poster

Kriminál

 • USA

  Lock Up

 • slovenský

  Kriminál

Thriller / Drama / Krimi

USA, 1989, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ****

  Veľmi dobrá dráma, občas šliapuca na päty aj Vykúpeniu z väznice...(13.1.2006)

 • RHK
  ***

  Jako oddychovka není Kriminál vůbec špatný. Čestný vězeň versus nečestný správce věznice je sice trochu sci-fi, ale Sly je v roli jistý a dobrý. Jen snímku chybí nějaký výraznější scenáristický nápad než ten, že lidi jsou svině a v kriminále dvojnásobné. Za závěrečnou rvačku a scénu u elektrického křesla bych mohl i bod přidat, ale ten konec byl až příliš cukrkandlový.(26.3.2015)

 • FrodoF
  ****

  Jsem spokojenej, dostal jsem co jsem od filmu čekal ani víc ani míň. A Stalloneovi ty role nespravedlivě trpících strašně sedí.(9.4.2008)

 • Jordan
  ***

  danny trejo hrá vo všetkých väzenských filmoch - tuším, že on v reálnom živote aj naozaj sedel... john amos ako obor v rifľovke a sutherland v jednej zo svojich najzápornejších polôh sú super protiváha zoskupeniu "väzňov-správňakov" okolo psích očí - automechanika a večného romantika stalloneho; na tomto filme si okrem toho, že v rámci žánru väzenských filmov vôbec nie je originálny, no našťastie je slušne remeselne zvládnutý a dobre obsadený, všimnite, že VŠETKY záporné postavy sú tu beloši a VŠETCI černoši sú tu kladní; inak je to pomerne predvídateľné, no stále viac si uvedomujem, ako stallone nie je ako herec úplne márny - má len tú smolu, že je to teda riadne krivá držka a hora žíl na svaloch a na zozname svojej kinematografie má po roku 90 veľmi veľa kadejako žánrovo pestrých filmov, takže sa zabúda na dobu spred roku 90, kedy to boli skôr drámy, na to, že on sa vážne pokúša hrať (a občas mu to aj ide) a že je teda činný aj ako scenárista, režisér a producent...(29.9.2012)

 • Gilmour93
  ***

  „This is hell, and I'm going to give you the guided tour.“ Frank Leone není žádný Frajer Luke, chce si jen dokroutit trest v zařízení, jenž není Věznicí s maximální ostrahou. Žádný Motýlek v zádech, žádný Obojek, sadismu tam nesvítí Zelená, míle daleko na něj čeká milá a ve sprše za ním při zvedání mýdla nestojí Ptáčník z Alcatrazu. Jenže je tu nečekané přemístění, za kterým stojí pomstychtivý ředitel Drumgoole a ten není, řekněme si na rovinu, žádný Brubaker. Vykoupení z věznice Gateway začíná... Standardně složená skládačka drsného života za mřížemi, v niž se pravidelně střídají násilí, citové výlevy, šikana, přátelství, snaha o útěk a akce - ta závěrečná, mírně přitažená za vlasy, by jistě potěšila jak Michaela Scofielda, tak Thomase A.Edisona..(6.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace