Vybíjená

• Česko Vybíjená: Běž do toho na plný koule (více)

Budete nadskakovat, kroutit se a umírat smíchy při sledování Vinceho Vaughna a Bena Stillera, jak si vyrovnávají účty při zápase ve vybíjené, kde vítěz vyhrává úplně všechno. Pod bolestivým dozorem legendárního šampióna Patchese O'Houlihana (Rip Torn) se Peter LaFleur (Vince Vaughn) a jeho parta hráčů - Průměrný Joe - připravují na Červenou kobru, skupinu vedenou egoistickým majitelem kolosu fitcenter Whitem Goodmanem (Ben Stiller). Je to naprosto jedinečný příběh o smolařích, plný humorných gagů a nefalšované zábavy. (Magic Box)

waits

"Kdo se vyhne klíčí, ten se vyhne míči". Klasická pokleslá komedie s olezlým Stillerem a záměrně přihlouplým sportovním tématem. Ale jako vždy u Frat Pack, na tři zoufalé forky připadá jeden, který trefuje do černého. A kdo by vyžadoval víc..dostane cameo Chucka Norrise a trochu neptřičné Lance Armstronga, ()

storq

Výborná komedie, která ani vteřinou nenudí. Nemálo neopakovatelných scén a dialogů, většinou úplně postavených na hlavu.Lepší jak Zoolander. Role záporáka dělá ze Stillera ještě vtipnějšího týpka. Ovšem svého největšího comebacku si tu asi užil David Hasselhoff :) Nicméně jde určitě o první a určitě nejlepší film o vybíjené. ()

kaze

Sranda, ktorá stojí za to. Nekonvenčené vstupy ľudí, ktorí do filmu nepatria (ako napr. Lance Armstrong, David Hasselhoff, Chuck Norris) do toho perfektne sadli. Zápletka je jednoduchá, ale oddychovka je to perfektná - od začiatku až do konca. Určite si to dám ešte raz:) ()

Berry

Doslova vynikající Ben Stiler a Vince Vaughn v povedené bláznivé komedii, které bych dala i pět hvezdiček, kdyby nebyla s typickým happyendem. Ale na druhou stranu, taky jste se váleli smíchy, když jste viděli Davida Hasselhoffa a Chucka Norrise nebo když některý z týmu dostal pěknou nakládačku míčem? ()

Driscoll

72 % --- [DVD] --- Naprosto ujetá komedie, plná dobrých nápadů, což se v poslední době zas tak nevidí. Ben Stiler si střihnul roli slušnýho slizáka... Nevím, jak si to užíval, ale mě osobně se zdá, že náramně. Vince Vaughn v roli sympaťáka svým ledovým klidem taky neurazí. Vybíjená je film, který rozhodně stojí za to shlédnout, a možná se na něj podíváte i vícekrát. "Posranej Chuck Norris" ;-) ()

Martyr

Necakajte ziadnu originalitu plnu vtipov. Vsetko co vo vybijanej udeje ste uz videli minimalne milionpastotisic krat v nejakej inej americkej komedii o sporte, ktora na milionpatstotisic % skoncila uplne tak isto ako tato. Za zmienku stoja azda iba humorne supy loptou do roznych casti tela a o hviezdicku naviac tomuto kusku nasadzuje fenomalna nafukovacia hviezda Ben Stiller. 55% ()

melloun

Úžasná komedie, kterou nelze popsat několika slovy, ale kterou musíte vidět. Totální ujetost, jenž však neztrácí glanc a šmrnc ani tam, kde bych jinde nadával a přemýšlel o odpadu. I o obyčejné míčové hře jako je vybíjená lze natočit film a je to božárna!!! ()

senyor

Ideálne na zabitie času, tých 90 minút ubehne ako voda a aj keď to nie je komédia najvyššej kategórie s invenčnými a prepracovanými vtipmi, stále je to dosť v pohode. Obdivujem Bena Stillera za to, akého idiota zo seba dokáže spraviť, ale popritom aj trefne poukázal na prehnanosť "kultu tela" v dnešnej dobe. Pizzo-onánia ma pobavila a David Hasselhoff, Lance Armstrong a hlavne môj obľúbenec Chuck stáli za to. 75% ()

jane1106

Souhlasím s Limou, Vince Vaugh je spíše takový naturščik, ale aspoň sympaťák, na kterého se docela dobře dívá. Jinak tahle komedie má vážně koule, spoustu svébytně půvabných charakterů (Tudykův "pirát", ta zubatá vražedkyně z týmu Kober, ...) a originální scénář. A největší koule ze všech má hlavně Ben Stiller, který si ze sebe nikdy nebojí udělat legraci. A tak to má být. Když se k tomu přizve ještě pár "legend", které si střihnou nějaký ten štěk, o dobrou zábavu je postaráno. Jo a v závěrečných titulkách si nenechte ujít Stillerův "kozatý" taneček!;) ()

KayTee

Nejdřív jsem nevěděla, co od toho čekat... nakonec jsem se opravdu pobavila. Skvělá komedie na sobotní večer :-) BTW - mají tam nějakou zvláštní vybíjenou... ()

Venous666

Neuvěřitelná úchylárna, kde se ve vtípkách předhánějí V. Vaughn , Ch. Taylor a B. Stiller. Od začátku až do finálního zápasu jsem se řechtal. Taková nenáročná komedie, takové mám rád. Pod 75% nemohu jít ()

X@triX

Pravdepodobne je hranica medzi zábavným stupídnym humorom a retardáciou u mňa užšia, než som si myslel. Obľúbení herci si riadne zablbli, no predsa len som sa občas usmial aj ja (Chuck Norris alebo scéna za titulkami). Raz úplne stačilo, je to komédia pre partiu. Pre partiu, ktorá nie je úplne pri vedomí alebo inak všeobecne v poriadku ()

Eles

Ben Stiller (a Owen Wilson). At jsou spolu nebo kazdy sam, ja jim zkratka zobu z ruky. Fascinuje me, ze vymysli uplnou kravinu, udelaji ze sebe voli a ono to bohate staci. Ale clovek musi byt naladeny na stejnou vlnu, jinak to nefunguje. ()

JB2203 odpad!

Další z řady přepjatých amerických komedií, na které si zřejmě budu muset - jakožto příslušník střední generace filmových fanoušků - ještě nějaký čas zvykat. Zatím mi to přišlo jako naprostá pitomost. Ale co, člověk si zvykne na ledaco. Zvykl jsem si na kačera Donalda, na Warholovy plechovky od polévek, na všudypřítomnou reklamu i na svatého Valentina, tak proč bych si nemohl zvyknout na pitvořícího se Bena Stillera? Ostatně, vydržel jsem skoro čtyřicet minut, což je po Zoolanderovi (třicet minut) můj doposud nejnadějnější výkon. ()

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)