poster

Kriminál

 • USA

  Lock Up

 • slovenský

  Kriminál

Thriller / Drama / Krimi

USA, 1989, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LION-MR.T
  *****

  Dost dojemný,tvrdý film. Nápad je sice ohraný,ale záleží jak se zpracuje,vězencký dozorce si oblíbý vězně se,kterým si ještě nestačil vyřídit účty. Stallon hraje jako vždyck dobře,film nese vynikající atmosféru. Kriminál patří k,těm asi nejlepším filmů zpracovaných z vězenckého prostředí.(9.5.2006)

 • hirnlego
  ***

  What Dan9K said.(20.11.2010)

 • Lima
  ***

  Poměrně příjemné vězeňské drama z rodu ´Útěku z Alcatrazu´ a ´Shawshanku´. I to předvídatelné klišé (odhadnutelný vývoj, zlí dozorci) je zde nějakým záhadným způsobem snesitelné. Bohužel posledních 15 minut dělá z filmu poměrně těžko uvěřitelnou báchorku, což je škoda. Jinak kolegovi Radyovi bych doporučil návštěvu zoologické zahrady, aby si pořádně prostudoval mimiku primátů, jeho zdejší připomínka na adresu Stalloneho je poněkud mimo, řekl bych. Sly si zde totiž odehrál to své a odehrál to věrohodně a sympaticky.(23.5.2002)

 • Superpero
  ****

  Taková klasická "Stelounovka" když byl Sly ještě opravdu ve formě. Vězeňské filmy já mám rád a Stalloneho žeru, takže tohle mě celkem nemohlo zklamat. Jasně, že to bylo chvílema dost naivní, ale nenudil jsem se ani chviličku a navíc se obzasení mohlo kromě Sylvestera opřít i o skvělého Toma Sizemorea (nechutně mladej tam je :) a správně drsňácky sviňáckého Donalda Sutherlanda.(1.6.2008)

 • castor
  ****

  Starý dobrý Sylvester Stallone v realisticky laděném kusu coby trestanec, díky kterému to po celou stopáž příjemně ubíhá, aby pak na závěrečných patnáct minut scénáristé ubrali plyn a solidně načrtnuté drama tak trochu zašlapali do bláta dvora getawayské věznice. Sly (je to sakra jeho film) chvíli vzpurný, jindy nezlomný, aby si odkroutil jen to, co má, a mohl se vrátit ke své milé. Drsný život za mřížemi je cítit, předvídatelnost a přímočarost děje lehce vadí. I tak nostalgická vzpomínka poctivé staré školy. Vzácný úsměv Johna Amose potěší, démonický výraz Donalda Sutherlanda také. Palec nahoru i za skladatele Billa Contiho.(9.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace