poster

Kriminál

 • USA

  Lock Up

 • slovenský

  Kriminál

Thriller / Drama / Krimi

USA, 1989, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  ***

  Obstojná akčná, väzenská dráma, ktorú si rád občas pripomeniem. Nie je to žiadne veľdielo ako povedzme "Vykúpenie z väznice Shawshank" a nikdy sa to nestane ani takou legendou akou je napríklad "Motýlek" z roku 1973, ale pozerať sa na to dá. "Kriminál" poteší najmä fanúšikov hollywoodskeho svalovca Sylvestra Stalloneho. Práve on stvárnil hlavnú úlohu v tomto filme. ***(5.5.2011)

 • LiVentura
  ****

  Drsná atmosféra tvrdého vězeňského režimu umocněna brutalitou dozorců a jejich vlastního světa ,mezi zdmi budovy. Těžká šikana jednoho ze silných jedinců se však rázem obrací proti režimu věznice a ředitel i jeho podřízení mají plno práce zastavit Silvestra na pouti pomsty prosycené krví.!(29.7.2008)

 • kingik
  ***

  Ničím výjimečný vězeňský opus, v němž Stallona šoupnou do těžkého krimu a tamní ředitel v podání zlověstného Donalda Sutherlanda ho těžce šikanuje. První polovina je skvělá, ale ta druhá je moc předvídatelná a z dnešního pohledu už jsou takto pojaté filmy těžce out. Vlastně i ten Stallone je hodně out....(23.2.2009)

 • castor
  ****

  Starý dobrý Sylvester Stallone v realisticky laděném kusu coby trestanec, díky kterému to po celou stopáž příjemně ubíhá, aby pak na závěrečných patnáct minut scénáristé ubrali plyn a solidně načrtnuté drama tak trochu zašlapali do bláta dvora getawayské věznice. Sly (je to sakra jeho film) chvíli vzpurný, jindy nezlomný, aby si odkroutil jen to, co má, a mohl se vrátit ke své milé. Drsný život za mřížemi je cítit, předvídatelnost a přímočarost děje lehce vadí. I tak nostalgická vzpomínka poctivé staré školy. Vzácný úsměv Johna Amose potěší, démonický výraz Donalda Sutherlanda také. Palec nahoru i za skladatele Billa Contiho.(9.12.2015)

 • Boss321
  ****

  Povedený snímek z vězeňského prostředí. Celkem ohraný příběh, kdy si velitel věznice (Donald Sutherland) "oblíbí" vězně (Sylvester Stallone), se kterým má nevyřízené účty z minulosti. Sylvester Stallone a Donald Sutherland působí ve svých rolích vynikajícím dojmem (hlavně Sly mě mile překvapil).(8.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace