poster

Donnie Darko

 • USA

  Donnie Darko

 • Velká Británie

  Donnie Darko

Drama / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2001, 113 min (Director's cut: 133 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  ****

  ...prostě případ filmu, u kterého nemusíme pochopit všechno a přesto nás fascinuje. Je to špatně? No samozřejmě, že ne! Aspoň se dá o takových snímcích hodiny debatovat, že... ;-)(12.6.2006)

 • J*A*S*M
  ****

  Zajímavý film. Donnie Darko má především strhující atmosféru, nakonec mi ani nevadí, že jsem to celé tak nějak nepobral. Vlastně pochybuju, že ten film nějaké jedno správné vysvětlení má, podle mne patří k těm snímkům, které se mají spíš emočně prožít, než rozumově pochopit. Zatím nejednoznačné 4 hvězdy (nevím, zda silné, nebo slabé), až si najdu čas na druhé zhlédnutí tak možná názor poupravím.(11.9.2008)

 • Matty
  ****

  Bizarní a velmi zábavné. Jaké drogy musím brát, aby mě navštívil velký mluvící králík? 85% Zajímavé komentáře: kiddo, hirnlego, Mr.Apache, Lhurgoyf, Faidra, StarsFan, jahol, A.Kesher, sonnak, wipeout, Triple H(22.10.2006)

 • Segrestor
  ***

  Ptám se, proč je tento film tak kultovní? Přiznám se, že jsem jej zkoukl především ze studijních důvodů. Nekoukal jsem na to jako fanoušek daného žánru. Přitom ale fanoušek daného žánru jsem. Bylo to hezké, ale že bych klečel před televizí se zalomenýma rukama, to nemůžu říct. Podle toho, co jsem o tom tady od vás četl, jsem čekal asi trochu víc. Na druhou stranu, ušetřil jsem za kapesníčky.(4.9.2011)

 • T2
  *

  Rozpočet $4,5miliónaTržby USA $1,270,522Tržby Celosvetovo $4,116,307║ ?takmer prázdna hra na umenie, nič viac, v tomto som fakt toho moc nenašiel /20%/(1.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace