus, klišé, trapas, kliše, 2x smích (David Haselhof a Chuck Norris), klišé, konec. ()

Dimo

Vtipná sportovní stupiditka, u které se není ostuda smát. Relaxační komedie, u které nemusíte moc zapínat mozek. ()

Kaučuk03

Možná zapůsobilo zelené potěšení, které ve mě kolovalo, ale já se královsky bavil. Zde velmi oceňuji český dabing. Ben Stiller je zárukou, že film bude aspoň díky němu vtipný, ale co předvedl zde, to přesáhlo hranice. Geniální výkon. Další plus je černobílý úkázkový film- to mi přišlo jak česká soda. No a třešničky jsou Norris, Hasselhoff a Armstrong. Ačkoliv je linka příběhu čitelná po pár minutách, budete se bavit po celou dobu filmu. ()

cure

Prišerná hlúposť, ktorá nefunguje ani ako paródia a ani ako najobyčajnešia zábava. Bez šťavy, pointy, humoru. A, že sa dal na to nahovoriť sám veľký Amstrong - really, i dont understand. Utrpenie za 10%. ()

LyBerion

Velmi dobrá komedie, která pobaví, zaujme a místy má i super hlášky např. "Ty seš tak blbej, že kdybys vypadl z loďky tak se ani netrefíš do vody". ()

Pekisan

Ked som to videl prvy krat v kine tak som si urcite minimalne 2 krat cvrkol od smiechu. Bohuzial s kazdym dalsim videnim moje nadsenie klessalo az sa ustalilo na 3 hviezdach. Radsej si to uz pustat nikdy nebudem. Skurveny Chuck Norris ()

Kadas97

Jedna z mála novodobých športových komédií, ktorá je naozaj vtipná. Uvrešťaný, krpatý Ben Stiller a chladnokrvný, večný kliďas Vince Vaughn sú vtipný už pri bežnom pohľade a nemusia ani nič robiť. Film je plný vtipných scén, a absurdných situácií. Humor tu je založený na viacerých frontoch, či už je to pirát Steve, tréning medzi autami, skautská mužatka alebo černobylská športovkyňa. Film je plný nečakaných hviezd a hviezdičiek, s pomedzi ktorých je totálny WIN Chuck Norris. Film je dopĺňaný dobrým hudobným podmazom. 10 z 10 ()

kilobyte

Vince Vaughn je můj nejméně oblíbený herec z Frat Packu. Přijde mi, že on snad ani nehraje. Jen přijde odříká text a zase odejde, nic víc. Vše za něj musí odmakat ostatní a bohužel je nejslabší článek Vybíjené. ()

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)