Austin Powers: Špion, který mě vojel

• USA Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (více)

Flego

Blbosť ! Typický príklad, keď vplyvný muž ( Myers ) dokáže angažovať do svojho filmu hviezdy ako York, Wagner či Hurley... ()

TheEvilTwin

Klasická parodie - místy slabší, místy průměr, ale občas jsem se teda řezal řádně (scéna ve stanu, zrzavý tlouštík…), takže průměr si film bez problému vyslouží. Některé scény jsou vyloženě klenoty a měly by se pouštět povinně!:D ()

eraserhead666

Obecně trošku slabší a ne tak vymazlené jako předchozí pecka (i když stínování ve stanu mě složí vždycky!!!!), ale má to něco, co první díl přebíjí bez debat. Tím něčím je Heather Grahammmmmmmmmmmmmmmm... ()

Ištván87

Tenhle film jsem poprvé viděl v češtině. Dost mě naštvalo přeobsazení hlavní dvojrole ( Tomáš Juřička se vedle geniálního výkonu Michala Pavlaty může jít akorát zahrabat ), nicméně ani to mi nebránilo, abych se smál jako blázen. V originále je to ještě větší čurina, i když to kvalit prvního dílu nedosahuje. ()

Necrotongue

Na rozdíl od prvního dílu jsem musel v tomto případě při revizi po letech snížit hodnocení,protože druhý díl Austina Powerse je o poznání trapnější.Tím nechci říct,že bych se nebavil,ale myslím si,že by tvůrce nezabilo,kdyby projevili více snahy a netěžili tak okatě z úspěchu předchozího snímku. ()

Bauer

Jo tak to je dobrý.Tato komedie měla účel pobavit a povedlo se to na 100% protože sem se i občas smál nahlas. ()

MáŠa

Úmyslně ujetý humor furt směřující někam do oblasti sexuální tématiky. Jednou za čas proč ne. Zajímavé zpestření filmové nabídky. ()

BoPo

Elizabeth Hurley bola nahradená Heather Graham, takže je stále na čo pozerať. A Mé Mini nemá chybu. Každá scéna v ktorej sa vyskytne spoločne s Dr. Zlounem je ozdobou tohto filmu, respektíve celej série. Bohužiaľ je tu oveľa viac sex narážok, vyšší stupeň trápnosti humoru a dokonca aj hudobne/tanečné vsuvky. Pokračovanie si drží štýl jednotky, ale už to nejako nefunguje. ()

Tommassi3

"Požaduji výkupné sto miliónů dolarů !! Budu ničit jedno město každou hodinu, dokud mi nezaplatíte.." - "Doktore Zloune, je rok 1969 !! Taková částka ani neexistuje !!" ;) ()

CiTrus007

Opět vtipné, opět ujeté a opět celkem i zábavné. Je jisté, že tento film rozhodně netrpí dnes tolik častým syndromem sequelu - nepůsobí vůbec vyčáchle a není dle mého soudu o nic horší než jednička. Trpí ale také úplně stejnými problémy, nebudu se zde však opakovat (viz můj komentář k jedničce). Dobrá oddechovka pro chvíle nudy a prázdnoty v mozkovně. Pobaví, spolehlivě rozveselí a většinu diváků příliš neurazí. 5/10 ()

Marek1991

Pokračovanie ako sa patrí. Veľa originálnych paródií a vtipu, čo sa týkalo "mužó", miniatúrneho klonu doktora Zloducha, odpočítavania času, scénky s hrou s tieňmi, ale odľahčil sa od témy času a jednoducho nezmyselne nechal urobiť robota z Elizabeth Hurley, pritom v minulom diely telefonovala s matkou a netrápil sa ani inými časopriestorovými zmenami, ale keďže to v tom filme povedali, nemusím to brať do úvahy, naopak to bola sranda. Nemyslím si, že to bolo nepodarené, stále sa dá na tom zabaviť, napríklad v paródii na televízne debaty medzi ľuďmi. Opäť je to vysoko podcenené ohľadom sveta a tunajšieho hodnotenia, ale to urobili asi tie nechutnosti ohľadom pitia hovien, poleptaného tlsťocha, ktorý v závere hovorí celkom vtipné veci ohľadom toho, že svoje mužstvo dole nevidel už vyše dvoch rokov, čím sa dá podľa zákona považovať za mŕtve. Proste som sa bavil aj vďaka vylodeniu s kráskou ako z filmov o Jamesovi Bondovi, ale uznávam, že to nie je film na rehot počas celého filmu, že to nie je humor pre všetkých a že všetko nie je až tak do hĺbky vtipné. ()

corpsy

Austin pritvrdil, ešte viac zakčnel a rozpútal smršť popkultúrnych odkazov. Majstrovské dielo medzi bizarnými komédiami. ()

Kryton

Stále se bavím britsko-královsky! Byť se už některé fory ohrávají je Austin Powers 2 vydařená parodie Bondovek. V menší roli Will Ferrell a k tomu sexy Heather Graham! Mini-me rulezzz ()