Ajka2

Filmy o drogách bývají šálky silnějšího kafe, ale tohle byl rovnou sud. Celý film je na psychiku náročný, ale konec - ten převršil vše. K tomu ještě skvělé herecké výkony a hudba. Kdokoli kdo uvažuje o okusení drogy by si měl nejdříve pustit tenhle film, třeba si to rychle rozmyslí! ()

Pateyl

Proč je tenhle film tak vysoko v žebříčku? Všichni říkali, at se na to podívám, že je to dokonalý. Čekal jsem něco originálnějšího, než bandu feťáků. ()

Carlos.Meo

Z počátku si film pluje svým jakoby vlažným tempem, kdy sledujeme "běžné" věci, jako např. mámu hltající nablýskaný tv pořad. Stále si tak plujeme a plujeme, až zjistíme, že jsme se z klidné říčky dostali na dravou řeku, která nám snadno převrhla loď a my se topíme pod divokými peřejemi. Nějak prostě nemůžu najít ten impuls, kdy se mi najednou sevřel žaludek a objala mě úzkost. Působivé až do morku kosti. ()

Zelko

Jeden z najdepresívnejších filmov aký som mal možnosť vidieť, hlavne kvôli strhujúcemu záveru. Skvelá réžia, dokonalá hudba, celkovo vynikajúci film. ()

awastrman

co říct, jen málo filmů ve vás zanechá tak silný emocionální zážitek....... po skončení tohohle filmu Vám zaručuji, že jestli jste předtim měli aspon trochu pozitivní náladu, tak ta po záverečných titulkách vyprchá stejně jak naděje a sny hlavních protagonisů..... aneb Darren Aronofsky je mistr svého řemesla a je jen a jen dobře že do hlavní role obsadil právě Jared a Leto.. ....jasných 100% ()

darthdeus

Další film z režie Aronofského, který mi přirostl k srdci a rozhodně patří mezi mých Top 10. Herecký výkon je opravdu úctyhodný. Po dokoukání filmu jsem měl silný pocit typu „na drogy nikdy ani nesáhnu“. Tím že je celý děj rozložen na několik měsíců je krásně vidět, jak vliv drog mění jednotlivé postavy, a jak se čím dál tím víc dostávají do větších a větších problémů. Absence jakéhokoliv happy endu celkovému dojmu z filmu přidává na dramatičnosti a rozhodně se tak jedná o něco, co člověk nevidí každý den. ()

Sintiroma

GENIALNI. Proste jeden z nejlepsich filmu vubec. Hudba perfektne zapada. Pribeh vas pohlti. Darren Aronofsky nevytvoril jen film pro divaka ale take neco pro svet. Podle me by tenhle film mel videt cely svet. Svet by byl lepsi. ()

Kybela

Jediné, co mi ten film dal, byl hrozný pocit po skončení. Všichni se z toho posadili na zadek a pěly ódy na tenhle snímek, ale já v tom nevidím nějakou přidanou hodnotu. Pokud by to bylo určené pro žáky, tak ano, to bych brala, protože pak jedině by to mohlo fungovat. Ale přidat si něco takového do TOPky... proč?? Nemám potřebu pouštět si filmy, ze kterých mi bude na nic, ale vlastně ani nebudu mít o čem přemýšlet, protože to, co to říká, je odjakživa jasné. ()

John Dunbar

Pár zdrogovaných zoufalců svému bezútěšnému osudu neunikne. I já, jakožto pouhý divák, jsem jim ho přesně takový přál. Možná mě k tomu navedl sám režisér Aronofsky, kdo ví... Muzika skvostná, přesně napasovaná, ale bohužel bych si jí dovedl představit u zcela jiného filmu, nežli u snímku z tak odporného prostředí. Hlavní představitel Harryho mi nápadně připomínal Rosického. "Tomáši, nebereš něco?" ()

faktor_xx

Film príjemne prekvapí v psychologickom ponore štyroch osôb a ich osudov, ktoré sa postupne viac a viac prepadávajú do beznádeje, poklesu morálky a logiky, štyroch ľudí, ktorých životy tak psychologicky a psychicky upadnú do temnoty hĺbky duší. Výborná réžia, excelentné podanie hercov (najmä madam E. Burstyn, ktorej fyzický a psychický prerod ma asi najviac dostal), na ten rok taká nová, nezvyčajná, kamera a strih, ktorá len pridáva na strhujúcom okamihu sledovateľnosti divákom, kultová hudba a dobre prepracované gradujúce dialógy. Vytkol by som stále sa opakujúce zábery po užití drog (už po treťom opakovaní sa mi to znechutilo a "zobyčajnilo"), predvídavé momenty, ktoré sem-tam zarazili a o tom, že štyri hlavné postavy zažijú to najhoršie čo môžu.... mám nápad, čo tak príbeh populárneho speváka, ktorého meno začne upadať po dopravnej nehode, kedy zrazí matku s kočíkom, začne sa viniť a upadať, uzatvárať sa do seba, jeho ženu sa to tiež dotkne, pretože si uvedomí, že nie všetko sú peniaze a sláva, začne piť, ich jediná dcéra uvidí ako upadajú a nemajú peniaze, začne robiť na ulici , aby zarobila dačo rodičom, a jej priateľ, ktorý im bude chcieť pomôcť a vykúpiť priateľku od pasákov, začne prepadávať zlatníctva a pumpy. Záver: spevák chytí depku a strelí sa do palice, žena sa upije k smrti, priateľa ich dcéry zastrelia policajti pri nejakom prepade a dcéra zostane sama v skazenom svete...kto chce písať, nech sa páči, beriem 10% za copyright :D ()

Bornd

Po prvním shlédnutí se mi film tak nelíbil. Dával bych tak 3,5* kvůli tomu, že to celý byla jedna deprese a pořád to šlo od deseti k pěti. Říkal jsem si ,že to může být tím českým dabingem, který mi tam zrovna neseděl. A tak jsem si pustil originální verzi a šok. Ten konec je fakt úchvatný a furt na něj musím myslet. Ale bohužel to byl jenom ten konec co mně tak nadchl. A hudba jinak luxus. ()

argo.smile

Moja psychika explodovala takou rýchlosťou do hlbokého vesmíru ,že som sa nestihol ešte dve hodiny po tomto náročnom filme vrátiť do normálneho života. ()

petrusqa

Existují filmy o kterých můžete bezpečně říci, že vidět tento film je obrovský zážitek, má neuvěřitelnou sílu působit na diváka, během filmu se vám zcvrknou všechny vnitřnosti do velikosti kuličky a trvá to velmi dlouho, než se tohoto pocitu zbavíte. Přes všechny klady...jednou mi to stačilo. ()

Obchodka95

Nedokážu popsat své pocity z tohoto filmu. Tento film na mě udělal takový dojem, že mu nejde dát nic jiného než pět hvězdiček. Ještě teď mám slzy v očích. Jednoznačně nejsilnější a nejemotivnější zážitek, jaký jsem při filmu kdy zažila.. ()

MatiasStrike

Ta kamera ?? Pro někoho příjemná změna, pro mě zprznění filmu. A jestli účel filmu je dostat každého diváka do hluboké deprese, tak to se daří. 50% ()

Prothean

Tenhle film je klasickým případem úspěšného dramatu který sám o sobě stojí za nic, celé je to jen o tom jak shánění drogy - aplikují drogy - shánějí drogy a tak dále. Pak v tomto filmu akorát uvidíte to čím chtějí děti a teenagery odlákat o drog a to tak že u každého charakteru jsou vyobrazeny scény, které přesně poukazují na to čím by si děti nebo teenagery měli procházet pokud drogy budou brát. U dívky je to prostituce, u babička zase úplné zbláznění z její nadváhy a následného polykání prášků po tuctech, u Harryho je pro změnu infekce ruky, která vede k její amputaci a u Tyrona je to vězení. Kdyby to bylo dobré alespoň jako odstrašovací snímek pro ty děti, ale takhle to není ani dobrý film jenže každý akorát roní slzy a přeje si aby to obře dopadlo jediný dobrý nápad byl styl natáčení ve kterém se používaly zrychlené záběry, rybí oko, nebo rozdělení jednoho snímku na dva tudíž jeden snímek natáčeli 2 kamery. Jste-li fanoušci Leta nebo jste jen zkouření a chcete se něčemu zasmát je tenhle film optimální. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis

04.08.2023

Jak by vypadal Batman od Aronofskyho?

Jak by vypadal Batman od Aronofskyho?

18.04.2020

100: Bitva u pokladen